شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

قانون جذب عشق: چگونه از آن برای جذب فردی خاص استفاده کنیم؟

چرب زبان

شما می توانید با کمک قانون جذب عشق، شخص خاصی را مجذوب کنید.کسی که دوستش دارید، اهمیت زیادی برایتان دارد و هیچ دلیلی وجود ندارد که امیدتان را از دست بدهید و تسلیم شوید. با قانون جذب عشق، به یکسری از جنبه های واقعیت وجودی خود جامه عمل می پوشانید… از جمله جذب شخص خاص، بهبود روابطی که غیرممکن به نظر می رسند و حتی موجب بازگشت دوباره به زندگی می شود.

فرقی نمی کند وضعیت شما چگونه است. در هر صورت بهتر می شود.

این مقاله برای هرکسی که در مورد استفاده از قانون جذب عشق برای مجذوب کردن یک شخص خاص سؤال دارد، تدوین شده است. به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید؛ چگونه می توانید عشق مورد نظرتان را ابراز کنید.

حتما بخوانید: 26 نکته مهم برای جذب مردان توسط همسر (رابطه های پایدار و طولانی)

برای مجذوب کردن یک شخص خاص، قانون جذب عشق با تمرکز روی شما کار می کند. این در مورد شخص دیگر نیست؛ در مورد شماست.

گاهی اوقات این قسمت می ‌تواند سخت ‌ترین بخش قانون جذب عشق باشد؛ زیرا وقتی فردی وجود دارد که ما دوستش داریم و می خواهیم او را به سمت خودمان جلب کنیم، تنها چیزی است که می ‌توانیم به آن فکر کنیم. اکثرا فکر می کنیم که قانون جذب عشق برای این است که فرد دیگری ما را دوست داشته باشد و به ما توجه کند. در حالی که قانون جذب عشق متوجه افکار، احساسات و ارتعاشات ما می باشد.

بنابراین چگونه خود را متمرکز کنید تا قانون جذب عشق بتواند شخصیت خاصی را مجذوب شما کند؟

7 روش عالی برای جذب یک شخص خاص

برقراری ارتباط با یک فرد آسان ‌تر از آن چیزی است که فکر می کنید. زمانی که از هر گونه احساس تنهایی، اندوه و یا هر نوع اعتقادات محدود کننده اجتناب ‌کنید، این فرآیند بسیار ساده و سریع خواهد شد. در این جا به صورت خلاصه بیان می کنیم و در ادامه به شرح جزئیات می پردازیم:

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

1- اعتماد به نفس داشته باشید.

2- مثبت اندیش باشید.

3- بدون ترس از آسیب دیدن، عشق بورزید.

4- خوش بگذرانید.

5- دیدگاه مثبت داشته باشید.

6- تفاوت ها را بپذیرید.

7- به شخص دیگر اجازه رفتن بدهید – یک قدم کلیدی که آن چه شما فکر می کنید، نیست!

هر کدام از این موارد چه مفهومی دارند؟

حتما بخوانید: 3 گام بسیار ساده برای استفاده از قانون جذب (کاملا عملی)

1- اعتماد به نفس داشته باشید

شخصیت وجودیتان را درک کنید. مهم نیست که دیگران درباره شما چه فکری می کنند. لازم نیست شخص دیگری را مثل خود بکنید یا شما را دوست داشته باشد؛ زیرا به نقد خودتان را دوست دارید. اعتماد به نفس مقاومت ناپذیر است و افراد را به سمت شما جلب می کند.

2- مثبت اندیش باشید

تمام فکرهای منفی خود را کنار بگذارید … مانند این که “پیدا کردن کسی سخت است” ، “چرا دیگران خوبی من را نمی بینند” و “هیچ کس من را دوست ندارد.” شما خصوصیات بسیار خوبی دارید که باعث می شود شایسته عشق و توجه هر کسی باشید. دیگران متوجه شما می شوند و از شما قدردانی خواهند کرد. در اطراف شما عشق وجود دارد. بگذارید به طرفتان بیاید. وقتی به آن اجازه دهید و مثبت اندیش باشید، ارتعاش خود را تغییر می دهید و یک در برای قانون جذب عشق باز می گذارید تا شخصیت خاص مد نظرتان را برای شما به ارمغان آورد.

دختر خندان

3- بدون ترس از آسیب دیدن، عشق بورزید

ترسناک ترین چیز در مورد عشق این است که به آن اجازه ورود بدهید، زیرا احتمال این که آسیب ببینید وجود دارد. اگر از صدمه دیدن می ترسید، ممکن است به صورت ناخودآگاه از نزدیک شدن شخصی که دوستش دارید به سمت خودتان ممانعت کنید. ریسک پذیر باشید و از عشق استقبال کنید. این شما هستید که عشق مورد نظرتان را آشکار می کنید.

4- خوش بگذرانید

مردم اکثرا به طرف لبخند و خندیدن جلب می شوند. دیگران متوجه خوشحالی و اوقات خوب شما می شوند و دوست دارند که با شما باشند. کارهایی را انجام دهید که شما را خوشحال می‌کنند … چه تماشای یک فیلم خنده‌دار باشد و چه رفتن به پارک مورد علاقه تان برای خوردن ناهار. از زندگی لذت ببرید. هر چه لذت و شادی بیش تری داشته باشید، بهتر می‌ توانید یک فرد خاص را جذب کنید.

حتما بخوانید: قانون جذب را با این 7 نکته قورت دهید (طبق جدیدترین تحقیقات دنیا)

5- دیدگاه مثبت داشته باشید

روی نکات مثبت شخصی که می خواهید به کمک قانون جذب، به طرف خود جلب کنید، تمرکز کنید. به دنبال نکته ای برای تقدیر کردن باشید. این کار می ‌تواند سخت باشد، به خصوص اگر احساسات منفی بین شما دو نفر وجود داشته باشد، و ممکن است در ابتدا تنها بتوانید یک مورد پیدا کنید. اما اگر بر روی آن کار کنید، راحت ‌تر خواهد بود. اگر در حال حاضر با فردی در ارتباط هستید، باید کم کم متوجه تغییر رفتار او بشوید تا همه چیز بین شما دو تا بهبود پیدا کند.

6- تفاوت ها را بپذیرید

به خاطر آن چه دارید، خوشحال باشید. خواسته هایتان را فراموش کنید. وقتی بتوانید در لحظه خوشحال باشید، خواسته هایتان کم رنگ می شوند. از جمله زندگی عشقیتان.

حتما بخوانید: شخصیت کاریزماتیک چیست؟ با این 18 روش جدید کاملا کاریزماتیک شوید

7- به شخص دیگر اجازه رفتن بدهید

این یکی از سخت ترین قسمت های قانون جذب عشق هنگام جذب یک شخص خاص است. شما می خواهید با او باشید، اما او می گوید که دست از سرش بردارید. دیوانه کننده است… درسته؟

اما این اتفاق تنها زمانی امکان پذیر است که در نبود او نیز خوشحال باشید و راه را برای قانون جذب عشق برای جذب فرد خاص خود باز بگذارید. تا زمانی که در نبود او خوب باشید، بخشی از شما مقاومت می کند و این امکان را برای شما غیر ممکن می سازد. این بدان معناست که طبق قانون جذب عشق، تا زمانی که با احتمال از دست دادن او مشکل دارید، داشتن رابطه مورد نظر با او مشکل خواهد بود. شما باید در صورت نبود او نیز خوب باشید.

پسر جذاب

می دانم که این کار آسان نیست. می دانم که چقدر سخت است. به همین دلیل است که هنگام کار با قانون جذب عشق، معمولا بهتر است بگوییم، “من شخص یا چیزی بهتر می خواهم” یا “می خواهم با دوستم یا شخصی بهتر ارتباط برقرار کنم.” چرا اگر می توانستید دنبال کسی بهتر می رفتید؟ چرا با کسی باشید که نمی خواهد یک روز را با شما بگذراند، چه رسد به این که نتواند حتی شما را ملاقات کند؟

حتما بخوانید: روش استفاده از قانون جذب برای دوستی، ثروت و موفقیت

اما هر کاری را که می خواهید انجام دهید، روی انجام کارهایی که شما را خوشحال می کند، تمرکز کنید. همیشه نگران اوضاعی که با شخص خاص خود دارید، نباشید. نگران خودتان باشید. به خودتان توجه کنید. مواظب خودتان باشید. اجازه دهید، او ببیند که چه چیزی را از دست داده است. قانون جذب عشق، برای شما عشق و علاقه به ارمغان می آورد.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا