آموزش آرایشگری مبتدی تا حرفه ای (رایگان)

آموزش گام به گام آرایش صورت در خانه برای اینکه بی نقص بنظر برسید! (مدل جدید)

چرب زبان

در این مطلب و در ادامه آموزش های کاربردی و جذاب میکاپ، بصورت گام به گام و تصویری، نحوه انجام یک آرایش جدید صورت روزانه در خانه برای اینکه بی نقص به نظر برسید را به شما آموزش می دهیم.

بخش اول-نکات مهم قبل از شروع هر آرایش

1-هنگام استفاده از کرم پودر، اگر می خواهید بدانید که کرم پودر مورد نظر به رنگ پوست تان می آید یا نه، کمی از آن را روی گردن، مچ دست یا بازویتان امتحان کنید (رنگی که همرنگ تر است را انتخاب کنید).

2-اگر نمی توانید خط چشم تان را صاف و تمییز بکشید، با زدن سایه سیاه به زیر آن می توانید اشکالاتش را بپوشانید.

 


آرایشگری

توی این پک فوق العاده، آرایشگری، کاشت ناخن و خودآرایی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! آرایشگری رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار! یا با یه آرایش لایت، توی هر جمعی بدرخش!


 

3- براي اينکه پوست شما خيلي برق نزند پس از اتمام آرايش از پودر جامد استفاده کنيد. اگر پوست شما خيلي برق مي زند از پودري استفاده کنيد که روغن پوست شما را جذب کند.

4-هر وقت احساس کردید که چشم هایتان خواب آلود به نظر می رسند، سایه چشم روشن تان را بردارید و آن را به گوشه داخلی و وسط پلک هایتان بمالید. کم از آن هم به زیر ابرویتان اضافه کنید تا چشم هایتان زیباتر به نظر رسند.

5- هنگام استفاده از رژ گونه برس را از لاله گوش به سمت گونه ها حرکت دهيد و در ضمن از رژ گونه هاي روشن استفاده کنيد تا گونههاي شما مشخص تر از پوست زيرين شود. بياد داشته باشيد که آرايش تيره تصويري گرفته تر و آرايش روشن به شما تصويري روشن تر و برجسته تر مي دهد.

6-اگر می خواهید مژه هایتان را بلندتر و حجیم تر نشان دهید، ریمل را زمانی که از سمت پایین به سمت بالای مژه هایتان می کشید، به دو طرف بلرزانید. سپس آن را به طور عمودی و با دقت بر مژه های پایین تان بکشید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

7- ابتدا روشن ترين سايه را بر پشت چشم خود بزنيد.بعد يک سايه با روشنايي متوسط بر روي اولين سايه بزنيد. تيره ترين سايه را در گوشه بيروني چشم بزنيد تا ايجاد عمق در چشم کند.

8- برای آرایش لب ها، از یک خط لب استفاده کنید و لب پایینی خود را یک کم بزرگتر کنید. برای لب ها از یک رژ لب نسبتا تیره استفاده نموده، و برای مرکز لب پایینی از جلای روشن تر بهره بگیرید.اگر می خواهید لب های خود را کوچک یا بزرگ کنید لازم است که چندین مرتبه با خط لب خود این کار را تمرین کنید. اگر یک خط لب را خیلی پایین تر از حد معمول بکشید، همچون دلقک ها به نظر می رسید.

بخش دوم– ویدیوی آموزشی

1- آموزش آرایش صورت دخترانه ساده

2- آموزش آرایش چشم ساده روزمره

3-آموزش آرایش ملایم صورت

بخش سوم– آموزش گام به گام یک آرایش عالی روزانه

گام 1- لکه های تیره را بپوشانید

آموزش آرایش صورت

اولین قدم این است که مقداری کرم مرطوب کننده روی پوست خود بمالید تا کانسیلر بطور یکنواخت روی پوست شما مالیده شود. (کانسیلرها درواقع کرم‌پودرهای فشرده روشن و رنگی هستند که شما می‌توانید آنها را قبل یا بعد از کرم پودر استفاده کنید که بستگی به موارد استفاده از آن دارد)

از یک کانسیلر همرنگ پوست خود یا کمی روشن تر استفاده کنید. شروع کنید با برس آرایش،مثل تصویر، بصورت خط خطی زیر چشم خود بمالید و سپس با انگشتی که حلقه ازدواج را دست می کنید آن را بصورت یکنواخت روی پوست خود پهن کنید.

نکته: دقت کنید که برای بهتر پهن شدن کانسیلر، از نوک برس آرایشگری استفاده کنید.

گام 2-زیرسازی کنید

آموزش آرایش صورت 8

برای اینکه خیلی سریع به پوست صاف برسید، از یک کرم پودر فشرده (کانسیلر) استفاده کنید. کرم پودر را برداشته و مثل یک ماژیک بزرگ شروع به کشیدن خطوط ضخیم پایین گونه ها، اطراف دماغ و بالای ابرو ها کنید و سپس با کمک انگشتان تان آنها را با کانسیلر قبلی که مالیده اید، روی پوست ترکیب کنید و کاملا بمالید. اگر هم می خواهید کمی برنزه تر بنظر برسید، قبل از ترکیب کردن، مجددا خطوط کرم پودر را در نقاط گفته شده، با کمک کرم پودری با دو سه درجه تیره تر بکشید و بعد با انگشتان تان آنها را روی صورت و روی گردن بمالید و ترکیب کنید. گرمای دست شما باعث می شود که کرم پودر یا کانسیلر خیلی راحت با پوستتان یکنواخت شود.

نکته: اگر می خواهید پوست تان روشن تر بنظر برسد، قبل از اینکه شروع به ترکیب کردن و مالیدن کانسیلر و کرم پودر کنید، کمی انگشتان خود را با کرم مرطوب کننده یا سفید کننده آغشته کنید.

گام 3-ارزیابی دوباره و برطرف کردن نقص ها

آموزش آرایش صورت 7

یک بار دیگر صورت خود را ببینید و اگر هنوز لکه هایی مشاهده می شود، باز هم یک لایه دیگر کانسیلر روی صورت خود بمالید (همان کانسیلری که در گام اول استفاده کردید).

نکته: برای اینکه آرایش تان طولانی تر بماند، کانسیلر این مرحله را با کمک پنکک به صورت خود بمالید.

گام 4- حالا گونه های خود را قرمز کنید (رژگونه)

آموزش آرایش صورت 6

بعد از سایه زنی و رفع لکه ها، شروع به قرمز و درخشان کردن گونه های خود با کمک رژگونه کنید. رژگونه را دقیقا بر روی نوک گونه برجسته خود بمالید (اصطلاحا بر روی سیب گونه-برای پیدا کردن سیب گونه، کافی ست لبخند بزنید!). رژگونه را با کمک انگشتان خود رو به سمت بالا و به سمت کناره های پیشانی خود بمالید.

نکته: اگر قرمزی صورتتان زیاد شد، بجای اینکه صورت تان را بشویید و ازاول شروع کنید، کافی است کمی کرم پودر روی محل قرمزی زیاد بمالید.

گام 5-نوبت هایلایتر است

آموزش آرایش صورت 5

برای اینکه آرایش تان حرفه ای تر بنظر برسد، با کمک انگشت اشاره خود شروع به مالیدن هایلایتر از زیر گونه به سمت استخوان ابرو کنید. اگر پوست تان متوسط تا کمی تیره است، از هایلایتر کرمی رنگ استفاده کنید و اگر پوست روشن تری دارید، از هایلایتر روشن. برای اینکه چشمان تان زیباتر بنظر برسد، کمی هایلایتر هم به گوشه بیرونی چشمانتان بمالید.

گام 6-برنزه و ایجاد سایه روی پلک

آموزش آرایش صورت 4

با استفاده از پالت آرایشگری خود، از رنگ برنزه و طلایی برای ایجاد سایه روی پلک خود استفاده کنید تا چشمان تان بزرگ تر و زیباتر بنظر برسد. هرجایی که صورت شما چروک دارد یا تورفتگی، رنگ برنز استفاده کنید (فقط با کمک قلم براش، و با انگشت هم کمی به روی پلک خود بمالید). این دو رنگ را روی استخوان ابروی خود نمالید. رنگ طلایی را هم روی پلک های خود (بیشتر در وسط پلک) بمالید.

نکته: با مالیدن رنگ طلایی زیر چشمان تان براق تر می شود.

گام 7- آرایش تان را کمی غلیظ تر کنید

آموزش آرایش صورت 2

برای شدت بیشتر، با کمک مداد چشم قهوه ای رنگ و ریمیل، مژه بالایی خود را تیره کنید.  اگر ابروهای شما مثل تصویر، پر نیستند، با کمک مداد، آن ها را پر کنید.

گام 8- لب های خود را خندان گونه کنید

آموزش آرایش صورت 1

اگر لب هایتان خشک هستند یا چروک دار، خیلی آرام از یک رژلب لایت یا رنگ توت فرنگی استفاده کنید و آن ها را براق کنید. بگذارید رژلب خوب روی لب تان بنشیند و سپس اضافه ها را با یک دستمال تمیز پاک کنید. سعی کنید بیشتر به وسط لب های خود بمالید تا اصطلاحا لب های kissy face تری پیدا کنید.

نکته: برای اینکه رژلب تان زمان بیشتری بماند، قبل از مالیدن رژلب، کمی یخ روی لب های تان بگذارید.

باز هم هرگونه سوالی در زمینه آرایش صورت دارید، در بخش نظرات با ما مطرح کنید.

آموزشهای کاربردی آرایشگری ما

خودآرایی

آرایش صورت در خانه آرایش لایت و طبیعی
اشتباهات آرایشی خانم ها جلوگیری از خراب شدن آرایش مان در روزهای گرم 

پاکسازی آرایش

روش پاک کردن آرایش با 2 ماده ساده روش پاکسازی پوست چرب
روش پاکسازی پوست خشک

ساخت مواد آرایشگری در منزل

ساخت رنگ مو با زردچوبه ساخت سرمه چشم خانگی
ساخت پالم لب در منزل

رنگ مو

انواع رنگ مو با اسم و تصویر 7 رنگ موی طبیعی که در منزل یافت می شوند
روش انتخاب رنگ مو متناسب با چهره مان

کاشت ناخن

کاشت ناخن چیست؟ بهمراه زیباترین تصاویر روش طراحی ناخن
جدیدترین متدهای تخصصی کاشت

آرایش لب

آرایش لب با توجه به چهره اشتباهات در آرایش لب
نکات تزریق ژل لب

آرایش چشم

کاشت مژه موقت درشت کردن چشم با آرایش
نکات کشیدن خط چشم 10 مدل آرایش چشم زیبا

استفاده از ابزار آرایشگری

نحوه استفاده از کانسیلر نحوه استفاده از کرم پودر و پنکک
نحوه استفاده از هایلایتر

مدل های جدید آرایشی

80 مدل آرایش موی کوتاه و بلند جدید 20 مدل موی نسکافه ای جدید
40 مدل جدید آرایش عروس بهترین سالن های زیبایی خانم ها در شهر تهران

 

شنیون

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا