آموزش بدنسازی و زیبایی اندام آقایان (تصویری)

راهنمای فیتنس PAUSE جهت رساندن مردان به‌تناسب اندام در کمترین زمان ممکن!

چرب زبان

بابی فلان در مجله معروف و معتبر پاوس، راهکارهایی جامع و کامل مقدماتی-حرفه ای را برای رساندن مردان به‌تناسب اندام ایده آل در کمترین زمان ممکن را بر اساس جدیدترین تحقیقات ارائه می‌کند.

مقدمه

وقتی برای مراقبت از بدن شما می‌آید، هرگز زمان بهتری در تاریخ برای گرفتن یک تصمیم فرهیخته و آگاهانه وجود نداشته است. در حالی که یک‌بار، مردان می‌بایست از طریق کتاب‌های قدیمی درباره فیزیولوژی و مواد غذایی بشر، به دنبال چند تا چیز مفید بگردند، اکنون ما کتابخانه جامع و فراگیر که تاکنون برای انسان در نوک انگشتان ما – اینترنت – شناخته شده است را داریم.

با این حال، همانند هر پیشرفتی، هیچ چیزی بدون اشکالات وجود ندارد. در حالی که شما می‌توانید تمرینات و ویژگی‌هایی را پیدا کنید که اشتیاق شما به بدن‌هایی شبیه آدونیس یونانی را به‌طور خاصی هدف قرار می‌دهد، کمی سخت‌ است که یک مقصد مختصر برای کسانی پیدا کنیم که به دنبال حفظ شکل مطلوب هستند، بدون اینکه به دنبال شبیه یک همزاد شوارتزنگر (Schwarzenegger) باشند.

 


بدنسازی و پرورش اندام

توی این پک فوق العاده، بدنسازی و پرورش اندام رو جوری یاد میگیری که تو هیچ باشگاهی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان به ایده آل ترین بدن برس، بدون نقص باش و همه رو انگشت به دهان کن!


 

این نکته را هم شاید دوست داشته باشید: بدنسازی چیست؟ فواید آن و بهترین موقع برای انجام آن چه زمانی است؟

با این فکر، ما یک راهنمای کامل برای تناسب اندام باهم در یک جای واحد قرار داده‌ایم. ما این موضوعات را بررسی می کنیم:

  • رژیم غذایی: همه چیز با یک رژیم غذایی خوب شروع می‌شود، ما به آنچه که باید و نباید انجام دهید در کنار برخی مکمل‌ها که می‌توانند در طول مسیر به شما کمک کنند، نگاه خواهیم کرد.
  • تمرین: ورزش آسان که شما می‌توانید در خانه انجام دهید و برنامه‌های مفید برای کمک به شما در مسیرتان و برخی از بهترین کلاس‌ها در پایتخت که این فشار اضافی را به شما بدهند.
  • نوع لباس پوشیدن شما: ما به هر حال یک وبلاگ مد هستیم. ما به برخی از بهترین برندها برای رسیدن به اهداف شما نگاه خواهیم کرد، همچنین یک جفت از چیزهای اضافی که می‌توانید در نظر بگیرید تا تمرینتان را افزایش دهید.

word image 130

بهترین رژیم تناسب اندام مردان

از هر معلم بدن‌سازی، مربی شخصی و بهداشت عمومی بپرسید؛ همه آن‌ها به شما خواهند گفت که رژیم غذایی مهم‌ترین عامل برای یک سبک زندگی سالم و مناسب است. چه به دنبال از دست دادن وزن کم یا تبدیل شدن به مک گری گور بعدی باشید، همه چیز با آنچه در بدن خود قرار می‌دهید شروع می‌شود.

یک قاعده کلی این است که هر چیزی که می‌خورید باید تا حد امکان به شکل طبیعی خود نزدیک باشد.

هنگام پخت، به‌جای سرخ کردن، بخار، یا کباب کنید یا بپزید. اگر برای استفاده کره، مایونز یا سس‌های سالاد جدی هستید، سس مایونز یا سس‌ها را در نظر بگیرید تا قفسه ادویه‌جات خود را گسترش دهید ادویه‌ها روشی عالی برای افزودن طعم بدون کالری و یا چربی هستند – در واقع مخالف دادن اضافه کردن مزایا برای شما است.

word image 132

درحالی‌که بهترین انتخاب‌ها ممکن است کافی نباشد، همیشه خوب است که برخی از وعده‌های غذایی اصلی را داشته باشید که می‌توانید به آن در زمان مختلف تکیه کنید. در حالی که ما قصد کاوش عمیق در برنامه‌های غذایی و دقیقاً همان چیزی که شما باید و نباید بخورید، نداریم. ما چند غذای کلیدی که متناسب با تغییرات مورد نظر شما که در پایین آورده شده است را اضافه کرده‌ایم که باید به شما کمک کند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

  • بهترین غذاها برای ساخت ماهیچه: آجیل، ماهی آزاد، کوینولا، جو، تخم‌مرغ، پنیر روستایی، پروتئین آب‌پنیر
  • بهترین غذاها برای کاهش وزن: سیب‌زمینی شیرین، آووکادو، کوینولا، بوقلمون، لیمو و دانه چیا
  • بهترین غذاها برای افزایش استقامت: کره آجیل، گوشت گاو، بروکلی، اسپاگتی، برنج قهوه‌ای، چغندر، شیر

مهم است که حداقل سه وعده غذای استاندارد خود را در روز داشته باشید و به هیچ عنوان از صبحانه صرف‌نظر نکنید. با این حال، تمایل دارید که هرلحظه غذا بخورید و بنابراین کلید آن این است که اطمینان حاصل کنیم که هر زمان که گرسنگی به شما حمله می‌کند، انتخاب‌های درستی را انجام می‌دهید.

word image 133

همیشه خوب است که کمی میوه، آجیل یا ماست طبیعی داشته باشید. یک راه دیگر برای این است که روز خود را کمی سالم‌تر کنید، این است که چای یا قهوه خود را با چای سبز عوض کنید. بسته بندی شده باانرژی و آنتی‌اکسیدان‌ها، جایگزین خوبی برای چیزهای سیاه است!

1-تناسب اندام / رژیم غذایی مکمل

علاوه بر هر رژیم، تناسب اندام غذایی و یا مکمل‌های غذایی یک روش عالی برای تعریف برنامه رژیم غذایی سالم هستند. ما اینجا نیستیم تا درباره تبدیل کردنتان به‌تناسب شبیه هالک صحبت کنیم، بنابراین ما مقدار زیادی از پروتئین‌ها و مصرف کردن مکمل‌هایی که شما را به یک کوه متحرک از عضلات انسانی تبدیل می‌کند پوشش نمی‌دهیم؛ اما ما با برخی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی که با بهینه‌سازی تمرین‌های خود، به دنبال جذب کالری و یا از دست دادن چربی اضافی بدن هستند را پوشش می‌دهیم.

مکمل‌ها از رژیم غذایی شما حمایت می‌کنند. رژیم غذایی خود را درست کنید، مکمل‌ها می‌توانند نتایج شما را بهتر کنند. آن‌ها مزایای سلامتی زیادی را فراهم می‌کنند و می‌توانند به‌طور چشمگیری از بهبودی شما در ورزش حمایت کنند.

کپسول‌های لینولئیک اسید کونژوگه -CLA- RSP احتمالاً یکی از بهترین مکمل‌های غذایی سوزاندن چربی در اینترنت هستند. قول داده‌اند که به مدیریت وزن کمک کنند (به شما این امکان را می‌دهد که عضلات به دست آمده محکم شکم خود را به نمایش بگذارید!) آن‌ها با اضافه کردن رژیم غذایی سالم، به شما کمک خواهد کرد تا شما را به فراتر از یک وضع ثابت کاهش وزن آزار دهنده برسانند. در حالی که آن‌ها نمی‌خواهند مانند Equi London تغییری ناگهانی دهند، آن‌ها یکی از بهترین گزینه‌ها هستند که به شما کمک می‌کنند چند پوند وزنتان را کاهش دهید.

یکی از موارد دیگری که به برنامه معمول تمرینی اضافه می‌شود، Huel است ممکن است اسم Huel را شنیده باشید، زمانی که اولین بار در چند سال گذشته به خاطر ماهیت مبتکرانه آن در سرخط خبرها قرار گرفت. به‌طور خلاصه، Huel می‌تواند به‌عنوان یک مکمل رژیم غذایی کامل به‌عنوان ۱۰۰ درصد جایگزینی برای غذا استفاده شود. در حالی که ما از این مورد در این روش استفاده نکرده‌ایم، این یک جایگزین عالی برای آن زمان‌ها است که شما نمی‌توانید به سراغ آشپزی بروید.

word image 135

بعد از چند روز کار خسته می‌شوید؟ خیلی شلوغ است که صبح‌ها صبحانه بخوریم؟ ما در هر دو مورد از Huel استفاده کرده‌ایم و این به‌سرعت تبدیل به یک ناجی اصلی برای یک زندگی پر مشغله شده است.

2-بهترین تمرین تناسب اندام مردان

زمانی که یک برنامه روزانه تمرینی را ایجاد می‌کنید، ضروری است که خود را دست بالا نگیرید. اهداف واقع‌گرایانه خود را مشخص کنید که می‌دانید قادر به انجام آن خواهید بود. اگر قرار است یک کلاس بگیرید، از هفته‌ای یک‌بار شروع کنید – اگر شما خودتان بیش از حد خود را دست بالا بگیرید، به‌محض این شکست بخورید از آن پس در سراشیبی رو به پایین قرار می‌گیرید.

اگر شما برای انجام کارهایتان بیشتر در خانه هستید، یک زمانی را برنامه‌ریزی کنید که ورزش خود را هر روز انجام دهید. یا اوایل صبح و یا عصرها بعد از کار قبل از این که برای آخرین قسمت (پختن غذاهای ا بریتانیایی واژگون شوید). به این ترتیب، تبدیل به یک برنامه روتین شده و تبدیل به طبیعت ثانویه شما می‌شود!

ما برخی از بهترین تمرینات ورزشی را که می‌توانید در خانه انجام دهید را در نظر گرفته‌ایم و همچنین چند کلاس در پایتخت که مطمئناً شما را تحریک خواهند کرد و به کار مشغول خواهید شد!

3-بهترین تمرینات خانگی مردانه:

بهترین ورزش برای از دست دادن چربی شکم

بهترین ورزش برای تقویت عضلات شکم

 

بهترین ورزش برای از دست دادن وزن

4-بهترین اپلیکیشن های موبایل تناسب اندام مردان

در حالی که امروزه تعداد بی‌شماری از برنامه‌های تناسب اندام وجود دارد، ما تعدادی از بهترین‌ها را انتخاب کرده‌ایم که به‌طور کامل در کنار رژیم‌های غذایی جدید خود به کار می‌بریم.

Yogaia یک رویکرد نوین برای کلاس‌های در خانه است که به شما این امکان را می‌دهد که هم کلاس‌های زنده و هم از پیش ثبت شده را تماشا کنید. با چیزی برای هر سطح آمادگی و توانایی (از مبتدی تا پیشرفته)، همراه باراهنمایی‌های دائم از طریق جریان تعاملی زنده، این یک راه عالی برای سالم ماندن و انگیزه بخشیدن از راحتی خانه خودتان است!

وقتی نوبت برنامه‌های تناسب اندام می‌رسد، BodySpace جام مقدس است. این محصول برای هر دو iPhone و نیز Android در دسترس است،   این همه در یک شاهکار سزاوار همه تحسین‌ها و انتقادهایی است که دریافت می‌کند با هزاران تمرین ورزشی حرفه‌ای و هم چنین توانایی نظارت بر پیشرفت، تعامل با دیگران، تعیین اهداف و گرفتن یاد آوری برای زمانی که باید کار کنید. این کار واقعاً تمام پایه‌ها را پوشش می‌دهد. صادقانه بگویم، اگر می‌خواهید ورزش تناسب اندام خود را افزایش دهید – این. برنامه را به دست آورید.

word image 136

5-بهترین لباس‌های تناسب اندام مردان

word image 137

Under Armour به‌عنوان قهرمان عملکرد جذب رطوبت لباس‌های مردان شناخته می‌شود، Under Armour به مدت ۲۰ سال در بازار تناسب اندام یک بازیگر کلیدی بوده است. باکیفیت بالا، شیک و متناسب، این یک برند عالی برای کسی است که همه مزایای لباس‌های ورزشی را می‌خواهد در حالی که برتری آن را نیز حفظ نماید.

word image 138

برند لباس ورزشی Sundried به علاقه‌مندان به‌تناسب اندام اجازه می‌دهد تا به‌طور مداوم لباس‌های مسئولانه تولید شده دست ساز در پرتغال را خرید کنند، شما از پوشیدن یک تکه از این مجموعه در حال توسعه خود آرامش جسمی عالی به دست خواهید آورد، شما می‌توانید احساس کنید که عمل خوب خود را با هر قطعه‌ای فروخته می‌شود و برخی درآمد صرف «آب برای کودکان» می‌شود، انجام داده‌اید.

word image 139

6-بهترین تجهیزات جانبی برای تناسب اندام مردان

برای افرادی که نیاز به کمی انگیزه موزیکال برای ورزش کردن دارند، Beats با هندزفری صدا Powerbeats فعال، یک سیستم صوتی در گوش است که به‌طور خاص در هنگام ورزش استفاده می‌شود. با صدای مورد انتظار باکیفیت بالا از Beats، یک عمر طولانی مدت باتری و چفت های مطمئن پشت گوش‌ها – آن‌ها یکی از بهترین گزینه‌های موجود در بازار هستند.

همه ما به یک بطری آب احتیاج داریم که سعی کنیم خودمان را به حداکثر برسانیم. قیمت خرید مداوم یک بطری برای هر تمرین را صرفه‌جویی کنید حتما از آب های معدنی و تصفیه شده استفاده کنید. یا از آب های اکسیژن دار.

7-نتیجه‌گیری

این چیزها مال توست! ما همه چیزهایی را که شما نیاز دارید تا زمانی که به بهترین شکل خود برسید تحت پوشش قرار می‌دهیم. پیش بروید و بهتر است که بهترین باشید.

اگر شما فردی هستید که این ایده را از همه این‌ها دوست دارد اما واقعاً نمی‌توانید خودتان را در سالن ورزش ببینید، یا مشغول عرق ریختن در اتاق‌خواب خود باشید، به موضوعات گفته شده عمل کنید.

باز هم اگر سوالی در زمینه رسیدن به یک تناسب اندام دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم.

برای مبتدیان

نکات تغذیه

آموزش حرکات

نکات بسیار کاربردی

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. مدت زمان فرم گیری بدن در خانم ها معمولا از هفته چندم رفتن به باشگاه شروع میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا