آموزش روش های جدید موفقیت در زندگی و کار

4 تا از بهترین کتابهای pdf رازهای موفقیت (دانلود رایگان)

چرب زبان

از نظر شما موفقیت به چه معناست؟ موفقیت یعنی ارتقای موقعیت شغلی و یا خرید یک خودروی جدید. معنای موفقیت برای هر کسی تفاوت دارد. برای رسیدن به موفقیت باید موفقیت را ابتدا برای خودتان تعریف کنید و خواسته های خود را در زندگی بشناسید. در این مقاله ما به شما کمک خواهیم کرد تا مسیری برای رسیدن به موفقیت برای خود تعیین کنید.

موفقیت چیست؟

موفقیت از زبان هر کس، تعریف خاصی دارد، اما یک تعریف جامع و کامل برای موفق بودن وجود دارد؛ به سرانجام رساندن هر کاری با بیشترین فایده و اثر بر روی زندگی فرد و جنبه مورد نظر او موفقیت نام دارد.

در واقع موفقیت برداشت درونی شما است. اما موفقیت برای شما یعنی حس درونی شما نسبت به باورها و انتظاراتتان و این را هیچ کس به غیر از خود شما نمی تواند درک کند. حتی دیگران هم نمی توانند به شما بگویند خوشبخت یا موفق هستید در حالی که خود باور ندارید. مهم ترین ویژگی مشترک در تعریف موفقیت داشتن هدف است.

 


رازهای میلیونر شدن

توی این پکهای فوق العاده، رازهای میلیونر شدن رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! این ترفندها اگه پولدارت نکنن هم تو زندگی واقعا لازمن. استفاده کن و حسابی پول در بیار! 


 

 


قوانین رشد و موفقیت

توی این پک فوق العاده، قوانین رشد و موفقیت رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! توی زندگی، محل کار و هر جایی راه موفقیت رو به راحتی پیدا کن!


 

رازهای موفقیت

1- نوشتن اهداف

برای رسیدن به موفقیت شما باید اهداف خود را تعیین کنید. در نوشتن اهدافتان ابهام نداشته باشید، کاملا روشن و واضح اهداف را تعیین کنید. اینکه در زندگیتان چه میخواهید را کاملا مشخص کنید.

نوشتن اهداف، جزئیات و زمان رسیدن به آن ها میتواند اولین گامی باشد که شما برای موفق شدن طی خواهید کرد.

نوشتن این اهداف نیز اصول خاص خود را دارد. اولویت بندی کنید و راه رسیدن به آن ها را مشخص کنید.

2- برنامه ریزی روزانه

پس از نوشتن اهداف لازم است تا راه رسیدن به اهداف مشخص شود. قطعا شما با برنامه ریزی این مسیر را تعیین خواهید کرد، برنامه ریزی روزانه و هفتگی به شما در رسیدن به هدف و موفقیت همراهی خواهد کرد.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

داشتن برنامه ریزی دقیق بسیار مهم است البته اگر برنامه‌ریزی تان را عملی کنید. هر شب قبل از خواب برنامه ریزی روز بعد تان را بنویسید.

اگر برای کنکور مطالعه میکنید و یا حتی یک کسب و کار دارید، برنامه ریزی را متناسب با خودتان انجام دهید، یعنی لازم نیست شما از الگوی دیگران برای برنامه ریزی استفاده کنید.

3- عملگرایی

تعیین هدف و برنامه ریزی بدون عمل کردن هیچ معنایی ندارد و بی شک کاری بیهوده و عبث است. برای رسیدن به موفقیت در کسب وکار و یا حتی رشته تحصیلی شما باید اقداماتی انجام دهید.

مطالعه کردن، بازاریابی برای کسب و کار و کار کردن بهینه میتواند شما را برای رسیدن به هدفتان و در نهایت موفقیتتان کمک کند.

4- سرمایه گذاری شخصی

برای رسیدن به موفقیت باید روی خودتان سرمایه گذاری کنید. رسیدن به موفقیت تنها رسیدن به یک منسب شغلی و یا پول زیاد نیست. شما باید تعادل را همواره برقرار کنید زمانی را برای خود و بهبود ویژگی های خودتان اختصاص دهید.

ورزش کنید، مدیتیشن و مراقبه داشته باشید، کتاب بخوانید و روابط اجتماعی خود را بهبود ببخشید.

5- اصلاح افکار

مثبت اندیشی و یا منفی بافی مطلق میتواند به شما برای رسیدن به موفقیت صدمه بزند. شما باید تفکری خنثی و خاکستری داشته باشید. افکار مثبت و منفی را تعادل باهم نگه دارید و جنبه های خوب و بد اهدافتان را در نظر بگیرید تا در صورت شکست، آسیب نبینید.

خلاصه همه کتابهای موفقیت در این مطلب: چگونه زندگی موفقی داشته باشیم؟ (100 ترفند ریز و پنج استراتژی)

نبایدهایی در مسیر موفقیت

  • اهمال کاری نکنید، بر برنامه خود پایبند باشید و برای زمان خود ارزش قائل باشید.
  • رژیم غذایی ناسالم، بی تحرکی و استفاده از دخانیات و مشروب همگی بر شما تاثیرات سو دارد، بنابراین سبک زندگی سالمی داشته باشید.
  • بر اهداف اصلی تمرکز کنید و در صورتی که هدفی ارزش زیادی ندارد در مسیر موفقیت کنار بگذارید.
  • بهانه گیر نباشید و سعی کنید در هر شرایطی برنامه های خود را انجام دهید.
  • کمال گرا نباشید، هر کسی در هر جایگاهی دارای ایراد و نقص است، سعی کنید پیشرفت کنید نه این که کامل باشید.
  • چند وظیفه را با هم به عهده نگیرید، تمرکزتان را به شدت پایین می‌آورد.
  • از کنترل کردن همه چیز دست بکشید، برخی مسائل ساده را باید رها کرد تا خود به خود حل و فصل شوند.
  • از انسان‌های سمی دوری کنید، دوستان ناباب، افراد منفی گرا و کاهل دوستان خوبی برایتان نخواهند بود.

ویژگی افراد موفق (اینفوگرافی)

ویژگی افراد موفق (اینفوگرافی)

دانلود کتاب های PDF رازهای موفقیت

pdf  دانلود 4 کتاب برتر آموزش موفقیت

حتما در کنار این مطلب بخوانید: 20 عواملی باعث موفقیت می شوند؟ و 8 دلیل که چرا موفق نمیشویم

kar

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا