شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

چگونه لباس بپوشیم؟ 5 نکته مهم برای جذاب شدن مردان

چرب زبان

خب، همه می دانیم که لباس پوشیدن تاثیر عظیمی روی تصویر کلی و درک اطرافیان از ما دارد . یک آقا را تصور کنید که کت شلوار پارچه ای پوشیده و کراوات ساده زده و تمام لباس هایش اتو کشیده می باشد. قطعاً با خودتان فکر می‌ کنید که چقدر جذاب به نظر می رسد اما ممکن است در کنارش مردی را مشاهده کنید که لباس هایش اصلاً با یکدیگر هماهنگی ندارند.‌

قطعاً که این دو نفر از نظر شما تا حد زیادی در جذابیت متفاوت هستند. بله. لباس پوشیدن تا حد زیادی روی جذابیت موثر است. به همین دلیل قصد داریم که در این قسمت از سایت راهکارهایی را به آقایان معرفی کنیم که با لباس پوشیدن جذابیت خود را چند برابر کنند. پس با ما همراه باشید.

حتما بخوانید: چگونه پسر/مردی جذاب به نظر برسیم؟ ویژگی های یک جنتلمن

اخیراً آزمایشی انجام دادیم تا ببینیم که لباس ها تا چه حد روی جذابیت و گاهی اوقات قد و اندام ما موثر هستند. برای این آزمایش، خود من به دو شکل متفاوت لباس پوشیدم و به خیابان رفتم و از خانم ها در مورد جذابیتم پرسیدم و از آن ها خواستم که بین نمره یک تا ده به تیپ من نمره بدهند و قد من را حدس بزنند.

نتیجه؟

تقریباً ۱۵ دقیقه طول کشید تا تیپپ را عوض کنم اما این ۱۵ دقیقه حدود ۲۵ درصد در افزایش جذابیت من موثر بود و کاملاً ناباورانه بود که این افراد با ۵ سانتی متر اختلاف، قد من را حدس می زدند.

شش ماه بعد دوباره این آزمایش را با یک تیپ جدید و یک اندام بهتر انجام دادم. این دفعه ۰.۵۳ نمره بیشتری در جذابیت گرفتم. به طور کلی نمره جذابیت من ۸.۲۴ بود که ۳۴ درصد نسبت به دفعه قبل افزایش داشت.

همچنین افراد قد من را بلند تر حدس می‌ زدند. یعنی تقریباً ۳ الی ۴ سانتیمتر بیشتر.

حتما بخوانید: هنر خوب صحبت کردن با افراد مختلف: نکات بسیار مهم و کاربردی

نتیجه می گیریم فقط باید روی جنبه‌ هایی تمرکز کنید که می توانید آن ها را کنترل کنید. اساساً لباسی که می پوشیم، روی جذابیت زیاد ما تاثیر فوق‌ العاده‌ای دارد.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

با این مقاله به شما یاد می دهیم که چگونه این کار را انجام دهیم.

لباس ها چگونه جذابیت شما را افزایش می دهند؟

پوشیدن لباس شیک و افزایش جذابیت

قبل از اینکه به جزئیات اشاره کنیم، بهتر است در مورد عوامل موثر در لباس پوشیدن و جذابیت صحبت کنیم.

 • لباس ها قطعا می توانند فیزیک و اندام شما را بهتر نشان دهند که یکی از عوامل مهم جذابیت است.

جذابیت چیزی نیست که شما برای آن تصمیم گیرنده باشید اما می توانید با انتخاب هایی باعث افزایش و یا کاهش آن شوید. کسانی که سعی دارند به عنوان یک آقا تیپ کاملاً سنگین و مردانه داشته باشند، قطعاً جذابیت بیشتری نسبت به بقیه پیدا می‌ کنند.

لباس ها می توانند نظر دیگران را در مورد شخصیت شما نیز تغییر دهند. مهم تر از همه این که لباس ها نقش بسیار مهمی دارند. در نتیجه ممکن است که با انتخاب صحیح آن ها بتوانید نظر دیگران راجع به

شخصیت خودتان را تغییر دهید. پس همین امر عاملی برای افزایش جذابیت شما خواهد بود.

حتما بخوانید: چطور باکلاس باشیم؟ (23 عادت که مردان باکلاس دارند)

همه ما به طور ناخوداگاه عاشق تیپ مردانه، شانه های پهن و هیکل و اندام مردانه هستیم. به همین دلیل دوست نداریم که با هیچ خوراکی این تناسب اندام را به هم بریزیم.

از لحاظ بیولوژیکی نیز میل به جذابیت بالا در همه ما وجود دارد. انتخاب لباس نیز در جذابیت ما بسیار موثر هستند. این لباس ها می توانند در بلند یا کوتاه تر به نظر رسیدن قد ما تاثیر فوق العاده ای داشته باشند. در نتیجه نقش بسیار مهمی در جذابیت ما خواهند داشت .

 • لباس های شما به شدت می تواند کیفیت شخصیتی و جذابیت شما را به فرد مقابل انتقال دهند.

آیا تابه حال شده که افراد به دلیل نوع لباس پوشیدن شما فکر متفاوتی در مورد شخصیتتان کرده باشند؟ نگاه اول دیگران به شدت به تیپ و ظاهر ما وابسته است و تاثیر بسیار زیادی روی قضاوت دیگران دارد.

استقامت (قدرت و نیرو)، رهبری ( انگیزه برای رهبری گروه)، اصالت (مردی با وضعیت و جایگاه مشخص).

حتما بخوانید: 20 مهارت اجتماعی کاربردی برای اینکه دوست داشتنی تر باشیم؟

تمام سه ویژگی مردانه بالا می تواند در جذابیت موثر باشد و آن را کم و زیاد کند. نوع لباس و رنگی که انتخاب می کنید ، در نشان دادن این سه ویژگی بسیار موثر هستند.

 • لباسی که می پوشید، به جذابیت شما کمک می کند، بدون این که دیگران جنبه دیگری را در میزان جذابیت شما در نظر گرفته باشند.

این موضوع به این معناست که درصد بالایی از استایل و جذابیت شما به لباس پوشیدنتان وابسته است. خب. حالا باید سراغ مرحله بعدی برویم.

همان طور که توضیح دادیم باید بدانید که چگونه لباس بپوشید تا در بهترین حالت خود ظاهر شوید. پس با ما همراه باشید. عواملی که در جذابیت آقایان و لباس پوشیدن آن ها موثر هستند:

1- استفاده از اکسسوری ها

Men's brown leather strap watch

آسان ترین و بهترین راه برای افزایش جذابیت و زیباتر کردن تیپ‌ مردانه شما استفاده از اکسسوری ها می باشد. البته باید در انتخاب آن ها دقت زیاد داشته باشید.

دستبندها، انگشترها، گردنبند ها و ساعت‌ ها، کروات ها و حتی دستمال جیب ها به شدت در جذابیت مردان موثر خواهند بود. به شرطی که با دقت انتخاب شود.

 • اگر دوست دارید که ظاهر جوان تر و شاداب تری داشته باشید و در عین حال مانند پسر بچه ها با تیپ کاملا اسپرت به نظر برسید، حتماً باید یک یا دو عدد دستبند داشته باشید و از ساعت استفاده نکنید.

اگر به استفاده از ساعت اصرار دارید ، بهتر است که یک عدد ساعت را با یک دستبند نازک استفاده کنید.

 • ساعت های رسمی تر قطعاً تیپ شما را بالغ تر، محترم تر و با جایگاه اجتماعی بهتر نشان می‌ دهند.
 • استفاده از دستمال های رنگی نیز باید متناسب با نوع کت شلوار شما انتخاب شود که در افزایش جذابیت و مرتب بودن شما موثر خواهد بود.
 • در فصل زمستان که هوا سرد است و مجبور هستید لایه‌ های کلفت و زیادی از لباس های گرم بپوشید، کم تر می‌ توانید به جذابیت خود فکر کنید اما هر چقدر لباس های انتخابی شما رنگ تیره تری داشته باشند، جذابیت شما افزایش پیدا می‌ کند و در کنار این لباس‌ های تیره می توانید از کراوات های روشن تر استفاده کنید که تضاد خوبی را ایجاد خواهند کرد.

حتما بخوانید: چگونه در چت جذاب باشیم و دلبری کنیم؟ 10 ترفند کاربردی

2-استفاده از جلیقه

Cubavera Men's Cotton Linen Herringbone-Textured Vest

همان طور که پیش‌ تر هم گفتیم، باید یاد بگیرید که چگونه تیپ و ظاهر خود را مدیریت کنید تا تناسب اندام شما بیشتر نشان داده شود که در افزایش جذابیت موثر خواهد بود. جلیقه یکی از همین عوامل موثر در بهبود تیپ و ظاهر شما می باشد.

 • بهترین راهکار این است که به اندام خود دقت کنید. افرادی که هیکل ورزشکاری دارند، با پوشیدن جلیقه می توانند این تناسب اندام را بیشتر نشان دهند.
 • بعضی از جلیقه ها هستند که کلفت می باشند و برای افراد با هیکل لاغر و استخوانی مناسب هستند. زیرا هیکل آن ها را پر نشان می دهند.
 • اگر هیکل درشتی دارید، از جنس پارچه هایی که شل هستند، برای جلیقه استفاده نکنید.
 • افراد لاغر می توانند به جای جلیقه از هودی یا سوییشرت استفاده کنند که ظاهر بهتری به آن ها می دهد. در انتخاب رنگ این جلیقه ها نیز دقت کنید.
 • رنگ های تیره تر شما را لاغر تر و رنگ های روشن تر شما را پرتر نشان می دهد.
 • یقه هفت لباس در جذابیت پوست و ظاهر کلی و مرتب به نظر رسیدن شما بسیار موثر است.

3-لباس متناسب با شخصیت تان

Impressions

هر لباسی که می‌ پوشید، قطعا می تواند بیانگر یک ویژگی در شما باشد و استایل شما را برای دیگران تعریف کند. مثلاً تیشرت های دکمه دار نشان دهنده افراد ورزشکار است. قطعاً ترکیب زیبایی را با یک هیکل ورزشکاری ایجاد می کند. البته در این مسیر باید خلاقیت زیادی هم به خرج دهید.

به نوع لباسی که می ‌پوشید دقت کنید. دوست دارید رسمی به نظر برسید یا اسپرت؟

 • دوست دارید که دیگران با نگاه کردن به لباس شما چه فکری در مورد شخصیت شما داشته باشند؟ پس حتماً مطابق با علایق خود رفتار کنید.
 • از لباس هایی که معمولاً برای اندام شما مناسب نیستند، استفاده نکنید. مثلاً اگر قد کوتاهی دارید، از لباس های بلند استفاده نکنید که تا زانوهای شما هستند.
 • اگر پوست روشنی دارید، از ژاکت ها و تی شرت هایی که رنگ بیش از حد روشن و بی حال دارند ، استفاده نکنید.
 • اما اگر می خواهید ظاهر شاداب تری داشته باشید و کمی اسپرت باشید، از رنگ های شاد و جیغ استفاده کنید.
 • البته استفاده از رنگ های بولد و جیغ جرات می خواهد، پس اگر قدرت ریسک ندارید، همان رنگ های خنثی را استفاده کنید.

حتما بخوانید: مردان از چه نوع چهره زنانه خوششان می آید؟ زنان چطور؟(جدید ترین تحقیقات)

4-انتخاب شلوار مناسب

انتخاب شلوار مناسب

انتخاب شلوار یکی از مهم ترین نکات برای یک استایل مناسب می باشد. مخصوصا زمانی که می خواهید جذابیت خود را با لباس پوشیدن افزایش دهید.

راهکارهایی برای جذاب تر شدن شلوار جین:

 • بسیاری از افراد از خودشان سوال می پرسند که باید چه شلواری را انتخاب کنند. معمولاً شلوارهای لوله تفنگی برای افراد زیر ۴۰ سال و پسرانی که تیپ اسپرت دارند، مناسب می باشد.
 • در کل هر چقدر شلوار لی ها تنگ تر باشند، برای افراد جوان تر مناسب تر هستند.
 • البته شلوارهای راحتی و مخصوص بیرون از منزل نیز برای پسران ورزشکار مناسب است. اما مراقب باشید که تنگی بیش از حد قسمت بالای شلوار کمی ظاهر شما را زنانه می کند و نباید در این مورد زیاده‌ روی کنید.

5-انتخاب کفش مناسب

کفش مردانه مناسب

اصلا نمی توانید تصور کنید که کفش ها چقدر روی استایل کلی شما موثر هستند. کفش ها می‌ توانند در جذابیت شما نقش مهم و بسزایی داشته باشند. بسیاری از افراد مخصوصاً مردان این مورد مهم را نادیده می‌ گیرند و به کفش هایشان توجه ویژه ندارند اما بدون شک جذابیت بسیار زیاد شما به علت کفش های مناسبی است که به پا کرده اید.

 • مهم تر از همه این که هرگز نباید کفش های مردانه پاشنه دار پا کنید.
 • کفش هایی که بیش از حد کف تختی دارند، نیز برای شما مناسب نیستند.
 • قطعاً که کتونی ها بهترین گزینه برای تیپ اسپرت می باشند و تیپ اسپرت شما را تکمیل می کنند و ظاهر شما را بهبود می‌ بخشند.
 • اگر از ژاکت های بلند در فصل زمستان استفاده می کنید ، حتما باید کفش مردانه به پا کنید.
 • می توانید با لباس های تیره کفش هایی با رنگ روشن و برعکس بپوشید .
 • بوت یا پوتین برای مردانی که قصد دارند تا قدشان بلندتر نشان داده شود، گزینه مناسبی است اما مهم ترین نکته این است که همیشه از کفش های خود مراقبت کنید و ظاهر آن ها را تمیز نگه دارید. زیرا کفش های تمیز به شدت در جذاب نشان دادن شما موثر خواهند بود.

حتما بخوانید: هندسه جنتلمن: لباس پوشیدن متناسب با شکل و فرم بدن

چگونه همه این موارد در کنار یکدیگر عالی عمل می کنند؟

هدف این مقاله این است که به افزایش جذابیت شما کمک کند و یاد بگیرید که چگونه باید لباس های خود را انتخاب کنید و چه نکاتی در انتخاب لباس و تیپ شما موثر هستند.

اما نکته مهم و آخرین قطعه این پازل این است که :

 • باید فضای کلی را بشناسید و ببینید که قرار است چه موقعی و به چه جایی بروید تا بتوانید راحت تر تیپ خود را انتخاب کنید.
 • نگاه کردن به عکس های سلبریتی ها در مراسم های مهم نیز می تواند به شما ایده های جالبی بدهد . قطعاً برای انتخاب لباس بیش از همه باید به اندام و قد خود دقت کنید.
 • دوست دارید که چه شخصیتی از شما به دیگران نشان داده شود؟ می توانید از ویدئوهای آموزشی در این زمینه استفاده کنید.
 • حتما در انتخاب کفش متناسب با تیپی که دارید ، دقت کنید.
 • در نهایت حتما روی استفاده از اکسسوری ها دقت کنید.

چنین اولویت بندی هایی به شما کمک می کند که ارزش ها و علایق خود را نیز بهتر بشناسید و با اولین نظر بسیاری از افرادی که با شما هم فکر و هم سلیقه هستند را به خود جذب کنید . قطعا با چنین توجهی به ظاهر و لباس پوشیدن ، نیز افراد بهتری به شما جذب می شوند .

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. مرده شور هرچی استایل و مد ببره چیزی که جای وقار مردانه و عفت زنانه را گرفته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا