شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

راز چشمان جذاب برای خانم ها جهت جذب مرد مورد علاقه (تحقیقات جدید)

چرب زبان

چشم ها ابزاری قوی برای جذب هستند. چندین راه برای جذب فرد مورد علاقه تان با چشم وجود دارد. اگر می خواهید همسرتان را مجذوب خود کنید یا با مرد مورد علاقه تان ازدواج کنید این رازها بسیار به کار شما می آیند. این مقاله حاصل جدیدترین تحقیقات روانشناسان دنیا می باشد.

بخش اول: ایجاد ارتباط چشمی اولیه

جذابیت چشمان خانم ها

1- برای برقراری ارتباط چشمی، پیش قدم باشید

اگر می خواهید کسی را جذب کنید، خجالت نکشید و برای برقراری ارتباط چشمی، پیش قدم شوید. این نشان دهنده ی اعتماد به نفس است و بسیاری از مردم با آن جذابیت پیدا می کنند.

  • مردم علاقه مند به کسانی هستند که علاقه مند به آن ها باشند. اگر در تلاش برای ملاقات کسی هستید که در اطراف شماست، این کار آن ها را تحریک می کند. تلاش کنید با مخاطبتان ارتباط چشمی برقرار کنید به جای اینکه منتظر باشید او به شما توجه کند.
  • به دنبال نشانه هایی بگردید که شخص دیگری ممکن است به شما علاقه مند شده باشد. از این فرصت برای برقراری ارتباط چشمی اولیه استفاده کنید.

جذابیت چشمان خانم ها 1

2- با چند نگاه کوتاه شروع کنید

اگر فرد خجالتی هستید، کار خود را با چند نگاه کوتاه شروع کنید. به طور مثال به شخص نگاه کنید سپس جای دوری را نگاه کنید و دوباره شخص مورد نظر را ببینید. این کار به مخاطب نشان می دهد که شما به او جذب شده اید و منتظر توجه اش هستید.

جذابیت چشمان خانم ها 2

حتما بخوانید: راز چشمان جذاب برای آقایان جهت جذب خانم مورد علاقه (تحقیقات جدید)

3- از گوشه چشمتان نگاه کنید

علاوه بر اینکه ارتباط چشمی مستقیم برقرار می کند، این کار سودمند هم هست. اگر هنوز فرصت شروع مکالمه را نداشته اید، از گوشه چشمتان برای چند دقیقه او را ببینید.

  • حدود 5 یا 10 دقیقه تلاش کنید تا فرد مورد نظر را جذب کنید. آرام باشید و این کار را با استرس انجام ندهید.
  • می توانید حین اینکه به موضوعی می خندید، ارتباط برقرار کنید. خنده می تواند برای فردی که قصد دارید او را جذب کنید، جذاب باشد.

جذابیت چشمان خانم ها 3

4- لبخند بزنید

لبخند گرمی که از طریق چشمان شما انتقال پیدا کند. یک لبخند واقعی می تواند نشان دهد که تو دوست صمیمی و دوست داشتنی هستی. چند لحظه به او نگاه کنید و سپس لبخند بزنید.

جذابیت چشمان خانم ها 4

5- هماهنگی بدن با ارتباط چشمی برای اعتماد به نفس

از بدن خود برای انتقال اعتماد به نفس به چشمانتان استفاده کنید. اعتماد به نفس، به جذب افراد کمک می کند. بدن خود را آرام و راحت نگه دارید. از منقبض کردن ماهیچه هایتان اجتناب کنید. صاف بایستید و شانه های خود را کمی عقب بکشید.

حتما بخوانید: 9 تا از نشانه های بی میلی مرد به زن طبق تحقیقات جدید روانشناسی

بخش دوم: تشویق کسی برای برقراری ارتباط چشمی با شما

جذابیت چشمان خانم ها 5

1- به فردی که لبخند شما را پاسخ داد، نگاه اغواگرانه بیاندازید

وقتی به کسی لبخند زدید صبر کنید تا لبخند شما را پاسخ دهد. هنگامی که لبخند شما را پاسخ داد به او نگاه اغواگرانه بیاندازید و با نگاهتان علاقه ی خود را نشان دهید. لبخند بزنید و سر تا پای او را نگاه کنید. این نشان می دهد که کشش خود به او را اندازه گیری می کنید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

جذابیت چشمان خانم ها 6

2- کاری که انجام می دهید را ادامه دهید، اما گهگاهی ارتباط چشمی برقرار کنید

بعد از نگاه کردن به مخاطب سپس صحبت کردن با دوستانتان را ادامه دهید. لبخند زدن و خندیدن در گفتگو را حفظ کنید. با این حال هر چند لحظه یکبار به فردی که می خواهید جذب کنید، نگاه کنید. یک نگاه مختصر اتفاقی، دعوت شخص برای نزدیک شدن به شماست.

جذابیت چشمان خانم ها 7

3- در حین مکالمه ارتباط چشمی را حفظ کنید

حتی بعد از اینکه موفق به برقراری مکالمه شدید، ارتباط چشمی بسیار اهمیت دارد. در طول مکالمه، ارتباط چشمی برقرار کنید. این می تواند به نفع شما باشد.

حتما بخوانید:

بخش سوم: حفظ ارتباط چشمی در مکالمه

جذابیت چشمان خانم ها 7

1- زیاده روی نکنید

اگر چه برقراری ارتباط چشمی راهی برای جذب فرد مورد نظر است اما افراط در آن نتیجه ی عکس به همراه خواهد داشت.

  • وقتی با کسی حرف می زنید به او نگاه کنید. او را نگاه کنید سپس نقطه ی دیگری را ببینید و دوباره نگاهتان را به مخاطبتان برگردانید. نگاه کردن به گوشی یا شخص دیگری در حین مکالمه نشان دهنده ی بی ادبی است.
  • در حین مکالمه باید سه چهارم زمان را به چهره طرف مقابل اختصاص دهید. نگاه هایتان باید بین 1 تا 7 ثانیه طول بکشند.

جذابیت چشمان خانم ها 8

2- استفاده از ابرو ها

بالا بردن ابرو ها می تواند وسوسه انگیز باشد و نشانه ی علاقه و به رسمیت شناختن است. وقتی با کسی حرف می زنید، ابروها را بالا ببرید چون می تواند شانس شما را در جذب او افزایش دهد.

جذابیت چشمان خانم ها 9

حتما بخوانید: مردان از چه نوع چهره زنانه خوششان می آید؟ زنان چطور؟

3- از نگاه کردن با گوشه چشم اجتناب کنید

روش نگاه کردنتان به کسی، روی جذب او تاثیر می گذارد. زمانی که با کسی صحبت می کنید به جای نگاه کردن به او از گوشه چشم، مستقیم به او نگاه کنید.

جذابیت چشمان خانم ها 10

4- به سر و شانه های او نگاه کنید

گهگاهی نقطه نگاهتان را به سر و شانه هایش تغییر دهید. انجام این کار جذابیت را انتقال می دهد.

  • از روی نگاه فردی می توان فهمید آیا به شما علاقمند است یا نه.
  • اگر به کسی علاقه دارید می توانید هنگامی که او صحبت می کند با نگاه کردن به سر و شانه هایش این علاقه را به او نشان دهید. این کار جاذبه را منتقل می کند و ممکن است به جذب کردن او کمک کند.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا