شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

مردان جذاب و زنان جذاب از نگاه یکدیگر چه ویژگی هایی دارند؟

چرب زبان

دانشکده علوم فیزیکی در دانشگاه کنت یک پروژه تحقیقاتی انجام داد که ویژگی های چهره جذاب برای مردان و زنان را مشخص کرد. تصمیم گرفتیم این ویژگی ها را با ۶ ویژگی شخصیتی جذاب مقایسه کنیم. چون می دانیم که زیبایی واقعی در درون ماست.

جذاب ترین ویژگی های صورت

word image 148

کنتراست بین رنگ پوست و چشم / لب می تواند بر جذابیت تاثیر بگذارد.

زنان اگر چشمان و لبان برجسته ای داشته باشند چهره شان زنانه تر و جوان تر به نظر می رسد. بر عکس، در مردان اگر کنتراست تقریبا وجود نداشته باشد به نظر مردانه تر و بالغ تر به نظر می رسند.

word image 149

هر چه ابروها به چشم ها نزدیک تر باشند، چشم ها بزرگ تر به نظر می رسند.

word image 150

چهره هایی با بینی مستطیلی و صاف تقارن بیشتری دارند، بنابراین جذاب تر هستند.

word image 151

تحقیقات نشان می دهد که مردان آرایش چشم و رنگ روشن پوست را مهم ترین ویژگی های یک زن می دانند. در عین حال، آرایش لب واقعا مهم نیست.

حتما بخوانید:

word image 152

فک صاف یکی از ویژگی های چهره جذاب برای یک زن است. هم چنین، زیبایی یک زن توسط سطح هورمون های استرس در بدن او تعریف می شود. هر چه سطح پایین تر باشد جذاب تر است.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

برای مردان، جذابیت آنها از طریق یک سیستم ایمنی قوی تعریف شده است.

word image 153

در فرآیند تحقیق مشخص شد که زنان مردانی با چهره بیضی شکل را جذاب تر می دانند. در عین حال، مردان زنان را با چهره های شکل قلب می پسندند.

word image 154

افرادی که موهای قهوه ای دارند (از جمله مژه ها و ابروها) برای مردان و هم زنان جذاب تر هستند. با این حال، این آزمایش ثابت کرد که علی رغم این حقیقت که مردان در تصویر زنان سبزه را می پسندند،  در زندگی واقعی زنان بلوند را ترجیح می دهند.

word image 155

این تحقیق نشان می دهد که افراد برنزه جذاب تر هستند. تیمی در دانشگاه بریستول به این نتیجه رسیدند که رژیم غذایی نیز بر رنگ پوست و جذابیت تاثیر می گذارد. رنگدانه های طلایی پوست توسط کاروتنوئیدها تامین می شود که در میوه ها و سبزیجات زرد، نارنجی و قرمز یافت می شود.

جذاب ترین ویژگی های شخصیتی

word image 156

افراد فعال جذابیت بیشتری دارند.  آن ها می توانند به طور شگفت انگیزی تحصیل، شغل، شور و خیرخواهی را با هم ترکیب کنند. افراد فعال خودکفا هستند، گستره وسیعی از علایق دارند و هرگز نیاز به توجه بیش از حد ندارند. مردم معمولا به این دلیل جذب می شوند که همیشه پر از ایده هستند.

حتما بخوانید:

word image 157

برای افراد بلند پرواز، آسمان محدود است. آن ها جاه طلبی های خود را پنهان نمی کنند و آماده فدا کردن چیزهای زیادی برای رسیدن به آن ها هستند. به همین دلیل است که آن ها سخت کوش هستند و به طور مداوم مهارت های خود را افزایش می دهند.

word image 158

افراد خود جوش می توانند به خودشان بخندند و سخت است که آن ها را خجالت زده کنیم. در عین حال، آن ها می توانند جدی باشند و در صورت نیاز حمایت کامل کنند. آن ها منبع انرژی برای هر کسی در اطراف خود هستند. سرزندگی، طنازی و اعتماد به نفس ویژگی هایی هستند که آن ها را قوی کرده است.

word image 159

افراد آرام و کم حرف شخصیت خاصی دارند. جذابیت آنها در نجابت، عقل و اعتماد به نفس آنهاست.  هر کلمه آن ها معتبر است و به همین دلیل وقتی صحبت می کنند همه ساکت هستند. قدرت آن ها آرامش و احتیاط است. زمانی که نیاز دارید در مورد چیزی واقعا مهم بحث کنید، می توانید به آن ها مراجعه کنید.

word image 160

مردمی که قلب بزرگی دارند معمولا یک نمایشنامه شخصی را گذرانده اند و  هنوز موفق به یافتن جایگاه خود در زندگی هستند. موفقیت آن ها این نیست که عزت نفس خود را قانع کنند بلکه این است که به کسانی که به آن ها نزدیک هستند کمک کند.  آن ها صادقانه از کمک راضی هستند و آن ها را به انجام کارهای خوب بیشتر سوق می دهد.

word image 161

افرادی که عاشق بچه ها هستند، به نظر جنس مخالف بسیار جذابند. آن ها به نظر مهربان، مراقب و دلربا هستند. برای یک مرد، خیلی مهم است که ببینید یک زن چگونه با کودکان برخورد می کند.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا