آموزش بدنسازی و زیبایی اندام آقایان (تصویری)

زیباترین عضلات دوسر بازو در تاریخ بدنسازی متعلق به این افراد هستند!

چرب زبان

بسیاری از مردم عضو باشگاه میشوند تا بتوانند بازوان بزرگتری داشته باشند. بازوان بزرگ از قدیم نشانه قدرت ومردانگی بوده است. اندام برخی از آقایون کاملا متناسب با اندازه بازوان آنهاست. در این مقاله ما علاوه بر اندازه ماهیچه های دوسربه تعریف ماهیچه های دوسر و تناسب ماهیچه های دوسر بازو نگاهی خواهیم انداخت. بهترین ماهیچه های دوسر در تاریخ بدنسازی:

word image 371

1-رولیوینکلار

رولی وینکلار بصورت بحث برانگیزی بهترین بازوان را در تاریخ بدنسازی دارد. اندازه، گردی و زیبایی سرتاسر بازوانش از همه بهتر است. این ورزشکار هلندی آهسته پیش میرود اما مطمئنا تبدیل به یک غول پیکر خواهد شد.

word image 372

2- فلکس لوییس

فلکس لوییس یک افسانه بدنسازی و قهرمان آقای المپیک است. تعریف فلکس لوییس از تناسب چیزهایی هستند که در هفت عنوان الپیک 212 بدست آورده است. فقط چند نفر هستند که اندازه ساعد و ماهیچه های دوسرشان مشابه یکدیگر است و فلکس یکی از آن چند نفر است.

 


بدنسازی و پرورش اندام

توی این پک فوق العاده، بدنسازی و پرورش اندام رو جوری یاد میگیری که تو هیچ باشگاهی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان به ایده آل ترین بدن برس، بدون نقص باش و همه رو انگشت به دهان کن!


 

word image 373

3- آرنولد

هیچ راهی برای حذف آرنولد از این لیست نیست. یکی از دلایلی که مردم به سراغ بدنسازی میروند، آرنولد است. زمانی که او روی بازوانش کار میکرد، فرماندار او را یک هیکل گنده تجسم میکرد که خیلی زود هم هیکل بزرگی پیدا کرد.

word image 374

4- لاری اسکات

لاری اولین آقای المپیک بود و این عنوان را دو سال پی در پی بدست آورد. اسکات ملقب به “افسانه ” و “پسر طلایی ” بود و واقعا لایق این القاب هم بود. لاری در ابتدا اندام لاغری داشت.

word image 375

5- فیل هیت

فیل خودش یک افسانه است و برنده آقای المپیک در تساوی با آستریان اوک می باشد. فیل بخاظر ژنتیک عالی اش بسیار خوش شانس است و خط بندیهای درون ماهیچه های دوسرش نشاندهنده این ژن خوب هستند.

word image 376

6- کوین لورون

لورون یکی از بهترین هیکلهارا در در دنیا دارد و از او به عنوان آقای المپیک نامشخص یاد میشود. کوین بصورت غیر منتظره ای سرنگهای آمپول زنی را تعریف کرده بود و چیزی که او را از بقیه متمایز می کرد، تمایز بین ماهیچه دوسر و شانه اش بود.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

word image 377

7- لی پریست

لی پریست یک قاتل نره غول بود. او شخصی را الکو قرار داد و تلاش کرد که ماهیچه هایش را شبیه او کند. تعریف ماهیچه دوسر و تفکیک آنها باعث شده او در لیست بهترین ماهیچه دوسر قرار گیرد.

word image 378

8- کای گرین

کای گرین مدعی قهرمانی آقای المپیک بوده و فیل هیت را دعوت به مبارزه کرده است. باعث تاسف است که گرین دیگر با کسی رقابت نمی کند و ما دلمان برای زمانیکه او مارهای افعی را از سبد به بیرون کشید تنگ میشود.

word image 379

9- رونی کلمن

کلمن یک غول پیکر واقعی است. بیگ رون تمام استانداردها را در نظر گرفت و فهمید که بازوان رونی با گذشت هر سال تا آخرین سال رقابتش در حال بزرگ شدن بود. به نظر شما چه کسی بهترین ماهیچه دوسر را دارد؟

برای مبتدیان

نکات تغذیه

آموزش حرکات

نکات بسیار کاربردی

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا