سایر هنرهای مهم

9 تا از بهترین موسسات کنکور (کارشناسی و کارشناسی ارشد)

چرب زبان

در طی سال های اخیر تب و تاب کنکور به قدری زیاد شده که موسسات کنکوری زیادی در راستای آن ایجاد شده اند تا شما را برای رسیدن به هدفتان یاری کنند. برگزاری کلاس و آزمون های آزمایشی، کتاب های کمک درسی، پکیج های آموزشی از جمله خدمات یک موسسه کنکوری است. در این بین موسساتی هستند که تنها به دنبال کسب سود بیشتر هستند و خود را تحت نظارت سازمان سنجش معرفی میکنند. در این مقاله سعی داریم تا شما را در انتخاب یک موسسه خوب راهنمایی کنیم و معیارهای یک موسسه خوب هم در مقطع کارشناسی و هم کارشناسی ارشد را بررسی کنیم.

دقت کنید در این مطلب بهترین موسسات کنکور را معرفی می کنیم نه اساتید را. بهترین اساتید کنکور را در اینجا معرفی کرده ایم (کلیک کنید). پیشنهاد ما نیز مراجعه به موسسات کنکور است بجای اساتید، زیرا هم برنامه ریزی منظمی دارند، هم پشتیبانی هم اینکه در صورت نارضایتی از استاد می توانند استاد شما را تغییر دهند یا هزینه را پس بدهند.

ضمنا بهترین مدرسان را هم به صورت جداگانه معرفی کرده ایم:

 


تست زنی در کنکور

توی این پک فوق العاده، مهارت های تست زنی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! ترفندهای فوق العاده موثر که جایی بهت نمی گن. با کسب بهترین رتبه کنکور به آرزوهات برس!


 

ویژگی های یک موسسه کنکور خوب (اینفوگرافی)

ویژگی های یک موسسه کنکور خوب

مزایای ثبت نام در موسسه کنکور

1- داشتن راه و برنامه درسی مشخص

2- برخورداری از کلاس های درس و نکته

3-برخورداری از مشاوره و راهنمایی های روانشناسی

4- ارائه برنامه به یک پشتیبان درسی و رفع مشکل

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

گام های انتخاب موسسه کنکور

1- سابقه رتبه های برتر

برای انتخاب یک موسسه کنکور خوب لازم است، تا سابقه رتبه های برتر کنکور منطقه و محل سکونت خود را پیدا کنید، نظرسنجی ها، نظرات و پرس و جو از دیگران میتواند در انتخاب یک موسسه کنکور کمک کننده باشد.

2- سابقه کار اساتید

شما به راحتی میتوانید سابقه مدرسین موسسه را با یک تحقیق و سرچ ساده پیدا کنید. سابقه، خوش نامی و تجربه یک مدرس کنکور در ایجاد انگیزه و نتیجه شما موثر خواهد بود. بنابراین هر چه مدرسین یک موسسه موفقتر ظاهر شوند موسسه اعتبار بیشتر خواهد داشت.

3- برنامه ریزی درسی

برنامه ریزی درسی آموزشگاه هم در انتخاب بهترین آموزشگاه کنکور مؤثر است. برنامه ریزی درسی به شما این امکان را می دهد تا آگاه شوید که در هر ماه چه برنامه های درسی مطالعه و تدریس می شود و مطلب مورد مطالعه در چه بازه زمانی تمام می شود و شما می توانید به موقع برای آزمون آماده شوید یا نه. برنامه ریزی منظم و جزء به جزء همراه با ارائه روش های صحیح مطالعه و پکیج های آموزشی برای دانش آموزان از ویژگی های مؤسسات برتر کنکور است. کافیست قبل از ثبت نام درباره روش برنامه ریزی درسی از مدیریت سوال بپرسید.

4- برگزاری آزمون های آزمایشی

در واقع برگزاری آزمون های منظم و استاندارد با معیارهای آزمون های سراسری میتواند نشان دهنده کیفیت کار یک موسسه خوب باشد. در واقع یک موسسه معتبر با برگزاری آزمون های منظم ضعف شاگردان را سنجیده و به دنبال رفع آن ها خواهد بود و ارزیابی صورت گرفته در برنامه ریزی های بعد تاثیر خواهد گذاشت.

5- ارائه خدمات مشاور و پشتیبان

خدمات مشاور و پشتیبان درسی میتواند کیفیت خدمات یک موسسه را بالا ببرد در واقع ارائه این خدمات یک امتیاز برای این موسسات محسوب میشود. پشتیبان تحصیلی موسسه برتر کنکور باید کارنامه دانش آموزان را بررسی کند و راهکار لازم برای پیشرفت را به آن‌ها بدهد.

همچنین مشاورهای موسسه میتوانند شرایط محیطی و روحی را برای دانش آموز آسانتر کند. گاهی لازم است خانواده در جریان شرایط تحصیلی قرار بگیرند و بتوانند فرزندشان را در این راه یاری کنند، مشاور میتواند این کار را به راحتی انجام دهد.

6- کیفیت بسته های آموزشی

کیفیت بسته های آموزشی را بسنجید، کتاب های درسی، دی وی دی های آموزشی، کلاس های آنلاین جزوه های خلاصه ونکات همگی از جمله معیارهای انتخاب یک موسسه خوب است.

در این لیست هم از نظر قبول شدگان و رتبه های برتر کمک گرفته ایم هم رزومه اساتید برتر را بررسی کرده ایم و هم رزومه و میزان موفقیت موسسات. ضمنا موسسات در این لیست کاملا بی طرفانه معرفی شده اند برخلاف بسیاری سایت های تبلیغاتی. امیدواریم با کمک انتخابی درست به اهداف خود برسید

بهترین موسسات کنکور

1- موسسه آموزشی خواجه نصیر (بهترین در ایران)

address نیاوران، چهارراه مژده، خیابان باهنر، کوچه فرانی، پلاک ۱۰ تماس 02126851815

موسسه آموزشی خواجه نصیر (بهترین در ایران)

موسسه آموزشی خواجه نصیر، سابقه ای 7 ساله در حوزه کنکور، تحصیلات تکمیلی و مهاجرت به خارج از کشور داشته که در طی این مدت تعداد زیادی رتبه برتر و فارغ التحصیل و پرونده موفق مهاجرتی داشته است. بطور قطع می گوییم این موسسه را به عنوان اولویت اول برای کنکور ورود به دانشگاه، کارشناسی ارشد و دکترا انتخاب کنید تا قبولی خود را تضمین نمایید. کافی ست نگاهی به خروجی این موسسه بیندازید تقریبا 90 درصد رشته ها!

در زیر دلایلی آورده ایم که به جرئت می توان گفت خدمات کنکور موسسه خواجه نصیر تحول اساسی در کلاس ها و خدمات کنکوری در رشته های مختلف ایجاد کرده است.

تمامی خدمات کنکوری این موسسه، با تضمین کیفیت و قرارداد رسمی موسسه می باشد که این مورد خیال شما را بابت کیفیت کلاس کاملا راحت می کند و بزرگترین مزیتی که می تواند نسبت به سایر موسسات داشته باشد این است که برای رشته های برتر کشور ( قبولی پزشکی، دندان و دارو ) عقد قرارداد رسمی دارند.

پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر از وب سایت موسسه خواجه نصیر (کلاس کنکور خواجه نصیر) بازدید نموده و از مشاوره رایگان آن ها در این زمینه استفاده نمایید.

 • رضایت نزدیک به صد درصد دانشجویان و مراجعان
 • هزینه کلاس های آنلاین برای دانش آموزان سرتاسر ایران کاملا مناسب
 • دارای بهترین اساتید و دبیران همه رشته ها در ایران
 • خروجی قبولی عالی هم در مقطع ورود به دانشگاه (کارشناسی) هم تکمیلی در همه رشته ها

website-min   اطلاعات بیشتر درباره این موسسه

2- موسسه راه اندیشه (بیشتر برای کنکور کارشناسی رشته ریاضی)

address تهران، بزرگراه جلال آل احمد- باند غرب به شرق بین شهرآراء و پاتریس لومومبا جنب داروخانه کوروش  تماس 02188275351

موسسه راه اندیشه (بیشتر برای کنکور کارشناسی رشته ریاضی)

یک آموزشگاه تخصصی برای کنکور کارشناسی در رشته ریاضی. البته این آموزشگاه برای رشته های تجربی و انسانی هم کلاس برگزار می کند ولی ما فقط دپارتمان ریاضی این موسسه را پیشنهاد می کنیم که البته در حد خواجه نصیر نیست اما دبیران پرتجربه ای دارد. با مدیریت علیرضا عربشاهی معروف که کلاس های آنلاین نیز از هر جای ایران که باشید برای شما به صورت VIP برگزار می کند. بهترین اساتید رشته ریاضی (عربشاهی، کرمی، فرزانه و …) در حال تدریس می باشند. هزینه کلاس های حضوری آن کمی بالاست ولی کلاسهای آنلاین هزینه مناسبی دارند و می توان گفت بهترین موسسه کنکور برای رشته های ریاضی ست.

 • رضایت بالای دانش آموزان (اینستاگرام این آموزشگاه)
 • هزینه کلاس های آنلاین برای دانش آموزان سرتاسر ایران کاملا مناسب
 • دارای بهترین اساتید در ایران
 • پس از برگزاری کلاس ها امکان مشاهده آفلاین فیلم ها به تعداد نامحدود وجود دارد.
 • جلسات رفع اشکال و تست پلاس به صورت منظم برگزار می گردد

website-min   اطلاعات بیشتر درباره این موسسه

3- موسسه کانون فرهنگی آموزش  (بیشتر برای کنکور کارشناسی رشته تجربی)

address دفتر مرکزی: تهران – خیابان انقلاب – بین فلسطین وصبا – پلاک 923  تماس 0216463

کانون

برای رشته تجربی کارشناسی کانون می تواند اولویت دوم شما بعد از موسسه خواجه نصیر باشد بشرطی که در کلاس های آنلاین که توسط اساتید اصلی برگزار می شوند شرکت کنید. بجز رشته ریاضی و انسانی، در رشته تجربی، خروجی تقریبا قابل قبولی بصورت سالیانه دارد که البته برای دانش اموزان متوسط و روبه پایین توصیه نمی شود:

 • میزان بالای قبولی در رشته تجربی
 • بهترین اساتید رشته تجربی
 • کلاسهای انلاین کنکور با قیمت مناسب
 • استفاده از بهترین منابع آموزشی

website-min   اطلاعات بیشتر درباره این موسسه

4- موسسه هدفی نو  (برای کنکور کارشناسی رشته انسانی)

address تهران – جمالزاده جنوبی – کوچه کاج – پلاک 1  تماس 09109289607

هدفی-نو

اگر به دنبال کلاس کنکور تقویت انسانی هستید ما آموزشگاه هدفی نو تهران را بعد از موسسه خواجه نصیر پیشنهاد می کنیم که کلاس های آنلاین نیز برای دانش آموزان سرتاسر ایران با قیمت مناسب برگزار می کند. اساتید باتجربه ای را در خود دارد (تفرشی، شاکری و …) ضمن اینکه میزان رضایت دانش آموزان مطلوب بوده و کارنامه قبولی قابل توجهی هم در این رشته دارد.

 • رضایت بالای دانش آموزان و نظم برگزاری کلاس ها و ازمونهای آزمایشی آنلاین
 • بهره گیری از اساتید باتجربه و قیمت های مناسب
 • کلاس های نکته و تست و کلاسهای جمع بندی
 • برگزاری کلاسهای عمومی کنکور برای رشته انسانی

website-min   اطلاعات بیشتر درباره این موسسه

5- آموزشگاه هونر  (برای کنکور کارشناسی رشته هنر)

address تهران، فرمانیه شرقی، دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان، بعد از چهارراه دوقوز، پلاک14  تماس 09901737017

آموزشگاه-هونر

اگر قرار است کنکور هنر در مقطع کارشناسی شرکت کنید، یکی از موسسات خوبی که که برای شما وجود دارد بی تردید همین گروه آموزش هونر Hoonar می باشد. نه تنها برنامه ریزی بسیار دقیق و منظم صورت می گیرد بلکه سالها در زمینه کنکور هنر، سابقه داشته و از بهترین اساتید (آزادبخت، امرایی و …) و همچنین رتبه های برتر کنکور برای مشاوره به شما کمک می گیرد. سابقه قبولی آن به طرز شگفت آوری بالاست هر چند هزینه ها کمی از سطح متوسط بالاتر هستند. اما واقعا ارزشش را دارد.

 • رضایت بالای دانش آموزان و پذیرفته شدگان
 • میزان بالای قبولی (به عنوان مثال)
 • متاسفانه فقط یک شعبه در شهر تهران دارد
 • هزینه ها کمی بالاتر از نرمال
 • مناسب برای دبیرستانی های سال یازدهمی و هنرستانی های متقاضی کنکور هنر

website-min   اطلاعات بیشتر درباره این موسسه

6- موسسه گزینه دو  (برای کنکور کارشناسی بطور کلی)

address آدرس: شعبه در همه جای ایران  تماس 02122239392

گزینه-2

برای رشته های خاص ما موسسات بالا را انتخاب می کنیم اما اگر باز هم توان رفتن به موسسه اولویت اول یعنی گزینه یک این لیست را ندارید یا اینکه تردید دارید موسسه گزینه دو را نیز به صورت کلی برای همه رشته ها و برای کنکور کارشناسی به عنوان یکی از بهترین ها انتخاب می کنیم. هم کیفیت منابع آموزشی شان عالی ست هم اساتید ماهری دارند و هم میزان قبولی بالاست. هزینه ها نیز کاملا پذیرفته شده  وقابل قبول است. موسسه گزینه دو برگزارکننده آزمون آزمایشی ویژه داوطلبان آزمون سراسری و همچنین آزمون های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی در پایه های هفتم، هشتم، نهم، دهم و یازدهم دوره متوسطه، همواره بر آن بوده تا با طراحی آزمون های استاندارد و ارائه خدمات نوین آموزشی و مشاوره ای، همراه دانش آموزان در سراسر کشور باشد.

 • کیفیت منابع و دبیران
 • قیمت های مناسب
 • تنوع برگزاری کلاس های آموزشی و مشاوره ای
 • مناسب برای کسانی که نمی توانند از آموزشگاههای شماره 1 تا 4 استفاده کنند یا کسانی که در شهر تهران نیستند و می خواهند حتما به صورت حضوری در محل زندگی شان کلاس کنکور بروند
 • دارای شعبه در سرتاسر کشور

website-min   اطلاعات بیشتر درباره این موسسه

7- موسسه ماهان (برای کنکور کارشناسی ارشد فنی مهندسی)

address آدرس تهران، تقاطع ولیعصر – مطهری، پشت ایستگاه بی آر تی مطهری ، پلاک تماس 0218506

ماهان

در رشته های فنی مهندسی (برق، مکانیک، عمران، کامپیوتر، پزشکی، دریایی، هسته ای، شیمی، معدن، نفت و …) امارهای مناسب قبولی تا جایی که ما می دانیم مربوط به موسسه ماهان می باشد. نه تنها منابع و جزوات آن برای قبولی کنکور ارشد (فقط برای شاخه فنی مهندسی) کامل هستند بلکه اساتید دفاتر واقع در آن (هم شعبه انقلاب و هم ولیعصر) باتجربه هستند. بهتر است در کلاسهای آنلاین این موسسه که توسط اساتید تهرانی برگزار می شود شرکت کنید. ضمنا حتما از جزوات این موسسه بهره ببرید.

 • دارای شعبه در تهران و شهرهای بزرگ ایران
 • منابع و اساتید برای کنکور ارشد فنی مهندسی در سطح مطلوب
 • کلاسهای آنلاین برای دانشجویان کارشناسی سراسر کشور
 • قیمت های مناسب

website-min   اطلاعات بیشتر درباره این موسسه

8- موسسه مدرسان شریف  (برای کنکور کارشناسی ارشد علوم انسانی)

address خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، روبروی مسجد امام جعفرصادق(ع)  تماس 02161099

مدرسان-شریف

بی شک اگر بهترین نباشد برای رشته های علوم انسانی (ادبیات، علوم جغرافیایی، اقتصاد، علوم ورزشی، تاریخ، علوم اجتماعی، معارف و …) یکی از بهترین هاست آن هم در مقطع ارشد. دقت کنید ما فقط مقطع ارشد این موسسه را آنهم در رشته علوم انسانی پیشنهاد می کنیم. میزان قبولی آن با اختلاف در این رشته برای ارشد حرف اول را میزند (به عنوان مثال رشته های مدیریت)

 • بالاترین امار قبولی در رشته های علوم انسانی
 • بهترین منابع و اساتید برای شاخه های علوم انسانی
 • قیمت ها کاملا مناسب
 • دارای کلاس های آنلاین بهترین اساتید برای دانشجویان کارشناسی در سرتاسر کشور

website-min   اطلاعات بیشتر درباره این موسسه

9- موسسه هونر (برای کنکور کارشناسی ارشد هنر)

address تهران، فرمانیه شرقی، دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان، بعد از چهارراه دوقوز، پلاک14  تماس 09901737017

آموزشگاه-هونر

در مقطع کارشناسی ارشد نیز این موسسه جزو آموزشگاه های باتجربه است. اگر قرار است کنکور هنر در مقطع کارشناسی شرکت کنید، بهترین موسسه ای که برای شما وجود دارد بی تردید همین گروه آموزش هونر Hoonar می باشد. نه تنها برنامه ریزی بسیار دقیق و منظم صورت می گیرد بلکه سالها در زمینه کنکور هنر، سابقه داشته و از بهترین اساتید  و همچنین رتبه های برتر کنکور ارشد برای مشاوره به شما کمک می گیرد. سابقه قبولی آن به طرز شگفت آوری بالاست هر چند هزینه ها کمی از سطح متوسط بالاتر هستند. اما واقعا ارزشش را دارد.

 • رضایت بالای دانش آموزان و پذیرفته شدگان
 • میزان بالای قبولی (به عنوان مثال)
 • متاسفانه فقط یک شعبه در شهر تهران دارد
 • هزینه ها کمی بالاتر از نرمال
 • استثنائا برای رشته های شهرسازی موسسه کیمیافکر و برای معماری موسسه ماهان پیشنهاد می شود

10- موسسه مدرسان شریف (برای کنکور کارشناسی ارشد به طور کلی- بعد از خواجه نصیر پیشنهاد می شود)

address خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، روبروی مسجد امام جعفرصادق(ع)  تماس 02161099

مدرسان-شریف

برای رشته های خاص ما موسسات بالا را انتخاب می کنیم اما اگر باز هم تردید دارید موسسه مدرسان شریف را نیز به صورت کلی برای همه رشته ها و برای کنکور کارشناسی به عنوان یکی از بهترین ها انتخاب می کنیم. هم کیفیت منابع آموزشی شان عالی ست هم اساتید ماهری دارند و هم میزان قبولی بالاست.

 • مناسب برای کسانی که نمی توانند از آموزشگاههای شماره 1 تا 4 استفاده کنند یا کسانی که در شهر تهران نیستند و می خواهند حتما به صورت حضوری در محل زندگی شان کلاس بروند
 • دارای شعبه در سرتاسر کشور
 • قیمت ها مناسب و منابع با کیفیت
 • امار قبولی عالی بطور کلی

website-min   اطلاعات بیشتر درباره این موسسه

اگر موسسه کنکور هستید و تمایل دارید در این لیست قرار بگیرید و در صدر نتایج گوگل باشید با شماره 0919121008 یا ایمیل maxer.ir@gmail.com در تماس باشید

6 نکته تکمیلی (بسیار مهم)

1- در انتخاب موسسه و اساتید دقت کنید و با موسسه ای کلاس داشته باشید که به صورت مستند مدارک کافی برای ادعاهای خودشان ارائه نموده اند.

2- راحت گرفتن این درس واهمیت ندادن به آن میتواند بر رتبه کنکور شما تاثیرگذار باشد، بنابراین توصیه ما به شما این است با یک برنامه ریزی صحیح تمامی مبحث را مطالعه کنید.

3- میتوانید این درس را به صورت خودخوان نیز بخوانید، اما با توجه به اینکه این درس گسترده است، اگر از یک استاد خوب کمک بگیرید برای شما بسیار سودآور خواهد بود.

4- حتما مطلب ما “بهترین روش مطالعه کردن و آمادگی کامل برای کنکور” را نیز بخوانید!

5- حتما مطلب ما “بهترین راههای موفقیت در کنکور در کمترین زمان” را نیز بخوانید!

6- اگر مشکل تمرکز دارید”بهترین راههای افزایش تمرکز در کلاس و آزمون” را نیز بخوانید!

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

 1. من چندین سال از کلاس ریاضی مهندس فراهانی استفاده کردم ایشون ریاضی رو خیلی خوب درس میدن،از‌سبک داستانی و fzp استفاده میکنن

 2. در رشته مدیریت مالی، موسسه نگاره رو امتحان کردم. پیشنهاد می کنم تا به جای سردرگمی از موسسه نگاره استفاده شود.

  1. برا ارشد حسابداری مالیم کلاسش خوبه من میخام تمام دروسشو کلاس بردارم به نظرتون میرسم از الان برا کنکور ۱۴۰۳تموم کنم و نتیجه عالی بگیرم؟؟

 3. سلام دوستان .اگر سال دوازدهم هستید و به دنبال یه موسسه کامل برای کنکور میگردید،پیشنهاد میکنم از آموزشگاه ندای دانش که محدوده میدان هفت حوض هست استفاده کنین.استادها همه با تجربه و عالی هستند.با شرکت در کلاس های حضوری و مشاوره های صحیح مهندس محمودی،تونستم رتبه خوبی کسب کنم.تشکر میکنم از مجموعه خوب ندای دانش

 4. سلام . ببخشید کسی می‌دونه آموزشگاه همگامان واقع در فاز سوم اندیشه و شهریار خوب هستش یا خیر ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا