شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

46 نشانه که یک مرد/پسر از شما خوشش می آید

چرب زبان

در اینکه مرد زندگی تان شما را دوست دارد یا نه دچار تردید شده اید؟ در این مقاله شما را با نشانه های یک مرد عاشق آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

آیا او مرا دوست دارد؟

اگر در تلاش برای پاسخ به این سوال هستید باید بدانید بسیاری از مردان طوری آموزش داده نشده اند که ارتباط برقرار کنند. به همین دلیل، ممکن است نتوانند به زنی که دوست دارند احساس واقعی خود را نشان دهند.

بسیاری از مردان در سنین مختلف احساسات خود را فقط با اعمالشان منتقل كنند و باعث می شوند طرف مقابل سردر گم شود.

برای کمک به شما (و مردی که به او علاقه مند هستید) لیست زیر را تهیه کرده ایم. با مطالعه این موارد با نشانه های مردان عاشق آشنا خواهید شد.

46 نشانه که نشان می دهند یک مرد/پسر از شما خوشش می آید

1- با شما تماس چشمی برقرار و حفظ می کند.

زبان بدن در مواردی که کلمات کاری از پیش نمی برند بسیار گویا خواهد بود. اگر پسری شما را دوست داشته باشد، برای انتقال علاقه خود از تماس چشمی استفاده می کند. به طور طبیعی، چشم افراد در اطراف سرگردان است در نتیجه اگر احساس کنید که فرد مقابل نمی تواند چشمان خود را از شما بردارد، ممکن است جذب شما شده باشد.

مطالعه ای که در سال 2006 توسط گرهی از روانشناسان در انگلیس انجام شد، نشان داد که نگاه متقابل به عنوان “محرک برانگیختگی” عمل می کند و باعث افزایش تمرکز ما می شود. بدین ترتیب ما می توانیم درک بیشتری نسبت به شخص مقابل به دست آوریم.

بنابراین، اگر پسری ارتباط چشمی قوی با شما برقرار کند، در واقع می خواهد حرفهای شما را بشنود و این می تواند به معنای دوست داشتن شما باشد.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

2- تا جایی که می تواند مکالمه با شما را ادامه می دهد.

اگر مرد مورد نظر، شما را دوست داشته باشد به پاسخ های یک کلمه ای یا عبارات ساده و بی ربطی که در واقع معنایی ندارند بسنده نمی کند. بلکه در مورد مسائل روزمره خود صحبت خواهد کرد یا از شما سوال خواهد پرسید.

3- معمولا اولین پیام ها از طرف او ارسال می شوند ( نه فقط شب ها).

پسری که شما را دوست دارد به ارسال پیام های هر از چند گاهی آنهم در ساعت 10 شب بسنده نمی کند. علاوه بر این اولین پیام ها معمولا از طرف او ارسال می شوند.

اگر شما را دوست داشته باشد، از شروع گفتگو ابایی نخواهد داشت، و سرانجام سراغ اصل مطلب می رود.

4- سعی می کند به شما نزدیک شود.

یک راه عالی برای شناخت پسری که نسبت به شما احساسات عاشقانه دارد وجود دارد. آن هم این است که مدام تلاش می کند به هر طریقی به شما نزدیک شود.

5- در مکالمات ویدئویی به دوربین نگاه می کند.

بسیاری از مردان در گفتگو یا تماس های ویدیویی به اطراف اتاق نگاه می کنند- یا دوربین را مقابل موهای خود یا دیوار قرار می دهند.

اما اگر پسری احساس علاقه بیشتری نسبت به شما داشته باشد، معمولا هنگام صحبت به دوربین نگاه می کند و چهره شما را تماشا می کند. به این نکته توجه داشته باشید.

اگر می توانید در مورد هر چیزی صحبت کنید و مکالمات طولانی داشته باشید، احتمالا او واقعا به شما علاقه مند شده است. این یکی از قوی ترین نشانه های عشق از طرف یک مرد است.

6- هر بار که عکس جدید می فرستید فورا آن را بررسی می کند.

اگر دقیقا پس از ارسال سلفی آن را بررسی می کند، این یعنی از آنچه می بیند خوشش می آید.

یک زوج عاشق

7- رو به شما می ایستد (قرار می گیرد).

تصور می شود جهتی که پاهای افراد به آن نشانه می رود یک انتخاب ناخودآگاه و به سمت چیزی است که به آن علاقه دارند.

اگر پاهای طرف مقابل معمولا رو به شما قرار دارند و زمانیکه که کنار یکدیگر نشسته اید بدن خود را به سمت شما برمی گرداند، احتمالا شما را دوست دارد. مخصوصا اگر در حین انجام کار به شما پشت نکند. این حالت نشان دهنده صمیمیت است.

8- در دیدارهای حضوری خجالتی است، حتی اگر بصورت آنلاین اینگونه نباشد.

اگر فرد مورد نظر در گفتگوها و تماس های آنلاین بسیار دوستانه و صمیمی برخورد کند اما وقتی او را می بینید خجالتی یا ساکت به نظر برسد، ممکن است روی شما کراش داشته باشد.

با او گرم و صمیمی شوید و ببینید آرامتر می شود یا خیر. البته توجه داشته باشید که اگر در زندگی واقعی با شما برخورد صمیمی داشته باشد، لزوما به این معنا نیست که شما را دوست ندارد!

9- تمام استوری های شما در شبکه های اجتماعی را تماشا می کند.

اگر به طور مداوم نسبت به استوری های شما واکنش نشان می دهد، احتمالا به شما علاقه مند است.

10- هنگام مکالمه با شما به سمت شما خم می شود.

مردان معمولا به سمت زنی که به او علاقه دارند متمایل می شوند و از زنی که نسبت به او بی تفاوت هستند فاصله می گیرند.

اگر هنگام ایستادن لگن خود را به سمت شما زاویه می دهد و هنگام نشستن نیز به داخل خم می شود احتمالا حس خاصی نسبت به شما دارد.

11- شما در لیست بهترین دوستان او در Snapchat هستید.

این بدان معنی است که او بیش از هر کس دیگری با شما صحبت می کند. در نتیجه یا دوستان فوق العاده خوبی هستید یا به شما علاقه مند است.

12- هرگز شما را بی پاسخ نمی گذارد.

اگر همیشه بلافاصله پس از خواندن پیام های شما پاسخ می دهد و هرگز شما را بی پاسخ نمی گذارد می تواند به این معنی باشد که جز اولویت های او هستید.

قرار گذاشتن

13- همیشه چیزی را در تلفن خود به شما نشان می دهد.

اگر برای نشان دادن چیزی در تلفن خود به سمت شما خم می شود در واقع به شما نشان می دهد که شما را دوست دارد و می خواهد نزدیک شما باشد.

در چنین شرایطی یک نزدیکی و صمیمیت خاصی بین طرفین ایجاد می شود.

14- سخت تلاش می کند تا از نظر شما خوب به نظر برسد.

برای مثال در پروفایل های مجازی خود عکس های زیبایی از خود به نمایش می گذارد و در دیدارهای حضوری سعی می کند مرتب و آراسته باشد.

15 – از عکس های شما عکس می گیرد.

اگر بخواهد عکسی از شما ذخیره کند، نشانه خوبی است!

16- در زمان گرفتن عکس های سلفی به شما نزدیک می شود.

اگر در زمان گرفتن عکس مانند پسری که در عکس زیر می بینید کاملا به سمت شما خم شود، احتمالا واقعاً به شما علاقه مند است.

17- او می خواهد همه چیز را در مورد شما بداند … و آنچه که تاکنون به او گفته اید را بخوبی به خاطر می آورد.

او با پرس و جو در مورد زندگی شخصی شما امیدوار است که شما را بهتر بشناسد و همچنین پیوندی ایجاد کند. او می خواهد در مورد همه این ها بداند: کودکی، خانواده، اهداف و حتی ترس های شما.

در واقع با طرح پرسش های متفاوت در تلاش برای شناختن خود واقعی شما است.

مردان از چه نوع چهره زنانه خوششان می آید؟ زنان چطور؟(جدید ترین تحقیقات)

اگر این جزئیات را در ذهن خود ذخیره کند، برای مثال به یاد دارد شما عاشق شکلات سیاه و قهوه تلخ هستید، شما را دوست دارد. همچنین ممکن است مواردی مانند نام سگ شما و جایی که در آن بزرگ شده اید را بخاطر بسپارد، این موارد نشانه های خوب و مثبتی هستند.

18- در مورد روزی که گذرانده اید از شما سوال می پرسد.

پرسیدن سوال های زیاد در مورد شما نیز نشانگر لذت بردن از گذران وقت با شما است. این همچنین یک روش آسان و بدون استرس برای برقراری مکالمه و ادامه گفتگو است. گوش دادن به شما به او کمک می کند تا شما را بهتر بشناسد و به شما نشان دهد که چقدر برایش اهمیت دارید.

19- شما را به انجام کارهایی دعوت می کند که فرصت فعالیت و تفریح ایجاد می کنند.

اگر با او و گروهی از دوستانتان در ساحل هستید، ممکن است شما را به بازی فوتبال یا آب بازی دعوت کند.

البته اگر احساس کند شما به این پیشنهادات علاقمند نیستید، متوجه می شود و عقب نشینی می کند.

تفریح و گذران اوقات فراغت در کنار هم

20- فقط برای ادامه مکالمه سوالات احمقانه زیادی می پرسد.

قطعا او نیازی به شناخت شخصیت کارتونی مورد علاقه شما یا محل خرید کفش های ورزشی تان ندارد، او فقط سعی دارد مکالمه را حفظ کند- حتی اگر کمی ناخوشایند باشد.

21 نشانه غیرقابل انکار برای اینکه بفهمید عاشق شده‌اید یا خیر؟

21- در مورد اینکه آیا کسی در زندگی خصوصی تان هست از شما سوال می کند؟

او در تلاش است تا رقابت را تبدیل به یک جنجال کند. اگر شخص خاصی را دوست دارید، وقتی سوال می کند به او بگویید زیرا این همان چیزی است که سعی دارد بفهمد.

22- سعی می کند قدرتمند به نظر برسد.

پسری که شما را دوست داشته باشد برای تحت تأثیر قرار دادن شما حاضر است هر کاری انجام دهد. ممکن است قدرت بدنی خود را به نمایش بگذارد یا با اشاره به داستان ها و حکایاتی راجع به زندگی خود به شما نشان دهد چقدر سرسخت یا قوی است.

23- وقتی با خانواده یا دوستان تان مکالمه می کنید به آنها سلام می رساند.

البته ممکن است این کار را از سر صمیمیت یا تمایل به آشنایی با آنها انجام دهد.

24- شما را اذیت (از روی شوخ طبعی) می کند.

تفاوت زیادی بین پسری که از روی شوخ طبعی شما را اذیت می کند و پسری که نامهربان است وجود دارد. در هر صورت شما متوجه این مسئله خواهید شد.

به محض احساس ناراحتی پرچم قرمز را به او نشان دهید!

25- شما را همراهی می کند.

برای اینکه ببینید پسر مورد نظرتان شما را دوست دارد یا خیر یک آزمایش کوچک وجود دارد که می توانید انجام دهید.

از گروهی که در آن است دور شوید. بگویید به نوشیدنی یا چیز دیگری احتیاج دارید. سپس، برای چند دقیقه برنگردید. اگر او شما را دوست داشته باشد، سعی خواهد کرد با چشمانش شما را تعقیب کند یا حتی به جایی که هستید بیاید.

26- با شما شوخی می کند (به گونه ای که کاملا مشخص است هدف شوخی است).

یک دلیل برای اینکه مردها این کار را انجام می دهند جلب توجه شما و حفظ آن است، اما در عین حال شوخی راهی است که توجه او به شما را نشان می دهد.

27- شما را دست می اندازد.

گاهی اوقات مردها سعی می کنند یک بازی سرگرم کننده را با شما شروع کنند. در این شرایط مرد مورد نظر می خواهد توجه شما را به خود جلب و حفظ کند.

28- به نظر می رسد که او می خواهد از شما مراقبت کند.

او از انجام کارهای خوب برای شما لذت می برد، حتی اگر چیز کوچکی مانند حمل پاکت های خرید شما باشد.

کارهای کوچک دیگری که ممکن است برای نشان دادن اینکه از شما مراقبت می کند انجام دهد عبارتند از: باز کردن درب ماشین برای شما، آوردن یک فنجان قهوه برای شما، یا قرض دادن ژاکت خود به شما برای اینکه سرما نخورید.

قانون جذب عشق: چگونه از آن برای جذب فردی خاص استفاده کنیم؟

این حرکات کوچک یک چیز را نشان می دهند: او به شما تمایل دارد. باگلی (متخصص زوج درمانی تیم ما) می گوید اگر مردی شما را بیش از یک دوست ببیند، معمولا هنگامی که با هم بیرون هستید، پیشنهاد پرداخت هزینه ناهار یا قهوه را می دهد. این به این معنی نیست که او سعی دارد مانند یک جنتلمن رفتار کند (البته ممکن است تا حدودی چنین باشد) بلکه بیشتر به این دلیل است که او می خواهد شما احساس خوبی داشته باشید و کار خوبی برای شما انجام دهد.

29- وقتی با هم قدم می زنید با شما برخورد می کند.

اگر مرد مورد نظر هنگام راه رفتن به شما برخورد کند، بی ادب نیست، بلکه قصد نزدیک شدن به شما را دارد. اگر از این رفتار خوشتان نمی آید، به آرامی او را عقب بزنید.

این یکی از راه های اصلی معاشقه مردان و یک نشانه عالی است.

30- چیزی مانند تلفن یا بطری آب شما را با شیطنت بر می دارد.

او به آنچه در تلفن شماست اهمیتی نمی دهد و بطری آب شما را نمی خواهد، فقط می خواهد توجه شما را جلب کند.

در حین انجام این کار چهره شما را تماشا می کند تا مطمئن شود از نظر شما هم این کار سرگرم کننده است و در صورتیکه احساس کند ناراحت هستید دست از این کار بر می دارد.

31- پیشنهاد می کند پروژه ها یا سرگرمی های جدیدی را با شما امتحان کند.

اگر در تغییر چیدمان خانه، نقاشی دیوار اتاق یا راه اندازی تلویزیون جدیدتان شما را همراهی می کند یا پیشنهاد کوهنوردی می دهد، شما را دوست دارد. این ها پروژه های بزرگ و دو نفره ای هستند که قطعا آنها را با هر دوست تصادفی انجام نمی دهید.

12 کار که اگر کسی شما را صادقانه دوست داشته باشد انجام می دهد

32- سعی می کند چیزی را در مورد شما پیش بینی کند.

ممکن است جمله ای مانند این را بگوید، “من کاملا مطمئنم که یک روز معلم می شوی” یا “شرط می بندم بعد از دانشگاه به شیراز می روی”. ممکن است پیش بینی او کاملا درست باشد، یا تا حدی به واقعیت بپیوندد.

او همچنین ممکن است به شما بگوید که خوابی در مورد شما دیده است. موضوع خواب مهم نیست، به این ترتیب به شما اطلاع می دهد که او درباره شما فکر کرده است یا می خواهد راهی برای صرف وقت با شما پیدا کند.

زوج عاشق

33- او به خود می بالد.

در برخی موارد، حتی متواضع ترین پسرها نیز کمی خودنمایی می کنند. اگر او معمولا زیاد مورد توجه واقع نمی شود، ممکن است احساس کند مجبور است برای دستیابی به این هدف به تحسین خود بپردازد و شما را تحت تأثیر قرار دهد.

34- وقتی به او نزدیک می شوید سرخ می شود، لکنت می گیرد یا زبانش روی کلمات گیر می کند.

به او فرصت دهید تا با شما صمیمی شود و در صورت امکان برای آرامش او هر چه می توانید انجام دهید.

35- برای جلب نظر شما ریسک های فیزیکی می کند.

پسری که روی شما کراش دارد وقتی در کنار شما قرار می گیرد تمایل به ریسک پذیری دارد. غیر معمول نیست که یک پسر عمدا خود را در معرض خطر قرار دهد تا توجه طرف مقابل را به خود جلب کند زیرا مردها فکر می کنند زنان جذب مردان جسور و نترس می شوند. بنابراین احتمالا در صورت بروز فرصت مناسب این استراتژی را به کار می گیرند.

36- سعی می کند از شما دفاع کند.

بعضی از مردها ممکن است به دفاع از شما بپردازند، حتی اگر ایده ای راجع به موضوع نداشته باشند – خواه در زندگی واقعی خواه در شبکه های اجتماعی. آنها می خواهند به عنوان شوالیه جنگجو دیده شوند.

حتی ممکن است به سایر مردهایی که ممکن است با شما در ارتباط باشند حسادت کنند. مراقب این مسئله باشید.

چگونه کسی را عاشق خود کنید؟ (12 روش کاملا موثر)

در نهایت تلاش آنها برای دفاع از شما باید دلپذیر به نظر برسد، نه مرعوب کننده. در نتیجه باید حد و مرزها را در نظر داشته باشند.

37- وقتی فقط شما دو نفر هستید (یا وقتی احساس راحتی می کند) آزادانه حرف می زند.

آیا وقتی افراد دیگری در اطراف هستند بی تفاوت به نظر می رسد و با رفتن آنها صمیمی می شود. در این صورت بدون شک، شما را دوست دارد اما خجالتی یا ترسیده است.

اما، این باعث نمی شود که او یک نامزد بالقوه برای شما باشد. ممکن است در یک خانواده بیش از حد مستبد بزرگ شده باشد و در مورد آینده خود با شما مطمئن نباشد.

38- راه های خلاقانه ای برای متمایز شدن از جمع پیدا می کند.

بعضی از مردها ممکن است برای جلب توجه لاف بزنند یا شیرین کارهای جسورانه انجام دهند، اما مردان خلاق و متفکر ممکن است منحصر به فرد بودن خود را به روش های بهتری نشان دهند.

بنابراین اگر او تنها پسری است که به پست تصادفی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اید پاسخ می دهد، ممکن است بخواهد به شما بگوید که شما را دوست دارد.

39- حتی در جمع هم در مرکز توجه او هستید.

مردی که به شما علاقه مند است حتی در جمع هم بیش از هر کس دیگر به شما توجه می کند.

نیت باگلی، متخصص زوج درمانی، می گوید “وقتی مردها از شما خوششان بیاید به چیزهایی که شما می گویید زیاد می خندند”. بنابراین اگر پسری در اتاق وجود دارد که تصور می کند شما خیلی شوخ و بامزه هستید، ممکن است به شما علاقه داشته باشد.

40- وقتی کار متفاوتی انجام می دهید متوجه می شود

آیا وقتی مدل موها یا آرایش خود را تغییر می دهید متوجه می شود؟ اگر چنین باشد دیگر نباید شک کنید که: او قطعا شما را دوست دارد.

روش استفاده از قانون جذب برای دوستی، ثروت و موفقیت

41- پیشنهاد می کند شما را به جایی که می خواهید بروید برساند یا از فرودگاه سوار کند.

اگر او مجبور باشد برای انجام این کار مسافت طولانی را رانندگی کند یا در ترافیک وحشتناکی بماند، علامت بهتری خواهد بود.

42- از شما می خواهد به جای اینکه در یک گروه باشید، دو نفری وقت بگذرانید.

او احتمالا می داند که در یک محیط کوچکتر می تواند شما را بهتر بشناسد و شانس بیشتری برای تجربه لحظات عاشقانه داشته باشد.

اما به دلایلی این ممکن است صرفا یک دعوت دوستانه باشد. اما اگر پیشقدم شود، برنامه ریزی و پیگیری کند – و قرار باشد فقط شما دو نفر باشید – احتمالا یک قرار ملاقات عاشقانه است.

43- سکوت می کند.

ترس از نادیده گرفته شدن برای مردها مسئله بزرگی است، مخصوصاً وقتی در جمع هستند. برای اینکه یک مرد خود را در موقعیتی این چنینی قرار دهد، جسارت زیادی لازم دارد.

بنابراین ممکن است وقتی در جمع هستید بی تفاوت رفتار کند و وقتی تنها هستید با شما صحبت کند.

44- به دوستانش گفته است که شما را دوست دارد، حتی اگر به خود شما نگفته باشد.

این یکی در حد پسر بچه های دبیرستانی به نظر می رسد، اما در مورد افراد مسن تر نیز اتفاق می افتد – به خصوص اگر خجالتی باشند یا احساس کنند ممکن است در حد شما نباشند.

از نظر باگلی در این شرایط می توانید بدون پذیرش هیچ ریسکی به علاقه او پی ببرید. کافی است سعی کنید با دوستانش ملاقات کنید. آنها ممکن است هر آنچه را که می خواهید بدانید به شما بگویند.

45- به طور اتفاقی به شما توهین می کند.

او سعی می کند شوخ طبع یا با نمک باشد، اما به طور تصادفی چیز توهین آمیزی (ملایم) می گوید. این اتفاق مدام رخ می دهد و یکی از علائم غیر منتظره ای است که نشان می دهد شما را دوست دارد.

از روی نحوه رفع و رجوع کردن وی می توانید چیزهای زیادی در مورد او بفهمید. آیا عذرخواهی می کند و می خندد؟ نحوه واکنش شما نیز کمک کننده خواهد کرد.

46- ​​با صراحت می گوید:” دوستت دارم.”

بسیاری از مردها، به خصوص مردان مسن یا بالغ، حرف دل خود را براحتی به زبان می آورند!

چنین مردی با صراحت تمام احساسش را به زبان می آورد. اگر به مردانی عادت کرده اید که بازی می کنند و حرف خود را نمی زنند، این می تواند برایتان مانند یک شوک باشد.

حتی ممکن است فکر کنید شوخی می کند اما احتمالا این طور نیست.

در این شرایط چه می کنید؟ در برخورد با چنین مرد صادقی می توانید بگویید، “من هم واقعا تو را دوست دارم!” یا “خیلی خوشحالم که این حرف را به من زدی اما من چنین احساسی نسبت به تو ندارم.”

در هر صورت، شما باید به چنین مردی احترام بگذارید!

خلاصه

اگر تمایلی به نشان دادن علامتی که نشان دهنده علاقه به شما باشد ندارد، با او کنار بیایید.

سعی کنید از طریق انجام کارهای خوب توجهش را جلب كنید.

8 نکته ضروری قبل از اینکه عاشق شویم؟

اگر علاقه ای به او ندارید، سعی نکنید از علاقه ای که به شما دارد استفاده کنید. بلافاصله احساستان را به او اطلاع دهید.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫44 دیدگاه ها

 1. سلام خسته نباشید
  ی سوالی داشتم
  کسی ک توی جمع وقتی داره با شخص دیگری صحبت میکنه و بجای اسم اون اسم منو میاره و یا وقتی تنها میشیم تقریبا سعی میکنه توی چشام نگاه نکنه یا وقتی ی سوالی ازش میکنم نزدیکم نمیشه یا اگرم نزدیکش بشم همش سعی میکنه به یه دلیلی من دور بشم با اینکه من ب صورت اتفاقی کنارش قرار گرفتم
  جدا از تایم برای جواب دادن بهم وقت میزاره و اخرش میگه سوال رو براش توی تل یا اینستا براش بفرستم
  ب اکثر حرفام میخنده و ریکشن نشون میده البته ب یکی از دوستام هم خیلی تیکه میندازه و اذیتش میکنه ولی خب خیلی باهاش راحت تره منو مجبور میکنه به انجام دادن کاری برای بهتر شدن خودم و حتی یبار ک خیلی دور از فکر بود من حالم خوب نبود تقریبا با تیکه شوخی نذاشت من کاری بکنم و اتفاق جالب تر رفت بیرون دوباره برگشت جام و گفت مشکلی پیش اومد؟ میتونم کمکت کنم؟ من واقعا گیج شدم اون دوستمو اذیت میکنه همش بازخاستش میکنه وقتی نیست میپرسه این دوستت کجاست البته نمیدونم وقتی من نباشم هم اینو میپرسه یانه البته فقط ازم سوال میکنه ک کجا بودم ولی به اون صورت اذیتم نمیکنه
  سوتی هامو میگیره درجا تیکه میندازه یا کیلیک میکنه روم ک متنی بخونم سوالی جواب بدم ولی نه رفتاری ک با دوستم داره الان این شخص(پسر) چ حسی واقعا به من داره؟؟

   1. خیلی ممنون. مفید بود فهمیدم پسره بهم هیچ علاقه ای نداره و من توهم زدم💔 فکر کردم چون بهم لبخند میزنه دوستم داره🙁

    1. شاید واقعا اینطور باشه چه لزومی داره که بیخود بهت لبخند بزنه یه مقاله ی طولانی نمیتونه زندگیت رو پیشبینی کنه پس نا امید نشو و مقاله هایی مثل چجوری توجه یک پسر را جلب کنیم رو بخون

   2. من تا الان عاشق نشدم و نخواهم شد ۲۱سالمه و خیلی از پسرا بهم درخواست رل بودن دادن ولی من هیچ کدومو قبول نکردم شماهم از من یادبگیرین چون عاشق شدن در وقته خودش فک کنم بهتر باشه تا اینکه خودت از همه خوشت بیاد.

  1. سلام
   به نظرم نمیتونه تصمیم بگیره بین شما و دوستتون کدوم رو انتخاب کنه! احتمالا یکسری ویژگی های شخصیتی شمارو دوست داره ولی بخشی دیگه از آنچه مورد علاقه ی او هست در دوست شما نمایان میشه! این تصمیم گیریو سخت میکنه براش! به نفع شماست که از چنین رابطه ی احساسی اجتناب کنید حتما در آینده ای نزدیک شخصی که تمام توجه اش به شما باشه به زندگیتون میاد عزیزم

   1. من از یه پسری خوشم اومده که شب و روز بهش فکر میکنم اونقدر که همش خوابشو میبینم شاید مسخره کنید ولی من۱۴سالمه اون۲۷ خیلی ناراحتم ولی حسم میکنم اونم ازم خوشش میاد چون هر سریع نگاش میکنم نگاهش رو منه خیلی از این تفاوت سنی میترسم با اینکه برام مهم نیست ولی میترسم مشکی ساز باشه تروخدا کمکم کنید

  2. سلام.
   من یه مشکلی واسم پیش اومده.
   دخترم ۱۳ یا بهتره بگم ۱۴ سالمه
   تو کلاسم یه پسر هست ۴ سال ازم بزرگتره منم ازش خوشم اومده ناجور و بهش گفتم قبول کرده دوستیم و …. این به کنار.
   یه پسر هست یه سال ازم بزرگتره. این خیلی مشکوکه.
   تازگیا هی بهم پیام میده،بیومو بی دلیل چک میکنه نظر میده،هی تو کلاس چشمش رومه و خیلی پیش میاد چش تو چش شیم و خیلی رفتارش عوض
   شده.
   مثلا از وقتی فهمیده رو اون یکی کراشم و خوشم میاد ناراحت بنظر میرسه و با کسی که روش کراشم کم پیش میاد حرف بزنه(تازه اینطوری شده) بگیم فاز دپ گرفته.
   بعد باهام شوخی میشه با اینکه خوشم میاد ولی انگار دوست داره اونم باشه.
   آدم درون گراییه من estp اون intp.
   خلاصه با کراشم حرف زدم گفت این مشکوکه.
   همین
   بعد من نمیدونم خیلی شک دارم
   نظرتونو بگین ببینم چیکار کنمXD
   فعلا

 2. فرد مورد نظر همکلاسی بندا توی دانشگاه هستش ، کاراش بنظر خودم عجیبه ولی نمیدونن خوشش میاد از من یا بدش میاد خیلی با من راحته توی چت ، من تا از کلاس بیرون میرم سعی داره بفهمه کجا میرم یا اینکه تا ته نگاه میکنه ک کدوم سمت میرم چندباری دیرتر رفتم تو کلاس دیدم من نرفتم تو کلاس این آقا هم بیرون وایساده فکر کردم شاید دارم اشتباه میکنم ولی تا من اومدم داخل این آقا هم پشت سر من اومد تو و یکسره توی کلاسا من رو نگاه میکنه توی کلاسای عملی سعی داره دقیقا روبروی من بشینه و یکسره نگام میکنه
  و من از خجالت یکسره قرمز میشم جوری نگام میکنه ک دوستم هم فهمیده ک اصلا حواسش ب استاد نیست و یکسره من رو نگاه میکنه همیشه توی جمع سعی داره جایی وایسته ک خیلی ب من نزدیک باشه میشه بگین معنی این کارای این آقا چیه؟

 3. سلام بیشتر این موارد دارد ولی اصلا ابراز علاقه نمی کند و نکرد و یجورایی نظارت به بود و نبودنم فرقی ندارد می کند ولی وقتی باشم تمام توجه ش سمتم میاد !!

  1. سلام. اگه شماره من رو داره اما زنگ نمیزنه، نشانه چی هستش؟ نشانه دوست نداشتنه؟

 4. من یک پسر عمویی دارم که همش روبه روی من میشینه و همش بهم نگاه میکنه و چند بار شده بهم گفته پیش ش بشینم حتی یک بار جلوی چشمام همه کار هایی که بهش گفته بودن را کرد خیلی هنگام صحبت کردن من بهم نزدیک میشه ممکنه بگین ایشون عاشق من هست یا نه

  1. من میخواستم بدونم پسری که روش کراشم روم کراشه ک دیدم بله روم کراشه
   البته با خواهرش دو قلو عه خواهرش دوست صمیمیمه و بهم گفته بود داداشم روت کراشه!! و منم مطمعن شدم که روم کراشهههه

 5. طرف مورد نظر من خیلی خیلی با هام مهربونه
  خیلی وقت ها ام بحث صحبت و باز می‌کنه
  دقت کردم وقت هایی که یکم دور میشم از بقیه خیلی سوسکی و یواشکی دنبالم میاد
  خیلی خجالتیه ولی زیاد بهم نگاه می‌کنه
  یعنی دوستم داره؟

 6. قبلا عاشق پسری بود ک اصلا باهم حرف نزدیم البته هردو مطمئن بودیم ک همدیگرو دوس دارم و اون فق واکنش میداد ک منو دوس داره.
  ی روزی اومد ک کاملا هیچ اثری ازش پیدا نکردم انگار زمین اونو بلع کرد اما من حس میکردم ک منو ترک نکرده ولی هرچن ک خواسته بودم دلیل بیارم ک چرا هیچ اثری ازش نیس، نتونستم ..
  یهویی بعد از ۲ سال با بابام ب صورت تصادفی اونو دیدم منم از شدت عصبانیت ماسکو کشوندم بالا و صورتمو اونور چرخوندم تا حس کنه ک چرا منو ترک کرده اون با دیدن این صحن ب بابام سلام داد فقط همین .
  ی روزم در راه ب خونه بودم و یهویی اونو دیدم خودش هم منو دید سریع خودشو ب خونشون رسوند البته داخل خونه نرف بلک نزدیک در خونه منو منتظر موند منم بی خیال زدم
  ی روزم داشتم با دوسام دم در خونمون حرف میزدیم و میخندیدم اونم اول در خونشونو باز کرد منو دیدی بعد از چن دقیقه دوباره درو باز و گف مردم خوابن البته ب دوسام نگا نمیکرد بهم نگا میکرد نگاهاش هم ی جوری بودن 😐 منم بیخیال زدم( البته برا تذکر منم خیلی دوسش دارم اما باید بفهمه ک من ناراحتم ) و بسیاری از واکنش‌هارو نشون داداما هیچ وقت منو صدا نکردو گف ک بیا باهم حرف بزنیم و ن شماره‌ای رو داد 🙄🙄 گفتم ک من بزار دخالت کنم ی روزی اونو با دوسش دیدم البته این دوسش خیلی بهم زل میزنه نمیدونم چرا😑 منم بهش رو نمیدم و خیلی ازش میترسم ک نکنه بهم علاقمند شده😬 🤨؟
  خلاصه خیلی منتظر موندم تا خودش اومد منم از شدت خوشحالی پریدم ب در خونه و ندیدم ک دوسش همراهش بود ولی گفتم بزا بمونه این فرصتی برام ک برای اولین بار باش حرف بزنم .
  بش گفتم ی لحظه صب کن گفتمش بیا اونم گف من گفتمش آره تو، اومد خیلی نزدیک در خونه شد حتی ترسیده بودم کسی مارو ببینه😬 گفتم شماره تو بده گف براچ البته با خنده 😄گفتم بده گف خب براچ ؟گفتم خو بده ..
  بدون اینک بگ ن و یا اوک میدم رف طرف خونشون من با صدای ن خیلی بلند و ن خیلی کوتاه گفتم منتظر هاااا!!! البته در این صحنه ی جوری بهم زل میزد یجوری ب چشام نگا میکرد ک میگ من دوست دارم ولی خودش فق پشت کرد و رف طرف خونه البته در این ماجرا دوسش همراهش بود منم گفتم شاید از دوسش خجالت میکشید نداد بزا چن روز منتظر بمونم ولی اصلش اینه اصلا دیگ اونو ندیدم‌ و اصلا دیگ تلاش نمیکنه تا منو ببین و یا شماره رو بده ب من نمیدونم دوسش ی چنتا دروغی بش گفتم اونم جدی گرفته😑 کلا دیگ نمیفهمم ک چشه
  لطفا هر چ سریعتر راهنمایی کنین با تشکر🌹

 7. سلام وقت بخیر من یک دختر ۱۶ ساله هستم و راستش عاشق پسر کوچیک دوست پدرم شدم که ۱۷ ساله هست یه مدتی با توجه به این نشونه ها زیر نظر گرقتمش وقتی خونشون هستیم و یک جوک تعریف میکنه بلافاصله به من نگاه میکنه و یا وقتایی که اومدن خونمونوقتی بهش میوه تعارف کردم خیلی عجیب و غریب رفتار میکرد و سوال های بی ربط می پرسید مثلا کدومش خوشمزه تره و همینطور هم چند دقیقه معطلم کرد تا برشون داشت و در آخرین لحظه نگاهمون به هم گره خورد هردو با لبخند و البته وفتایی هم که با من صحبت میکنه پاهاش رو به داخل میکشه و همیشه هم از نترس بودن خودش میگه و از اینکه همیشه در کارگاه شیشه بری در حال تلاشه البته یه رفتارش خیلی نگرانم میگنه اونم اینه که بعد از ۲ ماه خواستین بریم خونشون که وقتی رسیدیم اون نبود و پرسیدبم که گفتن یک ساعت قبل از سر کار برگشت و چون خستخ بود خوابید.در بقیه ملاقات های بعد اونجوری نبود ولی خب همینشم نگرانم کرده میشه راهنمایی کنید که آیا اون هم منو دوس داره یا نه ممنونم

 8. سلام میخواستم بپرسم یه پسری هست که من هروقت میرم پیش ایشون خرید میکنم وقتی حرف میزنه تو چشمام زل میزنه یا وقتی از مغازه میام بیرون هی بهم میگه عزیزم به همه میگه جانم ولی سه و چهار دفعه به من میگه عزیزم یا ازم میخواد مدل چیزی میخوام واسش بفرستم تا اون مدل برام تهیه کنه یا درمورد تیپ من نظر میده این نشانه چیست

 9. اکثر این نشانه ها رو اخیرا چند ماهه ب همراه نگاه بسیااااااار طولانی همراه گشادی مردمک چشم و لمس کردن دستم از طرف رئیس جوان بانک میبینم … قبلا منو میدید شلوغ تر و تندتر احوالپرسی میکرد . الان آروم تر و مهربونتر رفتار میکنه … هیچی دیگه … منو هوایی کرده با رفتارهاش. جلوی همه بهم زل میزنه و دست از نگاه کردن برنمیداره…آخرین ملاقاتمون ب سلامتی لرزش دستش رو هم دیدم !!!!!

 10. سلام من روی یکی از پسرای دانشگاهم گراش زدم البته بعد اینکه با هم مجازی صحبت میکردیم اگ بخوام از موارد بالا بگم شاید فقط 5-6 تاشو نداره ولی هیچ چی نمیگه ترم قبل خیلی با هم صحبت میکردیم اما این ترم خودش ک اصلا پیام نمیده منم ک پیام میدم ی جورایی مختصر و خلاصه جواب میده البته بماند ک دیروز گف راجب مسئله درسی ک خودم ازش پرسدم باید حضوری همو ببینیم و حدودا ی ساعت با هم حرف زدیم نمیدونم باید چیکار کنم از یکی دو تا از دخترا شنیدم با ی دختره دیگ ای رفته کافه اما خود اون دختره میگف ک نرفته باهاشو اینا نمیدونم اون دختره خالی میبنده یا این دخترا ک مگن رفتن و دیدنشون اصن نمیدونم حسش چیه باید چیکار کنم بخدا از دستش دیوونه شدم ادمیه ک کلن با بیشتریا خوبه ولی سبک نیس همشم سرش تو درس و کد و الگوزتیماشه و میخواد از هه چی چالش پیدا کنه سر کلاس به هیچ جی غیر درس توجه میکنه اونجوری نیس ک بگم میوفته دنبال دخترا کسی میدونه من باید چیکار کنم؟گاهی حس میکنم منو نمیخواد گاهی حس میکنم میخواد ی مدت خودش همش شرو میکنه ب حرف زدن گاهی اصلا هیچ چی نمیگه برا ی مدت نمدونم داره عین این سریالا راجب خودش کنجکاوم میکنه ؟ چ غلطی داره میکنه البته بگم ک چن تا از پسرای دانشگاهو تا الان رد کردم شاید برا همون میترسه من باید چیکار کنم ؟ حس میکنم دیگ دارم عقلمو از دست میدم

 11. سلام من یه پسرم میگن دختر خالم بد جور روم کراش زده همش اینو اون میگه بخدا دختر خالت روت کراش داره من هم باور نمیکنم گفتم ببینم اگه یه دختر روی ما کراش داره چه نشانه هایی رو داره شاید باور نکنید ولی تمام نشانه های که خوندم درون وجود دختر خالم بود گفتم یه سوال از دخترا بپرسم ببینم چی میگن اومدم اینجا حالا نمیدونم چیکار کنم اگر دختری هست لطفاً راهنماییم کنه ممنون

 12. سلام می تونید کمکم کنید من به یکی از درس ها حالم بدشد بردند بیمارستان دانشجو بود شهر دور وقتی حالم بد شد دکتر جونی اومد بالای سرم.همین که منو دید جاخورد گفت إ رفت عقب یکم فاصله گرفت حرکات عجیب می کردهمش دستاش تکون می داد موقع صحبت وقتی می خواست صحبت کنه حالت کج همش عصبانی بود وقتی خواب بودم همون لحظه چشم باز کردم دیدم اومد در اتاق بیمارستان باز کردبه دوستم گفت خوابیده حالت عجیبی داشت هموش خیره میشدطوری که انگاری چشماش درشت شده باشه همش انگاری نگرانم بود

 13. یکی چند وقته گیرداده بهم حالا هرچیم میگم من نمیخوامت دست بردار نیست میگه باهم میمونیم تو هم بهم علاقه پیدا میکنی
  میگه یا منو میخوای یا باید بخوای
  خلاصه که خیلی پیله کرده بهم
  منم بهش فکر میکنم ولی اونقدر دوسش ندارم ولی اون دست بردار نیست همش میگه باید باهام بمونی
  این یعنی چی یکی بهم بگه واقعا دیگه از دستش کلافه شدم😣🤕

 14. سلام خسته نباشید
  من ۱۶ سالمه یه پسر عمو ۳۱ ساله دارم که از این آدم مذهبیاست ولی هر وقت منو ببینه نگام میکنه و لبخند میزنه من خیلی عذیتم ، یه بار هم ریز نگام می‌کرد
  میشه بگید دلیل چیه

 15. سلام من توی فامیلمون یه پسر هست که حدودا 10 11 سال هم با هم اختلاف سنی داریم.و اون سه تا برادر دیگه هم داره.که دو تاشون ازدواج کردن و کوچیکترینشون با من 6 سال اختلاف سنی داره.وقتی بچه بودم خیلی باهم دوست بودیم و کلا همش سر به سرم میذاشتن و اذیتم میکردن.من فکر میکردم خب چون بچه بودم این کارو میکردن اما هنوزم به این کار ادامه میدن(اون دو تا که هنوز ازدواج نکردن).بعد اون پسری که با من 10 سال اختلاف سنی داره اذیتم میکنه اما وقتی داداشش منو اذیت میکنه(پسر کوچیکه)بهش غر میزنه و میگه خجالت بکش و ازین حرفا.بعد خودش هم عکاس هست و معمولا وقتی یه جایی با خانواده هامون میریم از من عکس میگیره.ولی در کل انگار بهم محل نمیذاره و همش یا داره با تلفن حرف میزنه و یا سرش توی لپتاپشه.من از کجا بفهمم که دوستم داره یا نه؟آخه بعضی وقتا به نظر میاد روم کراش داره ولی بعضی وقتا اصلا انگار نه انگار که من وجود دارم.یکی دیگه از نشونه هایی هم که دیدم ازش اگه مثلا لباس یا روسریمو عوض کنم(جدید باشه و تاحالا ندیده باشه)ازم تعریف میکنه و همش بهم زل میزنه.اما در حالت عادی انگار خیلی هم توجه نمیکنه.لطفا کمک کنید:(
  و در مورد اون برادر کوچیکش.من قبلا خودم دوستش داشتم ولی بعد فهمیدم از سر بچگی بوده و توهم زده بودم اما بعد از یه مدت سعی میکرد سر یه سری مسائل بهم دلداری بده و کمکم کنه و خودش هم معمولا باهام حرف میزنه(حتی در مورد دوست دخترش)و اینکه در مورد این چیزا باهام حرف میزنه فکر کنم یعنی منو به چشم خواهر یا دوستش میبینه درسته؟چون بعضی وقتا میگه خواهر ولی بعضی وقتا که به حرفم گوش نمیده میگم مگه من خواهر تو حساب نمیشم میگه نه و تو که قبول نداشتی و …
  اگه میدونید بهم بگید چون من واقعا نمیدونم که اونا منو دوست دارن یا فقط توهمه؟

 16. پسری که روش کراش داری خب🗿وقتی تو کوچه یا خیابون میبینی….. ۲ متر جلو تر تو وایستاده…. میدونه من پوشتش وایستادم…. سلام هم بهم نمیده…. برمیگرده پوشتش رو نگاه میکنه ولی انگار من اصلا نیستم….. ولی در حال عادی پیش رفیق هاش باهام حرف میزنه 🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿

 17. سلام دوست پسر من این علامتارو داره ولی تاطگیا به بعضی از دخترا نگاه میکنه و من همین که نگاش میکنم نگاشو از اونا برمیداره میشه یکی بگه چیکار کنم

  1. یه نصیحتی به همتون میکنم اینکه پسرا شیطان صفت هستن با احساساتتون بازی میکنن وتا سر حد مرگ کتکتون میزنن نباید توی تورشون بیفتین زندگیتون آتیش میگیره به جاش پول درآوردن رو انتخاب کنین خوشبختی قشنگی توش هست

   1. من تقریبا سه ماه کلاس طراحی میرم و از خصوصیات استادم خوشم اومده حس میکنم باهام یه جور متفاوت تر از هنر جوهاش باهام شوخی میکنه میخندونتم حرف هایی که میزنم یادش میمونه یکبار بهش گفتم نقاشی دیجیتال میکشم ولی مداد هوشمند ندارم با انگشت میکشم یادش مونده بود یکبار حواسش نبود اسمم صدا کرد و همیشه فامیلیم صدا می‌کرد من تو شبکه های مجازی دنبال میکنه و کلا یه احترام خاصی بهم میزاره وقتی وارد آموزشگاهش میشم سلام میکنم جوابی که به من میده خاص تر از بقیه هنرجوهاش یکبار یه چیزی گفتم با لحن مسخره ای گفت خوب چیکار کنم که باعث شد بخندم سردم بود درجه کولر زیاد کرد که سردم نباشه و من نمیدونم دقیقا حس بهم داره نداره حسش بهم چیه و دقیقا یک دختر دیگه هم سن خودم بیشتر من کلاس اومده با اون راحت تر بعصی وقتا با من بی محلی میکنه و با اون خوب خیلیم خوب ولی بعصی وقتا با من اونقدر خوب کلا گیج شدم یه راهنماییم میکنین

  2. یه روز صبح کلاسم دیر شده بود داشتم تند تند تو سالن دانشگاه راه میرفتم چند نفر جلوم بودن میخواستم از اونا سبقت بگیرم راهمو کج کردم تا راهمو کج کردم قشنگ رفتم تو بغل یه پسری اینقد محکم خوردم که شونه ام درد گرفت سرم خورد به قفسه سینه اش
   اینقد خجالت کشیدم نتونستم سرمو بیارم بالا
   فقط تونستم بگم ببخشید
   بدو بدو رفتم حالا بعد از اون روز پسره ول کن نیس هر جایی میرم کتابخونه بوفه مثلن داره تظاهر میکنه با دوستاش حرف میزنه ولی داره به من زل میزنه کنفرانس داشتم هی نگاهشون ازم میدزدید
   خوشکل و خرخونه میخوام بهش نخ بدم ولی روم نمیشه 😂😂 ایشالا ترم بعد

 18. از این که کمکم کردید جلوی دختر این نشونه هارو بروز ندم واقعا ممنونم😂

 19. تجربه ی من تو این زمینه خیلی زیاده دخترا ببینین چی میگم خیلی مهمه. دختر عموم و دختر داییم به خاطر عشق نابود شدن حالا وضعیتشون طوری شده که خیلی زیاد کتک می‌خورن پسرا گولشون میزنن جوری وانمودمیکنن که علاقه ی زیادی بهت دارن بعد از ازدواج بی دلیل کتک میخوری کلی کار ازت میکشن یا اگر ازدواج نکنن بعد از رابطه‌ی جنسی رهات میکننو میرن

 20. سلام
  استاد من آقاست و سنشون حدود 60، بسیار زیاد با من رابطه چشمی برقرار می‌کنه گاهی پیش میاد که مستقیما تو چشم من نگاه می‌کنه، و دوست داره همیشه چیزی نشون من بده دوست داره مکالمه‌‌ش با من ادامه پیدا کنه
  گاهی پیش میاد به لب من که رژ لب زدم خیره بشه…
  من هم خیلی دوستشون دارم و می‌دونم اخر این راه ناکجا آباده
  خیلییی محتاطانه رفتار می‌کنه
  کاش یه روز بهم پیشنهاد بیرون رفتن بده؛(
  تماس فیزیکی دوست دارم برقرار کنم اما جنسی نه
  نگین دختر بدیم
  خیلییی بهم توجه نشون میده

 21. سلام من از ی پسری توی کلاس خط خوشم میاد خودم ۱۲ سالمه اونو نمیدونم تابه حال باهم زاید صحبت نکردیم ولی مثلا چند وقت پیش در حد یکی دو جمله یا سلام و خداحافظ حرف زدیم وقتی تنهاییم نگاهم میکنه با لبخند حرف میزنه و کلا با لبخند نگاه می کنه بعد ی بار با گوشه چشم دیدم داره نگاهم می کنه خودم فکر نمی کنم زیاد از من خوشش بیاد ولی من خیلی دوستش دارم حتی عاشقش شدم شب و روز تو فکرشم چی کار کنم چی بگم بهش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا