مهارت های روزمره برای زندگی بهتر

سیگما چیست؟ شخصیت سیگما در فضای مجازی و نکات جالب

چرب زبان

به احتمال زیاد در فضای مجازی به گوش شما هم خورده که خیلیها از واژه سیگما (Sigma) استفاده می کنند و ممکن است پیش خودتان فکر کنید که سیگما یعنی چه و به چه نوع شخصیتی شخصیت سیگما گفته می شود؟

سیگما نوعی تایپ شخصیتی است که در اصل روی تمرکز بر قدرت درونی، تنها و مستقل بودن و دوری از تعلقات متمرکز است. مرد سیگما مردیست که دنبال جلب نظر و تایید دیگران نیست و هر کاری خودش دوست داشته باشد و بخواهد انجام می دهد. این مردان که در مقابل تایپ شخصیتی آلفا قرار می گیرند معمولا درونگرا و تودارند و اصلا از ترحم و دلسوزی دیگران خوششان نمی آید.

کیوت یعنی چه؟ نکات جالب که باید بدانید

مرد سیگما به خاطر شخصیت مرموز و پیچیده اش هیچ وقت همرنگ جماعت نمی شود و اعتماد به نفس و قدرت درونی اش باعث می شود بدون توجه به نصیحتها و نظرات دیگران کاری که خودش صلاح می داند را در آرامش انجام بدهد.

مرد سیگما برخلاف مرد آلفا دنبال قدرت و ریاست بر دیگران نیست. او از قدرتش فقط برای حفظ استقلال خودش استفاده می کند. اغلب اوقات دیگران مرد سیگما را گوشه گیر، رازدار، پارانوئید یا خودخواه توصیف می کنند اما در حقیقت شخصیت سیگما یک عملگرای واقعی است.

شخصیت سیگما

سیگماها دنبال رابطه با جنس مخالف نیستند ولی به آنها احترام می گذارند. اغلب اوقات این مدل افراد به عنوان کسانی که تنها و منزوی هستند در نظر گرفته می شود ولی سیگما بودن به این معنی نیست که فرد نتواند تعاملات اجتماعی برقرار کند، بلکه او خودش ترجیح می دهد دنبال کارهای انفرادی که نیازی به در جمع بودن ندارند برود.

اینم تو فضای مجازی خیلی رایجه یاد بگیرید: وایب یعنی چه؟ وایب دادن چیست؟ 22 روش وایب مثبت دادن

متاسفانه پیچیدگی شخصیت سیگما باعث شده خیلیها فکر کنند هر کسی که خانمها را تخریب می کند یا به اصطلاح زن ستیز است شخصیت سیگمایی دارد. برای همین ممکن است زیر پست خیلی از آقایانی که به زنها بی احترامی می کنند یا حقوق آنها را زیر پا می گذارند کامنتهایی که حاوی کلمه “سیگما” هستند را مشاهده کنید. در حالیکه اصل سیگما بودن روی احترام به جنس مخالف در عین تمرکز روی خود و خواسته های خود متمرکز است.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا