شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

3 راه ساده برای اینکه هر مرد/پسری را معتاد خود کنید!

چرب زبان

آیا دلتان می خواهد که همیشه چشم مرد زندگی تان به شما باشد و هیچ کس غیر از شما را نبیند؟ آیا دوست دارید که او را به خودتان معتاد کنید؟ اگر چنین است به جای درستی مراجعه کرده اید. همان طور که می دانید چیزهایی مشخص هستند که خانم‌ ها می‌ توانند برای اسیر کردن مردان از آن ها استفاده کنند. خبر خوب این جاست که این موارد هیچ ربطی به ظاهر شما ندارند، بلکه فقط به طرز فکر شما مربوط می شوند. زمانی که طرز فکر درستی داشته باشید، نه تنها می توانید توجه او را جلب کنید ؛ بلکه زندگی بسیار شادی خواهید داشت و پایدار بودن آن را به شما تضمین خواهیم کرد.

سه ترفند که بسیار موثر هستند:

1-مرموز باشید

آیا تا به حال شده که از این که پیش یک مرد نرفته باشید، پشیمان شده باشید و دوست داشته باشید چیزهای زیادی در مورد او بدانید؟

اگر چنین است احتمالاً خودتان نیز این حس کنجکاوی را دوست دارید. همین قضیه برای مردان هم صدق می کند.

اگر خانمی هستید که همیشه در مکالمات زیاد صحبت می کنید و همه چیز را از دوران کودکی تا عمیق ترین راز هایتان را با او به اشتراک می گذارید، پس او برای شناختن شما تمایلی از خودش نشان نخواهد داد.

حتما بخوانید: مردان از چه نوع چهره زنانه خوششان می آید؟ زنان چطور؟(جدید ترین تحقیقات)

به جای این که کل احساسات موجود در قلبتان را به او نشان دهید، بهتر است که کمی از اطلاعات را پیش خودتان نگه دارید و برای روز مبادا استفاده کنید. البته این موضوع فقط برای مکالمات بین شما و او نیست و می‌ تواند شامل پیام‌ های متنی، تماس‌ های تلفنی، پیام های آنلاین و غیره هم باشد.

جذابیت

2-مثبت باشید

بیشتر از لبخند زدن، احساسات کلی شما قابل حس هستند. به این معنی که اگر خوش بین و فرد مثبت نگری باشید، این احساسات روی دیگران از جمله مرد زندگیتان نیز تاثیرگذار خواهد بود و مهم تر از همه این که مردان به سمت خانم های شاد و بشاش جذب می شوند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

آیا دلتان می‌ خواهد با کسی در ارتباط داشته باشید که همیشه ناراحت است؟ قطعا خیر. مردان هم دقیقا مثل شما هستند.

حتما بخوانید: قانون جذب عشق: چگونه از آن برای جذب فردی خاص استفاده کنیم؟

پس بهتر است که همیشه مثبت نگری خودتان را حفظ کنید و سعی کنید که شرایط و فضای مثبت و شادی را به وجود بیاورید.

زمانی که بتوانید لبخند را روی لبانش بنشانید، او نیز به شدت جذب و معتاد شما می شود.

3- کمی دست نیافتنی باشید

شاید این جمله بارها به گوشتان خورده باشد اما باور کنید که یک ویژگی بسیار موثر است. مردان دوست دارند که برای قلبشان مثل یک شکارچی عمل کنند. آن ها دوست دارند که برای دستیابی به عشق و توجه شما تلاش کنند و همیشه شما را دنبال کنند.

زمانی که این اتفاق می‌ افتد، آن ها به شما معتاد می شوند. برای انجام این کار نباید بیش از حد در دسترس باشید. به این معنی که بیش از حد جلوی چشم او نباشید و استاندارد هایی را برای خود و زندگی تان تعیین کنید و برنامه ریزی داشته باشید.

حتما بخوانید: 21 نشانه غیرقابل انکار برای اینکه بفهمید عاشق شده‌اید یا خیر؟

به عنوان مثال اگر او با شما تماس می گیرد و از شما می خواهد که امشب شام را با یکدیگر میل کنید، به او بگویید که کار دارید و بهتر است که این قرار ملاقات را به دو شب دیگر موکول کند. حتی اگر هیچ برنامه‌ ای برای آن شب ندارید. اجازه دهید که او کمی برای دیدن شما تلاش کند. بسیار مهم است که همیشه شما آغازگر ارتباط با او نباشید‌ ؛ یعنی همیشه شما نفر اول برای پیام دادن و تماس گرفتن و غیره نباشید. با این کار او شما را دنبال خواهد کرد و همیشه کنارتان خواهد ماند.

4- ترفندهای موثر تکمیلی

  • حس شوخ طبعی داشته باشید
  • پایه باشید و با بیرون رفتن های روزمره او موافقت کنید
  • از او پشتیبانی کنید و ایده های او را تشویق کنید
  • درباره جزئیات زندگی ش از او سوال کنید
  • به آرایش و لباس های خود تنوع دهید
  • در حضور او از دوستان خوب خود صحبت کنید
  • از او تعریف کنید (اما فقط گاهی)
  • برخی رازهای خود را با او در میان بگذارید
  • موقع چت کردن با او این موارد را رعایت کنید

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا