شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

چگونه کسی را عاشق خود کنید؟ (12 روش کاملا موثر)

چرب زبان

گاهی اوقات پیش می آید با کسی ملاقات می کنیم و بعد از آن می فهمیم که عاشق شده ایم. با این حال، همیشه نمی توانیم ویژگی های عالی و خوب طرف مقابل خود را ببینیم و بالعکس، نمی توانیم قابلیت های خود را به طور کامل به طرف مقابل نشان دهیم. بدین منظور بهتر است استراتژی های خاصی را بیاموزیم تا راحت تر بتوانیم طرف مقابل را عاشق خود کنیم. فقط فراموش نکنید که این روش ها صد در صد نیستند؛ تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که شرایط را بهتر کنید و منتظر بمانید تا ببینید چه پیش می آید.

بخش اول: جذاب و دوست داشتنی باشید.

1- به خوبی از خودتان مراقبت کنید. ظاهر شما نقش بسیار مهمی در این زمینه ایفا می کند؛ این که شما چطور سلامتی و ظاهر فیزیکی خود را حفظ می کنید، چیزی است که خیلی سریع به چشم دیگران می آید؛ در نتیجه، لازم است که زمان و انرژی بیشتری صرف این قضیه کنید تا راحت تر بتوانید توجه دیگران را به سمت خود جلب کنید. قطعا اگر مراقب سلامتی خود نباشید، مردم متوجه خواهند شد و همین موضوع سبب می شود تا عشق و علاقه آن ها از بین برود.

 • برای اینکه بهترین به نظر برسید باید ورزش کنید، تغذیه مناسبی داشته باشید، بهداشت را رعایت کنید و لباس های تمیز و مرتبی بپوشید.
 • از جلب توجه نترسید.

2- محبوب و مشهور شوید، کاری کنید که مردم شما را فراموش نکنند و به آن ها نشان دهید که توانایی شما بسیار فراتر از کارهای ساده است.

 • مطمئن شوید که شخصیت شما مشخص می شود؛ به عبارت دیگر قطعا طرف مقابل تان با علایق و سلایق شما آشنا خواهد شد. این که به چیزی علاقه مند باشید، بسیار جذاب است و بدون شک توجه دیگران را جلب می کند.
 • نسبت به دستاورد های خود مغرور باشید و توانایی های خود را دست کم نگیرید. اعتماد به نفس قابلیتی است که همیشه و در همه حال تحسین برانگیز است ، بنابراین خجالت نکشید و حتما در مورد توانایی ها و دستاورد های خود با طرف مقابل صحبت کنید.

3- مهربان باشید. با دیگران همان طوری رفتار کنید که دوست دارید با شما برخورد شود. این موضوع ممکن است سخت و مشکل به نظر برسد، ولی واقعیت دارد. اگر می خواهید دیگران با احترام و عزت با شما رفتار کنند، شما هم متقابلا می بایست به آن ها احترام بگذارید. قطعا مردم زودتر عاشق کسی می شوند که شخصیت بسیار بالایی داشته باشد؛ فردی که مودب باشد و با دیگران با احترام برخورد کند، توجه همه را به خود جلب می کند.

4- معایب خود را نشان دهید. اجازه دهید طرف مقابل با عیوب و نقطه ضعف های شما هم اشنا شود. به عنوان مثال، اگر در حال حاضر خوش اندام و فعال هستید، ولی قبلا فردی تنبل بوده اید، در مورد این تغییر مثبت با طرف مقابل خود حتما صحبت کنید. قطعا هر انسانی عیب هایی دارد، اگر این عیب ها را برای طرف مقابل تان توضیح دهید، قطعا اجازه داده اید که وی با خود واقعی شما آشنا شود و این موضوع بدون شک سبب می شود تا او شما را تحسین کند.

حتما بخوانید: 12 کار که اگر کسی شما را صادقانه دوست داشته باشد انجام می دهد

بخش دوم: خود را برای شکست های عشقی آماده کنید.

1- طوری رفتار نکنید که گویی اذیت نشده اید. بسیاری از مردم این کار را انجام می دهند؛ وانمود می کنند که اصلا این رابطه برایشان اهمیتی ندارد و از این شکست عشقی ناراحت نیستند. این کار اشتباه است. باید احساس خود را نشان دهید.

2- از نظر احساسی، آمادگی لازم را داشته باشید. برقراری رابطه احساسی کاری بسیار سخت و مشکل است. قبل از این که کسی را عاشق و شیفته کنید، اول مطمئن شوید که آمادگی لازم را برای شروع یک رابطه جدید دارید. اگر نمی توانید روابط گذشته خود را فراموش کنید و یا آمادگی لازم برای تعهد دادن را ندارید، پس لطفا وارد رابطه جدید نشوید و کسی را عاشق و دلباخته خود نکنید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

3- از خودتان بپرسید آیا این شخص همان فردی است که واقعا می خواهید. احساس خود را نسبت به این شخص در نظر بگیرید. آیا او را دوست دارید؟ باید حتما نسبت به حس عاشقانه خود اطمینان داشته باشید. باید حسی متفاوت تر از حسی که به دوستان خود دارید، نسبت به او داشته باشید. غالبا بیان این تفاوت امری بسیار مشکل است. اگر هنوز عاشق او نیستید، پس آرام تر پیش بروید و عجله نکنید.

4- در مورد انگیزه های خود خوب فکر کنید. از یک رابطه چه می خواهید؟ در مورد این موضوع خیلی خوب فکر کنید. اگر فقط دنبال کسی هستید که عاشق شما باشد تا با کمک این رابطه جدید بتوانید رابطه قبلی خود را فراموش کنید و یا آتش حسادت کسی را شعله ور کنید، سخت در اشتباهید. حال اگر کسی را می خواهید که سالیان سال با او زندگی کنید و به دنبال رابطه ای هستید که هر دو طرف از آن لذت ببرید و احساس رضایت داشته باشید، پس می توانید ادامه دهید.

5- اهداف خود را در نظر بگیرید. برای این رابطه اهداف بلند مدت خود را مشخص کنید. اگر هدف شما رابطه ای بلند مدت نیست، پس قطعا منطقی نیست که کسی را عاشق خود کنید. از نظر احساسی این موضوع به زیان هر دو طرف خواهد بود. اگر می خواهید با کسی قرار بگذارید می توانید این کار را انجام دهید ولی اگر هدف تان بلند مدت نیست رابطه را جدی نکنید.

6- به این جمله باور داشته باشید که گزینه های دیگری هم دارید. گاهی اوقات نمی توانیم رابطه قبلی خود را فراموش کنیم. اما این موضوع نباید آینده شما را تباه کند. نباید فکر کنید که به آخر خط رسیده اید و دیگر با کسی اشنا نخواهید شد. انسان های بسیاری روی این کره خاکی زندگی می کنند. باید رابطه قبلی خود و آن شخص را فراموش کنید. به این فکر کنید که آن شخص مناسب زندگی با شما نبوده است. بالاخره با شخص مناسبی رو به رو خواهید شد و رابطه جدیدی را شروع خواهید کرد.

عاشقان

حتما بخوانید: روش استفاده از قانون جذب برای دوستی، ثروت و موفقیت

بخش سوم: رابطه خود را گسترش دهید.

1- سعی کنید نسبت به طرف مقابل تان شناخت بهتری پیدا کنید. اولین مرحله برای این که بتوانید کسی را عاشق خود کنید، این است که او را بهتر بشناسید و اجازه دهید تا او هم شناخت بهتری نسبت به شما پیدا کند. شناخت افراد قطعا مستلزم صرف زمان و انرژی بسیار زیادی است، چرا که باید سوالات مناسبی از او بپرسید و شنونده خوبی هم باشید.

 • بهتر است در مورد اهداف و آرزوهایش از او سوال کنید.
 • هم چنین سوالاتی در مورد علایق، سلایق ، سرگرمی هایش مطرح کنید.

2- نسبت به علایق یکدیگر علاقه نشان دهید. نسبت به علایق و سلایق طرف مقابل خود شور و شوق نشان دهید و یاد بگیرید کار هایی را انجام دهید که او را خوشحال می کند. نسبت به علاقه مندی های خود دروغ نگویید؛ چرا که طرف مقابل به راحتی می تواند این نقش بازی کردن را متوجه شود. سعی کنید جلوی چشمانش کار مورد علاقه اش را انجام دهید و این لذت را با یکدیگر شریک شوید. این کار سبب می شود تا پیوند عاطفی بسیار قوی ای بین شما برقرار شود.

 • به عنوان مثال، اگر طرف مقابل تان عاشق ورزش خاصی است که شما اطلاعات چندانی نسبت به آن ندارید، از او در مورد این ورزش سوال کنید و از او بخواهید که آن را به شما یاد بدهد.
 • یا اگر طرف مقابل تان به یک نوع موسیقی خاصی گوش می دهد، سعی کنید شما هم به آن نوع موسیقی گوش دهید.

3- با طرف مقابل خود هم چون یک قهرمان برخورد کنید. هم چون یک قهرمان با طرف مقابل خود برخورد کنید. اجازه دهید به شما کمک کند تا احساس باهوش بودن داشته باشد ؛ نظر او را در مورد کارهای مهم خود جویا شوید تا احساس عاقل بودن داشته باشد؛ در مورد لباس های خود از او نظرخواهی کنید و …

4- مخاطب خاص خود را در زمان مشکلاتش حمایت کنید. حمایت کردن به ایجاد رابطه ای حقیقی بین دو نفر کمک شایانی می کند. قطعا در هر رابطه ای انسان نیاز به حمایت کردن و حمایت شدن دارد. پس اگر رابطه ای را شروع می کنید، حتما به این موضوع هم دقت داشته باشید. گاهی اوقات فقط با شنیدن حرف های طرف مقابل می توانید به وی کمک کنید. ولیکن شاید زمانی پیش بیاید که مجبور باشید کار بزرگ تری انجام دهید.

5- اعتماد کنید و اعتماد طرف مقابل را هم جلب کنید. اعتماد یکی از اجزای مهم رابطه ای طولانی، پایدار و سالم است. یاد بگیرید که به طرف مقابل تان اعتماد کنید و هم چنین اعتماد او را هم جلب کنید. در چنین رابطه سالمی حتما باید نشان دهید که به طرف مقابل تان اعتماد کافی دارید.

 • اگر طرف مقابل تان رازی را با شما در میان گذاشت، راز نگه دار باشید و آن را با شخص دیگری در میان نگذارید. اگر نقطه ضعفی از او پیدا کردید، مدام به او سرکوفت نزنید و او را اذیت نکنید.
 • راز های خود را با طرف مقابل تان در میان بگذارید و قسمت هایی از خودتان را به او نشان دهید که هیچ کسی نمی داند. با او راحت باشید و اجازه دهید او هم با شما راحت باشد.

حتما بخوانید: 3 گام بسیار ساده برای استفاده از قانون جذب (کاملا عملی)

بخش چهارم: مخاطب خاص تان را دوست داشته باشید.

1- به او احترام بگذارید. احترام گذاشتن بخش مهمی از یک رابطه عاشقانه و احساسی است. همیشه برای طرف مقابل خود ارزش قائل شوید؛ احترامش را نگه دارید؛ در انجام کار ها از او نظر خواهی کنید؛ با او مشورت کنید؛ زمانی که صحبت می کند با دقت و علاقه به حرف هایش گوش دهید.

2- برایش دوست و همراه خوبی باشید. همانند یک دوست خوب و واقعی با او برخورد کنید. یعنی همیشه همراهش باشید و در مقابلش مغرور و خودخواه نباشید؛ برایش دوست خوبی باشید چرا که دوست دارید او را همیشه شاد و سرزنده ببینید.

3- فراموش نکنید که شما دو انسان کاملا متفاوت هستید. هیچ کس دوست ندارد که فکر کند در رابطه ای اسیر شده است. در یک رابطه پابدار باید به طرف مقابل تان هم آزادی عمل و فکر بدهید. او به عنوان یک انسان کاملا مستقل نیاز به آزادی عمل دارد. باید اجازه دهید تا کارهایی که دوست دارد را انجام دهد. باید به علایق یک دیگر احترام بگذارید. سعی نکنید که او را تغییر دهید و فراموش نکنید که حریم خصوصی او را رعایت کنید. هر کسی می تواند برای خود راز هایی داشته باشد.

4- او را همان طور که هست بپذیرید و دوست داشته باشید. خصوصیات مثبت طرف مقابل خود را تحسین کنید و سعی کنید ویژگی های منفی او را بپذیرید و با آن ها کنار بیایید. شما نمی توانید او را تغییر دهید پس بیهوده تلاش نکنید .

 • به عنوان مثال، طرف مقابل را مجبور نکنید که سبک زندگی و یا رژیم غذایی خود را تغییر دهد. اگر در این زمینه به او پیشنهاداتی می دهید و او نمی پذیرد، سعی کنید به نظر وی احترام بگذارید. او را همان طور که هست بپذیرید.

5- قطعا در یک رابطه هر دو نفر نیاز دارند گاهی تنها باشند و برای خود فضایی شخصی داشته باشند. فضای شخصی و زمان تنهایی برای هر دو نفر شما مهم و ضروری است. بنابراین، از طرف مقابلتان نخواهید که برنامه های شخصی خود را رها کند و وقت بیشتری را با شما بگذراند . به حریم خصوصی و تنهایی یکدیگر احترام بگذارید.

 • گاهی اوقات بهتر است یک دیگر را تنها بگذارید و با دوستان خود وقت بگذرانید. از او نخواهید که همه زمان خود را در اختیار شما قرار دهد. چرا که گاها او هم به تنهایی نیاز دارد تا بتواند به کار های شخصی اش برسد.

حتما بخوانید: قانون جذب عشق: چگونه از آن برای جذب فردی خاص استفاده کنیم؟

بخش پنجم: طرف مقابل را عاشق و شیفته خود نگه دارید.

1-از او قدردانی و تشکر کنید. اگر کسی عاشق شما شد و شما هم عاشق او شدید پس باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا این عشق و علاقه را حفظ کنید. بهترین راه برای حفظ این رابطه این است که قدردان طرف مقابل باشید و هر روز از کارهایی که برایتان انجام می دهد ، تشکر و قدردانی کنید.

 • به عنوان مثال، زمانی که کار خوب و قشنگی برای شما انجام داد ، حتما از او تشکر کنید و فکر نکنید که این کار وظیفه او است. مثلا ” ازت ممنونم که امروز قهوه رو درست کردی و یا ظرف ها رو شستی .”

2- اوقات خوبی را باهم سپری کنید. فقط به این دلیل که رابطه شما رابطه ای پایدار است و هر دو عاشق هم هستید، نباید دست از تلاش بردارید. باید برای حفظ و تداوم رابطه خود تلاش کنید. حتما برنامه هایی لذت بخش و جذابی برای خودتان ترتیب دهید، برای یک دیگر گل و هدیه های زیبا بخرید . این کار ها نشان می دهد که مراقب رابطه خود هستید و هنوز هم برای آن ارزش قایلید.

 • از همه مهم تر: هر روز به او بگویید که دوستش دارید.

3- کارهای هیجان انگیز انجام دهید. سعی کنید در کارها و برنامه های خود تغییری ایجاد کنید. کارهای روتین خوب، عالی و آرامش بخش هستند اما گاهی اوقات لازم است که تغییر و تنوعی ایجاد شود؛ به همین منظور تلاش کنید تا کار های جدید و مهیجی با هم انجام دهید. این کار نشان می دهد که هنوز هم می شود در این رابطه کارهای جدید انجام داد.

 • کار های مهیجی نظیر چتر بازی و یا صخره نوردی انجام دهید. به کلاس رقص و یا نقاشی بروید و با هم تمرین کنید.
 • هر دو با هم هنر جدیدی یاد بگیرید، مثلا طراحی مبلمان. بعد هر دو با هم این کار را تمرین و تکرار کنید.
 • سعی کنید بعضی شب ها با هم بازی های جالب انجام دهید و یا فیلم های جذاب ببینید .

حتما بخوانید: نکته های زندگی موفق (10 ترفند که هر کسی باید بلد باشد)

بخش ششم: شروع یک رابطه عاشقانه

1- کسی را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد. قطعا پیدا کردن شخصی مناسب به شما کمک می کند تا شانس خود را برای عاشق شدن، عاشق کردن و یا عاشق ماندن بالا ببرید. شخصی که انتخاب می کنید باید آمادگی لازم برای شروع یک رابطه کاملا جدی را داشته باشد، باید توانایی لازم برای مقابله با استرس های احساسی یک رابطه را داشته باشد و علاوه بر این ها باید با شما سازگاری داشته باشد. اگر شخص مورد نظرتان این ویژگی ها را ندارد ، بدون شک وقت خود را در این رابطه هدر می دهید و باید هر چه زودتر به این رابطه خاتمه دهید.

 • در مورد سازگاری خود فکر کنید: آیا بهم مشترکاتی دارید؟ آیا در زندگی اهداف مشترکی را دنبال می کنید؟ زوج هایی که زندگی موفقی دارند، در مسائل زیادی با هم تفاهم دارند و یا سعی می کنند با هم سازگار شوند.

2- با هم قرار بگذارید. با هم قرار بگذارید. سعی کنید برنامه ای را دنبال کنید که هر دوی شما از آن لذت می برد. سرگرمی مناسبی برای خود پیدا کنید و با اعتماد به نفس برای انجام آن سرگرمی با طرف مقابل قرار بگذارید.

 • به عنوان مثال به طرف مقابل خود بگویید : ” من دوست دارم آخر هفته به باغ وحش بروم و خوشحال می شوم اگر مرا همراهی کنی. “

3- همراه خوبی باشید. از اولین ساعات قرار خود سعی کنید فضایی شاد و مفرح را برای خودتان بسازید. سعی کنید همه چیز را خوب و عالی نشان دهید.

 • برای روز قرار خود فعالیت هایی را انتخاب کنید که برای هر دوی شما لذتبخش و مفرح باشد. اگر هم دیگر را خوب نمی شناسید، پس نقطه مشترکی پیدا کنید که دو طرف تان بتوانید در موردش به راحتی صحبت کنید؛ مثلا در مورد یک فیلم خاص صحبت کنید. اگر یک دیگر را خوب می شناسید، موضوع جدیدی برای بحث پیدا کنید. این موضوع کمک می کند تا روی دیگری از خود را نشان دهید.
 • سعی کنید برنامه ایی مهیج بچینید . مثلا تماشای فیلمی اکشن و یا بازدید از پارکی تفریحی . این نوع برنامه ها قطعا احساسات شما را تحریک و توجه شما را جلب می کند.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫46 دیدگاه ها

 1. چطور پسری که از روی دلخوری همش میگه فراموشم کن میخوام تنها باشم نمیخوام باتو آشنا بشم رو دلتنگ خودم کنم به سمتت برگرده

  1. هیچ پسری از روی دلخوری نمیگه میخوام تنها باشم عزیزم کسی دیگه رو داره ک با‌اون تنها نیست

 2. پسری در دانشگاه هست که رفتارش با من با بقیه دخترای کلاس متفاوته و این نظر منو جلب کرد بعد از مدتی کم کم از رفتار و شخصیتش خوشم اومد اما بهش ابراز علاقه ای شدید نکردم چون خیلی خجالتی هستم، به دلیلی مجبور به تحصیل در شهر دیگری شدم حالا ک ازش دورم خیلی بهش فکر میکنم سعی میکنم هر از گاهی بهش پیام بدم ولی این ک همیشه من اولین نفری هستم ک پیام میده اذیتم می‌کنه…حس میکنم فراموشم میکنه ک پیام نمیده…یعنی بهم علاقه ای نداره؟ چجوری بهش ابراز علاقه کنم و بهش بفهمونم که دوستش دارم؟یعنی ممکنه که اشتباه برداشت کردم از رفتاراش؟ من اولین باره عاشق میشم و هیچ تجربه ای توی این زمینه ندارم لطفا کمکم کنید

 3. من خودم دخترم و جدیدا از یکی از رفیقام که دختر هست خوشم اومده اما واقعا مثل یک رفیق ساده اما صمیمی
  خیلی همو دوست داریم اما زیاد به هم نزدیک نیستیم..
  میشه لطفا بگید چیکار کنم تا بهش نزدیک تر بشم.؟

  1. ببین یبار بش بگو یه سوال ازت دارم که از بقیه هم پرسیدم..
   بش بگو چه حسی بم داری اگ گف دوست داره که عروس چقد قشنگههه
   اگه یچیز عادی گف بگو مطمئنی بد گف چطور یا چیزیه ک شک کردی بگو نه چیزی ک گفتمو بهتر درک کردی خودت بدشم به بحث دیه بیار وسططط

   1. وا خو اون حتی اگه عاشقتم باشع ک همونجا نمیگع قطعا خودشو میزنه ب کوچه علی چپ

  2. اصلا بهش نگو چون من بعد از اینکه گفتم اون هم گفت خوشم میاد ولی دیگه نمیدونم چطور باهاش رفتار کنم همین هم باعث شد هر دومون کنار بکشیم

 4. دخترم خودم و دختری رو دوس دارم بهش اعتراف کردم اما ردم نکرد و قبولمم نکرد گف صبر کن تا ۶ سال چون اون موقع مطمئن میشم و عاقل میشم و الان هردومون ۱۶ سالمونه و من خیلی فک کردم که عشقم هوس نباشه و دیدیم نیس و عشق یه طرفه هم دیونم کرده نمیدونم چیکار دیگه
  چیکار کنم؟

  1. من ی سال بعداز عاشق شدنم بهش گفتم نه قبول کرد و نه ردم کرد منتظر وایسادم تا دوسال بعد دوباره بهش گفتم زیاد جالب نشد وایسادم سال بعدش بهش گفتم جوری باهام رفتار کرد که ….. الان ۶ ساله که دوسش داشتم ولی تصمیم گرفتم بیشتر برای خودم ارزش قایل باشم الان اون اومده سمتم ولی مطمئن نیستم آخه ترسناکه دیگه نمیخوام اذیت بشم دیگه نمیخوام 🙂

  2. واقعیت توی این یه مورد باهم همدردیم چون منم عاسق یه دختر شدم و خودمم دخترم ولی اون نه قبوام کرده و نه ردم کرده ولی 40 به 60 پس فک کنم ردم کرده ولی اون از دوستم خوشش میاد و من نمیدونم چه گ.. ه.. یی. باید بخورم 😑🔪

 5. من عاشق یه پسری شدم که وقتی می رفتم کلاس می دیدمش اما الان کلاس هام تموم شده و هر لحظه از زندگی خودم بهش فکر می کنم می خوام که با هم باشیم چیکار کنم

 6. یک ماه با یه پسر اشنا شدم اول اشنایی خیلی خوب بود ولی الان یه کار بدی انجام دادم ازش معذرت خواهی کردم ولی خیلی سرد رفتارش مثه قبل نیست چیکار کنم؟؟؟

  1. خوشکلی اصلا مهم نیست واسه دختر. یا شاید بگم 10 درصد قضیه س. من 3 تارلی که داشتم همگی معمولی یا اصلا خوشکل نبودن ولی اینقد بامزه، باحال و جذاب بودن که ظاهرشون رو اصلا یادم نمیاد! فقط رفتار و حرف زدن و اینا.

   1. چن لاشیه و نمیتونه باهات صادق باشع و باخات وقت بگذرونه داداش اما ت همیشه ازش خبر بگیر با هر شماره مختلفی بهش زنگ بزن امتخانشکن و..

  2. نه ببین من الان از یه دختری خوشم اومده درسته خوشکله اینا ولی اگه یه پسری عاشق یه دختری بشه کلا از ذاتش از رفتارش از قیافه ش و اینا خوشش می یاد و اگه عاشق شد نمی تونه جز چند ثانیه تو چشات نگاه کنه

 7. من یه کراش داشتم تو کلاسمون خیلی عاشق پسره شدم ولی آخر سر نتونستم اعتراف کنم :(((

 8. درواقع، زیبایی ظاهری ممکنه جذاب باشه اما قاعدتا نمیتونه همه چیز باشه.
  انکار اینکه زیبایی ظاهری میتونه برای همه افراد، اولین قدم نزدیکی باشه، اشتباهه.
  در حقیقت، با پذیرفتن خودت، چه بد و چه خوب، میتونی خودتو زیبا نشون بدی.
  اگه همه ی ما از لحاظ زیبایی کامل بودیم، پس خوی درونی ما چی میشود؟
  هیچ کس دراین دنیا کامل نیست، از خودتون بپرسید، زیبایی ظاهری با بالا رفتن سن کمرنگ میشه اما اخلاقیات درونی افراد چه؟
  اینکه ما ظاهربین باشم، تنها برای خودمان بدمیشه، ان هم با انتخابات غلط در اینده.
  هرکسی در یک فرد جز زیبایی ظاهری دنبال یک ویژگی خاص هست، خودتان پیداش کنید، خودتان انتخاش کنید و قوی بودنتان را نشان بدید.

  1. من تو سن کم عاشق شدم و نمی‌دونم. چیکار کنم من او را بسیار دوست دارم ❤️‍🩹😣 من 14سالم بدون او نمی تونم و پسر هستم لطفاً یک راهکار بگید و نمی دونن که اون من رو دوست دار یا نه 💔

 9. من خودم دخترم و علاقه شدیدی ب پسر داییم دارم این علاقه از 10سالگی در من ایجاد شدم و الان 14ساله اول فک کردم ب خاطر سنم هس ولی من از 10سالگی …و ب دلیل سن بلوغ هم نبوده و ما ب دلیل شرایط ای ک داریم نمی تونیم هم دیگ رو زیاد ببینیم و اصلا متوجه علاقه اون نمیشم ول یکی از چیز هایی ک من و ب خودش جذب کرده اخلاق و قیافش اولا قیافش و من و …ولی حالا اخلاقش خیلی بزام دلنشین ترع من واقعا ب عنوان یک دختر قیافه برام خیلی مهمه 💔🙃

  1. ۸ میلیارد آدم رو کره زمین زندگی می کنن، چرا آدم باید عاشق فامیلش بشه؟ فامیل مث برادر و خواهر آدمه، نتیجه این عشقا چیزی جز بچه های عقب افتاده و بیمار نیست

   1. حتما تو یه آدمی هستی که هنوز عشقو تجربه نکردی.
    یه آدم چقد میتونه بی احساس باشه که اینطور حرفی رو بزنه . مگه فامیل جزو آدما دیگه نیستن!
    من خودم پسر خالمو دوست دارم واین عشقو ۲ساله که دارم

   2. چرا حرف الکی میزنی آخه؟
    من خودم آدمی رو میشناسم که نتیجه ازدواج فامیلیه و الان رتبه یک تیزهوشانه.
    جدا این چیزا ربطی به هم ندارن. عشق مگه دست خود آدمه؟

  2. عزیزم تو باید صبر کنی شما هنوز خیلی کوچیکی تو این سن زمان بلوغ هست و در آینده باید ببینی حسی که الان داری هست یا نه زمانی که بزرگ تر شدی الان نباید خودتو درگیر همچین چیزی کنی

 10. دقیقا ماجرای من و تو مثل همه
  منم عاشق پسر داییم شدم از ۱۰ سالگی و الان ۱۴ سالمه

  ولی پسر داییم خودش نمیدونه من بهش چه حسی دارم

 11. عشق چیزی خوبیه منم که اول عاشق پسر داییم شدم یه جوری حس میکردم که اونم منو دوست داره ولی بعد یه وقت بی خیال شدم 11 سالم بود که عاشقش شدم الانم که 13 سالمه و دیگه عاشقش نیستم:)

 12. تو سن کم اصلا خودتون رو درگیر عشق نکنید ضربه هایی می‌خورید که جبران ناپذیره
  نه تنها در سن کم، بلکه در زمانی که از هر لحاظ مستقل نشدید وارد رابطه های دوزاری نشوید…

 13. خودم دخنتر هستم ولی از ظاهر دخترا خیلی خوشم میاد و برام جذاب هستن ولی دلم نمیخواد یک درصد هم فکر کنم که هم جنس گرا هستم، از طرفی هم از ظاهر و رفتار هیچ پسری هم خوشم نمیاد که از فکر دخترا بیام بیرون…. راهکار چیه؟ در ضمن 26 سالمه و همچین کم سن هم نیستم…

 14. ب حرف هیچ کس گوش نکن راهتو ادامه بده هر کاری دوست داری بکن تو ی موقعیت خوب بش بگو نترس

 15. سلام
  من دخترم و از همکارم یعنی کمک سرشیفتم خوشم اومده از طریق یه دوست مشترک غری مستقیم خواستم ازش بپرسه که حاضره با من آشنا شه
  و اون گفته که شرایطم درست نیست و من نمیتونم با کسی که همکارمه دوست بشم
  حالا هی جلو چشممه و من علاقم بهش داره بیشتر میشه
  الان اون دوسم نداره؟
  میخوام برم بهش خودم اعتراف کنم که دوسش دارم و از طرفی هم میترسم رد شم
  کلا الان در هر لحظه در عذابم

 16. سلام
  من مدت دوسال میشه یه پسرو دوست دارم خب اونم منو دوست داشت. ولی مدت یه سال میشه رفته ترکیه از وقتی که رفته فقط یه بار واسم مسج داده خب میشه برام بگیت حالا من چیکار کنم که دوباره مثل سابق باهم خب باشه

 17. سلام من ۱۱ساله ام ۲سال توی باشگاه مهرورزان بودم ۱سال هم توی باشگاه کیامهر علاقه زیادی به فوتبال دارم روزانه یا یک روز در میان ۱ ساعت یا یک و نیم ساعت فوتبال تمرین میکنم فقط رژیم غذایی ندارم بازیکنی بسیار تکنیکی هستم چگونه باید به یک باشگاه مثل پرسپولیس برم

  1. ببینین و خوب توجه کنید چیاا میگم :
   درسته هر کسی نظرو عقاید خودشو داره یکی به قیافه نگاه میکنع یکی به ظاهر یکی به اخلاق هر کسی یک نظری داره اما بیایید قبول کنید خشگلی ملاک نیس من خودم خشگلم خیلیم کراش دارم اما؛؛؛؛کساییم که خاستن بام باشن هیچکدومشنو نخاستم چرا؟چون همه چی به ظاهر نیس کسیو میخام اخلاق و رفتار درستی داشته باشه نه ظاهر همه اینا مهمه اما انتخاب درستی داشته باشید.م

  2. خاک تو سرت این یه جریان دیگه س تو اومدی واسه ما فوتبال میگی واقعن که 😐همه اینا درد عشق رو کشیدنه توهم بیشترش کن خاک تو سرت😂

 18. ببینین هر کسی تو زندگیش یه فرصت داره سعی کنید درست انتخاب کنید

 19. سلام من عاشق کسی شدم که ۵ سال ازم بزرگتره . اما من از عشق می ترسم . از عاشق شدن می ترسم . از تنها شدن می ترسم .
  باید چکار کنم تا حسم رو نابود کنم ؟

  1. سعی نکن نابودش کنی چون شعله ور تر از قبل میشه این یه نوع از خصوصیات عشقه پس نباید سرکوب بشه
   عشق مثل یه عطر میمونه که هیچ جوره عطرش از بین نمیره و اگه از بین بره چیزی جز یه افسردگی حاد نیست

 20. راستش من عاشق پسر همسایه مون هستم که قبلا باهاش رل بودم . هنوزم نتونستم فراموشش کنم . تو بیوگرافی دعوا میکنیم و تیکه میندازیم . به نظرتون اون هم هنوز منو دوست داره ؟ چون اگه دوست داشت اهمیت نمیداد ولی تو بیو بهم تیکه میندازه و پروف و بیو منو نگاه میکنه . بنظرتون هنوزم حس داره یا نه ؟ لطفا جواب بدین . ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا