شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

چگونه با دختران صحبت کنیم؟ (12 نکته که قلب هر دختری را ذوب می کند)

چرب زبان

به عنوان یک مرد اینکه بخواهید یاد بگیرید چگونه با خانم ها صحبت کنید، کمی کار چالش برانگیز می باشد، زیرا باید در این زمینه تجربه کافی داشته باشید. امروز قصد داریم تا در این مقاله در مورد چگونگی پیش بردن یک مکالمه موثر با دختران صحبت کنیم، بدون این که ناشیانه عمل کنید.

چرا باید به این مسئله توجه کنید؟ زیرا این یکی از مهم ترین جنبه هایی است که معمولاً مردان آن را نادیده می گیرند. در نتیجه مطالعه داشتن در مورد آن می‌ تواند باعث موفقیت در این زمینه شود.

حتما بخوانید: آموزش 27 نکته بسیار مهم آداب معاشرت در زندگی اجتماعی +دانلود بهترین کتاب

یکی از مهم ترین دلایلی که معمولاً مردان با خانم ها در مورد آن جر و بحث دارند، این است که نمی دانند چگونه باید با یکدیگر صحبت کنند و زمانی که سعی می کنند این کار را درست انجام دهند، کاملاً همه چیز را خراب خواهند کرد.

از طرفی نمی دانید چه زمانی باید سکوت کنید و چه زمانی حرف بزنید. در نتیجه این دو تا کار را کاملاً برعکس انجام می دهید. دقیقا همین جاست که به یکدیگر نگاه می کنید و فکر می کنید که این رابطه دیگر راه به جایی نخواهد برد. زمانی که این اتفاق می‌ افتد، خانم ها پیش خودشان فکر می کنند که اشکال از من است یا اینکه نمی توانم این مرد را داشته باشم. به همین دلیل این رابطه به پایان خواهد رسید.

در حال صحبت کردن

به همین دلیل است که بسیاری از مردان از شروع مکالمه می‌ ترسند. شروع کردن یک مکالمه آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. اگر که تمرکز اولیه شما روی هدف خاصی باشد، در نتیجه شکست خوردن از این مکالمه قطعی خواهد بود. زیرا این دختر احساس می‌ کند که شما چیزی را پنهان می کنید.

حتما بخوانید: هنر خوب صحبت کردن با افراد مختلف: نکات بسیار مهم و کاربردی

اگرچه که می توانید کاملا این موضوع را ساده ببینید و فقط روی چگونگی شروع کردن یک مکالمه تمرکز داشته باشید. بهتر است که مباحث عمیق را برای بعدا نگه دارید. در قرار اول و اولین مکالمه نباید راجع به مسائل بیش از حد مهم صحبت کنید.

بهترین موضوعات برای شروع مکالمه با دختران

اهمیت موضوع مورد مکالمه برای بسیاری از افراد بسیار مهم است ، زیرا اگر موضوع صحیح را انتخاب کنید، هر دوی شما می توانید ساعت ها از این مکالمه لذت ببرید. در نهایت خانم ها احتمال این که به شما علاقمند شوند، بیشتر می‌ شود. علت آن هم فقط موضوع درستی بود که برای مکالمه انتخاب کردید. شاید واقعیت کمی برایتان احمقانه به نظر برسد اما نباید بیش از حد روی این موضوع حساسیت نشان دهید. هر بحثی را که همان لحظه به ذهنتان رسید، پیش بکشید . سپس می توانید در طول مکالمه جهت موضوع را عوض کنید و به موضوعاتی بپردازید که مورد علاقه یکی از شما دو نفر است.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

بهترین موضوعات برای شروع مکالمه با دختران

موضوعاتی در مورد خودتان

درست است که موضوعات مختلفی می توانید انتخاب کنید اما چه بهتر که این موضوع در مورد خودتان باشد. بسیار سخت است که همان اول در مورد موضوعاتی راجع به دیگران صحبت کنید. معمولاً افرادی که بیش از همیشه به خودشان ارزش می دهند، بیشتر راجع به خود فکر می کنند.

در نتیجه صحبت ها و موضوعات مکالمه آن ها معمولا در مورد خودشان آغاز می شود. این کار شما همزمان می‌ تواند ارزش هایی که به خودتان می دهید را در ذهن ناخودآگاه فرد نشان دهد که اعتماد به نفس شما را نشان خواهد داد. مثلاً اگر در راهِ رفتن به سوپرمارکت هستید، بحث را با همین موضوع شروع کنید. تنها کاری که باید انجام دهید ، این است که از سخت تلاش کردن خودداری کنید. نشان دهید که برای شروع مکالمه و یا پیش بردن آن کاملاً راحت هستید و از موضوعات بیش از حد عجیب و غریب مثل حساب بانکی، انجام کارهای داوطلبانه ، خرید ماشین، تحصیلات و غیره خودداری کنید . همه چیز را ساده بگیرید.

حتما بخوانید: چگونه پسر/مردی جذاب به نظر برسیم؟ ویژگی های یک جنتلمن

مثال هایی از مکالمه های موثر

سلام. داشتم کانال آشپزی رو چک می کردم و مشتاق شدم که یکی از این غذاهای خوشمزه را درست کنم. حالام دارم میرم که مواد شو بخرم.

صحبت کردن با دختران

شاید با خودتان فکر کنید که آن دختر ممکن است به این بحث اهمیت ندهد اما اگر طرز فکر و یا داستانی که برایش تعریف می کنید، برای خودتان جذاب باشد، قطعاً او هم دوست دارد که راجع به آن صحبت کند.

مکالمه های داغ

مکالمه هایی در مورد مباحث داغ می تواند مکالمه خوبی باشد. به من اعتماد کنید و هر زمان که لازم دیدید بحث را عوض کنید. قبل از آن راجع به چیزهای صحبت کنید که بیشتر به آن علاقه مند هستید، زیرا می تواند هیجان شما را حین مکالمه افزایش دهد . به این موضوع فکر کنید که مکالمه با دختران مانند آتش می ماند. باید کم کم شروع به گرم کردن مکالمه کنید و بعد سراغ بحث های سخت و سنگین بروید اما این کار را به جلسات بعد موکول نمایید.

صحبت کردن با دختران در هر شرایطی

شاید ایده جالبی باشد که بدون در نظر گرفتن شرایط با دخترها صحبت کنید. در شهرهای بزرگ قطعاً هر روز با خانم های زیبای زیادی ملاقات می کنید، آن ها را در مترو، خیابان، سوپرمارکت، کافه، رستوران غیره می بینید. بیشتر ما از این که به این دختران نزدیک شویم، می ترسیم و گمان می‌ کنیم که قطعاً در مکالمه با آن ها شکست می خوریم.

من به شما می گویم که در این شرایط می‌ توانید چه بحث هایی را پیش بکشید و بعد از آن باید یاد بگیرید که چگونه استرس خود را مدیریت کنید. برای از بین بردن استرس باید تمرین داشته باشید.

حتما بخوانید: چگونه در چت جذاب باشیم و دلبری کنیم؟ 10 ترفند کاربردی

اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشید، این است که دختران فارغ از این که چقدر زیبا هستند، مانند شما یک فرد عادی می باشند. به همین دلیل است که باید راحت با آن ها صحبت کنید . فکر کنید که با دوست هم جنستان بیرون آمده‌ اید و او نیز مانند شما شرایط مشابه دارد.

ارتباط غیر کلامی

متخصصان روان شناس عقیده دارند که فقط ۷ درصد احساس و پیام‌ های عاطفی از طریق زبان انتقال پیدا می کند. ۳۸% آن کاملاً به لحن صدای شما برمی گردد و ۵۵ درصد آن نیز غیر کلامی و مربوط به حالت زبان بدن و میمیک صورت شما می باشد. در واقع کلمات تاثیر بسیار کمی روی معنای احساس شما دارند. پس نباید بیش از حد به آن ها تکیه کنید.

صحبت کردن

پس بهتر است این انرژی را اول از همه در بدن و جسم خود به وجود بیاورید. فکر کنید که زمان هایی که واقعا شاد هستید، چه می گویید ؟ چگونه نگاه می کنید و چگونه اوقات خود را با بهترین دوستان سپری می کنید؟ سعی کنید که همیشه لبخند داشته باشید و به لحظات شاد زندگی خود فکر کنید و با اعتماد به نفس راه بروید و سر خود را بالا بگیرید. درونا انسان شادی باشید و آن را در ظاهرتان نیز نشان دهید. قطعا احساس درونی شما به دیگران نیز منتقل خواهد شد.

حتما بخوانید: قانون جذب عشق: چگونه از آن برای جذب فردی خاص استفاده کنیم؟

نگران این نباشید که دیگران به نگرانی شما پی می‌برند یا نه . سعی کنید که درونا اعتماد به نفس را در خودتان ایجاد کنید. انرژی درون شما به شدت روی دیگران تاثیر گذار خواهد بود؛ مخصوصاً زمانی که یک لبخند زیبا روی لبانتان داشته باشید. اجازه دهید که صورتتان آینه احساساتتان باشد.

چگونگی صحبت کردن با دختران ناشناس

اکنون ممکن است که دلتان بخواهد با افراد ناشناس صحبت کنید. البته هنوز نمی دانید اول باید چه بگویید. بهتر است که در نگاه اول کاملا صادقانه رفتار کنید. سعی نکنید که ادای کسی را در بیاورید. کلمات و صحبت های شما باید کاملا از صمیم قلبتان باشند؛ نه این که آن ها را از قبل آماده کرده باشید و یا زاییده ذهن دیگران باشد.

در این قسمت دو مثال برای شما بیان می کنم اما باید به یاد داشته باشید که با انرژی درونی خود صحبت کنید.

1- کاملا می توانید به سمت شخص مورد نظرتان بروید و به او سلام کنید

ساده ترین کاری که می‌ توانید انجام دهید این است که نام خود را بگویید و اسم او را نیز بپرسید. اکنون چیزی که در مورد نام این فرد به ذهنتان می رسد را بیان کنید. مثلاً می توانید در مورد احساسات آن فرد یا معنی نام او صحبت کنید. مثلا می توانید از روی اسم او، محل تولد او را نیز حدس بزنید. این مکالمه شماست. می توانید هر جا که خواستید آن را پیش ببرید. همچنین می توانید در مورد خودتان نیز چیزی بگویید.

2- مهربان و کمک کننده باشید

یکی از بهترین تجربه هایی که خودم به عنوان یک خانم داشتم، این است که یک مرد در سوپرمارکت را برای من باز کرد، زیرا در جعبه خرید های من یک طالبی دیده بود و به من گفت که من و شما با هم مسیر مشترکی داریم. سپس به من اشاره کرد که گردنبند شما واقعاً زیباست و مثل خورشید می درخشد و یک لحظه یاد اقیانوس افتادم ( البته نباید در چنین کارهایی زیاده روی کنید و طرف مقابل خود را معذب نکنید.)

بعد از شنیدن این مکالمه چه فکری می توانید در مورد آن مرد کنید؟ قطعا به نظرتان این مرد مهربان می باشد و به راحتی احساساتش را ابراز می کند.
افراد بسیار زیادی هستند که مکالمه های خود را به راحتی آغاز می کنند و می توانند ساعت ها ما را میخکوب صحبت‌ هایشان کنند. تنها کاری که باید انجام دهید ، تمرین، تمرین و تمرین می باشد.

حتما بخوانید: چطور شخصیت کاریزماتیک داشته باشیم؟ 9 ویژگی بینظیر افراد کاریزماتیک

همچنین می توانید از افراد موفق در این زمینه یاد بگیرید و از تجربه های آن ها استفاده کنید اما مهم تر از هر چیز اعتماد به نفس شما می باشد که باید آن را ارتقا دهید. زیرا انجام این کارها تقلیدی نیست و باید در درون شما شکل بگیرد. اعتماد به نفس مهم ترین ابزار شما در صحبت کردن با دختران در هر شرایطی می باشد.

3- از صحبت کردن با آن ها ترس و دلهره نداشته باشید

به این فکر کنید که اصلاً قرار نیست کار سختی انجام دهید. صحبت کردن کاری است که هر روز آن را انجام می دهید، بدون این که نسبت به آن ترس و اضطراب داشته باشید. این حس را از خودتان دور کنید، زیرا فکر می‌ کنید که به دست آوردن آن دختر کاملاً غیر ممکن است اما باید سعی کنید که روی احساسات صحیح خود حساب باز کنید. وظیفه شما به عنوان یک مرد این است که ماهیت زنانه را مورد توجه قرار دهید و به آن پاسخ دهید. این تنها راه صحبت کردن با خانم ها می باشد. در نتیجه شگفت زده خواهید شد که چگونه پاسخ دادن یک خانم با شما بهبود پیدا می کند و می تواند همپای خوبی برای صحبت های شما باشد.

یکی از دوستانم در حال مصاحبه با یک مرد مسن بود که قرار بود در روزنامه اش کار کند.‌ سپس آن مرد به دوست من گفت: شما واقعا خانم دوست داشتنی هستید . حتما عشق زیادی در زندگی تجربه کرده اید‌ زمانی که این جمله را شنید، کاملاً لبخند بزرگی روی لبانش نشست. با خودش گفت چه مرد شیرین زبان و دوست داشتنی! ای کاش مردان جوان هم می‌ توانستند به همین صورت صحبت کنند. علتش این است که مردان مسن تجربه بیشتری در زندگی داشته اند. از طرفی سختی‌ های زیادی را تحمل کردند و می توانند چیزهای با ارزش را بهتر از انسان های جوان تشخیص دهند.

4-از آن ها تعریف و تمجید کنید

شاید به نظر شما کلیشه باشد اما خانم ها زمان زیادی را در حمام سپری می کنند. به نظرتان چرا انقدر زمان خود را در این مکان سپری می کنند؟ من به شما خواهم گفت زیرا آن ها دوست دارند که مدام روی ظاهرشان کار کنند.

آن ها دوست دارند زیباترین صورت ها و زیباترین دستان را داشته باشند.

حتما تا به حال با دخترانی مواجه شده اید که در مورد ظاهر شما شکایت دارند. از طرفی با دخترانی مواجه شدید که مدام از هر یک تعریف و تمجید می کنند که مثلاً امروز موهایت خوشگل شده، این لباس به تو می آید ، چشمات چقدر خوشگله . اما چند نفر از مردان این کار را انجام می دهند؟

حتما بخوانید: مردان زیبا، پسران جذاب از دید همسرانشان این ویژگی ها را دارند + عکس

همانطور که شما از تعریف کردن درمورد ظاهرتان خوشتان می آید، دختران نیز از توجه کردن به مورد ظاهر زنانه شان بسیار لذت می برند. آن ها عاشق این هستند که یک مرد احساسات مثبتش را در مورد ظاهر آن ها بیان کند. این احساسات می تواند توجه به رنگ رژلب باشد و یا حتی چیزهای بزرگتر. دختران با این کار مطمئن می‌ شوند که توجه کافی به آن ها دارید. پس مطمئن هستم که از این روش نتیجه خواهید گرفت.

5- با احساس و پرحرارت صحبت کنید

زمانی که چیزی را با اعتماد به نفس و قدرت بیان می کنید در مورد آن احساسات درونی دارید. قطعاً از نظر شنونده جذاب ‌تر دیده می‌ شوید . در مورد چیزی صحبت کنید که خودتان مایل هستید. زمانی که هیجان شما در مورد بحث مورد نظر را می بینند، کاملاً به صحبت کردن با شما علاقه نشان می دهند.

6-شوخ طبع باشید

از روش هایی استفاده کنید که تعامل شما را بهبود می بخشد. مثلا یک جوک بامزه تعریف کنید. اگر در این کار مهارت داشته باشید، بسیار جلو می‌ افتید. می‌ توانید کارهای بامزه انجام دهید. البته نباید در این کار زیاده روی کنید اما در هر صورت خنداندن دیگران می تواند یکی از موضوعات جذاب باشد.

7- از برخی موضوعات دوری کنید

اغلب مردم در مورد موضوعات شخصی و عمیق در مکالمه با زنان اصرار می ورزند. شاید این موضوع جذاب باشد اما نیاز به زمان مخصوص به خود دارد. در چند دقیقه اولی که تازه خانمی را ملاقات کرده اید، نباید این موضوعات را پیش بکشید.

باید صبر کنید که هر دو از کنار یکدیگر بودن لذت ببرید ، یکدیگر را بهتر بشناسید و به احساسات یکدیگر پی ببرید. سپس می توانید در مورد موضوعات مهمی مثل سیاست ، اجتماع، فرهنگ و هر چیزی که دوست داشتید صحبت کنید.

حتما بخوانید: مردان جذاب و زنان جذاب از نگاه یکدیگر چه ویژگی هایی دارند؟

8- به جای صحبت کردن ارتباط برقرار کنید

برقرار کردن ارتباط ، فقط به معنی صحبت کردن نیست. بهتر است روی نحوه ارتباط برقرار کردن تمرکز کنید. تاکید خود را از روی کلمات و عبارات بردارید که تنها بخشی کوچک از ارتباط شما هستند. ارتباط واقعی فقط ۲۰ درصد از کلمات است و ۸۰ درصد آن بستگی به لحن شما و زبان بدن تان دارد. معمولاً ربطی ندارد که چه می‌ گویید، بلکه باید ببینید که چگونه آن را بگویید.

کلماتی که می گویید، باید کاملاً ساده، مودبانه و گاهی اوقات غیر قابل انتظار باشند.

مثلا به مکالمه زیر دقت کنید که چقدر خسته کننده است:

 • سلام
 • سلام چطوری
 • خوبم تو چطوری
 • منم خوبم
 • باشه
  حال جای مکالمه بالا به مکالمه زیر دقت کنید که بهتر است :
 • به به سلام
 • سلام چطوری ، چیکار می کنی با این آب و هوای نیمه ابری؟
 • خوبم تو چیکار می کنی؟

این مکالمه فراز و نشیب بیشتری نسبت به مکالمه اول دارد.

 • نسبت به خانم ها علاقه نشان دهید.

همانطور که گفتیم باید راجع به مباحثی صحبت کنید که خودتان را خوشحال می‌ کند. سپس موضوعات را به چیزهایی تغییر دهید که هر دوی شما به آن علاقه دارید. به جای این که در مورد پیدا کردن یک موضوع تمرکز کنید، بهتر است در مورد چیزهایی صحبت کنید که شما را سرگرم می‌ کند. همزمان که مکالمه پیش می‌ رود، می توانید به علایق یکدیگر نیر پی ببرید و شما نیز علایقتان را به او نشان دهید.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫27 دیدگاه ها

 1. بسیار عالی و مفید. امیدوارم با این روشهای شما و استفاده از اپلیکیشن همدم، جوانها راحت تر بتونن سرو سامان بگیرن

  1. بله بله همین الان 1 میلیون نفر دارن نظرتو میخونن🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿من نخوندم

  2. سلام

   من تو مدرسه عاشق دختری شدم ینی عشقمون دو طرفس ولی دوتایی مون خجالت میکشیم باهم صحبت کنیم همیشه هم بهم نگاه میکنیم

   لطفا بگین چطور باهاش فقط حرف بزنم

   1. اخخ
    خیلی بده منم همینطوریم
    عشقمون دوطرفس ولی خجالت میکشیم حتی بهم سلام کنیم

   2. منم تو راه دبیرستان از یک پسر خیلی خوشم میومد و همیشه فقط زل میزدیم به هم اونم برای ۲ سال روز شماری میکردم مدارس باز بشه بتونم ببینمش:) الان ارشدم را گرفتم و میگم چقدر احمق بودم نرفتم باهاش صحبت کنم مگه چی میشد!!! برو جلو و اصلا نترس

   3. خیلی هاش غلطه ، دخترا از پسری که مدام از خودش حرف میزنع خوششون نمیاد ، ترجیح میدن پسر از خود دختر صحبت کنه

  3. بیخود ترین برنامه است.کلاهبردارن.پول میگیرن هیکس معرفی نمیکنه اوناییم که هستن جواب نمیدن.

 2. با سلام به خانمی که صبحها سرکارمیرود از کوچه مان عاشقش شده ام .راو رانمیدانم لطفا راهنمایی ام کن

  1. برو سر کارش مثلا مشتری بشو. کم کم بشناسش و سر صحبتو باز کن ببین به مرور ازت خوشش میاد یا نه. چند ماهی طول میکشه. یه اشتراکاتی باهاش باید پیدا کنی

 3. من تمام این صفحه رو مرور کردم و چند صفحه دیگر مرور کردم و بازم میام مرور میکنم خیلی خوب بود تونستم بیشتر پیشرفت کنم.

 4. هوای نیمه ابری؟
  والا تو گرما اَفتو بوشهر هوای نیمه ابری نداریم
  بیا فقط آفتاب خشک و خالی بخور

  1. سید سمت شما دخترا هم خوشگلن هم سفید فکر نکنم اصلا بیرون روی داشته باشن که بخوای مکان مناسب پیدا کنی واس آشناییت XD

 5. پیشرفت حاصل شد دوستان خب خداروشکر
  خدا ی عقل سالم ونیمه ابری به شمابده
  ی پول گنده هم به من
  خداحافظی

 6. سلام من مجازی عاشق یکی شدم و کم کم میخوام باهاش صمیمی تر بشم هم محله هستیم وقتی باهاش صحیت میکنم نمیدونم چه بحثی رو باز کنم

 7. دختری تو دانشگاه هست که به غیر از دخترا با پسری صحبت نمیکنه ، با هر دختری هم گرم نمیگیره !
  یه جورایی با پسرا خشک رفتار میکنه ، و کلا انگار خشکه !!! ولی نمیدونم چرا دوست دارم باهاش صحبت کنم
  وقتی لبخندش رو دیدم حس کردم زیر دلم خالی شد ؛ ولی هر دفعه تلاش کردم باهاش حرف بزنم نتونستم ادامه بدم ، خیلی خیلی محطاطه !!
  چطوری نزدیکش بشم و احساساتم رو بفهمه؟

  1. سنگین بگیر خودتو اگ لبخند زد بهت ی لبخندی بزن رد شو تا بعدش ببینیم چی میشه

 8. سلام من پسرم 17 ساله از یه دختری خوشم میاد اونم 4 سال از من کوچیکتره… همسایه پشتیمون هست همیشه صبح که میرم مدرسه با دوستاش میبینمش البته دختر خجالتیه زیاد چش تو چشم نشدیم ولی یه بعضی موقع ها که از مدرسه میاد از کنار در یواشکی نگاه میکنم اونم نگاه میکنه…. البته نمیدونم چجوری باهاش حرف بزنم چون همیشه با دوستاشه…. و اینکه همه همسایه ها همو میشناسیم میترسم یه چی بگم بره به مامانش بگه و ابروریزی بشه…. و میدونم اونم مخالف نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا