شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

10 تا از ترفند های لباس پوشیدن (ویژه خانم ها)

چرب زبان

همه ما در مورد استایل شنیده ایم اما آیا تا به حال در مورد حس لباس پوشیدن هم چیزی شنیده ‌اید؟ حس شما نسبت به لباسی که پوشیده اید، یعنی توانایی انتخاب لباس هایی که باعث جذابیت و احساس بهتر در شما می شود. یعنی با این حس می توانید لباس هایی را انتخاب کنید که بهترین حالت ممکن هستند. چیزی که می پوشید تاثیر زیادی روی دوستان و اطرافیان شما دارد.

اگر لباسی بپوشید که به تن شما اندازه نباشد، احتمالاً هر جا که بروید دیگران شما را قضاوت می‌ کنند.

از طرف دیگر پوشیدن یک لباس جذاب و روی مد و هوشمندانه قطعا راهی برای متمرکز کردن چشم دیگران روی شماست و باعث می‌ شود که آن ها شما را بیشتر دوست داشته باشند. وسواس فکری در مورد چگونه لباس پوشیدن، یعنی چیزی که همیشه افراد باهوش به دنبال آن هستند و دوست دارند که همه جا و همیشه لباس خوب بپوشند اما چرا که نه؟

 


طراحی لباس

توی این پک فوق العاده، طراحی لباس رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! خیلی راحت یه طراحی لباس حرفه ای شو، با هنرت همه رو انگشت به دهان کن یا اصلا باهاش پول در بیار!


 

آموزش آداب معاشرت اجتماعی با 27 نکته کاربردی

مهم تر از همه  هوشمندانه رفتار کردن و خوب نگاه کردن، خوب به نظر رسیدن یک راه عالی برای افزایش اعتماد به نفس برای هر شخصی می باشد‌. یعنی نوع لباس پوشیدن شما حتی می تواند بازتاب دهنده کسی که هستید و جوری که دوست دارید در جهان دیده شوید، باشد.

از آن جایی که فشن و مد می تواند ساده هم باشد اما راهکار ها و ترفند هایی وجود دارد که می توانید آن ها را دنبال کنید تا شکل لباس پوشیدن تان بهبود پیدا کند و یک ظاهر منحصر به فرد داشته باشید‌. در صورتی کار سختی است که لباس های خاصی را برای مدت زمان طولانی نپوشیده باشید، در غیر این صورت کار سختی نخواهد بود. فقط باید تلاش بیشتری بکنید. باید چند دقیقه بیشتر وقت بگذارید خودتان را آماده کنید یا چندین لباس بخرید که اصلاً هم  زیاد نیستند اما می توانید به خوبی ظاهر خود را بهبود ببخشید. در این قسمت از سایت درباره بهبود حس لباس پوشیدن و بهتر لباس پوشیدن با شما صحبت خواهیم کرد:

10 راهکار ساده برای بهتر لباس پوشیدن

1-لباس هایی را بپوشید که برای موقعیت خاص مناسب است

پوشیدن لباس هایی که برای یک موقعیت مناسب است، می‌ تواند ظاهر عالی تری را برای شما ایجاد کند.

به طور مثال اگر قرار است برای محل کار لباس انتخاب کنید، به دنبال لباس هایی باشید که مخصوص افراد مدیر طراحی شده اند. البته نباید این لباس ها را کپی کنید اما این که تشخیص دهید فاکتورهای کلیدی در هر استایل کدام است، می‌ تواند به شما کمک کند که جذابیت را حتی در محل کار هم بالا ببرید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

زمانی که طبق کاری که انجام می دهید، متناسب با آن لباس بپوشید ، چه باور کنید و چه نکنید این کار می‌تواند روی جذابیت شما تاثیر گذار باشد و دیگران بیشتر شما را جدی بگیرند. حتی می‌ تواند احتمال ارتقای درجه را هم بالا ببرد.

زمانی هم که بیرون می روید، در مورد جایی که قرار است بروید فکر کنید و لباس خود را متناسب با آن موقعیت انتخاب کنید.

2- از پوشیدن رنگ های مختلف در لباس نترسید

بله! پوشیدن رنگ‌ های خنثی می تواند به شما کمک کند که بدون تلاش لباس ها را با یکدیگر هماهنگ کرده و ترکیب کنید اما داشتن چند لباس رنگی می تواند کمی کار را چالش برانگیز تر کند. اگر می‌ خواهید حس خوبی از لباس پوشیدن پیدا کنید، سعی کنید چند بار آزمون و خطا کنید و رنگ هایی را پیدا کنید که بیشتر به تیپ شخصیتی شما و ظاهرتان می‌ آید.

word image 374

خریدن چند دست لباس با رنگ های مختلف، شاید در وهله اول کار سخت و ناراحت کننده ای باشد؛ مخصوصاً اگر آن رنگ ها به چشم شما خوب نیایند اما می‌ تواند راهی عالی برای پیدا کردن رنگ های جدید در لباس های روزانه تان باشد. حتی ممکن است این رنگ یک رنگ پاستلی باشد.

رنگ لباس ها تاثیر بسیار زیادی روی شخصیت شما دارد و بسیاری از افراد از روی آن قضاوت می کنند. چیزی که بیشتر از همه به آن توجه می‌ شود،  رنگ لباسی است که می خرید.

15 نکته برای با سلیقه بودن (در پوشش و در زندگی)

من این اشتباه را قبلاً زیاد انجام می‌ دادم. رنگ‌ های بسیار مهمی در جهان هستند و افراد بسیار زیادی با تناژ های پوستی مختلف در دنیا وجود دارند‌.  بسیاری از رنگ ها در دنیا هستند که برای بسیاری از تناژ های پوستی عالی به نظر می رسند که یکی از آن ها رنگ سیاه و سفید می باشد. همچنین می توانید رنگ سبز، آبی، خاکستری متمایل به قهوه‌ای و رنگ سرمه ای را هم امتحان کنید اما اولین پیشنهاد من به شما تیشرت سفید رنگ است.

3- به کفش هایتان دقت کنید

کفش ها بخش بسیار مهمی از استایل شما هستند. کفش ها را با دقت انتخاب کنید، زیرا می‌ تواند یک ظاهر معمولی را به یک ظاهر جذاب تبدیل کند یا برعکس، یک ظاهر خوب را به یک ظاهر معمولی تبدیل کند. انتخاب کفش بستگی به این دارد که به چه چیزی نیاز دارید.

اگر نمی‌ خواهید تعداد زیادی کفش در خانه انبار کنید، بهتر است دو جفت کفش با کیفیت بخرید. یکی از آن ها مخصوص مراسم های فانتزی تر و رسمی‌تر و یکی از آن ها مخصوص استفاده روزانه باشد. سپس می توانید به راحتی لباس های دیگر را با آن ها ست کرده و هماهنگ کنید و هر زمان که خواستید هرکدام از آن ها را استفاده کنید.

word image 375

4- لباس هایی با کیفیتِ خوب خریداری کنید

برای این که ظاهر بهتری داشته باشید، یاد بگیرید که همیشه از لباس هایی با کیفیت بالا خریداری کنید‌. البته کیفیت بالا لزوماً به معنای گران بودن نیست. بلکه باید بدانید دنبال چه چیزی هستید.

خرید اجناس با کیفیت بالا تاثیر بسیار خوبی روی ظاهر کلی شما دارد . نه تنها مدت‌ زمان بیشتری دوام می آورد، بلکه متریال و مواد بهتر موجود در آن احساس با کیفیت بودن را به شما می دهند.

5- مطمئن شوید که لباس اندازه شماست

من قبلا فکر می کردم که می توانم بدون پرو کردن و تست کردن لباس خرید کنم. گاهی اوقات مجبور می شدم دوباره آن را بر گردانم اما اگر هم بر نمی گرداندم، بسیار ناراحت می‌ شدم. اما اندازه بودن لباس به شدت روی ظاهرتان موثر است و می تواند دیدگاه بقیه را نسبت به شما تغییر دهد.

اگر لباس به اندازه کافی اندازه بدن تان نباشد و گشاد به نظر برسد، نشان دهنده این است که شما از خودتان مراقبت نمی کنید. پس قطعا هیچ کس دوست ندارد این گونه به نظر برسد . بنابراین حتما مطمئن شوید لباس هایی را که می خواهید قبل از خریدن، پرو کرده اید.  لباس هایی را انتخاب نکنید که بیش از حد تنگ یا بیش از حد گشاد هستند. به جای آن باید بتواند اندام شما را به خوبی نشان دهد.

مردان از چه نوع چهره زنانه خوششان می آید؟ زنان چطور؟

اندازه بودن همیشه اولین اولویت برای بهتر لباس پوشیدن در افراد لاغر است. این افراد همیشه باید لباس هایی بپوشند که به اندازه تن آن ها باشد و  بیش از حد به تن شان نچسبیده باشد و بیش از حد هم گشاد نباشد.

اگر بتوانید اندازه خوبی برای لباس خود پیدا کنید، مطمئن باشید نتایج مثبت آن را در طرز لباس پوشیدن خود مشاهده خواهید کرد.

6- از موارد پایه شروع کنید

همه چیز را فراموش کنید و روی موارد پایه تمرکز کنید. اگر به تازگی شروع به انجام یک سری کارها برای لباس پوشیدن منحصر به فرد خود کرده ‌اید، احتمالاً کمی در نگاه اول به نظرتان سخت باشد اما  به راحتی می توانید از موارد پایه شروع کنید.

داشتن یک سری لوازم ضروری که بتوانید آن را با لباستان همراه کنید، یک بخش مناسب برای ظاهر کلی شما می باشد. این آیتم ها می تواند شامل تی شرت های نخی دکمه دار در انواع رنگ های خنثی مانند بژ، خاکستری، سفید و سرمه ای باشد. موارد پایه دیگر شامل ژاکت یا سویشرت است که می توانید برای بهبود وضعیت ظاهری خود با لباس های دیگر آن ها را ست کنید . طرح های شطرنجی همراه با پارچه لطیف می توانند گزینه های ایده­آل و مناسبی باشند.

هنر خوب صحبت کردن با افراد مختلف

می توانید به راحتی این لوازم و لباس های پایه را امتحان کنید تا ببینید که بعداً چگونه می توانید آن ها را تغییر دهید.

به طور مثال اگر می‌ خواهید سر قراری خاص بروید، باید بدانید که آن قرار چه قراری است و چه نوع لباسی ترجیحاً برای آن مکان مناسب است . همچنین می توانید یک تیشرت سفید معمولی با یک شلوار جین مشکی هم بپوشید و کاملاً عادی به نظر برسید.

بنابراین جوری که فکر می کنید برای آن موقعیت مناسب است، لباس بپوشید. پس باید بدانید که دقیقاً این تیشرت و شلوار جین برای چه موقعیتی مناسب است و بدانید که همه چیز بستگی به موقعیت های مختلف دارد.

word image 376

7- از اکسسوری استفاده کنید

اکسسوری می تواند تاثیر بسیار خوبی روی ظاهر کلی شما داشته باشد. پس باید از بهترین راه ها آن ها را برای لباس پوشیدن خود انتخاب کنید.

چیز های ساده مانند ساعت‌ های زیبا و کمربند های کلاسیک می تواند ظاهر شما را تغییر دهد و باعث شود که دیگران بیشتر به شما توجه کنند. پس باید چند ساعت در فروشگاه های اکسسوری بگذرانید.( این یک راه عالی برای پاک سازی ذهن است. )

چگونه مثل یک ملکه رفتار کنیم؟ روش صحبت و رفتار

8- دامن را فراموش نکنید

شلوار عالی است و تمام انواع آن می تواند هویت بخش باشد اما تنها گزینه شما برای پوشاندن پاها نیست.

پس کمی لباس های داخل کمد را تغییر دهید و سعی کنید انواع دیگری را برای پایین تنه خود امتحان کنید.

دامن ها با طول های مختلف کوتاه، چین دار، بلند و غیره گزینه های مناسبی هستند که می توانید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید. این فقط یک راه برای تغییر دادن ظاهر شماست و فقط ممکن است نیاز به مقدار کمی تلاش داشته باشد تا بتوانید حس بهتری در لباس پوشیدن ایجاد کنید.

word image 377

9- مد را دنبال کنید، اما کورکورانه این کار را انجام ندهید

حتما شما هم دوست دارید که در بین دوستان تان ظاهر خوبی داشته باشید و روی مد هم باشید اما کورکورانه این کار را  انجام ندهید، زیرا مد مدام تغییر می‌ کند و شما نباید هر دفعه متناسب با آن تغییر کنید. پس یاد بگیرید چیز های غیر ضروری از کمد خود را کنار بگذارید.

10- لباس هایتان را چند لایه پوشید

گاهی اوقات گزینه های بسیار زیادی برای پوشیدن ندارید. در نتیجه سعی می کنید یک نوع لباس و یک نوع استایل را امتحان کنید، زیرا می ترسید بقیه انواع لباس ها را به امتحان کنید.

اما چندین قوانین ساده برای تغییر لباس وجود دارد. می توانید یک تی‌ شرت بپوشید و روی آن یک لباس کتان با شلوار لی یا دامن چین دار بپوشید که مطمئن هستم عالی به نظر می رسید.

همه این ها بستگی به این دارد که چگونه بتوانید از راه‌ های مختلفی رنگ‌ ها را با یکدیگر ست و هماهنگ کنید. خب، این ها همه راهکار های من بود که با استفاده از آن ها می توانید ظاهر خود را بهبود ببخشید.

چطور با کلاس باشیم؟ (راهنمای کامل تیپ و ظاهر برای خانم ها)

زمانی که این کار را مدیریت کنید، قادر خواهید بود یک ظاهر بسیار خوب بسازید . اصلا هم لازم نیست چیز های خیلی گران قیمت خریداری کنید. اکنون زمان مناسبی برای گشتن است. در نتیجه باید بگردید و یک جنس خوب را پیدا کنید.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا