آموزش نکات روابط زناشویی موفق

10 نکته برای برخورد/رفتار با بستگان همسر (بعد از ازدواج)

چرب زبان

طبق راهنماهایی که از سمت مشاوران و روانشناسان جهت حفظ روابط صلح آمیز خانوادگی ارائه می شد، 10 قانون اساسی برای برخورد با بستگان همسر وجود دارد. در این مقاله چگونگی آن را یاد خواهید گرفت.

  • با همسر خود یک جبهه محکم تشکیل دهید
  • حد و مرزهایی برای خودتان تنظیم و اجرا کنید
  • برای حل اختلافات ارتباط برقرار کنید
  • انتظارات واقع بینانه داشته باشید
  • خونسردی خود را حفظ کنید – و حتی حس شوخ طبعی خود را

بستگان همسرتان بخش مهمی از زندگی او هستند. این باعث می شود آن ها نیز به بخشی مهم در زندگی شما تبدیل شوند. هیچ کس نگفته که برقراری تعادل بین نیازهای شما با نیازهای دیگران – به ویژه نیازهای یک خانواده کاملا جدید – آسان است. اما ایجاد سازگاری خانوادگی امکان پذیر است – و بسیار ارزشمند می باشد.

حتما بخوانید: 10 تا از مهمترین نکات موفقیت در رابطه زناشویی (تحقیقات جدید)

شما می دانید که ساختن پل ها – و بازسازی برخی از آن ها که در آتش سوزی سوخته اند، آسان نیست، اما می دانید که این یک روش با ارزش برای گذراندن وقت خودتان است. بازده حاصل از سرمایه گذاری شما ما بقی زندگی متاهلی شما خواهد بود. در این جا ایده هایی برای شروع وجود دارد.

 


تعمیرات و نگهداری

توی این پک فوق العاده، تعمیرات و نگهداری منزل رو خودت انجام بده، همسرت و خونواده تو سربلند کن و کلی توی مخارج اضافی صرفه جویی کن!


 

1- با همسر خود کار کنید

این قانون کلیدی است و در زمینه حفظ ارتباط خوب با بستگان همسر بسیار مهم است. همان طور که دیشب شوهر شگفت انگیزم به من یادآوری کرد، برخورد موثر با بستگان همسر با اولین درگیری های کاری با همسرتان شروع می شود. به یاد داشته باشید، شما در این مقوله کنار هم هستید.

هرگز همسرتان را در شرایطی قرار ندهید که او مجبور باشد بین شما و بستگان خود یکی را انتخاب کند. اگر این کار را انجام دهید، همسرتان را در محدوده تقریبا غیرممکن قرار می دهید. در عوض، سعی کنید پیوند همسرتان با پدربزرگ و مادربزرگ، والدین و خواهر و برادرانش را درک کنید. در صورت امکان ، سعی کنید از آن رابطه حمایت کنید. حتی اگر والدین همسر شما جهنمی هستند، باز هم والدین او می باشند.

2- مرزها و محدودیت هایی برای خودتان تنظیم کنید

قبل از وعده های غذایی بچه ها نباید آب نبات بخورند؟ امکانک مک مالی به بستگان همسرتان وجود ندارد؟ با همسر خود تصمیم بگیرید که چه چیزی مهم است و چه چیزی نیست.

به عنوان مثال، ما به بچه هایمان اجازه می دهیم هر زمان که بخواهند آب نبات بخورند. ده دقیقه قبل از شام بستنی می خواهند؟ امکانش هست … منتها تا زمانی که تمام و کمال شام خود را بخورند. اما ما واقعا در مورد کار و فعالیت های مدرسه سخت گیر هستیم. فکر نمی کنم تا کنون بچه های ما نمره زیر “A” گرفته باشند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

حتما بخوانید: چگونه زندگی جنسی خود را در طول ازدواج سالم نگه داریم؟ (7 توصیه)

تحت عنوان یک تیم و گروه کار کنید، ارزش های خانواده خود را تعیین کنید. سپس مقادیر و ارزش های خود را به بستگانتان انتقال دهید. تمام ارزش های خود و کلیه بستگانتان.

3- مرزها و محدودیت ها را اعمال کنید

بدون این که مانند یک نوجوان غیر قابل انعطاف باشید، به سلاح های خود پایبند باشید. به عنوان مثال، اگر نمی خواهید در مضیقه بیفتید، به بستگان خود بگویید که ترجیح می دهید قبل از آمدن به خانه شما تماس بگیرند. اگر آن ها حرف شما را نادیده می گیرند، دفعه دیگر که این کار را انجام دادند، در را باز نکنید حتی اگر همراه خودشان یک کیک خامه ای داشته باشند.

4- مستقیما ارتباط برقرار کنید

در صورت امکان از برقراری ارتباط از طریق شخص ثالث خودداری کنید. از همسرتان نخواهید درباره چیزی که به احساسات شما آسیب می ‌رساند با خواهرش صحبت کند. خودتان مستقیما با خواهرش صحبت کنید.

اگر چیزی شما را آزار می دهد، در اسرع وقت به آن رسیدگی کنید. گاهی اوقات این یک مشکل واقعی است؛ و بعضی اوقات ممکن است سوء تفاهم باشد.

حتما بخوانید: 26 نکته مهم برای جذب مردان توسط همسر (رابطه های پایدار و طولانی)

5- خود را بشناسید

شكسپير این موضوع را سالیان قبل اعلام كرد و اين توصيه هنوز هم ادامه دارد: سعي نكنيد خود را به خانواده همسرتان ثابت کنید. به عنوان مثال، ممکن است آن ها به دنبالSusie خانه دار ضعیف باشند و شما یک فرد توانمند و با قدرت بالا هستید. شما در روز تعطیل هیچ مسئولیتی ندارید که نان چاودار سوئدی بپزید و کره بگیرید. به جای آن کارها، ناخن هایتان را مانیکور کنید و کسی بخواهید که کارهایتان را برایتان انجام دهد.

6- با برنامه همراه شوید

همه پدر شوهرها زندگی نمی کنند تا از سینک آشپزخانه شما مار بیرون بکشند. همه مادر شوهرها رویای پختن کوکی با نوه های خود را ندارند. کلیشه ها را کنار بگذارید و تفکر خود را با واقعیت شرایط تنظیم کنید. انتظار نداشته باشید آن کاری را که مردم نمی توانند، انجام دهند.

7- یاد بگیرید که خونسرد باشید

من تمایل دارم به جایی بپردازم که فرشتگان از پا گذاشتن در آن می ترسند. این کار همیشه بی پروایی و سراسیمگی است. خوشبختانه، شوهرم بسیار معقول تر است. بسیاری اوقات، بهترین کار برای انجام دادن، هیچ کاری است. زمان زخم های زیادی را التیام می بخشد.

حتما بخوانید: روش تقسیم عادلانه کارهای خانه در زندگی مشترک (5 ترفند موثر)

8- بالغ شوید

والدین شما باید شما را دوست داشته باشند. این نوعی تعهد و پیمان است، اما بستگان شما این طور نیستند. این واقعیت را بپذیرید که بستگان شما، والدین شما نیستند و از همان تعهدات پیروی نمی کنند. سعی کنید “متفاوت” فکر کنید – نه “بهتر” یا “بدتر”. برای انجام این کار، در مورد نکات کوچک و موضوعات اصلی مذاکره کنید.

یاد بگیرید که وضعیت را از دیدگاه بستگان خود ببینید. و حتی اگر موافق نیستید، مانند یک فرد بزرگ رفتار کنید. به عنوان مثال، من از گوشت شتر متنفرم. و هرگز آن را نمی خورم. حتی به ندرت آن را می پزم. با این وجود، سال ها بود که مادر شوهرم وقتی برای شام به خانه او می رفتیم، گوشت شتر را کباب می کرد.

بعد از این که در گوشت شتر زیاده روی کرد، متوجه شدم که او در تلاش است تا پسر فقیرش را با گوشت شتر خوشحال کند. معامله بزرگ: من یاد گرفتم که قبل از غذا خوردن در خانه او، سالاد بخورم. شوهرم در آرامش شتر خورد و تنها کسی که رنج می برد، بچه شتر بیچاره بود.

9- با مهربانی رفتار کنید

حتی اگر مجبورید دندان هایتان را رو هم فشار دهید، سعی کنید چیز خوبی بگوید. و اگر واقعا نمی توانید چیز خوبی بگویید، سکوت کنید و لبخند بزنید.

حتما بخوانید: در زندگی مشترک پول را به طور مشترک یا جداگانه مدیریت کنیم؟

10- احساس تواضع و فروتنی خود را حفظ کنید

یکی از دوستان بسیار عزیزم این داستان را می گوید: “وقتی برای فرزند اولم باردار شدم، پدر شوهرم برای من یک هدیه ویژه خریداری کرد: نقشه مراسم خاکسپاری من.” چرا یک تشییع جنازه؟ ” من از او پرسیدم: “چرا این؟” او گفت، خوب ممکن است شما این کار را در زمان تولد انجام ندهید و من فکر کردم که باید آماده باشید.” “اگر من بودم احتمالا مخالف او عمل می کردم. در مقابل، دوست من خندیده و از او برای هدیه اش تشکر کرده است. او و همه بچه هایش عالی هستند.”

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا