شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

چگونه جذاب باشیم؟ 15 راهکار عملی، جدید و موثر برای زنان

چرب زبان

دقت کنید که مردان واقعا فراتر از ظاهر به خانم ها نگاه می کنند و حتی به لبخند زن، حس شوخ طبعی یا هوشش جذب می شوند. در این مطلب با استفاده از چندین مجله معتبر روانشناسی و مد، 15 راهکار عملی و کاملا موثر برای زنان جهت جذب مرد مورد علاقه برای ازدواج را به شما آموزش می دهیم.

از چیزهای غیر سطحی که قبلا ذکر شد، موارد دیگری نیز وجود دارد که باعث جذابیت شما برای یک مرد می شود که هرگز قبلا در نظر نگرفته اید. به عنوان مثال، آیا می دانستید که مردان واقعا به توانایی شما برای برقراری ارتباط علاقه مند هستند؟ مردان زمانی که شما قادر به حرف زدن و گوش دادن هستید و نمی توانند به شما کمک کنند، جذب شما می شوند! پس به جای اتکا به ظاهر به عنوان همه چیز، 15 مورد زیر که مردان را جذب می کند بررسی کنید.

1- صدا

زنان به طور کلی جذب مردانی می شوند که صدایی عمیق تر و پایین تری داشته باشند. در نظر زنان چنین صدایی مردانه تر و جذاب تر است. با توجه به روانشناسی امروز برای مردان دقیقا برعکس است. آن ها زنان با صدای بلند تر را جوان تر، لطیف تر و حتی لاغر تر فرض می کنند. برای مردان، معمولا صدای زن کاملا مخالف خودشان است و از آنجایی که آنها صداهای بالاتری را در ارتباط با زنانگی می بینند، امکان جذب آن ها به شما بیشتر است حتی اگر هنوز چهره شما را ندیده باشند.

2- مهربانی

بر طبق یک مطالعه مهم، یکی از مهمترین ویژگی هایی که مردان در یک همسر به دنبال آن هستند، مهربانی است، پس این عقیده را از ذهنتان بیرون کنید که مردان دختران خوب را دوست ندارند. مهربانی چیزی است که اکثر مردان به آن علاقه مند هستند. کمک به دیگران، مراقبت از چیزها و غیره همه باعث می شوند او بفهمد شما یک فرد واقعا شایسته هستید (و همچنین احتمالا به نوعی او را به یاد مادرش می اندازید، اما این لزوما چیز بدی نیست.)

حتما بخوانید:

3- لبخند

واقعیت این است که مردان اغلب به لبخند زن جذب می شوند، چون لبخند نشانه شادی عمومی و راحتی در شرایط است.  مطالعات نشان می دهند که مردان علاقه بیشتری به یک مجموعه سالم از دندان های سفید دارند. دندان های سفید و مرتب نشان می دهند که زن از خودش مراقبت می کند و از سیگار کشیدن خودداری می کند. هر نوع لبخند، لبخند کج و معوج، لبخند احمقانه، لبخند با دهان خیلی باز، یا لبخند عصبی سریع – ثابت شده است که مردان را جذب می کند، پس از لبخند زدن نترسید.

4- رفتار

دختر جذاب

بله وقتی می گوییم مردی به سمت رفتار جذب می شود، ممکن است کمی خسته کننده یا حتی باور نکردنی به نظر برسد، اما درست است! داشتن رفتار خوب، گفتن لطفا و تشکر از شما برای او بسیار جذاب است، چون به معنی توانایی شما برای فکر کردن به دیگران است و از اینکه چطور خود را به دیگران معرفی می کنید، آگاه هستید. رفتارهای خوب نیز نشانه ای از “تربیت خوب” است. وقتی شما مثل یک آدم بالغ رفتار می کنید که می داند چه طور از خودش مراقبت کند، او می داند که با یک زن بالغ و یک دختر بزرگ قرار دارد و این هم جذاب است.

5- خواسته های شما

عواطف عجیب و غریب، وسواس، عادت ها و همه چیز برای یک پسر جذاب است، زیرا نشان می دهد که شما همانند دیگران نیستید! چه کسی نمی خواهد فکر کند که زنی که دوستش دارد، یکی در میلیون است یا اینکه هیچ کس دیگری مانند او نیست؟ در ابتدا شاید ایده ترسناکی باشد اما زمانی که شما اعتراف کنید و علایق عجیب و غریب خود را به او بگویید، اجازه می دهید که او شما را بهتر بشناسد و همچنین باعث می شود که او هم از علایق خود برای شما بگوید و خودش باشد. خواسته های شما مشخص می کند که شما چه کسی هستید و او به چه کسی جذب شده است.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

6- اشتها

دختر خوش اشتها

وانمود کردن مثل یک پرنده غذا خوردن را برای اینکه ظریف و زنانه به نظر برسید، رها کنید زیرا که اولا مردان متوجه می شوند و دوما آن ها غذا خوردن شما را دوست دارند.  داشتن اشتها، یک چیز فوق العاده جذاب و احساسی برای مرد است تا حدودی به این دلیل که با دیگر خانم هایی که می بینند و دائما از وزن خود گله دارند در تضاد است.

7- خندیدن

خندیدن دخترانه یا قهقهه های فریبنده، نشان دهنده خوشبختی و آرامش هستند و هر دو بسیار جذابند. وقتی زنی می خندد، شاد و سرحال به نظر می رسد. علاوه بر این، خنده برای شما خوب است! باعث ترشح هورمون تندرستی می شود؛ بنابراین علاوه بر تقویت عضلات صورت، می تواند به افزایش سیستم ایمنی شما کمک کند. نکته دیگر در مورد خنده این است که وقتی یک زن به جوک یک مرد می خندد، او به طور خودکار موافقت خود را برای ادامه صحبت با مرد اعلام می کند.

8- مهارت های ارتباطی

خانمی که مکالمه خود را با شوخ طبعی، طنز و هوشمندی پیش می برد برای مرد فوق العاده جذاب است و به او اجازه می دهد که بیشتر بداند. علاوه بر مکالمه، مردان زنی را دوست دارند که شنونده خوبی باشد و علاقه واقعی خود را نسبت به آنچه که مرد می گوید نشان دهد. این کار باعث می شود که مرد حس کند از جانب زن درک شده است و نظرات و توصیه هایی را که ارائه می دهد به درد مرد می خورد.

9- هیجانات

پرش از صخره، چتر بازی و بانجی جامپینگ ورزش هایی هستند که رگه شجاعت شما را نشان می دهند و هر کسی به دنبال آن ها نمی رود. با شخصیت ماجراجویتان با مردان برخورد کنید زیرا به این معنی است که  هر روزی که با شما می گذراند مانند قبل نیست و تنوع چاشنی زندگی است! حتی نیازی نیست که به شکل ورزش های سخت باشد- مردان جذب زنی می شوند که مایل است به دنبال چیزی که می خواهد برود. این نشانه ی شور و اشتیاق به زندگی است.

حتما بخوانید:

10- انرژی

بی روح بودن در خانه، تنبل بودن و خوابیدن در همه افراد وجود دارد اما یک مرد نمی تواند جاذبه ای را که به یک زن با انرژی دارد، انکار کند. مرد در مورد زن با انرژی بالا فکر می کند که او جوان تر از دیگران و یک فرد با انرژی مثبت تر است.

این به این معنا نیست که شما باید بیش از حد فعالیت کنید و از در و دیوار بالا بروید؛ اما زنی که برای زندگی تلاش می کند قطعا خیلی جذاب تر از زنی است که یک گوشه ای می نشیند و به گوشی اش زل می زند.

11- هوش

دختر باهوش

مردان جذب زنانی می شوند که از نظر هوشی هم سطح آن ها و یا بالاتر باشند زیرا نشان می دهد که شما خیلی به مرد فکر می کنید. نمایش هوش شما برای مردان جذاب است. مهم نیست که در فیلم ها و نمایش های تلویزیونی چه می گویند، مردان می دانند که یک زن با مغز او را بیش از یک زن با بدن علاقمند نگه می دارد.

12- اعتماد به نفس

یکی از چیزهایی که مردان را به یک زن جذب می کند بدون شک اعتماد به نفس اوست. زنی که خود و غرورش را حفظ می کند فوق العاده جذاب است، زیرا نشان می دهد که نیازی به تایید هر کسی ندارد. او قبلا خودش را تایید کرده است.

15- حس شوخ طبعی

هم برای مردان و هم برای زنان، حس شوخ طبعی یکی از ویژگی های مهمی است که دوست داریم برای اولین بار در ملاقات با یک فرد یا یک شریک طولانی مدت ببینیم. داشتن ارتباط از طریق شوخ طبعی بسیار قدرتمند است و نباید دست کم گرفته شود. مردان می دانند که زنان بامزه هستند و عاشق زنی هستند که می تواند آن ها را به خنده بیاندازد.

حتما بخوانید: منظور از اخلاق خوب چیست و یک زن خوش اخلاق چگونه است؟

وقتی شوخی می کنید به او اجازه می دهید که بداند شما مسائل را خیلی جدی نمی گیرید و می تواند به مرد احساس آرامش بدهد. شوخی و بازی های احمقانه و مهیج باعث می شود او شما را جوان تر ببیند و کودک درونش بیدار شود.

این ترفندهای ظاهری را حتما امتحان کنید

زنان جذاب

1-از رنگ های خنثی استفاده کنید: اگر در مورد رنگ هایی که قرار است با یکدیگر ست کنید، می ترسید، بهتر است از رنگ‌ های خنثی مثل مشکی، خاکستری و یا سفید استفاده کنید. مثلاً به جای این که یک بلوز سبز را با یک دامن سیاه بپوشید و در مورد آن اطمینان خاطر نداشته باشید، بهتر است که هر دوی آن را به رنگ سیاه بپوشید و به جای آن از یک گردنبند رنگی استفاده کنید.

2-استایل تمام مشکی را هم تجربه کنید: استایل کاملا مشکی می تواند بسیار جذاب باشد. پس بهتر است که همه لباس های خود را در یک رنگ قرمز یا سفید انتخاب کنید که رنگ های رایج و پرطرفدار هستند. البته بستگی دارد چه رنگی بیش از همه به پوست و صورت شما می آید. معمولاً تیپ تمام مشکی امن ترین انتخاب ممکن می باشد.

3- کمی کلاسیک رفتار کنید: بهتر است که اکسسوری های خود را کمی کلاسیک انتخاب کنید. مثلا زمانی که دامن می پوشید، باید اکسسوری های متناسب با آن را انتخاب کنید و زمانی که تیشرت تنتان است، باید کاملاً متفاوت رفتار کنید.

4-ویژگی های ظاهری خود را به دیگران نشان دهید: مثلا اگر ساق پای بلندی دارید یا مچ دست کوچکی دارید، به راحتی آن‌ها را نشان دهید و از دیگران پنهان نکنید. مثلا اگر دوست دارید که پاهایتان بلندتر به نظر برسد، می توانید از شلوار جین های بلندتر و یا کفش های پاشنه بلند استفاده کنید.

5-بیش از حد به ست کردن لباس ها دقت نکنید: زمانی که تمرکز زیاد خود را روی ست‌ کردن ‌لباس قرار می دهید، باعث می شود که از مسئله اصلی دور شوید، در نتیجه کمتر با کلاس به نظر خواهید آمد.

6-فرقی ندارد که چه کاری انجام می دهید: افراد باکلاس همیشه باکلاس به نظر می آیند؛ حتی اگر لباس راحتی پوشیده باشند. زمانی که به استایل خود دقت کنید و حتی در خانه نیز، لباس های ساده اما هماهنگ را انتخاب کنید، می‌ توانید در هر حالتی باکلاس باشید.

7- به صورتتان برسید: علاوه بر لباس باید به زیبایی چهره و موهایتان نیز توجه کنید ابروها پوست و ناخن ها به شدت در چگونگی استایل شما موثر خواهند بود.

8-مطمئن شوید که راحت هستید: فرقی ندارد که چه چیزی پوشیدید. در هر حالت باید در لباس خود احساس راحتی کنید. هرچقدر هم لباس خوبی بپوشید، اما در آن راحت نباشید، نمی توانید این حس را به دیگران منتقل کنید. کفش های پاشنه بلند باید به گونه‌ای باشند که بتوانید با آن ها راه بروید و زمین نخورید.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا