آموزش روش های جدید موفقیت در زندگی و کار

رسیدن به آرزو در کمترین زمان ( 10 روش و 4 اشتباه)

چرب زبان

انسان بودن یعنی آرزو کردن . هر کسی در زندگی خود به دنبال پیشرفت کردن است، پیشرفت هایی مثل داشتن پول بیشتر، سالم تر بودن، یا رسیدن به شخصی خاص که عاشقش است. اما آیا می توان رویا ها را تنها با آرزو کردن برآورده کرد؟

بله حتما!

بیایید به نحوه تحقق یک آرزو نگاهی بیندازیم:

 


رازهای میلیونر شدن

توی این پکهای فوق العاده، رازهای میلیونر شدن رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! این ترفندها اگه پولدارت نکنن هم تو زندگی واقعا لازمن. استفاده کن و حسابی پول در بیار! 


 

 


قوانین رشد و موفقیت

توی این پک فوق العاده، قوانین رشد و موفقیت رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! توی زندگی، محل کار و هر جایی راه موفقیت رو به راحتی پیدا کن!


 

قدرت آرزو ها

همه آرزو هایی دارند که دوست دارند برآورده شود. شما به احتمال زیاد در طول روز چیز های زیادی را آرزو می کنید، از آرزو های جزئی گرفته مثل ” امیدوارم این چراغ سبز بماند ” تا خواسته های مهمی مانند ” امیدوارم عاشق بشوم ”

اما مطابق نظر متخصصان روانشناسی، این آرزو ها به احتمال زیاد رویا های زودگذری هستند که برای مدت زمان طولانی روی آن ها تمرکز نخواهید کرد.

این عدم تمرکز بیشتر به این دلیل است که بیشتر خواسته ها محقق نمی شود.

برای تحقق بخشیدن به یک خواسته واقعی، خواسته شما باید بیش از یک خیال بیهوده باشد.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

آرزو ها اساسا تجلی اندیشه ما هستند.

با وجود اینکه آرزو ها می توانند کاملا واقعی باشند، ما باید یاد بگیریم به روش خاصی آرزو کنیم.

مراحل ساده تبدیل خواسته ها به واقعیت

1- آرزو کردن قبل از خواب

برای تحقق یک آرزوی واقعی، باید در زمان مناسب آرزو کنید. یکی از بهترین زمان هایی که می توانید آرزو کنید، وقتی است که ذهن شما روشن و آرام باشد. این حالت منحصر بفرد ذهنی، دقیقا قبل از خواب رخ می دهد.

 • وقتی شب در رختخواب هستید، به خواسته خود فکر کنید.
 • آرزوی خود را تا حد امکان تجسم کنید.
 • یک تصویر ذهنی از آرزوی خود بسازید؛ تصویری از این که این آرزو چگونه بنظر می رسد و چیست.
 • سعی کنید در حالی که روی همان تصویر ذهنی تمرکز کرده اید، به خواب بروید.
 • با تمرین، آرزوی شما می تواند یک شب برآورده شود.

2 -نوشتن خواسته ها

نوشتن آرزو ها و خواسته ها بر روی کاغذ، به تمرکز نیرو های جهان بر روی آن ها کمک می کند. به هر آرزو یک دفترچه کوچک اختصاص بدهید. آرزو را به گونه ای روی کاغذ بنویسید که گویی قبلا اتفاق افتاده است.

نوشتن خواسته ها

به عنوان مثال بنویسید، ” من 20 میلیون تومن دریافت کردم ” یا ” من با عشق زندگی ام ازدواج می کنم ” !

خواسته های خود را مستقیم و ساده بیان کنید.

 • نیازی به توضیح اضافه درباره خواسته های شما نیست.
 • خواسته های خود را هر روز بنویسید.
 • قدرت در تکرار نهفته است .
 • هر روز مدتی را به فکر تحقق ارزوی خود اختصاص دهید.
 • این تمرکز در طول زمان در نهایت میتواند منجر به برآورده شدن آرزوی شما بشود.

3 -استفاده از تکنیک لیوان آب

شیء ساده ای مانند یک لیوان آب می تواتد به تحقق آرزوی شما کمک کند.

 • ابتدا باید یک لیوان را با آب پر کنید. آب لوله کشی معمولی هم به خوبی جواب می دهد.
 • بعد دستان خود را مدت کوتاهی به یکدیگر بمالید.
 • این کار به فعال شدن یک میدان انرژی کمک می کند.
 • هر دو دست را دور لیوان آب قرار بدهید، اما اصلا تماس برقرار نکنید .
 • در حالی که دست های خود را در این موقعیت قرار داده اید، خواسته خود را با صدای بلند بیان کنید.
 • مشابه تمرین نوشتن آرزو ها، خواسته های خود را ساده و مستقیم بیان کنید.
 • پس از بیان خواسته خود، در حالی که توجه تان را روی لیوان آب متمرکز کرده اید، تصویر هدف خود را برای مدتی در ذهن خود نگه دارید.
 • سپس آب داخل لیوان را بنوشید . سعی کنید آن را در اسرع وقت بنوشید.
 • وقتی آب را می نوشید، انرژی آرزو را به بدن خود منتقل می کنید.

از این استراتژی حداقل دو بار در روز استفاده کنید. روند معمول انجام این تکنیک، یک بار در صبح و یک بار قبل از خواب است. با این کار شما می توانید طی چند هفته به آرزوهای بزرگ و کوچک خود برسید. این گونه نه تنها خواسته های شما برآورده می شود، بلکه نوشیدن دو لیوان کامل آب در روز به افزایش سلامت شما کمک می کند.

4 -انگیزه

خود را با انگیزه نگه دارید. ترس از شکست ، شما را از موفقیت باز می دارد و شما را از اهداف و خواسته های خود دور می کند. انگیزه به شما کمک می کند تا رو به جلو حرکت کنید، روحیه کاری خود را بالا نگه دارید، همچنین به حفظ نگرش مثبت کمک می کند و البته ذهنیت منفی هرگز به شما اجازه نمی دهد به اهداف و خواسته های خود برسید. روش های مختلف انگیزشی مانند مدیتیشن، صحبت کردن، خواندن درباره افراد موفق و گفتگو با عزیزان خود را امتحان کنید تا برای رسیدن به اهداف و رویاهای تان انیزه داشته باشید.

لیست جامع 100 هدفی که قبل از مرگ باید به آنها رسید

5-جشن گرفتن موفقیت های کوچک

موفقیت های کوچک بسیار مهم هستند ؛ زیرا موفقیت های کوچک موفقیت بزرگ تر را ممکن می سازند بنابراین موفقیت و دستاورد کوچک خود را جشن بگیرید . جشن گرفتن این موفقیت ها به ایجاد انگیزه در شما کمک می کند و همچنین فضایی مثبت ایجاد می کند. وقتی دستاورد های کوچک خود را در نظر می گیرید و این دستاورد ها را جشن می گیرید ، با انرژی و اشتیاق بیشتری به سوی هدف و خواسته های خود حرکت می کنید.

6 -تجزیه و تحلیل

آیا می دانید که تجزیه و تحلیل کردن خود به شما در بهبود کار کمک می کند و همچنین تغییرات مثبتی در شما برای آسان تر شدن کارتان ایجاد می کند ؟ فردی که هر از گاهی خود را تجزیه و تحلیل می کند و بر اساس نیاز های همان زمان خود، تغییراتی ایجاد می کند، موفق تر از کسی است که قدرت تغییر را درک نمی کند و قدرت آن را باور ندارد. هر از گاهی خودتان را تجزیه و تحلیل کنید تا در مسیر درستی حرکت کنید .

7 -مواجهه با انتقاد

همیشه از کسانی که از شما انتقاد می کنند غافل نشوید زیرا آن ها فقط اشتباه شما را نشان می دهند و با بهبود آن اشتباهات می توانید به هدف و آرزوی خود برسید. آیا می دانید که انتقاد بهترین دوست شماست ؟

مواجهه با انتقاد

نه؟ پس ذهنیت خود را تغییر دهید زیرا انتقاد چیزی است که حقیقت را در مورد شما بیان می کند و شما را با واقعیت روبرو می کند. خود ما به سختی می توانیم اشتباهات مان را تشخیص دهیم. اغلب مردم وقتی از کار، شیوه کار یا هر چیزی که به آن ها مربوط است انتقاد می شنوند، آزرده خاطر می شوند اما شما باید از افرادی که همه چیز را پنهان می کنند، بترسید. نه افرادی که صادقانه حقیقت را به شما می گویند .

چرا باید برنامه ریزی کنیم؟ نحوه برنامه ریزی برای رسیدن به هدف

8 -پذیرفتن شکست

“شکست” بهترین دوست واقعی ما است . شکست درس زندگی را به ما می آموزد و ما را فردی قوی تر و شجاع تر می کند. شکست خود را با قلب و ذهن باز بپذیرید زیرا شکست به شما در مورد اشتباهاتی که مرتکب می شوید، درس می دهد و به شما این شانس را می دهد که بهتر شوید و خود را بهتر از قبل کنید . بسیاری از مردم تنها با یک شکست اهداف و خواسته های خود را کنار می گذارند، اما شکست شما چیزی نیست که از آن شرمنده باشید. همه افراد موفق در طول زندگی خود شکست را تجربه کرده اند .

9 -تسلیم نشدن

پذیرش شکست بسیار ساده تر از بیهوده تلاش کردن است حتی اگر در بیشتر تلاش های اولیه خود موفق نبوده اید به یاد داشته باشید موفقیت به کسانی می رسد که تسلیم نمی شوند. اهداف و رویاهایتان را برای هیچ کاری رها نکنید، تلاش کنید و تلاش کنید تا به خواسته خود برسید. دلیل هر شکست خود را بررسی کنید و از آن درس بگیرید، تا در مسیر موفقیت حرکت کنید. شما اهدافی را تعیین می کنید و آرزو هایی می کنید تا بتوانید آن ها را برآورده کنید. این نگرش مطمئناً به شما در تحقق خواسته های شما کمک می کند.

10-آماده فداکاری بودن

موفقیت قربانی می خواهد، خواه اهداف ، رویا ها یا خواسته های شما باشند. برای رسیدن به اهداف و رویاهای تان باید انتخاب ها و تصمیمات قوی داشته باشید. شما باید آماده فداکاری باشید تا رویا های خود را به واقعیت تبدیل کنید. کار های زیادی وجود دارد که ما دوست داریم انجام دهیم و وقت و انرژی ارزشمندی را برای انجام آن ها صرف می کنیم، اما شما باید سخت کار کنید و از هر فرصتی استفاده کنید . برای این کار همیشه هوشیار باشید و چشم ها، گوش ها و ذهن خود را در هر فرصتی باز نگه دارید .

11- نوشتن درباره همه چیز

همه چیز را ثبت کنید ؛ خواسته ها، اهداف و رویا های خود را در دفتر خاطرات خود بنویسید. همچنین در ثبت کردن لیست کار های خود، اولویت ها و افکار انگیزشی تان دقیق باشید. یادداشت برداری به شما کمک می کند تا همه کار هایی را که انجام داده اید یا باید انجام دهید، پیگیری کنید. یک دفتر خاطرات یا دفتر معمولی داشته باشید تا همه چیز را به طور مرتب ثبت کنید .

با این تکنیک های ساده، یک بار و برای همیشه پرانگیزه و موفق بمانید!

اینفوگرافی

رسیدن به آرزو (اینفوگرافی)

4 مورد که شما را از رسیدن به اهداف باز می دارد

همیشه مواردی وجود دارد که شما را از رسیدن به رویاها و آرزوهای تان باز دارد. آن ها جلوی پیشرفت شما را می گیرند و توانایی اتخاذ تصمیمات لازم را نخواهید داشت. به همین خاطر، به هر قیمتی که شده، از آن ها دوری کنید. این موارد عبارتند از:

1-تجزیه و تحلیل بیش از حد

همه چیز را بیش از حد تجزیه و تحلیل نکنید . گاهی اوقات بهتر است که همه چیز را همان طور که هست بپذیرید. و این بهترین کاری است که می توانید انجام بدهید. تجزیه و تحلیل بیش از حد تصمیم گیری را دشوار می کند. زیرا وقتی بیش از حد فکر می کنید. همیشه مانعی بر سر راه خواهید داشت.

2 -حرص

حرص و طمع هیچ محدودیتی ندارد. شما هیچ موقع نمی توانید آن ها را راضی کنید، زیرا هیچ محدودیتی ندارند. و وقتی که به آخرین چیزی که حرصش را داشتید می رسید، مورد جدیدی سر راه شما قرار می گیرد.

بین خواسته ها، اهداف و حرص طمع خود تفاوت قائل شوید. زیرا حرص شما را کور می کند و دیگر تفاوت بین هدف، آرزو ها، و حرص را نخواهید فهمید. حرص یکی از چیزهایی است که مانع رسیدن به رویا ها و یا تحقق بخشیدن به آن ها می شود.

3 -اضافه کار

هرگز بیش از آنچه که می توانید کار نکنید، زیرا این سه یعنی سلامتی، آرامش خاطر و خانواده شما مهم تر از همه چیز هایی است که در زندگی به دست خواهید آورد. هرگز این سه مورد را در زندگی خود نادیده نگیرید، زیرا این سه چیز غیر قابل جایگزینی هستند.

شما می توانید همه چیز را دوباره به دست آورید، اما سلامتی، خانواده و آرامش روحی خود را دیگر نداشته باشید. به همین دلیل آن ها را نادیده نگیرید .

4 -برنامه های سخت

شما نمی توانید پیش بینی کنید که فرداها چه خواهند شد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که برنامه زندگی خود را انعطاف پذیر کرده و فضایی را برای تغییراتی که به مرور زمان اتفاق می افتند ، در نظر بگیرید. زیرا تغییر قانون طبیعت است . برنامه های سفت و سخت مستعد شکست هستند، زیرا شانس کم تری برای اصلاح دارند.

یک جمع بندی

همه ما آرزو ها، اهداف و رویاهای خود را در زندگی داریم. همه ما می خواهیم که به این اهداف برسیم و آرزو های خود را برآورده کنیم. اما گفتن آن آسان تر انجام دادنش است.برای رسیدن به خواسته خود، تنها تلاش مستمر است که نتیجه بخش است. و چیزی است که یک آرزو و هدف را محقق می کند.

داشتن خواسته ها آسان است و تعیین اهداف زمان زیادی نمی برد. اما ” آیا شما اماده دستیابی به آن ها هستید یا این خواسته ها را محقق می کنید؟”

تولد

خود را برای سخت کار کردن و رسیدن به هدف ها و آرزو های تان آماده کنید. با افراد موفق صحبت کنید و قبل از این که برای خود هدف یا خواسته ای در نظر بگیرید؛ همه شرایط را در نظر بگیرید. موفقیت نصیب کسانی می شود که صادقانه تلاش می کنند . زیرا اگر با تقلب به جایی برسید، اهداف و رویاهای تان نیز تقلبی خواهند بود.

7 روش تعیین هدف در زندگی (و رسیدن به آن)

آرزو ها کاملا می توانند برآورده شوند!

راز برآورده شدن آن ها تمرکز و توجه است.

به جای این که منفعلانه به نتیجه ای که می خواهید، امیدوار باشید. از انرژی جهان برای تجلی یک واقعیت جدید استفاده کنید.

مراحل بالا نحوه تحقق یک آرزو بود.

زندگی رویا های خود را از طریق قدرت آرزو ها بسازید!

kar

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫53 دیدگاه ها

 1. واقعا جواب میده؟
  شما همون که میگفت با یه لیوان آب یه کاری بکنید رو کردید؟
  جواب داد؟

 2. عالی بود من اون قسمت اب رو انجام دادم واقعا جواب داد ممنونم مرسی واقعا مرسی پیشنهاد میکنم شمام انجام بدین ممنونم خیلی متشکرم

   1. فک نکنم ارزوی من محقق بشه چون واااقعا غیرممکنه
    من آرزو دارم توی عکس سفر کنم و شددددیییییدددددددددد و هرروز تکرارش میکنم ولی شدنی نیست:)

    1. سلام نلی لیا من که تازه میخوام این کارارو بکنم ولی ارزوم بزرگ تر از تو هست من ارزوی یک الماس ار جی بی و رنگابرنگ که قدرتی بهم میدا که هر کاری بخام بتونم کنم رو دارم

 3. سلام
  ببخشید من واقعیتش وقت نوشتن آرزوهامو ندارم من اگه یبار بنویسم و هرروز بخونم و اون یکی راه هارو هم انجام بدم قبول میشه؟ یا نه

  1. یک دفتر شکرگزاری آماده کن هر شب آرزوهاتو بنویس و بابت داشته و نداشته هات که قرار بخشون برسی شکر گزاری کن.عالیه

  2. تو می توانی حقیقیت داره آرزو فقط باید تلاش کنی خودت فقط خودت بلند شو با خودت بگو من میتوانم ❤️🙏

   1. من تازه می خواهم انجام بدم واقعا عجیبه که میگن واقعیت داره😳

  1. این ها همش بر میگرده به قانون فیزیکی جهان هستی اگر جهان های موازی شنیده باشید هرکدوم قانون فیزیکی دارن جهان ماهم قانونش تجسم کردن و واقعیت شدن اون لیوان آب هم واقعیه نیروی مغناطیسی همون قانون فیزیکی جهان ماست

 4. اون قسمت که گفته بود هر روز به آرزو هاتون فکر کنید شب قبل خواب سناریو سازی کنید واقعا جواب داد من یه دختر ۱۴ سالم که خب قطعا مثل بچه های هم سن و سال خودم آن چنان پول زیادی ندارم من همیشه تو خواب و تو رویا هام آرزو داشتم یه گوشی ایفون ۱۳ داشته باشم و هر چقد به مادر و پدرم میگفتم نمیخریدن برام میگفتن ما پول مفت نداریم بدیم ایفون ۱۳ ولی من همش امیدوار بودم و امیدم رو از دست ندادم هر چند که میدونستم واقعا غیر ممکنه برام بخرن یا اینکه یهو از آسمون گوشی بیوفته رو زمین، ولی اگر امید وار باشید اصلا باورتون نمیشه که چطور به ارزتون خواهید رسید من اومدم بهتون بگم که واقعا با فکر کردن به اونچه که میخوایید متمعن باشید بدست میازی. منی که هیچ وقت فکر نمیکردم اون گوشی رو که میخوام رو داشته باشم الان دارم با همون گوشی که تو رویا هام بود براتون مینویسم همیشه امیدوار باشید راه درستش همینه. و اینکه در مورد اون لیوان آب الان دارم امتحانش میکنم برای یه چیز دیگه اگر اون لیوان آب هم کار کرد متمعن باشید براتون اینجا میگم

  1. واقعا؟ ارزوت بزرگ بود یا نه؟ به ارزو های بزرگ هم جواب میده ؟ لطفا جواب بده عزیزم تو هم مثل من بودی من هم الان ارزو دارم یه گوشی سامسونگ ۲۳ داشته باشم من هم کوشش می کنم ارزوم بر اورده شه

  1. سلام من گوشیم تاجش برای دومین بار صدمه دید… خیلی ناراحت شدم به مامان و بابام چیزی نگفتم خیلی ناراحت شدم افسرده شدم گریه کردم مامانم معلمه بابام مهندسه یه خواهر کوچولو دارم خیلی برام سخته به هیچکس به غیر از مامان بزرگم نگفتم فقط اون میدونه من همیشه ارزو داشتم که مامانم یه روزی بتونه که برای خودش گوشی بخره و منم گوشی مامانم که a12 هستش رو داشته باشم به همین راضی بودم حالا چه برسه با ایفون ۱۳ پرومکس… خانم یکتا من باهاتون موافقم که هیچ وقت امید تو نو از دست ندین… من واقعا یه گوشی flip zfold4 میخواستم شما هم برین توی گوگل سرچ کنین چقد گوشی خفنیه من الان گوشیم خیلی بد ضربه دیده شب عید عروسی خالمه من امسال ۳ تا گوشی شکوندم همیشه میخواستم یه روزی به ارزوم برسم ولی هنوز تسلیم نشدم و ادامه میدم امید وارم این روش هایی که گذاشتین جواب بده

 5. سلام شاید بخاطر این آرزو منو مسخره کنید ولی من هیج وقت تو زندگیم تسلیم نشدم چون میدونم تسلیم معاویه شکسته و من هیچ وقت شکست رونمی پذیرم من اون آرزویی که دارم و شاید مسخره کنین اینه که کلی لوازم تحریر و آرایشی کیوت بگیرم که همشونو تو یه کمد شیشه‌ای بزارم کمد حالا مهم نیس ولی دلم می‌خواهد آزمایش آب را برای کلی لوازم تحریر کیوت انجام بدم امید وارم که جواب بده خداکنه خداکنه خداکنه خداکنه خداکنه خداکنه خداکنه ترو خدا واسم دعا کنید🤣من عاشقم این دوتام تورو خدا ایشالا به هر خواسته ای که دارید برسید فقط واسم دعا کنیم و امید وارم انجام بشه اگه انجام شد بهتون خبر میدم فقط یک سوال چند روز باید این کار را انجام بدهیم یعنی یکهفته؟؟؟؟ترو خدا جواب بده اگه واقعی باشه ثواب میکنه سازندش😍🥰

  1. من برای همه شما از خدا میخوام اگه صلاح دونست براتون خواسته هاتونو برآورده کنه آمین یا رب عالمین

 6. من به خواسته هام هر چیزی که خواستم از خدا رسیدم منو رسوند بهم رسوند برآورده کرد ای خدا خاص ممنونم ازت تشکر سپاس گزارم شکرت

 7. داشای گل، چرا گفتید الان میرم امتحان میکنم میام نتیجه ش رو میگم ، بعد رفتین و دیگه نگفتین؟ نکنه تلسم شدید مردید؟😂😐 ترسیدم ….

 8. سلام من امتحان کردم شد واقعی بود دم سازندش گرم مخصوصا آب و نوشتن خاسته ها ممنون

 9. من اب رو انجام دادم اول اشتباه انجام دادم نفهمیدم وبعد دوباره از اول انجام دادم طوری نیست 🥲
  تروخدا یکی جواب بده تروخدا😔

 10. برای آرزوهایی مثل پرواز و سفر در زمان و توانایی تغییر شکل و جنسیت بدن هم جواب میده؟ 🤣

 11. من یکی از دوستام تومور داره میخوام براش دعا کنم که زود خوب بشه چیزایی که خوندم تکنیک آب جواب داده میخوام هم نوشتن آرزو ها و تکنیک آب رو انجام بدم تا دوستم توموری از بین بره

 12. سلام به دوستت بگو فیلم راز که نویسنده آن راندابرن هست دانلود کنه ببینه تا آخر. یه راه دیگه اینه که هر شب قبل خواب برای سلامتیش شکر کنه و تجسم کنه که خوب شده

 13. من میخوام برم کره جنوبی و بازیگر شم هرروز هم به فکرشم کاش خدا به خواطر اینکه همش به فکر اونم و اگه نرسم بهش میمیرم رو برآوردع کنه خدایا 🥺🥺

 14. من دوست دارم دخترشم چون پسرم😂
  اگه یه روزی من دخترشم میام توسایت میگم
  من قبل این که بیام تواین سایت هرشب قبل خواب دعا میکردم که صبح بیدار شم ببینم دخترم ❤️
  نه اون جوری که یهو دختر شما یعنی صبح بیدار شدم ببینم مادرم داره صدام می‌کنه=( ملیسا بیدارشو )
  وهمه فراموش کنم پسری در این خانواده وجود داشته 🫱🏻‍🫲🏽حالا که نشد ببینیم چه میشه

  1. نه بابا نمیشی دختر تو خداتو شکر کن پسری و میتونی به آرزوهات برسی ما ای که دختریم فقط باید حرف مردم گوش کنیم که لکه ننگ نشیم و رو زبونا نشیم و از چیزی که خدا بهتون داده شکر کنین چون پشت هر نعمت یک امر الهی هست پس خداتو شکر کن پسری

 15. کن همه این کارهارو کردم جز لیوان و آب من تغریبا ۱۴ سالمه من امشب رفتیم خونه فامیلمون و فامیلمون برام فال گرفت من بزرگترین ارزوم اینه که برای زندگی به خارج از کشور برم و باید بگم همه بچه های این دوره زمونه میخوان از ایران برن و کشور مورد علاقه من کره جنوبی ما قرار بود برای عید بجای اینکه برین قشم میخواستیم تور کره جنوبی بریم و مثل همیشه بابام گفت نه
  و وقتی که فامیلم برام فال گرفت تو آینده برام دید که
  من پدرم جلومو برای‌رسیدن به آرزوهام گرفته
  و در آخر باید بگم که این روش ها واقعا جواب میدن
  چون من شادمهر دوست دارم و بلاخره بعد ۲ سال دارم میرم کنسرت شادمهر

  1. سلام من دختر چهارده ساله ای هستم من آرزو دارم یوتیوبر معروفی بشم در حوضه ی ترسناک من آرزوی قلبی دارم که یوتیوبر شم و برم مشهد مستقل شم و تو سن 17سالگی لوح یویوبریم رو بگیرم شماهم لطفا برام آرزو کنید که این آرزوم بر آورده شه من تو خوانوادم تاحالا دختری مستقل نشده چه برسه یوتوبر شه لطفا برام آرزو کنید بشم یک یوتیوبر معروف چون من اعتقاد قلبی دارم که میشم خداحافظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا