شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

راه های جذب مردان (10 باید و 4 نباید)

چرب زبان

امروز قرار است بهترین روش ها برای جذب مردان را به شما یاد بدهیم؛ اما نه هر مردی! مردی که مناسب شما باشد. اینکه بتوانید توجه یک مرد را به خودتان جلب کنید رقابت جالبی با خانم های دیگر است. برای جذب مرد مناسب خودتان بهتر است در جمع ها و دورهمی ها شرکت کنید یا به مکان های جدید بروید تا با افراد جدیدی آشنا شوید. خیلی خب، بیایید ببینیم چطور می شود مرد مناسبمان را به سمت خودمان جذب کنیم!

به مکان های جدید بروید و با افراد جدید ملاقات کنید

به لیست زیر نگاهی بیندازید. اینها مکان هایی هستند که می توانید در آنها با افراد جدید آشنا شوید:

1- در کلاس های مختلف مثل آشپزی، موسیقی و یا دوره های مربوط به کسب و کار ثبت نام کنید.

2- در فعالیت های خیرخواهانه مثل کمک به افراد بی پناه، جشنواره های مختلف یا کمپین های حمایت از حیوانات شرکت کنید.

3- به انجمن های سیاسی اطرافتان ملحق شوید.

4- در همایش ها و سمینارهای مختلف شرکت کنید.

5- در محافل مذهبی حضور داشته باشید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

6- به انجمن های بازرگانی و تجاری بپیوندید.

7- در جمع های دوستانه با دوستان افرادی که به شما نزدیکند آشنا شوید.

8- با افراد مختلف در شبکه های اجتماعی صحبت کنید.

9- حواستان به اطرافتان باشد و لبخند بزنید!

با رفتن این مکان ها و شرکت در مراسم و تجمعاتی که مورد علاقه تان است می توانید با مردانی که علایق و سلایقشان به شما نزدیک است آشنا شوید. حالا بیایید ببینیم اگر چنین مردی را پیدا کردیم چطور او را به خودمان جذب کنیم؟

راه های جذب مردان

چطور یک مرد را به سمت خودمان جذب کنیم؟

1- به زبان بدنتان توجه کنید

وقتی مرد مناسبی را ملاقات کردید و دلتان خواست او را به سمت خودتان جذب کنید موارد زیر را به یاد داشته باشید:

  • با او تماس چشمی برقرار کنید و دو سه ثانیه به او نگاه کنید. بعد به جای دیگری نگاه کنید و باز نگاهتان را برای چند ثانیه دیگر روی او نگه دارید و لبخند بزنید. با دو بار انجام این کار، شما به او نشان می دهید که می تواند جلو بیاید تا با هم گفتگو کنید؛ یعنی در واقع به او اجازه می دهید اولین حرکت را انجام بدهد.
  • راهی برای نزدیک شدن به هم پیدا کنید. موقعیتتان را تغییر بدهید تا او راحت تر بتواند برای گفتگو به شما نزدیک شود.
  • اگر موقعیت مناسب بود از او سوال بپرسید؛ مثلا بپرسید این دور و اطراف کافی شاپ خوب کجاست یا آدرس پمپ بنزین را بپرسید.
  • موقع صحبت با او، روبروی او قرار بگیرید.
  • دستانتان را به هم قفل نکنید و به حالت صلیب نگه ندارید.

2- بازیگوشی کنید

وقتی کمی بازیگوشی از خودتان نشان می دهید به طرف مقابلتان نشان می دهید که شخصیت سرگرم کننده و پر جنب و جوشی دارید. موقع صحبت کردن به مواردی که به آنها علاقه دارید اشاره کنید. نشان دادن علاقه به یک موضوع چیزیست که مردان را به خود جذب می کند. شوخ طبعی هم یکی دیگر از مواردیست که نه تنها مردان بلکه هر کس دیگری را هم به سمت شما جذب می کند. همه ما آدمهای شوخ طبع و خنده رو را دوست داریم.

یادتان باشد تا زمانی که خودتان را خیلی بگیرید یا رفتار تحقیر کننده و کوبنده ای داشته باشید بعید است کسی به سمتتان جذب شود! خیلی از روابط درست به همین دلیل از هم می پاشند و به جدایی ختم می شوند؛ بنابراین اساس هر رابطه ای را روی مهربانی بنا کنید و بدانید که خوش قلبی و مهر و محبت پایه همه روابط موفق است.

چگونه کسی را عاشق خود کنید؟ (12 روش کاملا موثر)

4- نگرش مثبت داشته باشید

داشتن نگرش مثبت نه تنها جذابیت دارد بلکه برای زندگی شخصی و شغلی ما هم خیلی مفید است. همه ما در زندگی مان با انواع و اقسام مشکلات کوچک و بزرگ و ناامیدی های مختلف روبرو هستیم اما خوش بینی و مثبت نگری باعث می شود بهتر و مفیدتر عمل کنیم.

این را می دانستید که وقتی خودتان را مجبور به لبخند زدن می کنید، با وجود اینکه واقعا این کار را دوست ندارید، بدنتان دچار تغییرات فیزیولوژی می شود؟ یا مثلا گوش دادن به موسیقی آرامبخش و سپاسگزار بودن بابت داشته هایمان در زندگی باعث می شود فورا روحیه مان از این رو به آن رو شود!

زندگی گاهی اوقات واقعا سخت می شود. منظور ما هم از بیان این مطالب این نیست که شما باید غم هایتان را پنهان کنید؛ اتفاقا باید به احساساتتان توجه کنید. اما به طور کلی وقت نگرش شما نسبت به مسائل مختلف مثبت باشد شادتر و جذاب تر می شوید.

5- یک خانم با ارزش باشید

منظور از یک خانم با ارزش کسی است که استانداردهای مخصوص به خودش را دارد و به آنها پایبند است. شما باید از ارزش های خودتان آگاه باشید و اجازه ندهید کسی با شما بدرفتاری کنید. یک زن با ارزش بالا هم قوی است و هم ظرافت و جذابیت های زنانه را دارد. شما به تنهایی هم می توانید انسان کاملی باشید اما پیدا کردن یک شریک زندگی مناسب و قرار گرفتن در کنار مرد دلخواهتان که به ارزش های شما احترام می گذارد باعث می شود از زندگی لذت بیشتری ببرید.

6- درباره مسائل مختلف نظر بدهید

اینکه بدانید چه چیزهایی را دوست دارید و از چه چیزهایی خوشتان نمی آید یکی از عوامل جذابیت است. وقتی مرد مورد علاقه تان از شما می پرسد امروز دوست دارید چه کار کنید یا کجا برویم یا مثلا چه غذایی بخوریم، نگویید هر چه باشد خوب است.

بعضی از خانم ها هیچ نظری از خودشان ندارند و هر چه که طرف مقابلشان بگوید را انجام می دهند. این کار اصلا جالب و جذاب نیست! خودت باش نه یک آدم ضعیف که همیشه دنبال نظر بقیه است!

7- مستقل باشید

درست مثل داشتن نظرات و عقاید شخصی، شما باید منافع مخصوص به خودتان را هم داشته باشید. جذب یک مرد مناسب به این معنا نیست که باید از خودتان و منافعتان دست بکشید یا از دوستانتان فاصله بگیرید.

به انجام کارهایی که همیشه از آنها لذت می برده اید ادامه بدهید و کماکان برای خودتان وقت بگذارید. خانم های مستقل بدون اینکه دست از سرگرمی ها و فعالیت هایی که قبلا از آنها لذت می برده اند بردارند، مرد مناسبشان را به زندگی شان اضافه می کنند.

دختر مستقل

8- مراقب سلامتی تان باشید

سالم و سلامت بودن بسیار جذاب است. برخی مطالعات نشان می دهند مردان بعضی از صفات جسمی مثل داشتن دندان های سفید، موهای بلند و اندامی متناسب را نشانه های سلامت خانم ها می دانند.

بدیهی است که هر کسی ظاهر و ویژگی های مخصوص به خودش را دارد و خیلی ها هم از راه های مختلف برای بهتر کردن وضعیت ظاهری شان استفاده می کنند؛ اما چیزی که مهم است این است که در همه حال مراقب سلامتی تان باشید و بهداشت را رعایت کنید. این موارد اعتماد به نفس و جذابیت شما را افزایش می دهند.

9- اعتماد به نفس داشته باشید

خانم های با اعتماد به نفس واقعا جذابند. دیدن خانمی که به خودش و ارزش های خودش اعتماد دارد برای آقایان جذاب است. اعتماد به نفس در واقع بخشی از ویژگی ارزش گذاری شما برای خودتان است. افراد با اعتماد به نفس می دانند لایق چه چیزهایی هستند و دنبال شخصی می گردند که مکمل زندگی شان باشد.

10- علاقه تان را نشان بدهید

نشان داده علاقه به یک مرد برای او بسیار جذاب است. همه ما از اینکه کسی به ما علاقه نشان بدهد خوشحال می شویم و استقبال می کنیم، چون این اتفاق باعث می شود احساس خاص بودن داشته باشیم. وقتی با مرد مناسبتان صحبت می کنید کاملا به او توجه کنید. به جای نگاه کردن به گوشی تان، با او تماس چشمی داشته باشید و نشان بدهید که به گفتگو با او علاقمندید.

11- کنجکاوی به خرج بدهید

وقتی خودتان را کنجکاو یادگیری چیزی نشان می دهید، در واقع بسیار جذاب و جالب می شوید! اکثر مردم احساس می کنند زندگی پیش پا افتاده ای دارند و اوضاع برایشان کسل کننده است؛ اما با یادگیری چیزهای جدیدتر می توان این کسالت را برطرف کرد.

اگر به زمینه های خاصی علاقه دارید دنبالش را بگیرید. هر چه بیشتر تجربه کنید و بیشتر یاد بگیرید جذاب تر هم می شوید. مردها خانم هایی که در زمینه های مختلف اطلاعات مختلفی دارند را دوست دارند. علاوه بر این با این کار از منطقه امن خودتان هم بیرون می آیید، رشد می کنید و به شخصی تبدیل می شوید که دیگران دوست دارند با او صحبت کنند و وقتشان را در کنار او سپری نمایند.

26 نکته مهم برای جذب مردان توسط همسر

کارهایی که نباید آنها را انجام بدهید!

1- بیش از حد روی جذب یک مرد تمرکز نکنید

وقتی کسی را برای اولین بار می بینیم و به نظرمان می رسد که این شخص برایمان مناسب است، تمایل داریم که با او درباره افکار و ایده هایمان صحبت کنیم. ولی یادتان باشد که شناخت افراد زمان می برد. اگر متوجه شدید که فرد مقابل فقط همان یکی دو بار اول برای همصحبتی با شما علاقه نشان داد، اصراری به ایجاد این ارتباط نداشته باشید.

روی کسی وقت بگذارید که او هم برای شما وقت می گذارد. اگر متوجه شده اید آن شخص به اندازه شما پیگیر نیست وقتتان را با امید و آرزوهای واهی هدر ندهید. این مساله درباره هر رفتاری که باعث ناراحتی تان می شود هم صدق می کند. اگر می بینید رفتار فرد مقابلتان با چیزی که در تصور شما بوده متناقض است بهتر است به فکر پیدا کردن شخص مناسب دیگری باشید.

در ضمن، وقتی فرد مقابلتان خود واقعی اش را نشان داد و بعد از گذشت مدتی توانستید او را بشناسید روی این رابطه سرمایه گذاری کنید.

2- بیش از حد از خودتان اطلاعات ندهید

این مساله مربوط به زمانی می شود که رابطه شما تازه شروع شده. فرض کنید که رابطه مثل یک پیاز است. هر بار باید لایه جدیدی از آن را ببینید، نه اینکه همه لایه ها را یکدفعه با هم مشاهده کنید. اینکه رمز و رازهای کوچکی داشته باشید برای طرف مقابلتان جذاب است. خودتان را کاملا برای او افشا نکنید و طوری صحبت نکنید که انگار در حال ارائه بیوگرافی خودتان هستید!

3- رفتارهای ناسالم نداشته باشید

وقتی کسی را برای اولین بار ملاقات می کنید، واقعا چیزی از او نمی دانید. هر دوی شما در برخورد اول در حال ارزیابی همدیگر هستید پس سعی کنید تصویر خوبی از خودتان در ذهن طرف مقابل به جا بگذارید. سعی کنید رفتارهای ناهنجار و ناسالم مثل نوشیدن زیاد مشروبات الکلی، بددهنی کردن یا مواردی که به طور کلی احساس خوبی ایجاد نمی کند نداشته باشید.

4- خودتان را محتاج نشان ندهید

فرقی نمی کند در شروع یک رابطه جدید باشید یا مدتی از آن گذشته باشد؛ در هر حال نباید خودتان را نیازمند و وابسته نشان بدهید. نیازمند بودن نه تنها جذاب نیست بلکه رفتار بسیار ناسالمی هم محسوب می شود. مثلا ممکن است شما مدام از او بپرسید چرا انقدر با دوستانش وقت می گذراند یا مدام بپرسید دلش برای شما تنگ می شود یا نه؟ یا وقتی تلفنش را جواب نمی دهد نباید او را بازجویی کنید و شک کنید با دختر دیگری صحبت می کرده. همه این چیزهای کوچک نشانه احساس عدم امنیت شماست و برای یک رابطه بسیار مخرب است.

روش استفاده از قانون جذب برای دوستی، ثروت و موفقیت

چطور مرد مورد علاقه مان را در رابطه نگه داریم؟

1- اجازه بدهید از شما محافظت کند

اکثر خانم ها می توانند به راحتی خودشان از خودشان مراقبت کنند؛ اما مساله این نیست. هیچ کس دلش نمی خواهد احساس کند شریک واقعی یک رابطه نیستند. مردها اغلب از اینکه نقش محافظ و حمایتی داشته باشند لذت می برد، پس اجازه بدهید این کار را بکنند. وقتی آنها از فرد مورد علاقه شان حفاظت می کنند احساس شگفت انگیزی پیدا می کنند.

2- قدردانی کنید

همه ما دلمان می خواهد با افراد قدردان نشست و برخاست کنیم؛ پس خودمان هم باید همینطور باشیم. به کارهای ریز و درشتی که طرف مقابلتان برای شما انجام می دهد توجه کنید و بی تفاوت نباشید.

یک “ممنونم” ساده می تواند شرایط را خیلی تغییر بدهد. به او بگویید متوجه کارهایی که برای شما می کند هستید و از او ممنونید. هر چه بیشتر قدردان او باشید او هم قدر شما را بیشتر می داند.

در حال صحبت کردن

3- به او حس خاص بودن بدهید

طوری رفتار کنید که نشان بدهید بودن او برایتان مهم است و به او احساس خاص بودن القا کنید. مطمئنا هیچ کس دلش نمی خواهد مهره یکبار مصرف و تعویضی یک رابطه باشد. به محض اینکه کسی احساس کند فرد دیگری جایش را در رابطه گرفته آن رابطه را قطع می کند و به دنبال کسی می رود که به او احساس خاص و تک بودن بدهد. خیلی مهم است که مراقب باشید طرف مقابلتان احساساتی مثل قدردانی، حس خاص بودن و نیاز شما به او را دریافت کند.

4- آسیب پذیر باشید

اگر می خواهید رابطه موفقی داشته باشید باید از شرایط مختلف استقبال کنید. منظور ما از آسیب پذیری در اینجا این است که با او به طور صادقانه درباره خصوصیات، نیازها و خواسته هایتان صحبت کنید. مطمئنا هیچ انسانی در هیچ کجای جهان کامل نیست. اگر ضعف هایی دارید باید آنها را بپذیرید و این موارد را با شریک زندگی تان در میان بگذارید. در واقع این تنها راهیست که او می تواند خود واقعی شما را بشناسد و شما هم با شخصیت واقعی او آشنا می شوید.

مردان جذاب و زنان جذاب از نگاه یکدیگر چه ویژگی هایی دارند؟

نحوه شناخت یک مرد مناسب

هدف ما در این قسمت آگاهی دادن به شما درباره رفتارهاییست که به جذب مرد مناسب و باارزش به سمت شما کمک می کند. در واقع شما باید یاد بگیرید مردی را به سمت خودتان جذب کنید که شانس یک رابطه سالم و خوب را برایتان ایجاد کند.

  • هر چیزی دقیقا شبیه به خودش را جذب می کند! این قانون تقریبا همیشه کار خودش را می کند. شما باید به همان شخصی تبدیل شوید که می خواهید جذبش کنید. این مساله به این معناست که قبل از شروع یک رابطه، ما باید تغییراتی در خودمان ایجاد کنیم. اگر خودتان صفات خوب و سالمی نداشته باشید نمی توانید انتظار داشته باشید فرد بسیار مناسبی جذب شما شود.
  • تبدیل به شخصی شوید که می خواهید جذبش کنید. اگر می خواهید یک فرد جالب و فعال را جذب کنید، خودتان هم باید فعال و جالب باشید. اگر دنبال ویژگی خاصی در فرد مورد نظرتان می گردید اول خودتان باید آن ویژگی را نشان بدهید. وقتی خودتان پایبند ویژگی ها و صفات خوب باشید، دیگر وقتتان را برای کسانی که این خصوصیات را ندارند تلف نمی کنید.
  • حواستان به ویژگی هایی که برایتان مهم است باشد. لیستی از ویژگی ها و خصوصیاتی که از نظر شما طرف مقابل “باید” آنها را داشته باشد تهیه کنید تا در همان اوایل رابطه بتوانید بود و نبود این خصوصیات در فرد مقابل را تشخیص بدهید. اگر متوجه شدید آن فرد این ویژگی ها را ندارد سراغ شخص مناسب تری بروید.

چطور مردی که ما را نادیده می گیرد به خودمان جذب کنیم؟

اصلا چرا باید این کار را بکنید؟ شما سزاوار توجه هستید. پس باید کسی را به سمت خودتان جذب کنید که به شما توجه می کند نه فردی که شما را نادیده می گیرد.

چطور از طریق چت شخص مورد نظرمان را جذب کنیم؟

مشکل چت کردن و استفاده از سرویس ها و شبکه های آنلاین این است که در آنها نمی توانید زبان بدن فرد را ارزیابی کنید. اما می توانید برای این کار از ویدئو کال یا همان تماس تصویری استفاده کنید. موقع معرفی خودتان به دیگران صادق باشید؛ اما لزومی ندارد همه چیز زندگی تان را به آنها بگویید. آموزش نحوه چت کردن در اینجا

جمع بندی

ما در این مطلب روش های مختلف جذب مردان را به شما یاد دادیم. نکته ای که باید حتما به خاطر داشته باشید این است که اطمینان حاصل کنید روی شخصی سرمایه گذاری می کنید که ارزش تلاش شما را دارد. در ضمن یادتان نرود همه چیز به زیبایی ظاهری محدود نمی شود. مطمئنا شما هم به افراد فوق العاده زیبایی برخورد کرده اید که در نگاه اول بسیار فریبنده و جذاب به نظر می رسند اما وقتی شروع به صحبت می کنند متوجه می شوید که آنقدرها هم شخصیت جالبی ندارند! در واقع این ویژگی ها و خصوصیات شماست که همه چیز را تحت الشعاع قرار می دهد نه صرفا چهره تان.

راز چشمان جذاب برای خانم ها جهت جذب مرد مورد علاقه

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا