شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

چطور باکلاس باشیم؟ (23 عادت که مردان باکلاس دارند)

چرب زبان

زمانی که صحبت از با کلاس بودن می‌ شود، ممکن است در ذهنتان فکر کنید که با کلاس بودن نیاز به تلاش زیادی ندارد. یعنی باید فرد به طور ناخودآگاه به درجه ای از آن رسیده باشد . از طرفی هیچ انسان و هیچ مردی باکلاس به دنیا نیامده است. در واقع با کلاس بودن چیزی است که باید به آن تبدیل شوید . با کلاس بودن رعایت چیزهایی است که می توان از آن استفاده کرد. در این قسمت از سایت عاداتی را برای باکلاس بودن به شما معرفی خواهیم کرد.‌ شما نیز می توانید با این مقاله خودتان را بسنجید و ببینید که چند تا از این ویژگی‌ ها را دارید.

1- این افراد در مورد چیزی که می پوشند، اعتماد به نفس دارند.

اعتماد به نفس یکی از عناصر کلیدی خوب به نظر رسیدن می باشد. اگر لباس گران قیمت داشته باشید اما نسبت به پوشیدن آن حس خوبی نداشته باشید، با کلاس نیستید. یک مرد باکلاس هرگز خوش تیپی را فدای راحتی نمی کند. اگر نتوانید در یک لباسی راحت باشید، قطعاً آن را به دیگران نیز نشان می دهید. او می داند که چه کسی است، چگونه باید لباس بپوشد و در مورد چیزی که می پوشد اعتماد به نفس دارد.

2- هرچیزی که می پوشد، اندازه او است.

این که یک لباس اندازه شما باشد، مهم ترین اصل برای باکلاسی است . فرقی ندارد که چقدر پول خرج لباس‌ های خود کرده اید. البته منظور ما حتما و فقط کت و شلوار نیست. بلکه هر لباسی که می‌ پوشید، مثل ژاکت های اسپرت و هرچیز دیگری باید متناسب با سایز بدنی شما باشد.

یک مرد باکلاس در انتخاب لباس ایده آل گرا عمل می کند، مطمئن می شود که شلوار او کاملا متناسب است و سایز و شکل آن با تیشرتش هم خوانی دارد. او تئوری اندازه بودن لباس را می داند و از تئوری خود پیروی می کند.

fit menswear

حتما بخوانید:  آموزش تصویری آداب دست دادن، غذا خوردن و حرف زدن در جمع (مهم!)

3- او خیاط های خوب زیادی را می شناسد

زمانی که صحبت از تناسب لباس می‌ شود و این که لباس باید اندازه تن شما باشد، کار کمی سخت می شود. زیرا کم تر لباسی پیدا می کنید که کاملاً به تن شما بنشیند. مگر اینکه خودتان به فروشگاه مورد نظر بروید، و لباس مورد علاقه را پیدا کنید که باید مدت زیادی را به این کار اختصاص دهید.

یک مرد باکلاس اهمیت داشتن خیاط شخصی را می داند و همیشه به این تئوری وفادار است.
خیاط می‌ تواند لباس را کاملاً متناسب با اندام شما در بیاورد. پس حتما خیاطی را پیدا کنید که می‌ داند درخواست شما چیست و چگونه باید لباس را طوری بدوزد تا متناسب اندام تان باشد.

mens tailoring

4- او می‌ داند که هر چه کم تر بهتر.

اصلاً هیچ جذابیتی در شلوغی لباس‌ ها وجود ندارد. هر چقدر که لباس های شیک اما کم تری داشته باشید، باکلاس تر به نظر می رسید. لباس پوشیدن همه کاری است که باید انجام دهید اما این خوب بودن هم در کیفیت و هم در کمیت باید انجام شود. در واقع اهمیت کیفیت نسبت به کمیت بیشتر است . منظور این است که لباس های کم تری بخرید اما آن ها را با دقت انتخاب کنید. فرد با کلاس اهمیت ساده بودن را می داند و هرگز در ترکیب رنگ ها، اکسسوری ها و لایه‌ های مختلف لباس زیاده روی نمی کند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

less is more

5- از پول خرج کردن برای لباس های باکیفیت نمی ترسد.

یک فرد باکلاس هرگز برای خرید لباس های با کیفیت خساست به خرج نمی دهد. او می تواند برای لباس های اسپرت خود پول زیادی خرج کند اما مهم تر از همه به کیفیت آن ها دقت می کند. زیرا کیفیت را می‌ شناسد و به اهمیت آن واقف است.

quality clothing

6- فرد باکلاس مجذوب برندها نمی شود.

هرگز یک مرد باکلاس را نخواهید دید که سر تا پای خود را از لباس ها ، یا کیف و کفش برند پر کرده باشد. در واقع هیچ برندی برای او اهمیت ندارد، مگر آن که کیفیت خوبی داشته باشد. برند مورد علاقه توسط افراد باکلاس انتخاب می شود و کاملا طبیعی است اما این افراد خودشان را محدود به خرید لباس های برند نمی کنند.

حتما بخوانید: هنر خوب صحبت کردن با افراد مختلف: نکات بسیار مهم و کاربردی

7- یک قفسه لباس دارد که متناسب با سبک زندگیش ساخته و چیده شده است :

این ویژگی به شماره یک بسیار شباهت دارند. یک مرد با کلاس می داند که چگونه باید لباس هایش را داخل قفسه قرار دهد. البته که که اندازه لباس ها برای قرار دادن آن ها در قفسه بسیار مهم است.

بهتر است که لباس ها را با کد های ذهنی در قفسه ها قرار دهید و مثلاً آن ها را از لباس های راحتی تا رسمی جدا سازی کنید. قرار دادن و چیدن یک قفسه و لباس می‌ تواند متناسب با سبک زندگی شما باشد.

8- کمد و قفسه لباس هایش مرتبط است.

زمانی که به کمد و قفسه لباس های یک مرد با کلاس نگاه می کنید، متوجه مرتب بودن آن می شوید. هیچ چیز بیرون از جای خودش نیست . مرد با کلاس همیشه کمد لباس ها را مرتب نگه می دارد، هر چیزی را سر جای خودش قرار می ‌دهد، از کفش‌ ها تا کروات ها و اکسسوری ها همگی تمیز هستند.

wardrobe-for-men

9- فرد با کلاس هرگز در مورد ظاهر خودش به دیگران فخر نمی فروشد.

آیا تا به حال شنیده اید که اشخاصی در اطراف شما این عبارت را به کار ببرند؟ این لباس به من می‌ آید؟
یک مرد با کلاس ارزش خودش را می‌ داند ، در مورد چیزی که می پوشد اعتماد به نفس دارد اما هرگز به دیگران فخر نمی فروشد. او می‌ داند که استایل خودش بهتر از دیگران است اما هرگز آن را به صورت کلامی به دیگران نشان نمی دهد. در واقع هیچ تکبری در این زمینه در وجود ندارد.

10- پیشنهادات دیگران را نادیده نمی گیرد.

یک مرد با کلاس بسیار متواضع است و هرگز فکر نمی کند که به هیچ پیشنهادی نیاز ندارد. بنابراین می تواند به سادگی پیشنهادات خوب را برای بهتر کردن تیپ خود در نظر بگیرد.

personal shopping

11- جلوتر برنامه ریزی نمی کند.

شاید فکر کنید که این افراد از شب قبل ، برای لباس پوشیدن فردای خود برنامه‌ ریزی می کنند یا این که از دو هفته قبل فکر می کنند که در فلان جلسه چه لباسی به تن کنند اما یک مرد با کلاس هرگز زودتر از موعد برنامه ریزی برای لباس هایش ندارد زیرا آنقدر اعتماد به نفس دارد و می‌ داند که برای هر موقعیتی لباس مناسب دارد.

مثلاً اگر ویدئوی پاتریک گرانت را که در ۳۰ ثانیه تولید شده را مشاهده کنید، متوجه می‌ شوید که در عرض چند ثانیه همه لباس هایی را که با یکدیگر تناسب دارند را برمی دارد. او در کوتاه‌ ترین زمان ممکن آماده می‌ شود.

حتما بخوانید: چگونه پسر/مردی جذاب به نظر برسیم؟ ویژگی های یک جنتلمن

12- این افراد آرایشگر مخصوص خودشان را دارند.

آن ها همان طور که به خیاط خود وفادار هستند، نسبت به آرایشگر خود نیز همین رفتار را دارند. تقریباً چند دقیقه طول می کشد تا موهای خود را درست کنند و مدل آن را تغییر دهند. یک مرد باکلاس هرگز نگران این نیست که ظاهرش شبیه بازیگر شود یا مثلا مدل موهایش را مانند یک فوتبالیست کوتاه کند و سبک مخصوص به خودش را دارد.

hair 11

13- از لباس‌ هایش به خوبی مراقبت می کند.

آیا فکر می کنید که اتو کردن لباس ، فقط مخصوص خانم ها می باشد؟

قطعا فکر شما اشتباه است. یک خط اتو می‌ تواند در محل دقیقی از یک تی شرت در بهبود ظاهر شما تاثیر فوق العاده ای داشته باشد. حتی یک لکه کوچک روی لباس می تواند کل ظاهر شما را به هم بریزد. شستن ، خشک کردن یا اتو کشیدن لباس ها جزء اقداماتی است که یک مرد باکلاس آن ها را انجام می‌ دهد.

14- به جزییات توجه می کنند.

یک مرد باکلاس اهمیت جزئیات را می‌ داند. از جیب های زیبای مربعی گرفته تا خط اتوی لباس ها، نخ لباس ، جنس پارچه، رنگ، اکسسوری‌ ها، کمربند، آستین ها و غیره توجه کافی دارد.

pocket squares

15- تمرین کردن در باشگاه

البته که یک مرد باکلاس همیشه اندام خود را در حالت متناسب نگه می دارد. او می داند لباس باید روی تنش بنشیند. بعد از یک جلسه سنگین ورزشی هرگز پیش دوستانش نمی رود. لباس های راحتی او معمولاً فقط مخصوص باشگاه است.

حتما بخوانید: چگونه در چت جذاب باشیم و دلبری کنیم؟ 10 ترفند کاربردی

16- سایز خود را می داند.

مثلاً دور سینه او ۴۸ یا دور کمرش ۳۲ است. این اعداد کاملاً فرضی و نمونه هستند. فرد باکلاس اندازه های خود را می‌ داند، همچنین سایز خود را داخل گوشی یادداشت می کند.

measured

17- در جشن‌ های عروسی همیشه به چشم دیگران می آید.

درست است که این چیزها را به صورت زبانی بیان نمی کند اما همه در مورد او فکر می کنند. مثلاً چقدر لباس هایش زیباست یا چقدر برای لباسش وقت گذاشته است. این ها کلماتی هستند که دیگران در جشن عروسی برای او به کار می برند. جشن عروسی کمی نسبت به چیز های دیگر برای او متفاوت است، زیرا جایی است که جذاب تر از همیشه ظاهر می شود.

18- از خرید آنلاین نمی ترسد.

مرد باکلاس می تواند کاملاً با زدن یک دکمه داخل گوشی خود یک لباس با کیفیت را خریداری کند. از آن جایی که کیفیت برای او مهم ترین اصل می باشد، پس به راحتی می تواند بهترین ها را حتی به صورت آنلاین خریداری کند.

حتما بخوانید: چگونه با دختران صحبت کنیم؟ (12 نکته که قلب هر دختری را ذوب می کند)

19- قوانین را می شناسد و از شکستن آن ها ترسی ندارند.

یک مرد باکلاس قوانین تیپ زدن مناسب را می‌ داند اما از این که آن ها را بشکند و منحصر به فرد باشد، نمی ترسد. هنر او در ترکیب های جدید مدل لباس های مختلف بالاست؛ بدون اینکه وقت بیش از حد زیادی را صرف کرده باشد.

20- برای آماده شدن یک روتین دارد.

ممکن است که شما لباس بسیار عالی به تن کرده باشید اما چیدمان لباس هایتان نامرتب باشد و یا بوی خوشایندی نداشته باشید. همه این ها روی ظاهر کلی شما تاثیر گذار خواهد بود . پس آماده شدن هنگام صبح برای یک مرد باکلاس بسیار مهم است و به روتین خود عمل می کند.

21- لباس های بلا استفاده و آسیب دیده را دور می اندازد.

فرد باکلاس لباس های بی خود را در قفسه خود نگه نمی دارد. یک فرد معمولی معمولاً از دور انداختن لباس ها می ترسد و آنها را حتی در صورت کهنه بودن هم جمع آوری می کند. یک مرد با ‌کلاس سادگی اما تمیزی و نو بودن را مهم تر از همه چیز می داند.

fragrance

حتما بخوانید: چطور با کلاس باشیم؟ (راهنمای کامل تیپ و ظاهر برای خانم ها)

22- در خوشبو بودن استاد است.

مرد باکلاس می‌ داند که امروز باید چند بار از یک اسپری خاص استفاده کند. یک مرد باکلاس بوی خوب را می شناسد و به اهمیت آن واقف است. عطر او معمولاً منحصر به‌ فرد است و بیشتر سمت عطرهای کلاسیک می رود و هرگز از عطرهای ارزان قیمت موجود در سوپر مارکت ها استفاده نمی کند.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

  1. سلام ببخشید سوالی داشتم این آیا اصطلاح باکلاس بودن فقط برای کسانی که قیافه خوبی دارند یا خیر؟

    1. خیر، رکن باکلاس بودن قیافه نیست. ترکیب لباس و رفتار و نوع شخصیت و برخورد کلاس شمارا مشخص میکند

  2. خوب بود خسته نباشید از این که ظاهر یک مرد باکلاس رو شرح دادیدولی باکلاس بودن معیار های بیشتری دارد که توی چند جلد کتاب میشه ارائه داد

  3. این چیزایی که گفته شد خو تقریبا درسته ولی قبل از همه اینها شخصیته باید باکلاس شکل گرفته باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا