آموزش روش های جدید افزایش اعتماد به نفس

چطور راز موفقیت را کشف کنیم؟ 10 گام ساده و ثابت شده

چرب زبان

راز موفقیت یک موضوع پیچیده نیست که بخواهید دنبال آن روزها جستجو کنید. در این مطلب 10 گام ساده برای کشف راز موفقیت را به نقل از مجله معتبر فوربز به شما معرفی می کنیم. این روشهای ساده نتیجه سالها تجربه روانشناسان و افراد موفق می باشد که توسط این مجله ارائه شده است.

1-کارهای‌تان را عقب نیندازید: اگر کارهای‌تان عقب بیندازید هر چقدر هم که سخت باشند ممکن است در کارتان شکست بخورید. ابتدا کارهایی را که فکر می‌کنید سخت هستند را انجام دهید و کارهایی را که دوستشان دارید در آخر انجام دهید. این روش باعث می‌شود به تمام برنامه‌های‌تان عمل کنید و برای انجام کارهای سخت تنبلی نکنید.

2- منفی بافی نکنید و افکار مزاحم را حذف کنید: جاده موفقیت بی پایان نیست و هر فردی به آن چه که می‌خواهد با صبر و تلاش می‌رسد. ممکن است بعضی مواقع بهانه بیاورید و بگویید که من نمی‌توانم موفق شوم؛ اما باید بدانیم که این مسیر پر از فراز و نشیب است و باید تا جایی که می‌توانیم تلاش کنیم.

 


رازهای میلیونر شدن

توی این پکهای فوق العاده، رازهای میلیونر شدن رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! این ترفندها اگه پولدارت نکنن هم تو زندگی واقعا لازمن. استفاده کن و حسابی پول در بیار! 


 

 


قوانین رشد و موفقیت

توی این پک فوق العاده، قوانین رشد و موفقیت رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! توی زندگی، محل کار و هر جایی راه موفقیت رو به راحتی پیدا کن!


 

حتما بخوانید: راز موفقیت چیست؟ به نقل از معتبرترین مجلات موفقیت دنیا

3- خودتان را بر اساس موفقیت‌های دیگران تعریف نکنید و به جای آن بر کار خود تمرکز کنید: حسادت و ناتوانی می‌تواند جای شایستگی‌ها و اهداف را بگیرد. رقابت خوب است اما سعی کنید از رفتارهای ناسالم دوری کنید و زندگی را برای خود و دیگران سخت نکنید.

4- عاشق شکست‌های‌تان باشید: شکست همیشه در مسیر موفقیت وجود دارد. شکست را نه به عنوان علامت شرمساری بلکه به عنوان یک فراخوان برای بازتاب خود تفسیر کنید. توجه کنید که باید به اهداف‌تان پایبند باشید نه این که با شکست تسلیم شویم.

  • جمله‌ای از هنری فورد وجود دارد که می‌گوید شکست شروعی دوباره برای عملکرد هوشمندانه است.
  • عدم موفقیت همیشه نشان‌دهنده یک ایده اشتباه نیست بلکه یک تجربه است که می‌تواند به شما بسیار کمک کند.

5- انگیزه بقا داشته باشید: مهم‌ترین هدف برای ایجاد یک کسب و کار جدید و یک شغل جدید صرفا زنده ماندن است. برای خود اهداف غیر واقعی در نظر نگیرید و سعی کنید اهداف‌تان زیاد و متنوع نباشد.

6- زندگی خود را معنا دار کنید: اشتیاق در زندگی باعث می‌شود به سمت جلو حرکت کنید. حتی زمانی که حوصله انجام کاری را ندارید، اشتیاق به موفقیت باعث می‌شود سخت ترین کارها را انجام دهید. پس برای زندگی خود دنبال یک معنا باشید و سعی کنید دنبال چیزی باشید که در نهایت باعث افتخار شما شود.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

word image 401

7- وظایف خود را اولویت بندی کنید: تکمیل وظایفی که باید در طول روز آن‌ها را انجام دهید به نفع شما خواهید بود. سعی کنید برای وظایف‌تان ارزش گذاری کنید و به ترتیب اولویت‌شان آن‌ها را یادداشت کنید. کارهایی که برای شما ارزش بیشتری دارند باید زود تر از کارهای دیگر انجام شود.

8- پروژه‌های خود را کامل کنید: آن چه را که شروع کرده‌اید کامل کنید. تکمیل یک پروژه به شما تجربه کاری می‌دهد حتی اگر هرگز سراغ آن پروژه نروید.

حتما بخوانید: 14 گام ساده برای رسیدن به موفقیت (جدیدترین تحقیقات)

9- خلق یک پروژه خارق العاده: اکثر افراد از این که نوآوری بکنند و یک طرح جدیدی را خلق کنند می‌ترسند زیرا از شکست بیزار هستند و دوست ندارند موجب شرمساری شوند. نگران نباشید یک ایده جدید می‌تواند به شدت شما را بالا بکشد و مسیر زندگی‌تان را تغییر دهد.

word image 402

10- تقویت ارتباطات: ارتباطات خود را هر چند کم عمق گسترش دهید؛ اما هرگز فراموش نکنید این روابط گاهی باعث یک رویداد غیرمنتظره در زندگی‌تان می‌شود. این افراد می‌توانند تبدیل به شریک تجاری، سرمایه‌گذار و یا کارفرما شوند لذا برخورد مناسبی با همه افراد داشته باشید.

بسیار کاربردی

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا