آموزش بدنسازی و زیبایی اندام بانوان (تصویری)

با این 4 حرکت روزانه، پهلویی لاغر و باسنی برجسته داشته باشید!

چرب زبان

این 4 حرکت حاصل جدیدترین تحقیقات متخصصان بدنسازی بانوان در سرتاسر دنیاست که ما آن را برای شما گلچین کرده ایم. دقت کنید که همین 4 حرکت ساده به صورت روزانه و هفته ای 5 روز، بعد از 2 ماه تغییرات فوق العاده ای در بدن شما ایجاد می کنند بدون اینکه هیچ عوارضی داشته باشند. همچنین دقت کنید که تصاویر متحرک هستند پس اجازه دهید صفحه به صورت کامل بالا بیاید.

چربی های اضافه در شکم و پهلو عامل بسیاری از بیماری های رایج بین خانم هاست. برای حذف این چربی ها و داشتن اندام زنانه زیبا، نیازی به کارهای طاقت فرسا نیست و با کمک همین 4 حرکت، بعد از 2 ماه به خواسته خود می رسید و از این بابت اصلا نگران نباشید.

حتما بخوانید: بهترین و جدیدترین رژیم غذایی هفتگی برای آب کردن سریع چربی شکم و دور کمر

1-حرکت پل و پایک

روی زمین دراز بکشید. یک پا را جمع کنید و پای دیگر را کشیده روی زمین قرار دهید. دست را بالای سر قرار دهید. سپس پایی که جمع نشده را بالا بیاورید. همزمان با آن خودتان را به سمت پایتان بکشید و سعی کنید نوک انگشتان پا را با دستانتان لمس کنید. بعد از آن دوباره به حالت قبل برگردید با این تفاوت که کف پایتان نباید روی زمین قرار بگیرد و کمر و باسن را هم باید از زمین جدا کنید. به تصویر زیر توجه کنید تا بهتر متوجه شوید. این حرکت را سه بار و هر سری 10 تا 15 بار تکرار کنید.

 


ایروبیک بانوان

توی این پک فوق العاده، با حرکات ساده خیلی سریع به بدن زیبا میرسی طوری که تو هیچ باشگاهی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان به ایده آل ترین بدن برس، بدون نقص باش و همه رو انگشت به دهان کن!


 

حرکت پل و پایک

2- حرکت لگد از پهلو

به حالت شنا روی زمین قرار بگیرید. زانو های خود را کمی از زمین بلند کنید. وزن خود را روی پنجه های دست و انگشتان پا قرار دهید. سپس پای راست خود را از سمت پهلو بیرون بکشید جوری که پا کاملا کشیده و باز شود. پای خود را به حالت قبل برگردانید. این کار را 10 بار تکرار کنید و بدون آن که زانوی های خود را روی زمین بگذارید به سراغ پای چپ بروید. همین کار را 10 بار برای پای چپ تکرار کنید. حرکت را در 3 ست تکرار کنید.

حرکت لگد از پهلو

حتما بخوانید: 5 تا از بهترین ورزش های سبک ایروبیک زنان جهت اندام ایده آل به نقل از مجله هاگیز

3- حرکت قدرت جدی

روی شکمتان دراز بکشید. دست های خود را به بالای سر بکشید. پا ها را از عقب جمع کنید. جوری که زانو ها از زمین جدا شوند و پنجه ی پا به سمت سقف کشیده شود. قفسه ی سینه را تا جایی که می توانید بالا بیاورید و دستان خود را هم به سمت پهلو ها جمع کنید. این حرکت را در سه ست 10 تا 15 تایی تکرار کنید.

حرکت قدرت جدی

4- حرکت جوجه فانکی

بایستید. پاها را به اندازه ی عرض شانه ها باز کنید. دست ها را پشت سر قرار دهید. به حالت ایستاده بنشینید سپس حین بلند شدن پای راست خود را از سمت پهلو بالا بکشید. 10 بار این کار را تکرار کنید و برای پای چپ خود هم انجام دهید. در سه ست حرکت را تکرار کنید.

حرکت جوجه فانکی

5- حرکات موثر دیگر (فیلم)

 

حتما بخوانید: آموزش تصویری بهترین تمرینات بدنسازی زنان در خانه برای داشتن زیباترین اندام

هر گونه سوال، نظر یا تجربه ای در زمینه حرکات زیباسازی پهلو و باسن دارید در بخش نظرات مطرح نمایید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

ترفندهای رسیدن به بدن ایده آل

ترفندهای بدنسازی

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا