شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

خانم ها چه مدل ریشی را می پسندند و از چه ریشی متنفرند؟

چرب زبان

ریش مردان بیش از قسمت های دیگر به چشم طرف مقابل می آید. بعضی از این ریش ها به شدت جذاب، و بعضی دیگر واقعا مخل اعصاب است. اگر از این که فهمیدید یک خانم ریش کاملا شیو شده و پوست صورت بدون مو را ترجیح می دهد، بدانید که تنها نیستید.

ما در این مورد تحقیقاتی انجام دادیم و سعی کردیم که به این موضوع پی ببریم که چه نوع مدل ریش هایی در سنین مختلف مناسب است: ریش یا بدون ریش؟

خانم ها عاشق ته ریش هستند

طبق یک مطالعه، خانم ها به ته ریش سنگین علاقه دارند. مشخصا ریشی که حدودا ده روز تراشیده نشده باشد. بر اساس این تحقیق، خانم ها ته ریش را یکی از بهترین و جذاب ترین ویژگی های مردانه، جذابیت و صلابت می دانند. می توان گفت که ته ریش یک سرنخ غیر کلامی برای جنس مخالف است که مردانگی را نشان می دهد.

اگرچه که این تحقیق همچنین نشان می دهد که میزان جذابیت در بعضی از افراد با ته ریش اشباع شده است. بنابراین بعضی از خانم ها صورت ریش دار را جذاب تر می دانند که برای خیلی ها طبیعی نیست. گاهی اوقات برای خانم ها یک مرد با صورت کاملا شیو شده و بدون ریش جذاب تر جلوه می کند. (پس بهتر است که فعلا دست نگه دارید). این مقاله به شما توضیح می دهد که چرا مدل ریش های مورد علاقه مدام تغییر می کنند.

اما سوال اولیه همچنان باقی است، که آیا خانم ها ریش دوست دارند یا نه؟

جذاب ترین گزینه های ریش

این اطلاعات بر اساس نظر عموم است. البته در نهایت، نوع ریشی که انتخاب می کنید ، بستگی به استایل شخصی، شکل صورت و عقیده شما در مورد جذابیت دارد.

استایل ریش مردان: ریش کاملا شیوشده

men's facial hair clean shaven

سطح مراقبت و نگهداری بسیار حائز اهمیت است: برای این که یک ظاهر بدون ریش داشته باشید ، باید هر چند روز یک بار صورت خود را به طور کامل شیو کنید. زمان دقیق این کار بستگی به میزان سرعت رویش موهای صورتتان دارد. برای شیو باید دستتان را صاف روی تیغ نگه دارید و البته به یک مرطوب کننده خوب نیاز خواهید داشت. (پیشنهاد می کنیم که حتما از کرم مخصوص شیو و افترشیو استفاده کنید).

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

عقیده: در واقع شیو کامل صورت یک گزینه امن و راحت است، اما لزوما راه بدی نیست. این اقدام کاملا سریع انجام می شود و تمیز است. در واقع مهم این است که با شیو کامل، احتمال خطا وجود ندارد. در مقیاس جذابیت ریش، به شیو کامل عدد 6 می دهیم.

استایل ریش مردان: سبیل

men's facial hair mustache

چارلی لوولین

سطح نگهداری مهم است: بسته به نوع ریشی که دارید، سبیل نظامی یک سبیل ضخیم است. سبیل کامل احتمالا به نگهداری کم تری نیاز دارد، زیرا خودش به طور کامل رشد می کند و بعضی از افراد فقط با وکس به آن مدل می دهند. بدون توجه به مدل سبیلی که دارید، می توانید از سبیل های نارک نیز استفاده کنید اما نیاز به مراقبت بیشتری دارد و هرچند روز یک بار باید آن را قیچی کنید.

حتما بخوانید: مردان از چه نوع چهره زنانه خوششان می آید؟ زنان چطور؟(جدید ترین تحقیقات)

عقیده: سبیل ها جذاب هستند. آن ها معانی ناشناخته ای دارند و نشان دهنده جذابیت هستند و یادآور خواننده ها یا حتی برخی بازیگران جذاب هستند و به افراد نشان می دهد که فرد دارای سطح بالایی از جذابیت است. این روزها سبیل گذاشتن طرفدار دارد و سبیل از قرن 21، نشان دهنده اعتماد بنفس و جسارت است. اما بسیاری از مردان آن را دوست ندارند. جدا این مسئله کاملا شخصی و سلیقه ای است. اما اگر موی صورتتان کم است، این کار را انجام ندهید، زیرا موها لخت و پراکنده به نظر می رسند.

استایل ریش مردان: ته ریش کم

men's facial hair light stubble پارکر ویستون

این مدل ریش چگونه است؟ موی صورتی که نتیجه 2 الی 5 روز شیو نکردن است.

سطح نگهداری مهم است: این مدل ریش برای مردان متفاوت است و بسته به نوع مدل موی رویشی افراد دارد. بعضی از مردان در طول این چند روز رشد موی بسیار خوبی دارند. بیشتر افراد نیز موهای کم اما ضخیمی دارند. بنابراین باید سعی کنند که به ریش خود مدل بدهند تا ظاهر ته ریششان بهتر نشان داده شود. می توانید برای انجام این کار، همه موهای بیرون از ناحیه طبیعی رشد ریش را روی صورت بزنید که شامل نوک گونه ها، قسمت پایین گردن و … است. از یک عدد قیچی مخصوص موی صورت، 1 الی 2 بار در هفته برای اندازه مناسب ته ریش استفاده کنید.

حتما بخوانید: چگونه در چت جذاب باشیم و دلبری کنیم؟ 10 ترفند کاربردی

عقیده: خانم ها عاشق ته ریش آقایان هستند. فقط مطمئن شوید که شغل شما چنین ته ریشی را می پسندد. بعضی از ادره جات فقط صورت های کاملا شیو شده را می پذیرند و حتی ذره ای مو روی صورت هم برای آن ها قابل قبول نیست و برخی بالعکس.

استایل ریش مردان: ته ریش زیاد (ریش سایه)

men's facial hair heavy stubble

ریش سایه چیست؟ موی صورتی که نتیجه تقریبا 8 الی 10 روز شیو نکردن است.

سطح نگهداری مهم است: این مدل ریش مانند ته ریش کم، بسته به بیولوژی افراد متفاوت است. احتمالا باید به مدل آن توجه کنید و یک روز در میان بلندی آن را قیچی کنید و اجازه ندهید که ظاهر شما ژولیده به نظر برسد.

عقیده : بر اساس مقاله هایی که پیش ترخوانده اید، ته ریش زیاد یا بلند، جذاب ترین چیزی است که می تواند روی صورت یک مرد وجود داشته باشد. این نوع مدل ریش خاص بسیار مردانه است و کافی است که میزان رویش مو کاملا صحیح و با دقت اندازه گیری شده باشد. اگر در اندازه گیری برای این نوع ته ریش خبره هستید، پس توصیه می کینم که این کار را حتما انجام دهید.

حتما بخوانید: 20 مهارت اجتماعی کاربردی برای اینکه دوست داشتنی تر باشیم؟

استایل ریش مردان : ریش کامل

men's facial hair full beard

آیوس اسریواستا

ریش کامل چیست؟ رویش کامل موی ضخیم در چانه، بالای لب و زیر ناحیه گونه

سطح نگهداری مهم است : ریش ها با هر طولی، نیاز به نگهداری و شکل دادن، قیچی کردن و مرطوب کردن با مرطوب کننده ها و روغن ها دارند (پیشنهاد می کنیم که از یکی از روغن های طبیعی مخصوص ریش استفاده کنید).

عقیده: ریش کامل نمی تواند برای مردان در سنین بالاتر یا افرادی که تاتو کرده اند، زیبا باشد. این نوع مدل ریش کمی از مد افتاده اما مردانه است. اگر می دایند که این ریش را باید چگونه شکل و فرم بدهید، قطعا جذاب خواهید شد. فقط دقت کیند که زاویه های ریش به گونه ای باشد که ظاهر شما کاملا طبیعی جلوه کند. اگر می خواهید یک نوع سایه زیبا بیاندازید، می توایند در قسمت چانه این کار را انجام دهید.

حتما بخوانید: چطور با دختران صحبت کنیم تا قند در دلشان آب شود؟

استایل ریش مردان: ریش بلند

men's facial hair long beard

توآ هفتیبا

ریش بلند چیست؟ رویش کاملا بلند و کامل و بالای لب، پایین گونه و اطراف صورت.

معمولا این ریش 5 سانتی متر یا بیشتر بلندی دارد.

سطح نگهداری مهم است : این ریش هم مانند ریش های کوتاه به سطحی از نگهداری و زیبایی، حالت دادن، قیچی کردن و مرطوب سازی نیاز دارد – وگرنه احتمال ریزش و ژولیده شدن آن وجود دارد.

عقیده : مردان با ریش بلند که مراقبت خوبی از آن داشته باشند، جذابیت بسیار زیادی دارند. این ریش ها معمولا در بین ورزشکارانی مثل کشتی گیران طرفداران زیادی دارد. اگرچه که یک خط کامل بین ریش کامل و ریش خیلی بلند وجود دارد و گوشه های این ریش با یکدیگر متفاوت است که معمولا ریش های بلند تر از آن جذاب نیستند . فقط نباید به دنبال بلندی ریش باشید.

ریش هایی که باید از آن ها دوری کرد

البته منظور ما این نیست که این ریش ها کاملا برای همه مردان ممنوع هستند. اما چیزی که مهم است، این است که این مدل ریش ها سخت انجام می شوند . اگر به دنبال جذابیت عمومی هستید، احتمالا باید از این مدل ریش و سبیل ها دوری کنید.

سبیل های تکه تکه یا وصله ای

men's facial hair patchy beard آوی ریچاردز

همانطور که می دانید ریش ها برای اولین بار صاف و یکدست رشد نمی کنند، و یک سبیل ناهموار کمی عجیب و غریب است. پس در چنین شرایطی که مهارت کافی ندارید، بهتر است که صورتتان را به طور کامل شیو کنید.

حتما بخوانید: چطور باکلاس باشیم؟ (23 عادت که مردان باکلاس دارند)

گوته

men's facial hair goatee گوته برای بعضی از افراد مناسب است. این ریش ها می توانند جذاب باشند. اگرچه که این مدل ریش یادآور شاعران 1900 میلادی است. بنابراین قبل از این که این مدل را استفاده کنید، باید مطمئن شوید که به صورت شما می آید.

ریش زیر لبی

men's facial hair soul patch

این مدل ریش کمی ناهموار است. فقط افرادی مثل پیت بول می توانند با این مدل ریش جذاب باشند، پس بهتر است که از آن خودداری کنید.

ریش دور چانه

men's facial hair chin strap heard

ریش دور چانه جلب توجه بسیار زیادی می کند. این ریش ها به مراقبت بسیار زیادی نیاز دارند و به همین دلیل کمی غیر طبیعی به نظر می رسند.

حتما بخوانید: هندسه جنتلمن: لباس پوشیدن متناسب با شکل و فرم بدن

ریش امروز شما، فردا رشد می کند

این ها فقط عقیده های مختلف هستند. بهترین توصیه این است که همیشه تست و آزمایش کنید و استایل و مدلی را پیدا کنید که بیشتر به صورت شما، شغلتان و تیپتان می آید. بهترین سبیل، ته ریش یا ریش، اعتمادبنفس شما را بالا می برد.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫12 دیدگاه ها

 1. آخر نفهمیدم ریش بزاریم ته ریش بزاریم یا از ته بزنیم کدوم جذابه ندونستم

  1. اگه خودتون دوست ندارید ریش نذارید، هر جارو نگاه میکنی پسرای ریشو ریخته. ما دخترایی که ریش نمی پسندیم چه کنیم؟؟ هر وقت به چهره مردهای ریش دار نگاه میکنم حس ترس و خشم بهم القا میشه. ولی مردهای بدون ریش حامی و مهربون به نظر میان.

   1. همه چی به حس درون بر میگرده، البته فارغ از اینکه به هر حال باید یه ظاهر موجه داشت اما چیزی که چیزه رو جذاب میکنه انرژی و حس دورن هست در (در کنار ظاهر معقول)

  2. ربطی به ریش نداره هر کی یه جور آدم را میپسنده من کلی با ریش هستم اونی هم که باید میپسندید پسندید موفق باشی خودتون را هم همگی به دختر نشان دهید

 2. برادرم صورتش لاغره، ریش می زاره خوب میشه
  من خودم ریش بهم میاد اما به چند دلیل نمی زارم اولش موهای سفید هم صورتم داره، دوم بدون ریش خیلی صورتم صاف و ساده هست و کم سن میشم شاید ده سال
  اغلب دخترا به ریش افراطی نگاه می کنند. انگار آپشنه، باور کنید برای دخترا معادل مدرک دکتراس. خانمهای محترم: نقطه ضعف دست مردا ندین خواهشا”. ریش سفارش شده اما انسان بودن و پاک بودن مهمه، دنبال پسر پاک و ریشه دار باشین، چه با ریش، چه بی ریش!

 3. من دختر ۱۵ سالم کوچکترکه بودم ازریش و سبیل متنفر بودم شدیید حالا هم ازسبیل و خیلی از ریش ها متنفرم 🤮
  مرد قیافه دار خوب یا باید اصلا نداشته باشه یا اینکه اگه دارع
  باید ریشش بلند نباشه و خیلی مرتب و تمیز طوری که قیافه حداقل معمولی
  درسته اخلاق مهم ایت ولی ظاهر هم تاجایی خیلی مهم است چون ادم باید تحملش کنه 😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤یعنی نباید باعث ازار و اذیت دیگران شود تمام

 4. ریش پروفسوری از همه انواع ریش چندش تره. فقط بدون ریش یا ته ریش خوب و بهداشتیه سیبیلای خنده دار و مدل دار هم خوب نیست چون حواس طرف میره به مدل ریش سیبیل و سعی میکنه خندشو کنترل کنه کل قرار آشنایی نابود میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا