آموزش روش های جدید موفقیت در زندگی و کار

قانون جذب را با این 7 نکته قورت دهید (طبق جدیدترین تحقیقات دنیا)

چرب زبان

قانون جذب، بسیار عجیب است و تعداد کمی از مردم از تاثیر قانون جذب بر زندگیشان باخبرند. قانون جذب باوری است که طبق آن با تمرکز بر افکار منفی یا مثبت، مردم می‌توانند تجربه‌های مثبت یا منفی را به زندگی خویش وارد آورند و آن را تجربه کنند و ما در اینجا 7 نکته بسیار کلیدی در این زمینه را به شما یاد می دهیم.

باور به فرضیه جذب مبتنی بر این ایده است که مردم و افکارشان از انرژی خالص ساخته شده‌اند، و از آنجا که انرژی‌های مشابه یکدیگر را جذب می‌کنند، شخص می‌تواند با افکار مثبت سلامتی، ثروت و ارتباطات فردی اش را بهبود بخشد. افکار ما می‌توانند به‌طور مستقیم بر سلامت ما تأثیر بگذارند و این به خاطر قانون جذب می‌باشد. آن‌ها معتقدند که نگرانی، ترس، استرس و سایر افکار منفی، مردم را مریض می‌کند در حالی که افکار مثبت در رابطه با خوشی و عشق، مردم را سالم نگه می‌دارند و حتی بیماری‌های آنان را درمان می‌کند.

حتما بخوانید: 10 تا از مهم ترین راههای افزایش اعتماد بنفس در مقابل دیگران طبق تحقیقات سال 2019

تاریخچه

تاریخچه قانون جذب

قبل از اینکه وارد دنیای قانون جذب شوید باید بدانید که میتوانید آن را در زندگیتان بکارببرید و این میتواند از راه صحیح به زندگی شما تاثیربگذارد. جنبش اندیشه نو از آموزه‌های فینیاس کویمبی در اوایل قرن نوزدهم شروع شد. وی در اوایل زندگی، به بیماری سل مبتلا شد. متأسفانه درمان دارویی جواب نداد، بنابراین تصمیم گرفت تا از وطنش، لبنان به نیو همسفیر برود. او سلامت خود را بازیافت و بهبود یافت. وی مطالعهٔ مبحث ذهن در برابر بدن را آغاز کرد. اگرچه او هرگز از واژهٔ قانون جذب استفاده ننمود، اما توصیفات پایهٔ او مشابه بود. در پایان قرن نوزدهم، این واژه توسط نویسندگان جنبش اندیشه نو به کار گرفته شد. مانند پرنتایس مالفورد و رالف والدو تراین، اما برای آن‌ها قانون جذب نه فقط بر سلامت، بلکه بر تمام جوانب زندگی تأثیر می‌گذاشت.

 


رازهای میلیونر شدن

توی این پکهای فوق العاده، رازهای میلیونر شدن رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! این ترفندها اگه پولدارت نکنن هم تو زندگی واقعا لازمن. استفاده کن و حسابی پول در بیار! 


 

 


قوانین رشد و موفقیت

توی این پک فوق العاده، قوانین رشد و موفقیت رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! توی زندگی، محل کار و هر جایی راه موفقیت رو به راحتی پیدا کن!


 

این موضوع در قرن بیستم بسیار مورد توجه قرار گرفت و در کتاب‌های زیادی به بحث گذاشته شد که برخی از آن‌ها جزو پر فروش‌ترین کتاب‌های تاریخ می‌باشند؛ فکر کنید و ثروتمند شوید -۱۹۳۷- نوشتهٔ ناپلئون هیل و شما می‌توانید خود را شفا دهید -۱۹۸۴- نوشتهٔ لوئیس هِی. در سال ۲۰۰۶، با انتشار فیلم راز، قانون جذب توجه زیادی را به خود جلب نمود. در سال ۲۰۰۷ این فیلم به صورت کتاب نیز چاپ شد. این فیلم و کتاب توجه زیادی را در رسانه‌ها به خود جلب کردند. کتاب روندا برن نیز تأثیر زیادی بر خلق فیلم سینمایی راز، با بازی کیتی هولمز داشت. قوانین اصلی قانون جذب را میتوان در بسیاری از آموزه های فرهنگی و گروههای مذهبی هم پیدا کرد و این قانون محدودیت سنی، مذهبی، ملیت و… ندارد.

آیا قانون جذب حقیقت دارد؟

همانطور که در بحث بالا به آن اشاره شد، قانون جذب در طول تاریخ دیده شده است و بسیاری از زنان و مردان آن را بعنوان قدرتمندترین نیروی جهان میدانند. همچنین بسیاری از دانشمندان، هنرمندان و شاعران مانند شکسپیر، بتهوون ، نیوتن و… این پیام را در طول کارهایشان کشف کردند.

این قانون طرفداران امروزی بسیاری نظیر Oprah Winfrey, Jim Carrey و Denzel Washington دارد. همچنین در فیس بوک بیش از 5/8 میلیون نفر طرفدار، در مورد قانون جذب فعالیت میکنند. پس شما هم میتوانید به درک واقعی این قانون برسید و میتوانید زندگیتان را بدست بگیرید. همچنین از ترس، نگرانی و موارد منفی که شما را برای مدت زیادی به عقب میکشاند، رهایی یابید.

از لحاظ علمی: قانون جذب یک واقعیت است نه یک توهم

قانون جذب یک واقعیت است نه یک توهم

کارهای فیزیکدانان کوانتوم در سالهای اخیر، کمک زیادی به تاثیرات باورنکردنی قدرت ذهن در زندگیمان و به طور کلی در جهان کرده است. بیشتر این ایده ها توسط دانشندان و اندیشمندان مورد بررسی قرار گرفته است که باعث درک بیشتر از تاثیر افکار بر شکل گیری زندگی و جهان اطرافمان کرده است. فیزیکدانان بدون در نظر گرفتن این قانون، اطلاعات بیشتر و بیشتری به ما میدهند و به ما قدرت تشخیص میدهند که باور کنیم که خود ما سازنده و کنترل کننده زندگیمان هستیم. از اینکه جهان همیشه در کنار ماست خوشحال باشید و بدانید که در مورد این قانون هیچ محدودیتی وجود ندارد. پس ذهنتان را باز کنید و از فراوانی های طبیعت لذت ببرید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

هنگامی که ما متوجه میشویم که زندگی چه امکانات فوق العاده ای در اختیار ما میگذارد، میتوانیم بفهمیم که ما مثل هنرمندها هستیم. ما از زندگی مورد نظرمان تصاویری میسازیم و سپس انتخاب میکنیم و کارهایی انجام میدهیم که با آن روبرو شویم. پس اگر تصویری در ذهنت را دوست نداشتی آن را تغییر بده! قانون جذب واقعا ساده است. همه ی قوانین طبیعت کامل هستند و قانون جذب هم استثنا نیست. مهم نیست که در زندگی چه چیزی میخواهید، فقط آن را در ذهن خود ببینید و میبینید که با کمی تلاش میتوانید آنرا بدست آورید. قسمت هایی در زندگیتان وجود دارد که با قانون جذب میتوانید آن را بهبود ببخشید. در اینجا راهکارهایی برای استفاده از قانون جذب برایتان پیشنهاد میکینیم:

1-ابراز عشق و روابط با قانون جذب

ابراز عشق و روابط با قانون جذب

آغاز عشق در پایداری نهایی است. Danielle Light

هرروزی که یک رابطه ی جدید شکل میگیرد، تعجب آور نیست که همه یک هدف مشترک دارند. بسیاری از مردم آرزو میکنند که عشق زندگیشان را ببینند. اما آیا قانون جذب میتواند به زندگی عاشقانه ی شما کمک کند؟ جواب مثبت است! تکنیک ها و تمرین های زیادی در این قانون وجود دارد که اعتماد بنفس، جذابیت و بطور کلی تمایلات ناخواسته ی درخواست عشق را افزایش دهد. پس با استفاده از قانون جذب میتوانید همسر واقعی خود را جذب کنید.

2-پول و ثروت را با قانون جذب به سمت خود بکشید

پول و ثروت را با قانون جذب به سمت خود بکشید

همیشه به یاد داشته باشید که پول خدمتکار است و شما ارباب! Bob Proctor

یکی دیگر از اهداف مشترک در سراسر جهان، مال و ثروت زیاد است. ثروت منافع واضح و مشخصی به زندگی افراد وارد میکند. پول میتواند سقفی بالای سرتان و غذا روی میزتان، بگذارد. به طورکلی میتواند همه چیز برای شما و خانواده تان فراهم کند. متاسفانه همه ی ما افکار سختی در مورد ثروت داریم. برای استفاده از قانون جذب برای پولدار شدن باید همه ی این افکار منفی را دور بریزیم. یک جنبه ی کلیدی از قانون جذب این است که مثبت بودن، چیزهای مثبت می آفریند. بنابراین یاد بگیرید که چگونه به کمک ابزار و تکنیک های تجسم، به راحتی پولدار شوید.

3-سلامت فیزیکی و روانی تان را بهبود بخشید

سلامت فیزیکی و روانی تان را بهبود بخشید

سلامتی فراتر از بدن فیزیکی ماست. این فقط در مورد این نیست که ما چه چیزی در بدنمان قرار داده یا از آن خارج میکنیم. این درمورد احساسات ما هم هست و احساسات به لحاظ معنوی میباشد. Katherine Hurst

با مشغله های روزمره، تعهدات به دوستان و خانواده و به طور کلی زندگی روزانه، گاهی اوقات از سلامت شخصی مان غافل میشویم. درست است که قانون جاذبه به طور کامل نمیتواند جایگزین رژیم غذایی سالم، ورزش و چکاپ منظم دکتر شود ، اما میتواند طیف وسیعی از سلامت فیزیکی، روانی و معنوی را ارتقاء دهد. مغزتان را تمرین دهید تا همه چیز را به حالت مثبت ببیند تا رشد ذهنی و خوشحالی برایتان به ارمغان بیاورد، که این به نوبه ی خود میتواند سلامت فیزیکی شما را بهبود بخشد دقیقا مثل اینکه برای مراقبت از خود وقت بگذارید تا با انواع وسیعی از بیماری های روانی مبارزه کنید.

4- اعتماد به نفستان را افزایش دهید و با اضطراب مبارزه کنید

اعتماد به نفستان را افزایش دهید و با اضطراب مبارزه کنید

مانند نکته هایی که در بالا گفته شد، سلامت روانی واقعا میتواند برروی سلامت فیزیکی و تندرستی شما تاثیر بگذارد. پس شما باید تا آنجا که میتوانید استرس را از خود دور کنید. علاوه براین قانون جذب برروی اعتماد بنفس و ایمان به جهان، تمرکز میکند. با استفاده موثر از قانون جذب، همه ی تردیدها نسبت به خودتان را دور کنید.

5- متناسب شوید، وزنتان را کم کنید و رژیم غذایی سالم تری داشته باشید

متناسب شوید، وزنتان را کم کنید و رژیم غذایی سالم تری داشته باشید

این هم یک هدف مشترک دیگر بین بیشتر افراد است. مثبت فکر کردن، واقعا میتواند میزان غذا خوردن و انگیزه آن را کاهش دهد. رویکردهای معقول تر نسبت به خوردن همچنین میتواند در بدن و اشتهایتان نشان داده شود. با این روش، تکنیک های تجسم میتواند برای متناسب شدن اندامتان کارامد باشد.

6- موفقیت و فراوانی را با قانون جذب، به سمت خود جذب کنید

موفقیت و فراوانی را با قانون جذب، به سمت خود جذب کنید

تجسم کردن یک راز بزرگ موفقیت است. Rhonda Byrne

درحالیکه موفقیت کمی مبهم بنظر میرسد، اما واقعا ثابت میکند که چگونه میتواند شامل قانون جذب باشد. موفقیت کلی میتواند از اهداف شخصی بدست آید اما میتواند در غالب رویاهای شما هم ظاهر شود. فقط کافی ست از روش مناسب استفاده کنید! در اینجا اطلاعات زیادی در مورد قانون جذب بدست آوردید. پس میدانید که چگونه باید کارتان را آغاز کنید.

7- نکات دیگر

 • با خودتان مهربان باشید
 • به سمت هدفتان حرکت کنید
 • فراموش نکنید که هیچکس کامل نیست
 • به یاد داشته باشید که همه اشتباه میکنند
 • برروی چیزهایی که میتوانید آنرا تغییر دهید تمرکز کنید
 • کارهایی که خوشحالتان میکند انجام دهید
 • استعدادهای نهفته تان را کشف کنید
 • حتی در شرایطی که خیلی سخت است،سعی کنید مثبت بمانید
 • افکار منفی و بدگویی در مورد خودتان رابرای همیشه دوربیندازید
 • چیزی که شما به دنبال آن هستید، به دنبال شما میگردد!
 • رویاها و آرزوهای پرانرژی داشته باشید
 • در دنیا پنهان نشوید و از موفقیت نترسید
 • دلسوز و مهربان باشید تا هرچه میخواهید بدست آورید
 • به شیوه ی خودتان زندگی کیند و همه ی انرژی های نهفته تان را آزاد کنید
 • راه درست را در پیش بگیرید
 • سعادت و خوشبختی آرزو کنید
 • زیبایی درونی خود را کشف کنید
 • از هر لحظه زندگیتان لذت ببرید
 • اگر میخواهید شنیده شوید، آرام صحبت کنید
 • خودتان را بشناسید
 • آزادی شخصی داشته باشید و محکم و قوی باشید
 • همیشه شادی را انتخاب کنید
 • هیچکس بهتر و با استعدادتر از شما نیست!-با این ذهنیت در تمام بازی های زندگی پیروز باشید-
 • به هر چیزی که میخواهید داشته باشید، فکر کنید
 • انتظار اتفاقی داشته باشید تا رخ بدهد
 • با توانایی های بالقوه ای که با آن زاده شده اید، ارتباط برقرار کنید

حتما بخوانید: 15 تا از جدیدترین اصول موفقیت در کسب و کار و تجارت از دیدگاه افراد موفق

ویدیوی جالب در زمینه قانون جذب

 

دانلود این ویدیو

باز هم هرگونه سوال، نظر یا تجربه ای در زمینه قانون جذب دارید در بخش نظرات با ما مطرح نمایید.

kar

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. به نظر من قانون جذب یعنی تمرکز برهرچیزی باعث گسترش آن میشود و تمرکز و فوکوس روی یک چیز باعث افزایش قدرت آن میشود اما نباید درکارجذب وابستگی و حرص آورد بلکه صبر و حوصله و استراتژی خلاقیت و هوش و زکاوت را همراه با اشتیاق سوزان و اشتیاق استفاده کرد تا به مقصد دلخواه رسید .

 2. سلام من قبلا بدون اینکه بدونم قانون جذب وجود داره چشم سومم باز شده و تازگی ها با قانون جذب آشنا شدم اما بهتون بگم که با آشنا شدن با قانون جذب یکم بدتر شده چون من وقتی فکر می کنم به چیز خوب فکر کنم بدتر مثل یک وسواس فکری به نقطه مقابل اون فکر می‌کنم اما اینو می دونم که بیمار نیستم و به ندرت بیمار میشم و اصلا بیمار نمیشم چون تنها چیزی که بهش فکز نمی کنم بیماری و غم هست اما بابام بر عکس یک بند به بیماری فکر می کنه و یک بند خودش و زنش و برادر ناتنیم را می بره دکتر بدبختی اینه که می خوای به چیز خوب فکر کنی بدتر به چیز بد فکر می کنی مثل یک وسوسه تازه جدیدا به بیماری هم فکر کردم یکم کسلم مثلا خواستم به هر چیز خوب فکر کنم بدتر به بد فکر می کنم مثل یک وسواس و شیطنت که وارد زندگیت میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا