آموزش بدنسازی و زیبایی اندام آقایان (تصویری)

10 مارک برتر چربی سوز قوی بدنسازی و نکات مهم

چرب زبان

تقریباً برای همه افراد ممکن است روزی پیش بیاید که وقتی که به آینه نگاه می کنند، وقتی سعی می کنند لباس های قدیمی شان را بپوشند، متوجه شوند که خیلی تغییر کرده اند و تناسب اندام شان را از دست داده اند. این می تواند یک زنگ خطر و بیدار باش به حساب بیاید اما بدانید که بین تمامی انسان ها کاملاً رایج است.

بنابراین، راز کاهش وزن چیست؟

بهتر است بدانید که در امر کاهش وزن هیچ رازی وجود ندارد و کاهش وزن یک فرآیند مستقیم مانند افزایش وزن است. با این اوصاف، یک چربی سوز با کیفیت می تواند کمک زیادی به شما کند، اما باید بدانید که طی کاهش وزن چه اتفاقی می افتد.

باید روی موضوعات زیر فکر کنید:

 


بدنسازی و پرورش اندام

توی این پک فوق العاده، بدنسازی و پرورش اندام رو جوری یاد میگیری که تو هیچ باشگاهی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان به ایده آل ترین بدن برس، بدون نقص باش و همه رو انگشت به دهان کن!


 

 • چگونه احساسات تان را از وعده های غذایی تان جدا کنید.
 • جایگزین های جدید برای متداول ترین وعده های ناسالم رژیم غذایی تان را بشناسید
 • اعتماد به روند کاهش وزن و از دست ندادن اراده تان

صادقانه باید به شما بگویم که یک برنامه غذایی صحیح و ورزش روزانه در حدی به شما کمک خواهد کرد که دیگر نیازی به چربی سوزها نخواهید داشت. اما این چربی سوزها می توانند روند کاهش وزن را تسریع کنند و به شما کمک می کنند که هماهنگ باقی بمانید و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

در مکمل های چربی سوزی به دنبال چه هستیم

 • مواد تشکیل دهنده که دوز آنها به صورت بالینی تأیید شده باشد
 • فرمول های غیر اختصاصی قابل اعتماد
 • مقدار منطقی کافئین
 • دستورالعمل های واضح استفاده

در مورد چربی سوز ها از چه مواردی باید اجتناب کرد:

 • بازاریابی تهاجمی
 • برند های غیر تجاری
 • استفاده از مقدارکافئین بیش از حد
 • هر چیزی که باعث تردید شما باشد

نتایج واقعی چربی سوزی

هنگامی که یک برنامه ی تمرینی و یک رژیم غذایی صحیح با مکمل های چربی سوزی ترکیب شود؛ بر اساس تحقیقات به دست آمده افراد در یک ماه معادل 2 تا 2و نیم کیلو چربی از دست می دهند. این مقدار بستگی به رژیم غذایی و برنامه ی تمرینی دارد.

حتما بخوانید: بهترین و جدیدترین رژیم غذایی هفتگی برای آب کردن سریع چربی شکم و دور کمر

به یاد داشته باشید که این روند نمی تواند خیلی سریع اتفاق بیفتد. درست همان طور که نمی توانید برای سوزاندن یک مقدار کالری قابل توجه؛ 500 حرکت دراز نشست انجام بدهید؛ با خوردن یک قرص هم نمی توانید مقدار زیادی چربی بسوزانید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

نکته جانبی: زمانی که تمرینات ورزشی در برنامه خود قرار می دهید؛ رشد ماهیچه های تان ممکن است مقداری از کاهش وزن تان را جبران کند؛ اما نگران نباشید؛ چرا که نتایج بسیار مثبتی در آینه خواهید دید.

آیا تمامی چربی سوزها، بی ضرر هستند؟

با این که اغلب چربی سوزها بی ضرر هستند؛ اما همه ی آنها به یک اندازه قابل اطمینان نیستند. معمولاً یک چربی سوز زمانی می تواند برای بدن ضرر داشته باشد که مقدار زیادی کافئین دارد یا مواد دیگری در آن استفاده شده است که کمتر مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته و می تواند ضربان قلب شما را بالا برده و فشار خون تان را افزایش دهد؛ یا با داروهای دیگر؛ تداخل دارویی ایجاد کند.

معمولاً چربی سوزهایی که ما معرفی می کنیم برای افراد سالم نباید مشکلی ایجاد کنند؛ چرا که ما چربی سوزهای مشکل دار و مضر را جدا کرده و کنار گذاشته ایم.

5 تا از بهترین مکمل های چربی سوزی

1- چربی سوز سی ال ای ۳۰۰۰ برونسون

چربی سوز سی ال ای ۳۰۰۰ برونسون

پرمصرف ترین مکمل لاغری – ورزشی در دنیا کمک به کاهش اشتها و کاهش وزن دارای بیشترین اثربخشی همراه با تمرینات ورزشی . CLA با کاهش توانایی ذخیره سازی چربی در سلول ها، از جذب چربی های غذایی در جریان خون جلوگیری نموده و چربی بدن و عضلات را کاهش می دهد .همچنین سلول های چربی موجود را کوچک کرده و از تشکیل سلول های چربی جدید جلوگیری می نماید. علاوه بر این، CLA 3000 برونسون موجب افزایش سوخت و ساز بدن شده  و تجزیه چربی در سلول های عضلانی به منظور تولید انرژی را بهبود می بخشد .

ویژگی های چربی سوز سی ال ای

 • با الهام از مطالعات بالینی واقعی ساخته می شود
 • چربی سوز بودن مواد سازنده آن اثبات شده است
 • انرژی و تمرکز را افزایش می دهد
 • چربی سوز بسیار موثر
 • یکی از پرفروش ترین ها در ایران

2- چربی سوز ترموژنیک Vintage Burn

چربی سوز ترموژنیک Vintage Burn

این محصول از این نظر معروف است که چربی های بدن را می سوزاند ولی عضله هایتان حفظ می شوند. همانطور که در مجله محرمانه Los Angeles نشان داده شده است. اگر شما به دنبال بهترین هستید، شما آن را پیدا کرده اید! ونیج برن اولین چربی سوز عضله نگهدار برای مردان و زنان در جهان است. فرمول ترموژنیک منحصر به فرد این مکمل کمک میکند به سوزاندن چربی برای انرژی میکند و در این هنگام عضله را حفظ میکند و باعث بهبود تمرکز ذهنی خلق و خو و انرژی قبل از تمرین میشود.

این چربی سوز را به افرادی پیشنهاد می کنیم که درحالی که رژیم های شدید می گیرند؛ به دنبال یک چربی سوز هم هستند. همچنین، اگر شما نوعی چربی سوز می خواهید که سریعاً احساس افزایش سوخت و ساز بدنتان را در شما ایجاد کند؛ این تنها گزینه است.

ویژگی های کلی چربی سوز وینتیج برن

 • مواد چربی سوز طبیعی
 • یک بار مصرف در روز
 • تأثیر و عملکرد آن آزمایش و اثبات شده است

3- هیدروکسی کات ماسل تک هارد کور الیت

هیدروکسی کات ماسل تک هارد کور الیت

یکی از پر امتیازترین و پرفروش ترین چربی سوزهای دنیا در سایت آمازون. این محصول را باید از نمایندگی ها و داروخانه های مجاز تهیه کنید. هاردکورد الیت جدید ترین و قوی ترین مکمل تولید شده توسط هیدروکسی کات می باشد. طی تحقیقات؛ زنان و مردان زیادی بررسی شده اند که در رژیم های غذایی شان از هاردکور هیدروکسی کات الیت استفاده کرده و موفقیت های چشمگیری داشته اند.

این محصول یک چربی سوز ترموژنز قدرتمند می باشد (ترموژنیک عبارت دیگری برای چربی سوزی است) و شاید هر کسی نتواند انرژی بسیار زیادی که این محصول تولید می کند، تحمل کند. در واقع؛ در گذشته مطالعات کمی روی بی ضرر بودن محصولات هیدروکسی کات صورت گرفته است. با این حال، این محصول یک چربی سوز بسیار تأثیر گذار است که در کنار رژیم غذایی صحیح و تمرینات متوسط، نتیجه بخش خواهد بود.

ویژگی های الیت هاردکور هیدروکسی کات

 • مصرف یک قرص در روز
 • فرمول قدرتمند برای نتیجه گیری سریع تر
 • انرژی زا
 • هزاران بازخورد مثبت از استفاده کننده ها

4- مکمل چربی سوز انیمال کات یونیورسال

مکمل چربی سوز انیمال کات یونیورسال

این محصول که توسط خود کمپانی معروف یونیورسال فرموله شده است؛ از یک فرمول ساده و بسیار مؤثر چربی سوزی استفاده می کند. این چربی سوز با استفاده از مواد ویژه ای، بدن را با یک برنامه تمرینی روتین به خوبی هماهنگ می کند و خیلی بدن را تحریک نمی کند.

حتما بخوانید: دانلود رایگان بهترین کتاب پرورش اندام بصورت pdf

علاوه بر کاهش چربی‌ بدن مکمل (Animal Cuts) میتواند در کاهش میل به مصرف کربوهیدرات‌ها و همچنین سرکوب اشتها نقش داشته باشد. اگرچه مکمل (Animal Cuts) برای بدن سازان مسابقه ای بیشترین مزیت را دارد اما افراد عادی نیز میتوانند به صورت دوره ای به شکل منظم آن را مصرف کنند، به این صورت که ۳ هفته مصرف ادامه داشته باشد و یک هفته قطع مصرف شود.

ویژگی های چربی سوز یونیورسال

 • امتیاز بالای مصرف کنندگان و رضایت کامل کاربران
 • فروش عالی در ایران و استفاده توسط حرفه ای ها
 • برای بدن سازان و افراد عادی طراحی شده است
 • فرمول کاهش وزن مناسب

5- چربی سوز BPI روکسیلین

چربی سوز BPI روکسیلین

این چربی سوز برای زنان و مردانی طراحی شده است که به ظاهر اندام خود اهمیت ویژه ای می دهند. این محصول برای مردان بدنساز و زنانی که مدل های فیتنس هستند بسیار مناسب می باشد چرا که چربی های اضافی را از بین می برد.

روکسیلین به شدت انرژی زا است و تأثیر بسیار زیادی دارد. این محصول را برای ورزشکارانی پیشنهاد می کنیم که با محصولات انرژی زا آشنا هستند. اگر تا به حال کافئین یا حتی نوشیدنی انرژی زا مصرف نکرده اید؛ این محصول مناسب شما نیست.

ویژگی های روکسیلین

 • کاهش چربی ها به میزان بسیار زیاد
 • توسط مدل های فیتنس استفاده می شود.
 • فرمول به شدت قدرتمند
 • قیمت بسیار مناسب

حتما بخوانید: معرفی بهترین برنامه تغذیه مناسب برای بدن‌سازان (پیش از تمرین و مسابقه)

استفاده از چربی سوز ها و مشکل بی خوابی

اگر استفاده از چربی سوزها را آغاز کرده اید و با مشکلات بی خوابی مواجه شده اید؛ در ادامه راهکارهایی به شما ارائه خواهیم داد:

بهترین زمان مصرف چربی سوزها – مگر این که روی دستورالعمل آن چیز دیگری نوشته شده باشد- صبح است.

چرا که اکثر چربی سوزها می تواند انرژی در شما ایجاد کند که کل شب شما را بیدار نگه دارد؛ بنابراین؛ بیشتر مردم نباید چربی سوزها را بعد از ساعت سه ی بعد از ظهر مصرف کنند. اگر بازهم نمی توانید شب ها بخوابید؛ بهتر است چربی سوزهایی را استفاده کنید که بدون محرک هستند.

برای مبتدیان

نکات تغذیه

آموزش حرکات

نکات بسیار کاربردی

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

 1. ممنون از مقاله خوبتون شما بین CLA و BPI کدوم رو پیشنهاد می دین؟ هدفم برای چربی سوزی و عضله سازی است و در بین تمرینات هم میخوام انرژی داشته باشم که پرقدرت تمرین کنم.

  1. سلام از نظر ما Bpi نسبت بهclaبهتر هست هرچند جفتشون هم یکارو انجام میدن اما توصیه ما bpiهست که قیمت مناسبی هم داره

 2. سلام وقت بخیر من یه دختر 17سالم که فقط میخوام سینه م کوچیک شه شما کدوم رو بهم پیشنهاد میدید؟!
  واقعا تاثیر داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا