شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

یک مرد خوش اخلاق چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ (نظر متخصص روانشناسی)

چرب زبان

گروهی از مردان خوب میتوانند مدرسه، دانشگاه و جهان را تغییر دهند. هر مرد پروسه ای در حال پیشرفت است در اینجا 30 ویژگی یک مرد خوب را که هرکسی میتواند رشد کند و به آن برسد را بررسی می کنیم.

  1. او دارای شخصیت یکپارچه و ساده است: یک مرد خوب کمتر صحبت و بیشتر عمل میکند. منشاء لاتین “یکپارچگی ” به معنای کامل است و هنگامی استفاده میشود که یک پسر جذاب است، روابط اجتماعی خوب دارد. همه جای مفید می رود، او یک آدم مشخص است.
  2. او متعادل است: خانواده و دوستان همیشه برای او در اولویت اول هستند. زمان خود را اولویت بندی می کند و برای آینده برنامه دارد و در بسیاری از زمینه ها خوب است. او یک مرد دوران مدرن است.
  3. او اعتماد به نفس دارد: نه طوری که باعث بی برنامگی گردد. او نسبت به خود عزت نفس دارد و معتقد است که او سزاوار بهترین است.
  4. او شجاع است: بدنبال خواسته هایش است. حتی اگر در مورد رسیدن به آن تردید داشته باشد. او در مورد نزدیک شدن به زنها و شروع گفتگو نگرانی ندارد.
  5. او شنوده است: مرد خوب نگران تن صدای خود نیست. او تپق نمیزند و از قانون که 75 درصد از زمان باید گوش داد پیروی میکند.
  6. او ابتکار عمل دارد: مرد خوب یک رهبر است و شروع کننده روابط است.
  7. او ریز بین است: اگر چه برای مرد سخت است ولی یک مرد خوب سعی میکند تا بر همه چیز اشراف و سازماندهی داشته باشد. وقتی به دنبال دختر رویاهایش می آید، او کوچکترین مسایل را در مورد او میداند.
  8. او احترام خود را دارد و به همه احترام می گذارد: او بر آنچه می خواهد باشد، تمرکز می کند و با خود گفتگوی مثبت درونی ایجاد می کند. یک پسر خوب است آرام و بخشنده است.
  9. او خود را به چالش می کشد: که یک مرد بهتر باشد اکثر مردان به این باورند که نیاز به مبارزه و غلبه بر دیگران دارند. یک مرد خوب درک می کند که با غلبه بر خود از درگیری و ضرب و شتم هر کس دیگری خود داری کند.
  10. او متعهد و عملگرا است: او صریح وحرف میزند و در پس حرف منظورش را بیان نمیکند. او از طریق کلام باهمه حتی افرادی که قبول ندارد ارتباط برقرار میکند. او در روابطش وفادار است.
  11. او علیه بی عدالتی مبارزه می کند: هنگامی که یک مرد خوب می بیند که یک فرد با یک زن بد رفتار ی میکند، در تصور خود خواهرش، مادر یا دخترش بجای آنزن میبیند و برای مبارزه با بی عدالتی قدم بر می دارد، حتی اگر فرد مقابل دوستش باشد.
  12. او صادق است: صداقت می تواند به او آسیب بزند اما این آغاز تغییر به سمت بهتر شدن است. یک مرد خوب می داند که صادق بودن ممکن است دشوار باشد، اما سختی آن بسیار کمتر از سختی ناشی از نتیجه دروغ های بی خاصیت است.
  13. او پول خود را دوست دارد: او تصمیم می گیرد که برای آینده برنامه ریزی کند و برای خودش بودجه بندی داشته باشد.
  14. او شوخ طبع است: او خود را خیلی جدی نمی گیرد و خوشحال است که پایه شوخی همه است.
  15. او فروتن است: او اجازه می دهد که دیگران شریک لحظاتش باشند و فردگرا نیست.
  16. او یک بازیکن تیم است: او می داند موفقیت تیم موفقیت او است و موفقیت تیم برای او از موفقیت خودش مهم تر است.
  17. او سازگار است: همه چیز اگر چه همیشه بر مراد او نیست اما او خود را همیشه حفظ میکند و دوباره تلاش می کند. او را در هر صحنه ای قرار دهید، خود را با شرایط هماهنگ می کند و راحت است.
  18. او خوشرفتار است: اقدامات او با توجه و مراقبت انجام می شود.
  19. او همیشه در حال یادگیری است: مرد خوب، زندگی را دوست دارد و می خواهد بیشتر از آن استفاده کند. او حداقل یک کتاب را در ماه خواند.
  20. شخصیت او از مردان مورد احترامش اقتباس گرفته است: او الگو ها یش را از میان مردانی که دوست دارد شبیه شان باشد پیدا میکند و با آنها به طور منظم ملاقات می کند.
  21. او روابط دوستانه واقعی و نزدیکی دارد: او برادری و اتحاد دارد و میداند “آهن، آهن را برنده و قوی میکند و برادر برادر را برنده و قوی “.
  22. او تمایل دارد تا فرهنگ سطح بالایی داشته باشد: او دوست دارد زمانی که میمیرد، جهان مکان بهتری باشد.
  23. او میانه رو است: (معتدل ​​در عمل، تفکر، احساس) او در جشنها و مهمانی ها غیر قابل پیش بینی و خارج از کنترل نیست. مرد خوب کسی است که همیشه آماده سفر باشد او قبل از عمل فکر میکند؛ و اجازه نمیدهد احساسات بر او غلبه کنند.
  24. او تعالی اخلاقی را تروحیج و حمایت می کند: او درست و غلط را میداند. مرد خوب کسی است که به خانم سالخورده کمک می کند تا مواد غذایی خود را به ماشینش حمل کند.
  25. او در هر زمان ممکن صلح طلب است: او حریم خصوصی دارد؛ و دارای اعتماد به نفس بی مانند در دوران سختی است.
  26. او به سلامت جسمی خود اهمیت میدهد: او می داند بدن او یک معبد و پرستشگاه مقدس است و برای بهبود سلامت و ظاهرش تلاش میکند.
  27. افق دید مدیریتی دارد: مرد خوب با تفکر بلند مدت می تواند با درک اقدامات امروز خود، بر زندگی آینده خود و دیگران تأثیر بگذارد.
  28. او حقشناس است: او به سختی کار می کند و از همه چیزش خشنود است.
  29. او برای خانواده اهمیت قایل است: نه تنها او نگران میراثی است که بر جای میگذارد، همچنین به میراث و سنت های که از گذشتگانش بر جای مانده احترام می گذارد.
  30. او به آفرینش معتقد است: او روز خود را با ستایش حاکم دنیا آغاز می کند و برای مراحل بعدی خود می ایستد و گوش فرا میدهد.

حتما بخوانید: شخصیت شناسی افراد مختلف از روی چهره آن ها (جدیدترین روش بدون خطا)

طبق تحقیقات روانشناسی، مردی که اکثر این ویژگی ها را داشته باشد یک مرد خوش اخلاق محسوب می شود و می توانید 100 درصد روی او حساب کنید. همچنین ویژگی های دیگری وجود دارد که یک مرد را فوق العاده متمایز و برجسته می کند که در زیر امده است:

دانشمندان می گویند اگر یک مرد این 9 ویژگی را دارد هرگز نگذارید از دستتان برود

word image 288

1-اگر او هوشمند است: در حالی که بعضی از ما به طور طبیعی باهوش تر از دیگران هستیم، یک مطالعه جدید از دانشکده اقتصاد هنکن در فنلاند نشان می دهد که مرد ان با هوشتر کمتر بی وفایی میکنند بر اساس این ‌‌تحقیقات، مردان هوشمند بیشتر احتمال دارد ازدواج کنند و در ازدواج بمانند؛ بنابراین اگر شما نگران با هوشتر بودن همسر نسبت به خودتان هستید الف) نترسید زیرا هوش همه چیز نیست و ب) حالا می دانید کسی را دارید که ممکن است نسبت به شما وفادار تر باشد..

 


تعمیرات و نگهداری

توی این پک فوق العاده، تعمیرات و نگهداری منزل رو خودت انجام بده، همسرت و خونواده تو سربلند کن و کلی توی مخارج اضافی صرفه جویی کن!


 

2- او شما را می خنداند: پیدا کردن کسی که می توانید با او بخندید با اهمیت است و یک مطالعه نشان داده است که مردان شوخ طبع به احتمال بیشتری دارای رابطه موفق هستند.

3- او فعالانه از حرفه شما حمایت می کند: یک تحقیق نشان داد که شوهران در دو سوم تصمیمات زنان برای خروج از مشاغل خود عامل تعیین کننده ای هستند، زیرا اغلب آنها فکر می کنند که پرورش فرزند وظیفه آنهاست. حتی زمانی که در این مطالعه زنان شوهرانشان را به عنوان حامی توصیف کردند، مردان حاضر به تغییر برنامه های کاری خود برای 4- مراقبت از فرزندان نیستند: او با دوستان و خانواده شما به همان اندازه که شما با دوستان و خانواده او تعامل دارید، معاشرت میکند. غیر معمول نیست که یک زن زندگی اجتماعی خود را از دست بدهد تا بتواند وارد زندگی با مرد جدیدش بشود؛ اما این اتفاق برای یک مرد نادر است.

حتما بخوانید: 9 تا از نشانه های بی میلی مرد به زن طبق تحقیقات جدید روانشناسی

اخیرا یک مطالعه نشان داد که مردان جوان نسبت به روابط عاشقانه خود با زنان، پذیراترهستند.با این وجود حفظ روابط دوستانه شما نیز مهم است؛ بنابراین اطمینان حاصل کنید که مرد مورد نظر شما نه تنها نمی خواهد شما را از دیدن دوستانتان محروم کند، بلکهبرای آشنایی با آنها نیز تلاش میکند.

5- او باهوشی رمانتیک است: اگر چه باورهای کلیشه ای این است که، این زنان هستند که ناتوان در مورد بیان احساسات هستند و این موضوع برای مردان سخت نیست؛ اما این بطور قطع همیشه درست نیست، این مهم است که هر فردی در یک رابطه سطح مشخصی از هوش هیجانی داشته باشد. مطالعات نشان می دهد که زنان نظرات و دیدگاه شریک زندگی خود را نسبت به مردان بهتر درک میکنند این مساله برای برقراری رابطه سالم ضروری است.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

6- او به نظرات شما احترام می گذارد و به آنچه شما می گوید گوش فرا می دهد: کوته بینی یک ویژگی منحصر به یک جنس خاص نیست، اما اگر یک مرد متقاعد شود که همیشه حق با است و هرگز نظر شما را در نظر نمی گیرد، ویژگی خوبی نیست. به گفته دکتر جان گوتمن، نویسنده کتاب هفت اصل برای انجام ازدواج، اگر یک مرد اثر بخشی و نفوذ زن خود را نپذیرد میتواند نشانه ای از قدرت طلبی و انحصار طلبی باشد.

7- او مایل به مشارکت کاری با شماست: یک مطالعه از دانشگاه تگزاس نشان می دهد که موفق ترین روابط به سازگاری زوجین مربوط نیست، بلکه با ایجاد رابطه کاری به این موفقیت رسیده اند. دکتر تد هادسون، نویسنده تحقیق می گوید “تحقیقات من نشان می دهد که در این زمینه سازگاری بین دو زوج ناراضی و راضی هیچ تفاوتی وجود ندارد.

بنابراین اگر شما یا شریک زندگی خود همیشه به دنبال بهترین چیز بعدی هستید، نسبت به آنچه انجام داده اید یا بدست آورده اید، ممکن است برای رابطه شما خوب نباشد.

8- او دستاوردهای شما را تحسین می کند: این که شما برای رسیدن به زیبایی اندام وزن کم می کنید یا برای سفر به آلمان، آلمانی یاد میگیرید مستلزم آن است که همراهی داشته باید که موفقت های شما را تشویق کند.

اما فقط این کافی نیست که احساس خوبی داشته باشید – یک مطالعه منتشر شده در مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی نشان داد که زوجهایی که این کار را انجام دادند نسبت به کسانی که واکنش منفی یا بی تفاوت داشتند از روابطشان بیشتر راضی بودند.

9- او توانایی های شما را مشارکت میدهد: با توجه به یک مطالعه، داشتن چشم انداز هماهنگ و همسو در زندگی می تواند برای داشتن یک رابطه موفق بسیار مهم باشد. شباهت بیشتر شخصیتی شما و همسرتان احتمال پیدا کردن نحوه برخورد مشابه با مشکلات را از روشهای مشابه افزایش می دهد.

هرچند که اولویت های شما و شریک زندگیتان، هماهنگ باشند، روش های مشابهی را برای انجام کارها بکار خواهید برد و این به احتمال زیاد منجر به سطح بیشتر احترام به یکدیگر خواهد شد. البته، اگر شریک زندگی شما تمام ویژگی های بالا را نداشته باشد، به این معنی نیست که شما باید لزوما بلافاصله او را ترک کنید – همه ما به دنبال چیزهای مختلف در یک شریک و رابطه هستیم.

حتما بخوانید: راز چشمان جذاب برای آقایان جهت جذب خانم مورد علاقه (تحقیقات جدید)

اما اگر او تمام این خصوصیات را داشته باشد ایده آل است. باز هم اگر سوال، نظر یا تجربه ای راجب مردان خوش اخلاق دارید در بخش نظرات با ما مطرح نمایید.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. من همیشه فکر می کردم که شوهر داری بلدم تا اینکه از دواج کردم و دیدم هیچی بلد نیستم. مثلا چند وقت پیش از عطر و ادکلن سان تارا یکی از بهترین رایحه ها رو خریدم و خواستم باهاش کمی دلبری بکنم اما واکنش شوهرم اصلا کاملا معکوس بود تا اینکه به سایت شما برخوردم. مطالب مفیدی بود و می بایست در این زمینه بیشتر تحقیق کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا