شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

چگونه جذاب باشیم؟ 14 راهکار عملی، جدید و کاملا موثر برای مردان

خب، راستش را بخواهید همه مردان با ظاهر خوب و جذاب متولد نشده اند یا ذاتا جذاب نیستند تا همسر آینده خود را برای ازدواج قانع کنند. جذابیت عمدتا اکتسابی است و در این مطلب ما ۱۴ راهکار عملی و جدید را از چندین موسسه معتبر روانشناسی و مد دنیا جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار می دهیم.

علم جذب افراد بسیار پیچیده است و به عوامل مختلفی بستگی دارد از بو گرفته تا رنگ لباس و… در اینجا ۱۵ استراتژی را برای جذب فرد مورد نظرتان آورده ایم.

۱- با اطرافیان خود سفر کنید

C:\Users\Mr\Desktop\امروز\1.jpg

اگر می خواهید از شهر بیرون بروید، چند نفر از دوستانتان را هم با خود همسفر کنید. براساس مطالعه ای در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو، افراد در عکس های گروهی نسبت به عکس های تکی بهتر و جذاب تر به نظر می رسند زیرا چهره ها به حالت متوسط نزدیک تر می شود و حتی به افرادی که جذابیت ندارند، کمک می کند.

۲- با بچه ها دوستانه رفتار کنید

C:\Users\Mr\Desktop\امروز\2.jpg

بر اساس تحقیقاتی در فرانسه، مردانی که به خوبی با نوزادان بازی می کردند، در جذب زن زندگی شان سه برابر شانس بیشتری نسبت به مردانی که این کار را نادیده می گرفتند، داشتند؛ بنابراین اگر خواهر زاده یا برادر زاده دارید، برای نگهداری چند ساعته از آن ها داوطلب شوید و تمرین کنید چطور با بچه ها بازی کنید.

۳- صورت خود را کامل نتراشید

C:\Users\Mr\Desktop\امروز\4.jpg

تحقیقاتی در استرالیا نشان داد، زنان مردانی که صورت خود را تقریبا ۱۰ روز اصلاح نکرده بودند جذاب تر از مردانی که ریش هایشان را کامل زده بودند یا ریش های خیلی پری داشتند، می دانستند.

حتما بخوانید:

۴- داوطلبانه کمک کنید

C:\Users\Mr\Desktop\امروز\5.jpg

برای کمک به دیگران داوطلب شوید. علاوه بر اینکه نشان می دهد شما فرد خوبی هستید مزیت دیگری نیز دارد: داوطلب شدن شما را برای زنان جذاب تر می کند.  در مطالعه ای در دانشگاه کرنل دریافتند که زنان به مردانی که از خود گذشتگی دارند بیشتر جذب می شوند.

۵- راه رفتن

هنگام تلاش برای جذب شریک هیچ چیز مهم تر از اعتماد به نفس نیست. یکی از ساده ترین راه ها برای سنجش اعتماد به نفس مرد این است که نحوه عبور آن ها از خیابان را ببینید.

دون استیل نویسنده ی راز های زبان بدن می گوید: شریک آینده ابتدا به لباس و سپس به نحوه راه رفتن شما نگاه می کند. افراد با اعتماد به نفس عجله ندارند، همیشه طوری قدم بزنید که انگار می دانید چه کار می کنید و کجا می روید.

۶- ارتباطات اینترنتی را عاقلانه انجام دهید

C:\Users\Mr\Desktop\امروز\7.jpg

طبق نظرسنجی، افرادی که در پروفایل های خود از پیام های مثبت “خلاق “،”بلند پروازانه ” یا “خنده ” استفاده می کنند ۳۳٪ پیام های بیشتری دریافت می کنند. اشاره به کلمات مرتبط با سرگرمی مانند “کتاب “، “خواندن ” و یا اطلاعاتی در مورد پیاده روی، دویدن، یا وزنه برداری هم باعث افزایش قابل توجه تعداد پیام شد.

۷- عکس سلفی را فراموش کنید

C:\Users\Mr\Desktop\امروز\8.jpg

افرادی که سلفی را در پروفایل های آنلاین خود منتشر کردند، پیام های کمتری دریافت کردند. همه می خواهند بدانند که آیا فرد مورد نظر اندام خوبی دارد یا نه؛ اما آیا در عکس سلفی مشخص است؟ بر اساس گزارشات، مردان با عکس در فضای باز ۱۹ درصد پیام بیشتری دریافت کردند.

۸- لبخند بزنید (اما به آرامی)

C:\Users\Mr\Desktop\امروز\9.jpg

تحقیقات نشان داده مردانی که اجازه می دادند لبخندشان به آرامی روی صورتشان پخش شود، به مراتب جذاب تر از کسانی بودند که لبخند سریعی بر لب داشتند. قابل اعتماد تر به حساب می آیند و هم چنین بیاناتشان واقعی تر درک می شود.

۹- قوی باشید اما نه خیلی قوی

C:\Users\Mr\Desktop\امروز\10.jpg

در مطالعه ای نشان داده شد زنان مردان بدنساز را جذاب تر از مردان لاغر و بدون عضله ارزیابی می کنند. محققان می گویند که زنان عضله ای بودن مردان را دوست دارند اما نه خیلی زیاد عضلانی بودن.

۱۰- با زخم هایی که روی صورتتان دارید خودنمایی کنید

C:\Users\Mr\Desktop\امروز\11.jpg

مطالعه ای نشان داده که زنان مردانی را که جای زخم روی صورتشان دارند، جذاب تر می دانند. محققان بر این باورند که زن ها جای زخم را نشانه ای از مردانگی می دانند.

۱۱- گیتار به همراهتان داشته باشید

C:\Users\Mr\Desktop\امروز\12.jpg

در تحقیقی نشان داده شد که زنان احتمال اینکه به مردی که گیتار دارد جذب شوند ۳ برابر جذب شدن به فردی است که کیف ورزشی به همراه دارد. هم چنین توانایی های موسیقی اطلاعات هوشمندانه و ژن خوب را نشان می دهد.

۱۲- گستاخی را از بین ببرید

زنان به مردی در رابطه طولانی مدت احترام می گذارند که از با احترام با آن ها صحبت کند مانند (“شما را در اتاق دیدم و مجبور شدم با شما ملاقات کنم. اسم شما چیست؟”) یا موارد بهتر (“آیا وقت دارید؟”) در این مطالعه نشان داده شد که عبارات گستاخانه باعث می شود که فرد مورد نظر باهوش و قابل اعتماد به نظر نرسد.

حتما بخوانید:

۱۳- آزاد و راحت نشستن چیز خوبیست

C:\Users\Mr\Desktop\امروز\14.jpg

محققان U.K. کشف کردند زنان جذب مردانی شدند که خیلی آزادانه نشسته بودند. با پاها و بازوهای باز.  محققان می گویند که زبان بدن باز به عنوان نشانه ای از سلطه شناخته می شود. فقط در صورتی که در متروی شلوغ هستید، جمع بنشینید.

حتما بخوانید: یک مرد خوش اخلاق چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ (نظر متخصص روانشناسی)

۱۴- دسته گل بخرید

تحقیقات نشان داده اند که اگر در اتاقی گل وجود داشته باشد روی دید خانم ها نسبت به شما تاثیر گذار است. در اتاقی که گل وجود داشت، زنان مردان را جذاب تر از زمانی که اتاق خالی بود داوری کردند. محققان می گویند که گل ها می توانند حس عاشقانه را افزایش دهند و خلق و خو را بهبود بخشند.

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. این روشها و مردانه بودن و شخصیت و ارام و احترام گذاشتن به زنان و دختران در همان استرالیا و کاندا و بعضی کشورهای اروپایی خوب است و جواب می دهد در ایران تا به زن و دختر احترام میگذاری همه از این شخصیت خوب بودنت سو استفاده میکننند هر چقدر اینجا برعکس دنیا حرکت کنی بدتر جلفتر و نیمدونم پیراهن و تیپ های زننده بزنی بهتر جواب میگیری بخدا. هر چقدر بهشون بها میدی و احترام میگذرای و نمیدونم بهشون کمک میکنی بهت نتنها میگن این خنگ وگیچ هست و پشتت هزار حرف میزنند بعد حتی از این ساده بودن رفتار و مهربانی تو سو استفاده می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا