آموزش روش های جدید موفقیت در زندگی و کار

چگونه میلیونر شویم؟ (بهترین راهنما به انتخاب کاربران سایت اینترپرینوس)

چرب زبان

داستان های زیادی را در مورد موفقیت افراد بزرگ شنیده اید. بعضی از افراد نیز بدون تلاش یا به ارث رسیدن پول زیاد پولدار شده‌ اند و بعضی دیگر شغل پردرآمد دارند. بعضی از آن ها نیز در یک قرعه کشی پول بسیار زیادی برنده شدند. شاید با خودتان فکر کنید که کاش مثل آن ها پولدار و خوش شانس بودید اما خوشبختانه خبر خوبی برای شما دارم. شما نیز می توانید میلیونر شوید، بدون این که هیچ پولی از خانواده تان بگیرید. همه چیز تنها به خودتان بستگی دارد.

1- به فکر پول قرض گرفتن نباشید

همیشه به ما یاد دادند که برای خرید ماشین، لباس، خانه، جواهرات و غیره از دیگران پول قرض بگیریم. در واقع پول قرض گرفتن را راهی سریع برای به دست آوردن چیزی می دانند که می توانید همان لحظه داشته باشید اما قرض گرفتن پول مانند تله می‌ باشد.

هر زمان که چیزی می خرید و این کار را از طریق قرض گرفتن انجام می دهید، در واقع در حال ایجاد یک حفره بزرگ تر برای خودتان می باشید. پولی که برای پرداخت قرض می پردازید، همان پولی است که می توانستید برای آینده خود ذخیره و پس انداز کنید. به طور مثال؛ در نظر بگیرید که یک وام معمولی برای یک ماشین ماهانه ۵۲۳ دلار به مدت ۵ سال و ۹ ماه می باشد. اگر هر ماه به مدت ۵ سال ۵۰۰ دلار ذخیره می کردید، می توانستید بعد از این پنج سال ۴۰ هزار دلار ذخیره داشته باشید. اگر تا بیست سال دیگر ادامه می دادید، می توانستید حدود ۲۷۰ هزار دلار پول و سرمایه داشته باشید اما همین ماشینی که اکنون با پول قرض گرفتن خریده‌اید، در ۲۵ سال آینده هیچ ارزشی نخواهد داشت.

 


کسب درآمد

توی این پک فوق العاده، اشتغال زایی و کسب درآمد رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! اشتغال زایی و کسب درآمد رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار! 


 

 


رازهای میلیونر شدن

توی این پکهای فوق العاده، رازهای میلیونر شدن رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! این ترفندها اگه پولدارت نکنن هم تو زندگی واقعا لازمن. استفاده کن و حسابی پول در بیار! 


 

 


قوانین رشد و موفقیت

توی این پک فوق العاده، قوانین رشد و موفقیت رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! توی زندگی، محل کار و هر جایی راه موفقیت رو به راحتی پیدا کن!


 

حتما بخوانید: آموزش ۲۷ نکته بسیار مهم آداب معاشرت در زندگی اجتماعی +دانلود بهترین کتاب

پس نتیجه این که از هرگونه پول قرض گرفتن خودداری کنید. اگر هم اکنون زیر بار قرض و بدهی و وام می باشید، هرچه زودتر آن را پرداخت کنید.

2- سرمایه گذاری کنید

علاوه بر اینکه باید بدهی ها و وام های خود را پرداخت کنید، اکنون بهتر است که هر چه زودتر سرمایه گذاری کنید. اگر هر ماه شروع به کنار گذاشتن ۳۰۰ دلار در سن ۲۵ سالگی کنید، می ‌توانید در سن ۶۰ سالگی یک میلیونر باشید و در یک خانه ۲ میلیون دلاری زندگی کنید. تمام این ها را تنها می توانید با پس‌انداز ۳۰۰ دلار در ماه انجام دهید.

اگر برای سرمایه گذاری تا سن ۳۵ سالگی صبر کنید، برای اینکه در سن شصت سالگی به همان دو میلیون دلار برسید، باید ماهانه ۸۰۰ دلار کنار بگذارید. حالا بیایید از یک زاویه دیگر این موضوع را بررسی کنیم.

اگر به مدت ۴۰ سال یعنی از سن ۲۵ تا ۶۵ سالگی ۳۰۰ دلار ماهانه پس انداز کنید، می توانید ۱.۷۵ میلیون دلار سرمایه داشته باشید. اگر این ۳۰۰ دلار را ماهانه به مدت ۳۰ سال پس انداز کنید، یعنی از سن ۳۵ تا ۶۵ سالگی، فقط ۶۵۱.۴۰۰۰ دلار خواهید داشت.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

سرمایه گذاری

پس در چنین شرایطی مجبور می‌ شوید که ۱۰ سال بیشتر کار کنید، یعنی تا سن ۷۰ سالگی باید سر کار بروید تا بتوانید به یک میلیون دلار برسید.

حتما بخوانید: مردان از چه نوع چهره زنانه خوششان می آید؟ زنان چطور؟(جدید ترین تحقیقات)

برای رسیدن به ۱.۷۵ میلیون دلار نیز باید تا ۷۵ سالگی کار کنید. هیچ کس نمی خواهد که تا ۷۵ سالگی سر کار باشد. پس در سریع‌ ترین زمان ممکن که می توانید شروع به پس انداز کنید.

3- در مورد پس انداز کردن جدی باشید

اگر شروع به پس انداز و سرمایه گذاری کنید، کار عالی انجام دادید اما به یاد داشته باشید که اگر می خواهید میلیونر شوید، باید درصد سرمایه گذاری شما رقم خوبی باشد.

پس انداز شخصی شما باید به گونه‌ای باشد که بتوانید در دوران بازنشستگی زندگی راحتی داشته باشید. اگر حدود ۵ و نیم درصد از درآمد خود را پس انداز کنید، می توانید در آینده پول خوبی داشته باشید.

مثلا در نظر بگیرید که حقوق شما تقریباً ۵۹ هزار دلار در سال می باشد‌. پنج و نیم درصد آن برابر با ۳.۲۴۵ دلار در سال است که در ماه برابر با ۲۷۰ دلار می‌ شود. اگر تا ۳۰ سال پس انداز کنید، ۱۰ درصد از آن پول دوباره به خودتان برمی گردد. یعنی حدود ۵۸۶.۲۵۶ دلار خواهید داشت که عدد قابل توجهی است.

حتما بخوانید: هنر خوب صحبت کردن با افراد مختلف: نکات بسیار مهم و کاربردی

در این سن باید حدود ۲۸۰ هزار دلار صرف هزینه های پزشکی کنید که باقیمانده آن چیزی حدود ۳۶۶ هزار دلار می شود. آیا می توانید با این پول حدود ۲ دهه زندگی کنید؟

ممکن است که در یک سال فقط ۱۵ هزار آن را دلار آن را خرج کنید. بهتر است یک مثال واضح تر برای شما بزنم. اگر ۱۵ درصد از درآمد سالانه ۵۹ هزار دلاری خود را پس انداز کنید که هر سال ۸۸۵۰ دلار و در ماه ۷۳۷ دلار می‌ باشد را کنار بگذارید، بعد از ۳۰ سال می توانید ۱.۶ میلیون دلار پول داشته باشید. اگر پنج سال دیگر هم به این کار ادامه دهید، حدود ۲.۳ میلیون دلار پول خواهید داشت که فقط در سال ۱۵ هزار دلار آن را نیاز دارید.

4- درآمد خود را افزایش دهید تا هر چه سریع تر به اهداف خود برسید

زمانی که صحبت از میلیونر شدن می شود، اغلب افراد می گویند که من نمی توانم پول زیادی در بیاورم و به اندازه کافی پول پس انداز کنم. اگر فکر می‌ کنید که درآمد شما به قدری است که هرگز نمی توانید ۱۵ درصد آن را پس انداز کنید، پس قطعاً به شغلی با درآمد بالاتر نیاز دارید.

5- هزینه های اضافی را حذف کنید

اگر هدف شما میلیونر شدن می باشد، قطعاً باید مطمئن باشید که هزینه‌ های شما کاملاً به جا است.

پس باید زمانی را اختصاص دهید و هزینه های خود را ارزیابی کنید، به بودجه مالی خود نگاه کنید و ببینید که پولتان را صرف چه کارهایی می کنید و هر کدام از خرج هایتان که اضافه می باشد را حذف کنید.

در این قسمت مثال هایی از هزینه های اضافه را به شما معرفی خواهیم کرد:

 • بیمه: قطعاً بدون پرداخت ماهانه بیمه می توانید کارهای بسیار زیادتری انجام دهید و پول بیشتری ذخیره کنید.
 • هدیه: حتماً مجبور نیستید که هدیه های گرانقیمت برای دوستان، نزدیک و اعضای خانواده بخرید. بهتر است بیش از حد به خودتان فشار وارد نکنید. آن ها نیز مجبور می‌ شوند برای شما جبران کنند. در نتیجه هر دو طرف پول زیادی را از دست خواهند داد.
 • رستوران: اصلا منظور ما این نیست که تجربه رستوران رفتن را برای خودتان کاملاً حذف کنید. بهتر است که به مدت یک ماه همه وعده های غذایی تان را در منزل بخورید. حتی برای گرفتن یک قهوه از محل کار نیز اقدام نکنید. تضمین می دهم که بودجه شما بعد از یک ماه نسبت به همیشه تفاوت بسیار زیادی خواهد کرد.

پس بهتر است به جای این که از درآمد کم خود شکایت کنید، کمی هزینه های اضافه را کمتر کنید و ببینید که در بسیاری از موارد می توانید به راحتی ۱۵ درصد از درآمد خود را پس انداز کنید.

میلیونر شدن

نکته اصلی این است که هزینه های خود را کنترل کنید. مثلا استفاده از اینترنت نیز می‌ تواند یکی از هزینه‌ هایی باشد که پول شما را هدر می‌ دهد.

6- هدف میلیون شدن را فراموش نکنید

گام هایی که برای میلیونر شدن برمی دارید، باید همیشه مد نظرتان باشد. همیشه باید روی این هدف خود تمرکز داشته باشید. مطالعات نشان می‌ دهد که ۵۷ درصد از مردم عادی بدون برنامه ریزی پول خود را خرج می کنند. ۸۸ درصد آن ها هرگز نمی دانند که برای پول خود چه برنامه‌ ای بریزند.

تفاوت فرهنگی بین مردم دنیا بسیار زیاد است اما در همه جوامع مردم معمولاً به خرید چیزهایی می پردازند که خیلی وقت ها به آن ها نیاز ندارد و خرید آن ها فقط برای پز دادن است. پس بهتر است که بازی چشم و هم چشمی و مقایسه کردن خودتان با دیگران را کنار بگذارید و به هدف شخصی خودتان فکر کنید. البته در این مسیر با چالش هایی مواجه می‌ شوید اما بهتر است فقط روی خود و هدفی که دارید تمرکز کنید.

7- با یک متخصص در زمینه سرمایه‌ گذاری کار کنید

لحظاتی در زندگی هستند که نمی دانید باید چه کار کنید و چگونه به افزایش درآمد و سرمایه گذاری خود کمک کنید و احساس می کنید که نیاز به یک راهنما در این مسیر دارید. حتما باید افرادی را پیدا کنید که از طریق آن ها بتوانید یک راهنمای خوب داشته باشید. کار کردن با یک متخصص اقتصادی برای شما سود بسیار زیادی خواهد داشت، زیرا می‌ توانید برنامه ریزی و سرمایه گذاری شخصی خود را کنترل کنید و همراه با او تحقیق کنید و به چیزهای ناب و جدید در این زمینه دست پیدا کنید. این افراد باید به اندازه کافی تجربه و دانش داشته باشند تا در این مسیر شما را به اشتباه نیندازد.

مطالعات و تحقیقات نشان می دهد که ۷۰ درصد از افرادی که با یک متخصص اقتصادی و افراد موفق کار می کنند، می توانند مانند آن ها به جایگاه خوبی از لحاظ ثروت دست پیدا کنند.

8- برنامه تان را مدام برای خودتان تکرار کنید

برای میلیونر شدن حتما باید زمان بگذارید و به فکر رشد و ارتقای شغل تان باشید.‌‌ سرمایه گذاری مانند یک دوی ماراتون می باشد. برای موفقیت در آن باید هر روز تلاش کنید تا بتوانید به اهداف مالی خود دست پیدا کنید. حتی روی کوچکترین فعالیت‌های شغلی خود نیز متمرکز باشید. خودتان را از قرض و بدهی خلاص کنید و به پس‌انداز بپردازید. مطمئن باشید که چند سال بعد، جایگاه بسیار متفاوت تری خواهید داشت.

تمام راهکارهایی که در این قسمت، برای میلیونر شدن به شما معرفی کردیم، اقداماتی می‌ باشد که افراد باهوش در مسیر میلیونر شدن به کار می گیرند.

9- نکات دیگر

 • پولدار شدن را به یک هدف برای خودتان تبدیل کنید (یک کاغذ داخل اتاق نصب کنید با عنوان من پولدار می شوم و هر روز آن را با صدای بلند، 30 بار فریاد بزنید!)
 • لیستی از 10 فرد برتر (ثروتمند) جهان تهیه کنید و تکنیک های آنها را بیاموزید (بخصوص کتاب های مختلف)
 • دائما به سمت جلو پیشرفت کنید
 • برای بازنشستگی تان پول پس انداز کنید
 • در وقتتان برنامه ریزی کنید
 • تا می توانید با مردم و دوستان مثبت اندیش رابطه خود را گسترش دهید. ارتباطات بیشتر به معنای فکر و اندیشه های پولی بیشتر در اطراف شماست.
 • بجز کسب و کار اصلی خود سعی کنید از مجراهای دیگری هم درآمد کسب کنید (مثلا خانه اجاره دهید یا مقداری پول در سهام سرمایه گذاری کنید و…)
 • پول ذخیره کرده خود را سرمایه گذاری کنید نه اینکه همین طور نگه دارید
 • وسایلی گران قیمتی نخرید که استهلاک بالایی دارند
 • یک حرفه ی مناسب پیدا کنید تا شما را در زمینه کار خودتان مشاوره دهد

10-ویدیوی بسیار کاربردی

 

روش استفاده از قانون جذب برای دوستی، ثروت و موفقیت

kar

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا