شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

روش استفاده از قانون جذب برای دوستی، ثروت و موفقیت

چرب زبان

قانون جذب قدرتمندترین قانون جهان است. درست مانند جاذبه، همیشه وجود دارد و در تمامی لحظات زندگی تاثیرگذار است. انسان با هر تفکری چه آگاهانه و چه ناخودآگاه در حال ایجاد و ترسیم آینده است. این تفکر همواره جود دارد و متوقف نمی شود زیرا خلقت هیچ گاه متوقف نمی شود.

باید این واقعیت را که چگونه قانون جذب کلید اصلی موفقیت است، درک کرد. اگر می‌خواهید زندگی خود را تغییر دهید و به خودتان قدرت دهید که آینده فوق‌ العاده‌ای ایجاد کنید، باید نقش خود را در قانون جذب درک کنید.

منتظر معجزه باشید

قانون جذب امکان نامحدود و شادی بی‌نهایت فراهم می‌کند. هیچ گونه نظم و ترتیبی در کار نیست و می‌تواند زندگی شما را به هر طریقی تغییر دهد.

برای درک این که قانون جذب چگونه در زندگی کار می‌کند، باید به چند چیز نگاه کنیم. در این جا قانون جذب، نحوه تسلط بر آن در زندگی برای ایجاد موفقیت در بسیاری از زمینه ‌ها، تکنیک مراقبه و چند نکته برای افزایش آن توضیح خواهیم داد.

بیایید شروع کنیم.

قانون جذب چیست؟

با بیان ساده، قانون جذب می‌گوید با تمرکز روی هر چیزی، آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد. هر چیزی که به آن انرژی و توجه بدهید، به خودتان بر می‌گردد.

بنابراین، اگر به چیزهای خوب و مثبت در زندگی فکر کنید، به طور خودکار انرژی مثبت بیش تری را به زندگی خود جذب خواهید کرد. بالعکس اگر منفی نگر باشید، انرژی منفی را دریافت می کنید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

در این جا با نحوه عملکرد این قانون آشنا می شویم:

اگر احساس هیجان، شور، اشتیاق، خوشحالی، شادی، قدردانی و تعالی داشته باشید، انرژی مثبت ساطع می کنید.

در مقابل اگر احساس بی حوصلگی، اضطراب، استرس، عصبانیت یا ناراحتی می کنید، انرژی منفی بروز می دهید.

جهان از طریق قانون جذب، با اشتیاق به هر دوی این ارتعاشات واکنش نشان خواهد داد و برای این که کدامیک بهتر است، تصمیم نمی گیرد. بلکه فقط به هر انرژی که ایجاد می‌کنید پاسخ می ‌دهد و همان مقدار را به شما بر می گرداند. در واقع دقیقا هر چه را ایجاد کرده اید، دریافت می کنید.

word image 11

چیزهایی که به آن ها فکر می کنید یا احساسات شما، دقیقا درخواست شما از محیط پیرامونتان است. از آن جایی که ارتعاشات انرژی شما با همان فرکانس به خودتان بر می گردد، پس باید به طور مداوم انرژی، افکار و احساساتی را که دوست دارید، از خودتان بروز دهید.

فرکانس ‌های انرژی شما باید با چیزی که دوست دارید در زندگی‌ جذب کنید، هماهنگ باشند.

اگر دوست دارید شادی و عشق جذب کنید؛ پس آن چه ایجاد می کنید فرکانس ‌های ارتعاشی شادی و عشق هستند.

نحوه استفاده از قانون جذب

از قانون جذب jack canfield به عنوان قطب نما برای راهنمایی استفاده کنید.

زمانی که قانون جذب و نحوه کار آن را درک ‌کنید، می ‌توانید آگاهانه زندگی بهتری ایجاد کنید.

می توانید به موقعیت هایی که در طول روز به وجود می آیند؛ پاسخ متفاوت بدهید.

شما می توانید متفاوت فکر کنید.

می توانید بیش تر به چیزهایی که دوست دارید در زندگی داشته باشید فکر کنید و بیش تر روی آن ها متمرکز شوید.

می ‌توانید اکثر چیزهایی را که باعث می ‌شود احساس خوبی داشته باشید، تجربه کنید.

حتی می ‌توانید با مدیریت افکار و احساسات خود بصورت آگاهانه در خلق آینده خود نقش داشته باشید.

استفاده از قانون جذب یک فرآیند سه مرحله ای است: بپرسید، باور کنید و دریافت کنید. بیایید جزئیات هر مرحله را بررسی کنیم.

1- از محیط پیرامونتان آن چه را می خواهید بپرسید، نه آن چه را نمی خواهید

شما هر روز درخواست هایی با کمک ذهن ناخودآگاهتان و به شکل افکار به محیط پیرامونتان ارسال می کنید: به معنای واقعی کلمه توجهتان را به هر آن چه که در موردش تفکر و صحبت می کنید، معطوف می دارید.

متاسفانه، چیزی که به آن توجه می‌کنیم اغلب تصادفی است و انسان به سادگی و غیر عمد به شرایط واکنش نشان می‌دهد.

از طرف دیگر قانون جذب می گوید برای ورود و اختصاص دادن هر چیزی در زندگیتان، باید انرژی، توجه و تمرکزتان را معطوف آن کنید.

بنابراین باید در مورد آن چه فکر و احساس می‌کنید، دقیق‌ تر شوید.

برای هدفمندی بیش تر پیرامون افکاری که به جهان ارائه می دهید، باید تصمیم بگیرید که چه می خواهید و احساساتی را که دوست دارید داشته باشید، تمرین کنید.

شاید می خواهید شغلتان را تغییر دهید، به کشور دیگری بروید، یک جایزه مهم بدست آورید، یک برنامه تلویزیونی داشته باشید یا از یک بیماری اساسی بهبودی پیدا کنید.

  • زمانی که به هدف خود رسیدید، چه احساسی خواهید داشت؟
  • در طول روز چه کاری انجام خواهید داد؟
  • با چه کسی وقت می گذرانید؟

بنابراین هرچه بیش تر روی آن چه می خواهید تمرکز کنید و در موردش صحبت کنید (به جای آن چه نمی خواهید)، سریع تر به رویاها و اهدافتان خواهید رسید.

2- به هر چیزی می خواهید برسید باور داشته باشید و سپس اقدام کنید.

این جمله چه معنی می دهد: اگر اعتقاد داشته باشید؛ بدست می آورید؟

این به معنای حفظ یک امید مثبت و با اطمینان ادامه دادن زندگی است – یعنی آینده خود را در اختیار عوامل قدرتمندتر از خود قرار داده اید. بنابراین با اطمینان از این که آن چه می خواهید؛ کاملا اتفاق خواهد افتاد، تصمیم می گیرد.

این کار همیشه آسان نیست.

word image 12

بسیاری از افراد اعتقادات محدودی دارند که باعث می شود از آسایش و خوشبختی در زندگی خود جلوگیری کنند. اگر شما مصداق این مورد هستید، ابتدا باید باورهای محدودتان را به افکار شایسته، دوست ‌داشتنی، مطلوب و توانا تغییر دهید – بعلاوه به اندازه کافی هوشمند، قوی، جذاب، ثروتمند و خوب باشید. و در واقع در هر چیزی که برایتان اهمیت دارد، کفایت داشته باشید.

وقتی به آن چه که می خواهید، باور پیدا کردید؛ نوبت به اقدام می رسد.

انجام کارهایی که نتیجه دلخواه شما را ایجاد می کند، این باور را تایید می کند که آن چه می خواهید قابل دسترسی است.

3- با اهداف و خواسته هایتان هم ارتعاش شوید

برای رسیدن به خواسته ها و اهداف و جلب آن ها در زندگی، باید با آن ها هم ارتعاش شوید.

ساده ‌ترین راه برای هم ارتعاش شدن، تمرکز بر ایجاد احساسات مثبت مانند عشق، شادی، قدردانی و حق شناسی در طول روز است. حتی اگر این احساسات را قبلا داشته اید، می توانید مجددا آن ها را تجربه و یا با تفکر آن ها را ایجاد کنید. در حقیقت افکار شما همیشه در حال ایجاد احساسات هستند، بنابراین مهم است که وقتی احساسات شما منفی می شوند، با تبدیل کردنشان به احساسات مثبت، آن ها را جذب کنید.

مانند هر چیزی این کار به زمان و تمرین نیاز دارد. با این حال هر چه بیش تر برای جذب آن چه که می خواهید تلاش کنید و با دنبال کردن این مراحل، کارتان آسان تر خواهد شد.

می توانید منتظر معجزه باشید.

ثروت و قانون جذب

اگر می خواهید در زندگی ثروتمند شوید، با تمرکز روی رفاه و درآمد مالی خود شروع کنید.

میزان درآمدتان را بررسی کنید. سپس هر میزان درآمدی که برای یک سال مد نظرتان می باشد را مجسم کنید و برای خودتان اسکناسی درست کنید و در جایی قابل مشاهده نگه دارید. هر بار که آن را دیدید باور داشته باشید که امکان پذیر است.

برای داشته هایتان شکرگزار باشید. با انجام این کار نوعی هم ارتعاشی برای ثروتی که می‌خواهید به زندگی آینده خود جذب کنید، ایجاد خواهید کرد.

قانون جذب در عشق و روابط دوست یابی

اگر می خواهید میزان زیادی عشق و محبت در زندگیتان ایجاد کنید، پس روی عشق و دوست داشتن متمرکز شوید. همان عشق و محبتی باشید که می خواهید جذب کنید.

نسبت به دیگران و با خودتان مهربان ‌تر و بخشنده باشید. با ایجاد ارتعاش عشق، به طور خودکار عشق بیش تری را به زندگی خود جلب می‌کنید.

روی هر چیزی که دوست دارید بیش تر در زندگیتان وجود داشته باشد، تمرکز کنید و همواره به خاطر داشته هایتان شاکر و قدردان باشید.

قدردانی خود نوعی ثروت است و فرکانس ارتعاشی آن به طور خودکار موجب می شود تا انسان بیش تر قدردان و شکرگزار باشد.

word image 13

قانون مراقبه جذب برای هدایت

روزانه برای دور شدن از شلوغی و سر و صدا وقت بگذارید. تعهد روزانه برای صرف وقت در یک مکان ساکت، تعهد به وضوح و آرامش درونی است.

ما به این زمان و فضا در زندگیمان نیاز داریم تا به خاطر داشته باشیم که واقعا چه کسی هستیم، چه چیزی مهم است و این که حقیقت ما کجاست. اکنون زمان آرام کردن و تسکین روحمان است.

روش های مختلف مراقبه قابل یادگیری هستند، اما به طور کلی شامل آرام و ساکت ماندن برای یک زمان مشخص و تمرکز روی نفس ها یا نوعی از مانترا است.

حتما بخوانید: شخصیت کاریزماتیک چیست؟ با این 18 روش جدید کاملا کاریزماتیک شوید

اگر قبلا مدیتیشن انجام نداده اید، در این جا ساختار ساده ای از تمرین‌هایی که می ‌توانید از آن برای شروع استفاده کنید، وجود دارد.

4- 1 مکان آرامی پیدا کنید، چشمان خود را ببندید و بر روی کند کردن تنفستان تمرکز کنید.

5- 2 یک کلمه یا عبارت الهام بخش را تکرار کنید.

6- 3 به سمت حالت خلسه حرکت کنید.

7- 4 خودتان را احاطه شده در یک دایره نور تصور کنید.

تمرین منظم مراقبه به شما کمک می کند تا ذهنتان از حواس پرتی دور شود و افکارتان تصفیه و ارتباط معنویتان تقویت گردد. این کار موجب تجدید روح، راحتی جسم و آرامش روان می شود.

داستان های موفق از قانون جذب

قانون جذب می گوید هر آنچه را که بر آن متمرکز هستید، وارد زندگی خود خواهید کرد. داستان های زیادی از دیگران در رسیدن به موفقیت، معجزه و مواردی که به نظر غیر ممکن هستند، وجود دارد.

اجازه دهید قصه زندگی خودم را برایتان تعریف کنم…

مربی من مردی به نام W. Clement Stone بود. زمانی که برای او کار می کردم 600 میلیون دلار ثروت داشت.

حتما بخوانید: چطور شخصیت کاریزماتیک داشته باشیم؟ 9 ویژگی بینظیر افراد کاریزماتیک

زمانی که من در شیکاگو معلم بودم، سالیانه 8000 دلار درآمد داشتم. در آن زمان او مواردی در مورد قانون جذب به من یاد داد. او به من گفت، ” می خواهم شما هدفی را تعیین کنید که بسیار بزرگ باشد و اگر به آن رسیدید به خاطر رازی است که به شما یاد می دهم.

من تصمیم گرفتم که آن سال 100 هزار دلار درآمد داشته باشد. عکسی از یک اسکناس 100 هزار دلاری تهیه کردم و آن را روی سقف بالاتر از تخت خود آویزان کردم. هر روز صبح تصویر را می ‌دیدم. مدام تصور می کردم که دوست دارم 100 هزار دلار داشته باشم و کارهای زیادی برای رسیدن به این هدف انجام می دادم. در پایان سال 97 هزار دلار داشتم. این کار بدون قانون جذب، تکنیک های تجسم کردن و مراقبه امکان پذیر نبود.

از آن زمان به بعد با استفاده از قانون جذب در زندگی ام، از آن هدف فراتر رفته ‌ام.

نقل قول هایی از قانون جذب

در طول تاریخ، بزرگ‌ترین ذهن ها و معلمان و رهبران معنوی به این حقیقت ساده اشاره کرده ‌اند. آن ها از قدرت افکار ما در طول زندگی اطلاع داشتند. در این جا 10 نقل قول از قانون جذب برای برخی الهامات بیان شده است.

هر اتفاقی برای شما بیفتد، خودتان مسبب آن بوده اید، به نقل از jack canfield

“آینده شما با کاری که امروز انجام می ‌دهید ایجاد می ‌شود، نه فردا” – Robert Kiyosaki

“جهان در حال تغییر است؛ زندگی ما همان چیزی است که افکار ما آن را می‌ سازند” – Marcus Aurelius Antoninus

” اگر کار همیشگی تان را انجام دهید، هر آن چه که همیشه به دست آورده ‌اید را دریافت خواهید کرد” – Anthony Robbins

” این که اجازه دهید هر چه زندگی می خواهد، برایتان رقم بزند؛ غیر مسئولانه است. رقم زدن روزتان، حق طبیعی شماست” – Ramtha

“شما همان چیزی هستید که تمام روز در مورد آن فکر می کنید.” – Dr. Robert Schuller

حتما بخوانید: مردان جذاب و زنان جذاب از نگاه یکدیگر چه ویژگی هایی دارند؟

” هر آن چه هستیم، نتیجه آن چیزی است که درباره‌اش فکر کرده ایم.” – Buddha

” وقتی تصمیم بگیرید، تمام کائنات دست به دست هم می ‌دهند تا آن را تحقق بخشند.” – Ralph Waldo Emerson

“من اعتراف می کنم که افکار بر بدن تاثیر می گذارند.” – Albert Einstein

“امروزه به طور علمی ثابت شده است که یک فکر مثبت صدها بار قدرتمندتر از یک فکر منفی است.” – Michael Bernard Beckwith

” هر چه ذهن انسان بتواند تصور و باور کند، می توان به آن رسید.” – Napoleon Hill

نکاتی در مورد قانون جذب برای اثر گذاری در زندگی

اکنون که کمی بیش تر با قانون جذب آشنا شدید و آن را بیش تر درک کردید، می ‌توانید مسئولیت هر چیزی را که با قانون جذب وارد زندگی خود می کنید، به عهده بگیرید.

حالا که از نقش خود در ایجاد زندگیتان آگاهی پیدا کردید، دیگر نمی توانید آینده خود را بطور تصادفی یا به طور پیش فرض خلق کنید!

این مسئله را به خاطر بسپارید که الآن زمان شروع آگاهانه و هدف دار در خلق آینده مورد نظرتان است.

1- افکار شما خواسته های شما را تعیین می کند

افکار شما قدرتمند است. آن ها واقعی، قابل اندازه گیری و دارای انرژی هستند. تک تک فکرهایی که دارید بیانگر خواسته های شما از محیط پیرامونتان است.

افکاری که امروز دارید، احساسی که امروز می کنید و اقداماتی که امروز انجام می دهید، تجربیات فردای شما را رقم می زنند.

حتما بخوانید: قانون جذب را با این 7 نکته قورت دهید (طبق جدیدترین تحقیقات دنیا)

بنابراین لازم است یاد بگیرید که فکر کرده و به شیوه‌ ای مثبت رفتار کنید و با آن چه در نهایت می‌خواهید همسو باشید، تا بتوانید آن را در زندگی تجربه کنید.

2- رویای بزرگ

رویاها و افق دیدتان را با توجه به عملی بودن یا نبودن و احتمالات، محدود نکنید. برای رسیدن به اهداف نیازی نیست که تک‌تک مراحل را بدانید. فقط تصمیم بگیرید که چه می‌خواهید و بدانید که شایستگی آن را دارید.

باور کنید که می‌توانید آن را داشته باشید، سپس اجازه بدهید که پیش برود.

خودتان را محدود نکنید. مراقب علائم باشید و به معجزه ها دقت کنید. اما این احتمال را هم در نظر بگیرید – اگر می توانید همه خواسته هایتان را به تنهایی رقم بزنید، پس احتمالا رویای شما به اندازه کافی بزرگ نیست!

3- از تلقین مثبت استفاده کنید

تلقین کردن به سادگی اعتقادات مثبت شما در مورد خود و زندگی را تأیید می کند. هر تفکری که دارید و هر کلمه ای که می گویید، تلقین کننده است. افکار و سخنان شما اظهاراتی است از این که فکر می کنید هستید و چگونه جهان را درک می کنید.

تلقین مثبت و قوی، ابزار قدرتمندی برای تغییر و تحول در خود است. بعلاوه یک عنصر اصلی در ایجاد زندگی مورد نظر شما می باشد.

حتما بخوانید: 26 نکته مهم برای جذب مردان توسط همسر (رابطه های پایدار و طولانی)

تلقین ها به گونه ای عمل می‌کنند تا ایده ‌های محدود و باورهای منفی که در طول سال ها انجام داده اید و درونی شده اند را با اظهارات مثبتی که ادعا می کند شما چه کسی هستید و چگونه می خواهید زندگی را تجربه کنید، جایگزین می کنند.

4- اهداف خود را مشخص و شفاف کنید

برای رویا پردازی و اهدافتان هیچ محدودیتی وجود ندارد. تمام جهان بیرون منتظر شما است. این یک تکنیک الهام‌ بخش است که می توانید آن را امتحان کنید.

یک روند عالی برای شفاف سازی برخی از اهداف و رویاهای طولانی مدت زندگی این است که لیستی از 101 هدفی را که دوست دارید قبل از مرگ به دست بیاورید تهیه کنید – ۱۰۱ چیزی که دوست دارید انجام دهید، باشید، یا داشته باشید.

5- از یک چشم انداز برای جذب منابعی که در رسیدن به اهداف به شما کمک می کند، استفاده کنید

تمرین یک چشم انداز روزانه باعث می شود ذهن شما روی اهداف تان متمرکز شود.

حتما بخوانید: 3 گام بسیار ساده برای استفاده از قانون جذب (کاملا عملی)

اقدام مثبت انجام دهید!

با باز کردن ذهن و قلبتان شروع کنید.

سعی کنید از هماهنگی شگفت انگیز موجود در زندگیتان آگاهی بیش تری پیدا کنید. هرگونه افکار یا احساسات منفی را دور بریزید.

هرگونه شک و تردید را از بین ببرید. و سپس هر روز اقداماتی انجام دهید که شما را به سمت هدف و تحقق رویاهایتان سوق دهد.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا