شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

12 کار که اگر کسی شما را صادقانه دوست داشته باشد انجام می دهد

چرب زبان

امروز با مردی که خواستگار شماست قرار ملاقات دارید و از او شناختی ندارید و نمی دانید او دقیقا چه احساسی نسبت به شما دارد. ممکن است بترسید از این که نتوانید انتخاب درستی انجام دهید و در آینده با مشکلاتی مواجه شوید. این می تواند برای شما به عنوان یک زن خیلی چالش انگیز باشد.

مواردی وجود دارد که در زندگی با همسرتان باید به یاد داشته باشید. نباید خودتان را فراموش کنید. قبل از فکر کردن به این که دیگران چه احساسی نسبت به شما دارند باید بدانید که یک انسان سالم هستید که ارزش های خود را می شناسید. خود را دوست داشته باشید و به خود ایمان داشته باشید.

 • باید بدانید در یک رابطه چه می خواهید؟
 • چه نوع مردی را می خواهید؟
 • نقطه ضعف هایتان چیست؟

فراموش نکنید، شما ممکن است با مرد ایده آل خود ازدواج کنید، اما اگر مسائلی در زندگی خود حل نکنید، دل شکستگی در زندگی تان حتمی خواهد بود. معمولا گفته می شود هر چیزی به هم جنس خود جذب می شود. اگر می خواهید الماس شما را جذب کند، پس الماس شوید.

 


مرد بهترین شویم

توی این پک فوق العاده، مرد بهتری شویم رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! 


 

حتما بخوانید: 21 نشانه غیرقابل انکار برای اینکه بفهمید عاشق شده‌اید یا خیر؟

برای درک نشانه های صادقانه دوست داشتن، باید بدانید صادقانه دوست داشتن واقعا چیست. دوست داشتن یک عمل است. شما می توانید هر چیزی بگویید، اما آن چه انجام می دهید حساب است.

به عنوان یک زن باید دو دسته از مردان را بشناسید؟ مردان بازنده و مردان سواستفاده کننده.

چگونه یک مرد بازنده را بشناسیم؟

 1. مرد بازنده راجع به هر چیز ساده ی که باید به آن اعتراف یا شفاف سازی کند دروغ می گوید.
 2. این افراد هیچ پولی خرج نمی کنند، چون وسیله یا استعدادی برای امرار معاش ندارند و تلاشی هم نمی کنند که بدست آورند.
 3. معمولا اعتیاد به مواد مخدر دارند.
 4. 4گاهی اوقات چیزهایی از شما می دزدد.
 5. با شما بد رفتاری می کند.
 6. به شما بی احترامی می کند.

افراد سواستفاده گر در زندگی هیچ کمکی به شما نمی کنند. البته هنگام سواستفاده می دانند چه کار کنند و چطور رفتار کنند. این افراد یک شغل درست و حسابی و درآمد کافی ندارند و بیشتر مسئولیت زندگی را بر دوش همسر خود می اندازند (این قضیه با مواردی که مرد تلاش می کند اما نمی تواند پول کافی بدست آورد فرق می کند). خیلی وقت ها زن دلش می خواهد که به این وضعیت پایان دهد اما به خاطر حرف های عاشقانه ی مرد خودش را آرام می کند و به این وضع ادامه می دهد.

word image 284

این یکی از ویژگی زن ها در زندگی مشترک است که برای بی کفایتی شوهران خود توجیهاتی می سازند، اما بهتر است به آن وضعیت پایان دهند. اگر ویژگی های ذکر شده در شوهر شما وجود دارد، بدانید که او با شماست فقط برای این که به آنچه خودش می خواهد برسد.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

حتما بخوانید: روش استفاده از قانون جذب برای دوستی، ثروت و موفقیت

در بسیاری از موارد فرد تلاش می کنند خود را ساده لوح نشان دهد تا از آن به عنوان وسیله ای برای بهره کشی از شما استفاده کنند. سواستفاده گرها شکل های مختلفی دارند. آن ها ممکن است از شما برای ارضای امیال، رفع نیازهای پولی و مادی و یا حتی ارتقای موقعیت اجتماعی خود استفاده کنند.

نشانه های دوست داشتن صادقانه و عمیق

1-او به دنبال شماست.

مرد ها فطرتا شکارچی هستند و یکی از نشانه های (نه قطعی ترین آن ها) عشق او به شما این است که به دنبال شماست. این قضیه را با این مورد اشتباه نگیرید که او به دنبال شما نیست چون خجالتی است، نه، اگر یک مرد زنی را دوست داشته باشد به خاطر او خیلی کارها می کند.

اگر نتواند حضورا شما را ببیند، یا تماس تلفنی می گیرد یا پیامک م یفرستد.

2- زندگی شما بهتر می شود.

عشق واقعی خواب را از شما نمی گیرد. اگر عشق واقعی را تجربه نکنید ضرر کرده اید – احترام را از دست می دهید، استقلال، دوستان، خانواده و حتی توانایی فکر کردن را از دست می دهید.

عشق واقعی به این معنی است که زندگی برای شما معنی جدیدی پیدا می کند و همه چیز برای شما زیبا می شود. مرد شما به علایق و مسئولیت های شما احترام می گذارد. او مانند نیروی محرکه ای شما را به سمت اهدافتان هل می دهد تا به رویاهایتان برسید. او به اهداف زندگی شما ایمان دارد و از آن ها حمایت می کند. او به موفقیت های شما حسادت نمی کند، بلکه خوشحال است و می خواهد که شما به موفقیت های بیشتری هم برسید. اگر می بینید به خاطر زندگی با یک نفر، خانواده، ارتباطات مهم، کارها و حتی زمان خود را از دست داده اید، حتما باید در آن تجدید نظر کنید.

حتما بخوانید: 26 نکته مهم برای جذب مردان توسط همسر (رابطه های پایدار و طولانی)

عاشق شدن ممکن است باعث شود بعضی چراغ های قرمز را در زندگی نبینید و دلیل ها و توجیهاتی هم بیاورید که چرا باید آن چیزها را از دست بدهید، اما دقیق تر نگاه کنید. مرد عاشق به شما کمک می کند تا روابط خود را گسترش دهید، چون شما هم مثل او عضوی از یک بدنه بزرگ تر هستید.

او با گفتن یک چیز و انجام چیز دیگر شمارا ناراحت نمی کند، بلکه به شما قولی می دهد که می تواند به آن عمل کند و نمی گذارد شما در مورد خودتان احساس بدی داشته باشید.

3-حرفش با عملش هماهنگ است.

عشق یک عمل است و نیاز به تلاش دارد. اگر مرد شما می گوید شما را دوست دارد اما هیچ کاری برای آن انجام نمی دهد، عشق او دروغی است. عشق واقعی نه فریب می دهد و نه آسیب می زند.

مرد عاشق به آنچه می گوید عمل می کند. شاید نتواند آن را در گوش شما بخواند اما آن را با عملش به شما نشان خواهد داد.

4-او شما را به دیگران نشان می دهد.

مرد عاشق شما را از کسی پنهان نمی کند. بلکه شما را به خانواده و دوستانش معرفی می کند. این طور نیست که خانواده ی او فقط شما را بشناسند، بلکه شما عضوی از خانواده ی آن ها خواهید بود ( به این معنی که شما در فعالیت های خانواده ی آن ها مثل پیکنیک، مسافرت، پیاده روی و غیره شرکت می کنید).

وقتی مردی عاشق زنی است، درباره ی او با خانواده و دوستانش صحبت می کند تا آن ها او را بشناسند.

حتما بخوانید: قانون جذب عشق: چگونه از آن برای جذب فردی خاص استفاده کنیم؟

5-نسبت به شما حساس و آسیب پذیر است.

در اوایل آشنایی همه چیز کمی پیچیده و گیج کننده است، مخصوصا وقتی دو طرف سعی می کنند تصویر خوبی از خود نشان دهند. بعضی مردان خوب تقریبا به این روال ادامه می دهند، اما دیگران بعد از مدتی از به قول های خود عمل نمی کنند. به همین دلیل به زن ها توصیه می شود در اوایل آشنایی احساساتشان را کنترل کنند.

در اوایل آشنایی صبر داشته باشید و به مرد فرصت دهید تا خود را ثابت کند. بسیاری از مردان بعد از چند روز یا چند هفته خود را کنار می کشند و راه خود را می روند.

حتما بخوانید: مردان از چه نوع چهره زنانه خوششان می آید؟ زنان چطور؟(جدید ترین تحقیقات)

یکی از نشانه های مرد عاشق این است که خودش را با شما شریک می شود. وقتی پای هر دوی شما در میان باشد هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت. ذات و فطرت خود را به شما نشان خواهد داد و این چیزی جز عشق پاک نیست.

6- از شما مشارکت و کمک می خواهد.

وقتی پای تصمیم گیری های مهم در میان باشد، او می خواهد بداند نظر شما در مورد تصمیماتی که او می گیرد چیست و از شما مشارکت می خواهد.

همسر من همیشه دوست دارد من را سورپرایز کند. متاسفانه همیشه سورپرایز های خوبی نیستند، چون او در نهایت آن ها را خراب می کند. او همیشه تصمیماتی می گیرد و سعی می کند آن ها را عملی کند اما وقتی موفق نمی شود ( که همیشه هم این اتفاق می افتد ) می گوید:”می خواستم فلان کار را انجام دهم و تو را سورپرایز کنم، اما نشد. )” این جا هم زن ها باید مراقب باشند. شما فکر می کنید او شما را دوست دارد که مشکلات را با شما درمیان می گذارد، اما همیشه هم این گونه نیست. بعضی مردها از گول زدن همسر خود لذت می برند.

word image 285

همسر سابقم هر موقع کم می آورد یا شکست می خورد سراغ من می آمد چون می دانست به نجاتش می روم. بعد از مدتی فهمیدم او از بی ثباتی و فقر احساسی رنج می برد و نیاز دارد که من همیشه خلا های او را پر کنم. در واقع همیشه بدون من هیچ کاری انجام نمی شد.

حتما بخوانید: شخصیت شناسی افراد مختلف از روی چهره آن ها (جدیدترین روش بدون خطا)

مرد عاشق همیشه در مورد مسائل نظر شما را می پرسد و برای مشارکت شما ارزش قایل است. شاید نتواند همیشه توصیه ی شما را اجرا کند اما برای آن ها ارزش قایل است.

رابطه ی زناشویی یک مشارکت است . هر دوی شما باید به اهداف همدیگر کمک کنید و ببینید در کجای زندگی می توانید برای هم مفید باشید.

7- او می خواهد شما را بهتر بشناسد.

او کنجکاو است و می خواهد در مورد شما بیشتر بداند. وقتی زیاد سوال می پرسد از جواب دادن طفره نروید. دانستن این جزئیات به او کمک می کند تا بیشتر درگیر اتفاقاتی شود که در زندگی شما روی می دهد. او فقط می خواهد جزئیات اتفاقات اطراف شما را بداند.

8- چیزهایی که درباره ی خودتان به او می گویید به خاطر می سپارد.

فرض کنید از مرد خود درباره ی سنتان یا دیگر جزئیات مهم زندگی تان می پرسید. او اگر عاشق شما باشد این جزئیات را به خاطر می سپارد . شاید نتواند این جزئیات را کلمه به کلمه بگوید اما اصل مطلب را به یاد می سپارد. مرد عاشق شما را در قلبش حفظ می کند و به کسانی یا جاهایی که شما را به یادش می اندازد نگاه می کند.

اگر مجبورید همیشه جزئیات مهم زندگی و ریدادهای مهمی که با او درمیان گذاشته اید را به او یاد آوری کنید، پس شاید حواس شوهرتان جای دیگری است.

9- او احساسش به شما را زبانا اعلام می کند.

او به شما می گوید که چقدر شما را دوست دارد، در مورد شما چطور فکر می کند، چقدر دلش برای شما تنگ می شود و برای دیدن شما بی قرار است . اگر هیچ یک از گفته های بالا را نمی گوید و به گونه ای دیگر عمل می کند، بدانید یک عاشق واقعی نیست.

مثلا اگر چند روز غیبش می زند و به دیدن شما نمی آید و تماس نمی گیرد، یا هر وقت تماس می گیرد تلفن را زود قطع می کند، یا وقتی با هم قرار دارید خیلی زود و با عجله می رود ، پس شاید دارد به شما دروغ می گوید، حتی اگر به شما می گوید دوستتان دارد.

البته مردها بیشتر با عمل ارتباط برقرار می کنند تا با کلام.

حتما بخوانید: عشق چیست؟ (از نظر روانشناسی) با انواع عشق آشنا شوید!

10- شما برای او اولویت هستید.

وقتی با هم هستید، همه ی حواسش به شماست و به شما توجه می کند. بی قرار نیست و موبایلش را نمی جوید. قدر همه ی لحظاتی را که با شما می گذراند را می داند.

11- شما با هم یک رابطه ی فوق العاده خواهید داشت.

این به این معنی است که شما بهترین دوستان هم هستید. برای هم لطیفه تعریف می کنید، اسم خودمانی روی هم می گذارید و با هم با صدای بلند می خندید . از با هم بودن لذت می برید. وقتی با هم هستید، خود واقعی تان هستید. او هرگز نمی خواهد فرصت های با شما بودن را از دست بدهد. حتی وقتی که با هم هستید او دارد برنامه ریزی می کند برای دفعه ی بعد که با هم بیرون بروید و مشتاقانه منتظر آن روز است.

12- او قابل اعتماد است.

او صادق و قابل اعتماد است و می خواهد صداقتش را به شما ثابت کند ، پس شما هم به او اعتماد کنید. او قابل اتکاست و دوست ندارد شما را آزار دهد پس همیشه پذیرای شماست. به شما و تصمیمات تان احترام میگ ذارد. به شما اجازه می دهد خودتان باشید. از شما خواسته ها و توقعات بی جا ندارد، نسبت به شما سخاوتمند است و همیشه می خواهد خوشحالی شما را ببیند.

توجه داشته باشید که همه ی نکات گفته شده در این متن را باید در نظر بگیرید. نباید آن ها را جدا کنید و فکر کنید چون مرد شما یکی از آن ها را دارد پس او یک عاشق واقعی است، نه، شما باید واقع بین باشید و آن ها را با تجربیات خودتان در زندگی مشترک مطابقت دهید تا بفهمید که او واقعا به شما علاقه دارد یا نه.

حتما بخوانید: چگونه همسر مناسبی برای خود انتخاب کنیم؟ 15 ویژگی مهم

با آگاهی از این مطالب شاید بتوانید بهتر زندگی کنید یا بهتر انتخاب کنید . ممکن از خواهر کوچکترتان در شرف ازدواج باشد و با این مطالب بتوانید به او کمک کنید انتخاب درست تری داشته باشد.

تحمل مردی که به شما علاقه ندارد سودی برای شما نخواهد داشت. درست است که برای داشتن زندگی مشترک عشق به تنهایی کافی نیست ، اما داشتن مردی که واقعا عاشق شما باشد حسن بزرگی در زندگی است. هنوز مردان خوب وجود دارند و امیدوارم یکی از آن ها نصیب شما بشود. به کم قانع نباشید، بهترین ها به درد شما می خورند.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

 1. او تمام ۱۲ تشانه را داشت تما اقدامی نکرد .بیشتر از این دیگه نمیشه معطل موند

 2. چه غم انگیز بود مطالبتون
  فهمیدن اینکه همسرت عاشقت نیست…
  زندگی با مردی که عاشقت نیست..اونم بخاطر اینده بچه ها…
  مثل سنگینی کوه روی سینه ات هست…احساس خفگی دائمی…

  1. با سلام
   ببخشید بخاطر این مطالب دلسرد نشین از زندگی این مطالب هیچ پایه و اساس درستی نداره مبع این مطالب کجاست ؟
   بنابراین وقتی مطلبی منبع درستی نداشته باشه نمیتونه واقعی باشه و این مطالب رو نمی‌توان رو افراد مورد ارزیابی قرار داده و طرف مقابلتان بر این معیار بسنجی
   بنابراین هرگز بخاطر حرفه‌ای پوچ و بی اساس باعث ازبین رفتن زندگی خودتان نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا