شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

23 نشانه برای اینکه بفهمید مرد مورد علاقه‌تان دوستتان دارد یا خیر؟

چرب زبان

آیا در رابطه‌ای هستید که ظاهرا خوب پیش می‌رود اما مطمئن نیستید این احساس دو طرفه باشد؟ آیا از خودتان می‌پرسید ” او مرا دوست دارد؟”. شما عاشق مرد زندگی‌تان هستید اما آیا او هم شما را دوست دارد؟

همه ما ممکن است در بعضی مواقع احساس ناامنی کنیم، به ویژه وقتی نگران خراب شدن رابطه‌مان هستیم و خطر اینکه صدمه روحی ببینیم وجود دارد.

مرد مورد علاقه‌تان چه به شما گفته باشد دوستتان دارد و چه نه، طبیعی است که بخواهید از عشق واقعی او مطمئن شوید. گاهی اوقات رفتارها یا جملات مبهم می‌توانند شما را به شک بیندازند که آیا مرد مورد علاقه‌تان به همان شدت که شما به او حس دارید، به شما حس دارد یا خیر.

 


تعمیرات و نگهداری

توی این پک فوق العاده، تعمیرات و نگهداری منزل رو خودت انجام بده، همسرت و خونواده تو سربلند کن و کلی توی مخارج اضافی صرفه جویی کن!


 

حتما بخوانید: مردان جذاب و زنان جذاب از نگاه یکدیگر چه ویژگی هایی دارند؟

حواسپرتی طرف مقابل به راحتی دوست نداشتن تعبیر می‌شود و حتی بداخلاقی شریکتان شما را آزار می‌دهد. اما فال‌بینی و تلاش برای حدس اینکه آیا مرد مورد علاقه‌تان به شما علاقه دارد یا خیر، چیزی را مشخص نمی‌کند.

شما باید با توجه به 23 نشانه‌ ثابت شده‌ای که وجود دارد از واقعی بودن عشق او و قرار گرفتن رابطه‌تان در مسیر درست مطمئن شوید.

1-او ارتباط عمیقی با شما برقرار می‌کند

ارتباط اولین کلید برای برقراری رابطه و یکی از نشانه‌های علاقه طرق مقابلتان است. اگر مردی شما را دوست داشته باشد، مایل است جزئیات روزمره زندگی‌اش را در کنار عمیق‌ترین افکار و خواسته هایش با شما به اشتراک بگذارد.

او همچنین می‌خواهد درباره اینکه در زندگی شما چه می‌گذرد بداند و تلاش می‌کند تا همیشه و در هر زمانی با شما در ارتباط باشد.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

couple leaning on with each other does he love me

برخی مردها نسبت به دیگران اجتماعی‌تر هستند اما اگر تلاش کنند شما را به دنیای خودشان راه دهند و به نظر برسد به شما علاقه‌مندند، حس خوبی نسبت به احساساتی که به شما دارند پیدا می‌کنید.

2-با شما ارتباط چشمی برقرار می‌کند

اگر وقتی با هم صحبت می‌کنید به چشمانتان نگاه کرد، بدانید به شما توجه می‌کند. ممکن است چیز بی‌اهمیتی به نظر رسد اما یکی از نشانه‌های واضحی است که نشان می‌دهد برای او مهم هستید.

مردی که عاشق شماست وقتی می‌خواهید با او جدی صحبت کنید، تمام توجهش را معطوف شما می‌کند و بدنش رو به شما خواهد بود، که این یعنی به آنچه می‌گویید اهمیت می‌دهد.

ارتباط چشمی به تنهایی ممکن است نشانه عشق نباشد، اما اگر وقتی به چشمانتان خیره می‌شود متوجه احساسات عمیقی در نگاهش شوید و در بیانش عشق، احترام و مهربانی مشخص باشد، یعنی به شما علاقه‌مند است.

3-به شما هدیه می‌دهد

هدیه دادن بخشی از عشق واقعی است. وقتی عاشق کسی هستید، می‌خواهید این عشق را با هدیه دادن به شریکتان ثابت کنید. البته همیشه منظور دارایی‌های مادی نیست.

گاهی اوقات می‌خواهید بهترین شریک بودن را به او هدیه دهید و با شاد کردن و کمک کردن به او در کارها و زندگی‌اش به نوعی علاقه‌تان را به او ثابت کنید.

عشق با عمل نمود پیدا می‌کند. اگر از خودتان می‌پرسید “آیا او مرا دوست دارد یا دارد از من سو استفاده می‌کند؟” می‌توانید از طریق کارهایی که با جان و دل برایتان انجام می‌دهد جواب این سوال را پیدا کنید.

وقتی کسی را دوست داشته باشید، سخاوت و از خودگذشتگی برای او طبیعی است. پس اگر مرد مورد علاقه‌تان همه وقت و انرژی و دارایی‌اش را صرف شما کند، یعنی عاشقتان است.

4- شما را در اولویت قرار می‌دهد

برنامه زمانی هر فردی با کار، تحصیل و مشغله‌های دیگر پر شده است. اگر مردی عاشق شما باشد، شما را در اولویت قرار می‌دهد.

اگر او واقعا وقت نداشته باشد روزی را با شما بگذراند، سعی می‌کند به محض فارغ شدن از مشغله‌ای که درگیر آن بوده، خودش را به شما برساند. وقتی مردی عاشق شماست، همیشه یک جای خالی در زندگی‌اش را به شما اختصاص می‌دهد چون شما اولویت او هستید.

حتما بخوانید: راز چشمان جذاب برای خانم ها جهت جذب مرد مورد علاقه (تحقیقات جدید)

بعضی از مردها ممکن است بگویند عاشقتان هستند اما از نظر عاطفی و فیزیکی کنارتان نباشند. در این صورت مغز شما پیام‌های متناقض وگیج‌کننده‌ای دریافت می‌کند و احساس بی‌اعتمادی در شما شکل می‌گیرد.

مرد عاشق شاید نتواند 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز کنارتان باشد اما می‌خواهد بیشتر اوقات را با شما بگذراند و از حضور شما لذت می‌برد.

5- نظرتان را می‌پرسد

اگر مردی با نظرخواهی از شما در مورد مسائل مختلف برایتان ارزش قائل شد، بدانید عاشقتان است. اهمیتی ندارد مسئله چقدر مهم باشد، او نظرتان را می‌پرسد چون شما برایش محترم هستید. احترام و عشق با هم ارتباط مستقیم دارند.

با اینکه اشخاص دیگری هم در زندگی او هستند، اما اگر مردی عاشقتان باشد، نظر شما بیشتر از سایر افراد برایش اهمیت دارد. او همیشه می‌خواهد شما را با انتخابهای درست خوشحال کند و این را هم می‌داند که شما او را در مسیر اشتباه قرار نمی‌دهید.

6- به شما پیام صبح بخیر می‌دهد

وقتی شما اولین چیزی باشید که اول صبح به ذهنش می‌آید، آن وقت است که پاسخ “آیا او مرا دوست دارد؟” قطعا “بله” خواهد بود.

برخی مردها ممکن است جلوی احساساتشان را بگیرند و از برقراری ارتباط با شما آن هم در اول صبح خودداری کنند اما اگر مردی عاشقتان باشد، دلیلی ‌نمی‌بیند تا در ابراز احساساتش وقفه بیندازد.

او آنقدر شیفته شماست که می‌خواهد روزش را با حرف زدن با شما شروع کند.

حتما بخوانید: چگونه در چت جذاب باشیم و دلبری کنیم؟ 10 ترفند کاربردی

7- می‌خواهد شما بخشی از زندگی و آینده‌اش باشید

اگر مردی عاشقتان باشد، می‌خواهد خانواده و دوستانتان را بشناسد و دوست دارد مورد تایید آنها قرار بگیرد.

او سعی می‌کند تا با آنها آشنا شود و در برخورد اول ذهنیت مثبتی را ایجاد کند. در مورد علایق و احساساتتان از‌ آنها می‌پرسد تا بهتر روی شما شناخت پیدا کند و رابطه عمیق‌تری را با شما برقرار کند.

couple dancing laughing is he in love with me

او قصد دارد شما را وارد زندگی‌اش کند و شما را به تمام کسانی که برایش مهم هستند معرفی کند. او می‌خواهد همه همانطور که او را دوست دارند، شما را هم دوست داشته باشند.

وقتی از آینده و برنامه‌های زندگی‌اش حرف می‌زند، شما را هم در نظر می‌گیرد. وقتی برای یک یا 5 سال بعدش هدفگذاری می‌کند، شما بخشی از آن خواهید بود. او نمی‌تواند آینده را بدون شما تصور کند.

8-در طول روز از شما خبر می‌گیرد

وقتی عاشق هستید، همانطور که به خودتان اهمیت می‌دهید به شریکتان هم اهمیت می‌دهید.

پس از پایان امتحان سخت یا جلسه پراسترسی که شریکتان داشته، حتما با او ارتباط برقرار کرده و در مورد نتیجه و چگونگی آن از او خبر می‌گیرید. می‌خواهید مطمئن شوید که روز آرامی داشته یا حتی فقط صدای او را بشنوید.

اگر مردی عاشقتان باشد در طول روز (حتی اگر دلیل خاصی نداشته باشد) با شما در تماس خواهد بود.

9-چیزهای کوچک را هم به خاطر می‌سپارد

وقتی مردی در رابطه با شما جدی نباشد، سعی هم نخواهد کرد تاریخ تولد یا اطلاعات جزئی که به او می‌گویید را به خاطر بسپارد مثلا اینکه صبحها قهوه‌تان را با چه می‌خورید.

ممکن است به شما اهمیت دهد اما برای شناخت بیشتر شما تلاش نمی‌کند و به علایق و چیزهایی که دوست ندارید علاقه‌ای نشان نمی‌دهد.

وقتی یک مرد چیزهای کوچکی که به نوعی برای شما مهم هستند را به خاطر می‌سپارد، پس به چیزهایی که به او می‌گویید گوش می‌دهد و عاشق شماست.

اگر شک دارید که “آیا او مرا دوست دارد یا از من سو استفاده می‌کند؟”، به او چیزهای کوچک را یادآوری کنید تا متوجه شوید آیا مایل است در مورد شما بیشتر بداند و در خاطرش می‌ماند یا نه.

10-وقتی در کنارش نیستید دلش برایتان تنگ می‌شود

مردها وقتی کمی از آنها دور می‌شوید می‌فهمند که به شما نیاز دارند.

یک مرد می‌تواند همه علاقه‌اش را در حضورتان به شما نشان دهد، اما وقتی نیستید در مغزش چه می‌گذرد؟ آیا به شما زنگ می‌زند تا بگوید دلش برایتان تنگ شده یا چند روزی در دسترس نخواهد بود و عذرخواهی می‌کند که درگیر کار بوده است؟

حتما بخوانید: 21 نشانه غیرقابل انکار برای اینکه بفهمید عاشق شده‌اید یا خیر؟

وقتی عاشق می‌شوید، مشتاقید در کنار شریکتان باشید و از دوری‌اش دلتنگ می‌شوید. این بدان معنا نیست که شما هر دقیقه به او فکر می‌کنید اما یاد او همیشه در ذهنتان جا خوش کرده است.

word image 1

عاشق وقتی اتفاقی می‌افتد، می‌خواهد شریکش را در جریان قرار دهد یا اگر چیزی او را در خاطرش آورد فورا به این فکر می‌کند که الآن در چه حال است.

اگر او واقعا شما را دوست داشته باشد، با شما در تماس خواهد بود و هر اتفاق جالبی که برایش بیفتد را برایتان تعریف می‌کند.

11-برای آسایش شما هر کاری می‌کند

مردها فقط به خاطر زنی که عاشقش هستند خود را به زحمت می‌اندازند. یک مرد عاشق از وقتش می‌گذرد تا شما را به مقصدتان برساند یا با شما به فروشگاه می‌آید تا خرید کنید و بدون اینکه درخواست کنید به شما در حمل وسایل کمک می‌کند.

او به دنبال جبران کارهایی که برایتان می‌کند نیست چون خوشحالی شما او را خوشحال می‌کند.

12-خوشحالی او به خاطر دیدن شما کاملا مشخص است

عشق انسان را خوشحال می‌کند. عشق لذت‌بخش است. وقتی شما خاطرات و آینده خوبی در کنار هم دارید، دائما لبخند واقعی بر روی لبهایتان می‌نشیند.

اگر مردی هر وقت شما را ببیند لبخند بزند و به قول معروف گل از گلش بشکفد، مشخص است که عاشقتان است. شما انگیزه زندگی‌اش هستید و باعث می‌شوید احساس شادی و سرزندگی کند.

حتما بخوانید: مردان از چه نوع چهره زنانه خوششان می آید؟ زنان چطور؟(جدید ترین تحقیقات)

13-او از شما محافظت می‌کند

اگر اتومبیلی به سمت پیاده‌رو منحرف شود او خودش را سپر شما می‌کند. اگر مریض باشید مطمئن می‌شود از شما پرستاری می‌شود و دائما پیگیر حالتان است و هرگاه به او نیاز پیدا کردید کنارتان خواهد بود.

اگر مردی شما را بر خودش ترجیح دهد، یعنی عاشقتان است و آسایش شما برایش اهمیت دارد. وقتی در خطر باشید، حتی اگر اهل درگیری هم نباشد، به هر نحوی شده سعی می‌کند از شما محافظت کند. او به هر چیزی که شما را تهدید کند سریعا واکنش نشان می‌دهد.

14-هر چه دارد را با شما شریک می‌شود

اگر مردی از خودگذشتگی کند و آن طرف از تختخواب را که دوست دارید را به شما بدهد، یعنی خواسته‌های شما بر خودش ارجحیت دارند.

اگر نصفه بیشتر یک ساندویچ، آخرین قاشق از دسر، صندلی کنار پنجره هواپیما را به شما بدهد، به خاطر این است که باور دارد شما نیمه دیگر او هستید و عاشق شماست. هر چه که برای خودش می‌خواهد را با جان و دل تقدیمتان می‌کند چون خوشحال شدن شما او را شاد می‌کند.

15-شما را در جریان کارهایش قرار می‌دهد

اگر مردی عاشقتان باشد، حتی اگر لزومی نداشته باشد، شما را در جریان کارهایش قرار می‌دهد.

مثلا اگر شما به او پیام دهید و بعد از 2 ساعت جوابی نگیرید، ابه خاطر اینکه دیر جوابتان را داده از شما عذرخواهی می‌کند و دلایل قانع‌کننده‌ای مثل اینکه در جلسه بوده یا از گوشی‌اش دور بوده را عنوان می‌کند.

حتما بخوانید: 3 راه ساده برای اینکه هر مرد/پسری را معتاد خود کنید!

حتی اگر از نظر شما لازم نباشد برای هر چیزی توضیح دهد، مرد عاشق نشان می‌دهد که به شما و احساساتتان اهمیت می‌دهد. او نمی‌خواهد فکر کنید نسبت به شما بی‌اعتناست و یا کارهای روزمره زندگی‌اش مهمتر از شما هستند.

16-می‌خواهد با شما ارتباط نزدیکتری داشته باشد

برخی مردها اگر عاشقتان نباشند، هیچ گونه محبت غیر جنسی را به شما ابراز نمی‌کنند. یک مرد ممکن است به خاطر رابطه جنسی به شما علاقه نشان دهد اما به محض به پایان رسیدن آن، از شما فاصله بگیرد.

با این وجود وقتی مردی عاشقتان می‌شود، می‌خواهد در تمام طول شب کنارتان باشد و در طول روز هم به هر بهانه‌ای شما را نوازشتان کند. او مایل است علاقه و ارتباط فیزیکی‌‌تان با هم بیشتر شود تا نشان دهد چقدر دوستتان دارد.

حتما بخوانید: قانون جذب عشق: چگونه از آن برای جذب فردی خاص استفاده کنیم؟

به خاطر داشته باشید که بعضی مردها به صورت ذاتی خونگرم‌تر از دیگران هستند بنابراین محبت کمتر طرف مقابل لزوما به معنای این نیست که به شما علاقه ندارد. اما نوع و میزان محبت و تماس غیرجنسی نشانه خوبی است تا بفهمید شریکتان نسبت به شما چه حسی دارد.

17-عادتهایش را به خاطر شما تغییر می‌دهد

اگر مردی عاشقتان باشد، برای خوشحال کردن شما برخی از عادتهایش را ترک می‌کند. شاید سیگاری باشد اما اگر بفهمد که کشیدن آن شما را ناراحت می‌کند، عادتش را ترک خواهد کرد. یا شاید عادت دارد پنجشنبه شبها با دوستانش بیرون برود اما چون آن شب شما در خانه هستید، در کنار هم بودن را انتخاب می‌کند.

اگر مردی می‌خواهد روند زندگی‌اش را به خاطر شما تغییر دهد به این دلیل است که شما را بخشی از زندگی طولانی مدتش می‌بیند.

18-رازهایش را به شما می‌گوید

مردان می‌توانند تودار و کم‌حرفی باشند و در ابراز احساسات و رازهایشان به هر کسی اعتماد نمی‌کنند. آنها به راحتی اطلاعات شخصی‌شان را فاش نمی‌کنند به ویژه اگر این اطلاعات خصوصی و ناراحت‌کننده باشند.

همه انسانها اغلب رازهایشان را از ترس اینکه توسط دیگران قضاوت شوند، نگه می‌دارند. اما اگر مردی به رازهایش را به شما بگوید، شما را محرم می‌داند و این یعنی عاشقتان است.

حتما بخوانید: 26 نکته مهم برای جذب مردان توسط همسر (رابطه های پایدار و طولانی)

19- به شما افتخار می‌کند

او با اشتیاق در مورد موفقیتها و کارهای بزرگی که در زندگیتان انجام داده‌اید برای خانواده و دوستانش حرف می‌زند. از اینکه شما را شریک خود بداند احساس غرور می‌کند و می‌خواهد دیگران هم بدانند که چقدر باارزش هستید.

وقتی به هدفی می‌رسید یا کاری را به سرانجام می‌رسانید، خوشحالی‌اش را نشان می‌دهد و واقعا برایش ارزشمند است. او به موفقیتهای شما حسادت نمی‌کند.

20-اگر حالتان خوب نباشد کاری می‌کند احساس بهتری داشته باشید

همه ما گاهی دچار نوسانات روحی می‌شویم. اما هر چقدر این تغییر حال شدید باشد، اگر مرد زندگیتان عاشقتان باشد، با شما از این شرایط سخت عبور کرده و شما را به خاطر روزهای بدی که دارید قضاوت نمی‌کند.

در عوض به حرفهایتان گوش می‌دهد و از شما حمایت می‌کند و یا راهی پیدا می‌کند تا شما را بخنداند. یک شریک عاشق می‌داند چه زمانی باید شما را به حال خودتان بگذارد و چه زمانی کنارتان باشد. اگر در این شرایط با او بد صحبت کنید ناراحت نمی‌شود چون درکتان می‌کند و صبور است.

حتما بخوانید: چطور ازدواج موفق داشته باشیم؟ (جدید ترین تحقیقات روانشناسی دنیا)

21- برنامه‌هایش را با شما تنظیم می‌کند

قرار است دوستش از شهر دیگری چند روزی را مهمان شما باشد. مردی که برای شما احترام قائل است، قبل از اینکه دوست قدیمی‌اش را دعوت کند، اول چک می‌کند تا مطمئن شود شما برنامه‌ خاصی دارید یا خیر.

در برنامه‌هایی که با دوستانش می‌ریزد شما را هم در نظر بگیرد چون سهم بزرگی در زندگی او دارید.

تا در مورد مرخصی شغلی شما مطمئن نشود برای سفر برنامه‌ریزی نمی‌کند و وقتی بخواهد خانه‌اش را عوض کند بدون مشورت با شما این کار را انجام نمی‌دهد.

22-کارهای محبت‌آمیز انجام می‌دهد

احتمالا انتظار ندارید با یک دسته گل وارد خانه شود، اما چون می‌داند که شما عاشق آنها هستید و قصدش دیدن لبخند شماست، این کار را می‌کند.

couple outside facing holding hands is he in love with me?

همینطور توقع ندارید وقتی از خواب بلند می‌شوید از کافی‌شاپ محله قهوه مورد علاقه‌تان روی میز کنار تخت باشد اما او می‌خواهد روزتان را خوب آغاز کنید.

او به هر بهانه‌ای (هر چند ناچیز) می‌خواهد شما را خوشحال کند. این کارهای کوچک نشانه اینست که او عاشق شماست.

حتما بخوانید: 14 نشانه که زمان پایان دادن به یک رابطه فرا رسیده است

23- از شما دست نمی‌کشد

اگر مردی دوستتان داشته باشد، تمام تلاشش را می‌کند تا ارتباطش با شما را حفظ کند و به این راحتی‌ها تسلیم نمی‌شود.

حتی اگر شما به او روی خوش نشان ندهید و فکر کنید که با این رفتاری که داشتید دیگر به شما نزدیک نمی‌شود، در اشتباهید. مرد عاشق از رابطه با شما دست نمی‌کشد.

وقتی مردی عاشقتان است، هرگز شما را رها نمی‌کند، نه به این دلیل که مجبور است با شما باشد بلکه به این خاطر که دوست دارد با شما باشد.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا