آموزش آرایشگری مبتدی تا حرفه ای (تصویری)

آموزش تصویری و گام به گام شینیون موی عروس (جدید و بسیار زیبا)

در ادامه آموزش های کاربردی آرایش، در این مطلب بصورت تصویری و گام به گام، مدل جدید شینیون موی عروس را به شما آموزش می دهیم. در مطالب قبلی راجب فیلم آموزش ۳ روش کاشت ناخن در منزل به زبان ساده +تصاویر جدیدترین مدل ها و سپس آموزش تصویری کاشت مژه با روشی بسیار ساده و جدید توضیح دادیم.

۱- روش اول-روش ساده

دانلود ویدیو

۲- روش دوم

دانلود ویدیو

۳- روش سوم

دانلود ویدیو

مطلب مشابه: ۳۰ تااز جدیدترین مدل های مو عروس (ایرانی-اروپایی) که حیرت زده خواهید شد!

۴- روش چهارم

دانلود ویدیو

۵- روش پنجم

۶- روشهای دیگر (ویدیوهای ۱ دقیقه ای)

دانلود ویدیو

دانلود ویدیو

دانلود ویدیو

دانلود ویدیو

دانلود ویدیو

۷- نکات مهم درباره شینیون موی عروس

  • این که پس از اتمام شینیون از چه اسپری استفاده شود، اهمیت زیادی دارد زیرا بعضی از مدل موها نیاز به یک اسپری قوی تر دارند تا موها ثابت مانده و برخی دیگر از مدل موها تنها با یک اسپری سبک حالت گرفته و طبیعی تر به نظر می رسند.
  • یک روش ساده برای شینیون این است که کار خود را تا پایین گردن ادامه داده و یک قسمت از موها را به شکل مثلثی نگه دارید. این مثلث را به دو قسمت تقسیم بندی کرده و موهای قسمت راست را پس از تاب دادن به سمت چپ و موهای قسمت چپ را پس از تاب دادن به سمت راست برده و محکم کنید. سپس موها را کمی بالا برده و شکل بدیع تری در آن به وجود آورید. البته در این روش می توان برای قسمت جلویی سر از هدبند نیز استفاده کرد.
  • برای افراد مختلف شینیون کردن مدت زمان متفاوتی به طول می انجامد. اما به طور نرمال حداکثر زمان انجام یک شینیون ساده باید ۱۵ دقیقه در نظر گرفته شود تا هم سرعت فرد بالاتر رفته و هم بتواند با کمترین آسیب به سلامت خود در حداقل زمان ممکن یک شینیون زیبا به وجود آورد. البته دستیابی به این زمان، نیاز به تمرین دارد.
  • هنگامی که یک متخصص شینیون مشغول به خلق یک مدل مو می شود، باید در نظر داشته باشد که کجا بایستد و یا این که چگونه موها را حرکت دهد، زیرا باید بدن در همان جهت حرکت موها، حرکت کند. بنابراین این بار که یک پیچش یا تاب مو به صورت دلخواه شما در نیامده، کافی است جای خود را تغییر داده و در جهت حرکت این پیچ قرار گیرید.
  • گاهی اوقات مشتری، موهای بسیار صافی دارد و به همین دلیل باید زحمت بیشتری برای حجم دادن به موها کشیده شود. در این صورت کافی است دسته کوچکی از موهای زیرین با استفاده از انگشت شصت و اشاره پیچ داده شده و در جهت مخالف سر قرار گیرند. این کار باید در پنج دسته مو و در نقاط مختلف سر تکرار شده تا حجم دلخواه به دست آید. برای به دست آوردن نتیجه بهتر نیز می توان بقیه موها را اتو مو کشید.
  • دقت کنید که پایه شینیون باید محکم باشد،در ایجاد شینیون افراط نشود،بعد از زدن پوش مناسب،وزهای مو باید به وسیله شانه پوش و استفاده صحیح و مناسب از ژل و تافت از بین برود.
  • مواظب باشید که حتما مو تمیز باشد و چربی مو مانع از انجام شینیون صحیح نشود.

مطلب مشابه: آموزش تصویری و جدید آرایش عروس اروپایی به سادگی هر چه تمام تر!

۶- چندتا از جدیدترین و زیباترین مدل های شینیون عروس

اگر سوالی درزمینه شینیون موی عروس دارید در بخش نظرات با ما مطرح کنید.

نکات آرایش عروس

نکات جالب آرایشگری

شنیون
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن