دانلود بهترین کتاب رایگان آموزش یوگا به زبان فارسی (pdf)

0
یوگا

در مطالب گذشته با  آموزش تصویری بهترین تمرین های ساده یوگا که هرروز باید درخانه انجام دهید! و همچنین آموزش تصویری ورزش یوگای صورت (جدیدترین روش) آشنا شدیم. در این قسمت می خواهیم بهترین کتاب رایگان آموزش یوگا که به زبان فارسی و در قالب فایل pdf می باشد را در اختیار شما علاقمندان قرار دهیم. 

مقدمه:

همانطور که تا کنون در مطالب گذشته در مورد فواید و آثار یوگا روی بدن گفتیم، این ورزش برای سلامتی تمامی عضلات بدن مفید می باشد از تقویت ماهیچه های صورت و گردن و بهبود کمردرد گرفته تا نرمی پوست و کاهش استرس و آرامش اعصاب و … اما آنچه که باید همواره به یاد داشته باشید تمرین و تکرار حرکات آن می باشد و چون این تمرینات در طولانی مدت اثر خود را نشان می دهند نباید سریع دلزده شد و آنرا کنار گذاشت.

فیلم :

مطلب مشابه : آموزش تصویری بهترین حرکات یوگا برای لاغری، شکم و کاهش استرس

کتابی که در اختیارتان قرار می دهیم شامل تمامی مطالبی است که بایستی در مورد ورزش یوگا بدانید و در مورد تمامی روش های انجام این ورزش و تاثیرات آن بر بدن و سلامتی و روح و روان و … توضیح کامل و کافی داده شده است.

یوگا1

لینک دریافت کتاب آموزش یوگا

عناوین این کتاب عبارتند از:

  1. آشنایی با یوگا
  2. تمرینات یوگا
  3. بهبود کمردرد با یوگا
  4. بیدار کردن ستون فقرات
  5. توازن بی نظیر جسم و ذهن
  6. حرکات اصلی یوگا
  7. خواص یوگا در میان سالی
  8. خوابی خوش با یوگا
  9. و …

یوگا اصلا ورزش سختی نیس بهتره بیشتر درباره ی یوگا اطلاعات کسب کرد تا بتوان اون رو بهتر شناخت فقط به خواندن کتاب هایی در رابطه با یوگا اکتفا نکنید و حتما سعی کنید تا در کلاس های یوگا شرکت کنید تا بصورت کاربردی و حرفه ای این هنر ورزشی را از پایه بیاموزید.

در لینک روبرو با چند کلاس برتر آموزش یوگا آشنا شوید : معرفی ۵تا از بهترین کلاس های باشگاهی آموزش یوگا در ایران

ورزش یوگا

شما هم اگر کتاب بهتری سراغ دارید، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا آنرا برای دیگران به اشتراک بگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید