آموزش کامل آرایش عروس هندی (تصویری و گام به گام)

0
عروس هندی آرایش شده

می‌خواهیم به شما آرایش عروس هندی را آموزش دهیم. میکاپ صورت عروس یکی از حساس ترین بخش های آرایش است و ما در این نوشته به آن می پردازیم. در واقع اگر به دنبال یک چهره عروس کامل و بدون عیب و نقص هستید، چیزی که بجای اینکه شما را به یک عروس مدل تبدیل کند، زیبایی طبیعی شما را نشان دهد، پس آدرس را درست آمده اید.

پس امروز، من قصد دارم تا به شما بگویم که دقیقا چگونه پیش برویم تا این آرایش عروس به سبک هندی عالی و کامل به نظر برسد.

۱-فیلم آموزش آرایش عروس هندی

اگر کافی نبود، ادامه مقاله را بخوانید:

۲-آموزش گام به گام آرایش عروس به سبک هندی

۱-صورت و گردن را تمیز کنید

هنوز هم اصول و مبانی آرایش یکسان است. از یک کرم تنظیف یا پاک کننده آرایشی استفاده کنید تا صورت و گردنتان تمیز شود. صورتتان را با آب سرد بشوئید و سپس به آرامی خشک کنید.

۲-حلقه های تیره را پنهان کنید

از یک پنهان کننده (کانسیلر) استفاده کنید تا هر گونه حلقه سیاه یا جوش هایی را که به لطف استرس های وارد شدن به یک ازدواج پر ریخت و پاش هندی روی پوست شما ایجاد شده است، پنهان کنید. سپس یک استر را به کار ببرید. این مرحله را از قلم نیندازید. زیر کار شما نیازمند چیزی است تا به مدت شش ساعت تحت نورهای زننده و نزدیک یک آتش بزرگ دوام بیاورد.

۳-از زیرکار استفاده کنید

اکنون زمان استعمال زیرکار است. نیازی به گفتن ندارد، شما به انواع مختلفی از زیرکارهای ضدآب، ضدعرق (و اگر بتوانید پیدا کنید، ضد کشش) نیاز دارید. همچنین، بهتر است از نوعی استفاده کنید که مانند خامه باشد. چرا؟ چون که شما در ادامه لوازم آرایشی بیشتری مصرف خواهید کرد و مطمئنا شما نمی خواهید که مثل یک عروسک سرامیکی به نظر برسید.

این مطلب جالب را ببینید! عکس ۱۰۰ تا از زیباترین آرایش های عروس هندی

۴-زیر کار را به صورت کامل بمالید.

در مرحله بعد، از یک پودر نرم یا فشرده استفاده کنید تا به زیرکار کمک کند تا کاملا پهن گردد. پودر را با یک برس پرزدار استعمال کنید تا اطمینان حاصل کنید که شما حداکثر پوشش را با حداقل غلظت ممکن به دست آورده اید.

H:\photo_۲۰۱۸-۰۴-۲۱_۱۱-۵۳-۱۰.jpg

عکس بالا بعد از استعمال پنهان کننده (کانسیلر)، استر و زیرکار گرفته شده است. همچنین این عکس دقیقا لحظه ای را که نزدیک بود مژه مصنوعی استفاده شود، به تصویر کشیده است.

نکته: اگر شما یک زن زیبای سبزه هستید، این موضوع را با آغوش باز بپذیرید. حتی فکر استفاده از زیرکار روشن تر یا فشرده تر برای زیباتر به نظر رسیدن را به ذهن خود راه ندهید. منظورم این است که زنان مزاحم فامیل از شما خواهند خواست تا این کار را انجام دهید. با یک لبخند، درخواستشان را رد کنید. شما عروس هستید. هیچ کس نباید زیباتر از آنچه شما هستید، باشد.

۵-سرخ نمودن، گلگون نمودن (بلاش)

الان زمان آن رسیده که سراغ سرخ نمودن برویم. بسته به اینکه شما می خواهید چقدر لب هایتان تیره باشد، با یک سرخاب غلیظ یا مقدار کمی پودر برنزه شروع کنید تا استخوان های گونه تان را پررنگ و برجسته کنید. فقط در حق خود لطفی کنید و از ترکیب لب سرخ-تیره چشم-تیره دوری کنید.

۶-تزئین پیشانی

برای عروس بنگالی، تزئین پیشانی مهمترین بخش است. من پیشنهاد می کنم که شما از یک شخص ماهر یا حرفه ای در فامیل کمک بگیرید. شما مسلما نمی خواهید که این بخش آشفته به نظر برسد و کل آرایشی را که تابحال انجام داده اید، خراب کنید.

۷-آرایش چشم

حالا نوبت آرایش فوق العاده مهم چشم است. امروز، روز شماست، پس تا جایی که می توانید چشم هایتان را گیرا و پرابهت جلوه دهید. وجود مژه های مصنوعی در اینجا ضروری است. برای چگونگی استفاده از مژه های مصنوعی، دوره آموزشی را مطالعه نمائید. از سه سایه چشم استفاده کنید و آنها را مخلوط کنید تا لبه های ناموزون هموار گردند. از سرمه ضدآب بر روی خط مژه پایینی خود استفاده کنید. بعد از نصب مژه های مصنوعی، از خط چشم استفاده کنید.

شما در عکس بالا می توانید ببینید که آرایش گونه و چشم و تزئین پیشانی انجام شده اند. تنها چیزی که باقی مانده ماتیک و آرایش ابروها است.

۸-پرکردن ابروها

هرگونه انحرافی را از سر راه بردارید و سپس ابروهایتان را پر کنید. از یک برس خط ابرو کمک بگیرید تا ابروهایتان را به زیبایی شکل دهید.

۹-آرایش لب ها

آخرین مرحله، این مرحله است. از یک خط لب استفاده کنید تا شکل لب هایتان را بکشید. سپس آن را با ماتیکی که به انتخاب خودتان است، پر کنید. لحظه ای صبر کنید و سپس ماتیک را دوباره استفاده کنید. سرانجام، اگر شما دوست دارید لبتان براق باشد، چند بار برق لب را به صورت جارویی روی لبتان بکشید و شما الان کاملا شایسته ستایش هستید.

H:\photo_۲۰۱۸-۰۴-۲۱_۱۱-۵۳-۰۸.jpg

در تصویر بالا شما می توانید مشاهده کنید که آرایش عروس تقریبا تمام شده است. بله، این من هستم که در حال کمک کردن به عروس هستم تا جواهراتش را بپوشد. اگر شما خواهان جلوآمدگی کامل لب ها هستید تا عالی به نظر برسید، آرایش لبهایتان را برای آخرین لحظه ممکن بگذارید.

۱۰-آرایش عروس به سبک هندی- چهره نهایی

H:\photo_۲۰۱۸-۰۴-۲۱_۱۱-۵۳-۰۸ (2).jpg

مطلب مشابه: ۴۰ تا از زیباترین و جدیدترین مدل های آرایش صورت و شنیون عروس

۳-جمع بندی

در اینجا، این که می‌گویند آرایش کمتر، بهتر است تمام و کمال خود را نشان داده است. من متعصبانه و یک‌طرفه قضاوت نمی‌کنم، قول می‌دهم. بگذارید برایتان توضیح بدهم.

اولاً، آرایش بهترین خصوصیات عروس را برجسته می‌کند و چهره او را غیرطبیعی نشان نمی‌دهد. دوما، بسیار مهم است بدانید که این موضوع با میزان توجه به تجهیزات عروسی یا جواهرات عروسی او رقابت نمی‌کند. بلکه این دو مکمل یکدیگر نیز هستند. سوما، طرح چسب چوب صندل بر روی پیشانی عروس بر نمای کلی چهره مستولی نیست. طبق آداب و رسوم، طرح چسب چوب صندل بر روی گونه‌ها نیز استفاده می‌شود اما باور کنید شما قرار نیست که در روز ازدواجتان غیرقابل شناسایی باشید یا روی یک صندلی جلوی آتش شدید بنشینید. شما با استفاده کمی از پودر برنزه یا بلاش بهتر به نظر خواهید رسید.

حتما این مطلب را هم ببینید: آموزش تصویری و جدید آرایش عروس اروپایی به سادگی هر چه تمام تر!

اگر سوالی در زمینه آرایش عروس دارید در بخش نظرات مطرح کنید تا آرایشگران ماهر ما به آن جواب دهند.

شنیون

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید