آموزش بهترین حرکات یوگا و مدیتیشن (تصویری)

معرفی 5تا از بهترین کلاس های باشگاهی آموزش یوگا در ایران

در ادامه آموزش های کاربردی یوگا، در این مطلب ۴تا از بهترین کلاس های آموزش یوگا و مدیتیشن در ایران با ارائه مدرک معتبر را به شما معرفی می کنیم.

در مطالب قبلی آموزش تصویری ورزش یوگای صورت (جدیدترین روش) را و سپس آموزش تصویری بهترین تمرین های ساده یوگا که هرروز باید درخانه انجام دهید! را به شما آموزش دادیم. در این مقاله، دوره های باکیفیت آموزش یوگا زنان و مردان را معرفی می کنیم. این کلاس ها را ما با معیارهای مختلفی به شما معرفی می کنیم. معیارهای ما عبارتند از:

  • کیفیت و تجهیزات کلاس ها
  • مهارت اساتید کلاس ها
  • قیمت کلاس ها و تناسب آن با امکاناتی که دریافت می کنید
  • تنوع مهارت ها و آموزش ها
  • نظرات کاربران مختلف در فضای مجازی

نکته مهم! در ابتدا لیست تمامی باشگاه های یوگای تهران در تمامی نقاط شهر را با کلیک روی لینک زیر دانلود بفرمایید:

دانلود لیست تمام باشگاه های یوگای تهران

نکته مهم۲ ! دقت کنید که هزینه اکثر کلاس های آموزش یوگا و مدیتیشن از ۶۰۰ هزارتومان به بالا می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها، با شماره تماس موجود در وب سایت هر باشگاه تماس بگیرید!

مطلب مشابه: فواید و خواص علمی یوگا برای سلامتی (لاغری، کاهش استرس و افزایش قد)

۱- کلاس های کانون یوگا

method

یکی از باشگاه های معتبر در شهر تهران در زمینه یوگا می باشد. در روش کانون یوگا درست به همان میزان که به سالم بودن و تقویت بدن اهمیت داده می شود، به پرورش، مدیریت ذهن و کفایت های آن مانند افزایش توجه و تمرکز فکر نیز بها داده می شود. کانون یوگا با سرپرستی آقای مسعود مهدوی پور از سال ۱۳۵۴ فعالیت خود را آغاز کرد. از سال ۱۳۷۴ که یوگا به رسمیت شناخته شد، کانون یوگا با مجوز رسمی سازمان تربیت بدنی تاکنون در اختیار علاقه مندان است.

کلاس های آسانا (تمرین های عملی یوگا) به صورت ترمی در پنج سطح مختلف از پایه تا پیشرفته برای خانم ها و آقایان در تمام فصول برگزار می شود. هر ترم دو ماه است که شامل هشت جلسه یک ساعت و نیمه و هفته ای یک روز است.

  • اساتید باتجربه
  • تجهیزات کلاس ها در حد مناسب
  • قیمت ها عالی
  • و … .

این آموزشگاه فقط در تهران (خیابان شریعتی) شعبه دارد.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

۲- کلاس های باشگاه وحدت

باشگاه وحدت

از دیگر کلاس های خوب آموزش یوگا در شهر تهران می باشد که تنها یک شعبه دارد. وقتی وارد وب سایت می شوید در معرفی باشگاه می خوانید که: ابدیت بچرخش درآمد تا هستی خلقتش را در صورت آدم بکمال رساند و دانای مطلق راز تکوین حیات را در درون انسان بودیعت گذاشت و کشف آنرا در راستای تلاش بر او میسر نمود تا بتواند قوس صعودی را از عالم امکان به عالم وجوب طی کرده به اصل خویش باز گردد طی این طریق پاک و مبارک که به تعداد نفوس هست توسط فرزانگان در خاور دور یوگا نام گذاری شد و عشق و تسلیم ضرورت موفقیت این طریق گردید. شعبه این آموزشگاه در تهران می باشد.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

اگرهزینه کلاس ها برای تان زیاد است یا وقت حضور درکلاس ها یا دسترسی به آنها ندارید، خیلی راحت و اصولی می توانید بصورت خودآموز در منزل یوگا را انجام دهید و تمرین کنید.

۳- کلاس های شهرهای دیگر

کلاس آموزش یوگا در کمیته یوگای اصفهان (کلیک کنید)

کلاس آموزش یوگا در کمیته یوگای شهر شیراز (کلیک کنید)

لیست باشگاه های آموزش یوگا در مشهد (کلیک کنید)

لیست باشگاه های یوگا در تبریز (کلیک کنید)

شما هم اگر آموزشگاه خوبی در شهر خود می شناسید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا لیست بالا را کامل تر کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن