آموزش نکات روابط زناشویی موفق

چطور مچ همسر/پارتنر خیانتکار را بگیریم و بعد از آن چه کنیم؟

چرب زبان

در یک رابطه عاشقانه، هیچ دردی بدتر از این نیست که همسر یا معشوقتان به شما خیانت کند و بفهمید که تعهدش نسبت به شما را زیر پا گذاشته است. شاید بخواهید مستقیما دستش را رو کنید و خشم و عذابی که دارید را به او نشان دهید.

اما توصیه می‌کنیم قبل از هر کاری، کمی عاقبت‌اندیش و محتاط باشید و فورا و بدون فکر وارد عمل نشوید. هر چقدر هم سخت باشد، باید به حالتان مسلط شوید، شواهد را کنار هم قرار دهید و با شخص خیانتکار به روش درست برخورد کنید.

نکاتی که قبل از برخورد با یک فرد خیانتکار باید بدانید

اینکه بر اساس یک روش برنامه‌ریزی شده با همسر خیانتکارتان در مورد این مسئله صحبت کنید، حائز اهمیت است.

 


تعمیرات و نگهداری

توی این پک فوق العاده، تعمیرات و نگهداری منزل رو خودت انجام بده، همسرت و خونواده تو سربلند کن و کلی توی مخارج اضافی صرفه جویی کن!


 

بگو و مگو با همسر آن هم در چنین شرایطی رنج‌آور خواهد بود چون حقایقی که ناخوشایند است برایتان آشکار می‌شوند. بنابراین برای اینکه گفتگویتان به آرام‌ترین شکل ممکن انجام شود، به نکات زیر توجه کنید:

 • برای کسب اطمینان از اینکه بحث سازنده‌ای خواهید داشت، باید آرامشتان را حفظ کنید.
 • زمانی را به صحبت در یک مکان امن که هیچ عامل مزاحمی (مخصوصا کودکان) در آنجا نباشد، اختصاص دهید.
 • از آنجا که شما به تنهایی قادر به حل این مشکل نخواهید بود، بحثتان را در دو ساعت تمام کنید تا از کلافگی و از دست رفتن کنترل اوضاع پیشگیری کنید.
 • قبل از اینکه با همسرتان وارد بحث شوید و مسلسل‌وار از او سوال بپرسید، خودتان را آماده کنید.

در ادامه به مراحلی که باید قبل از شروع بحث در نظر بگیرید، می‌پردازیم.

حتما بخوانید: 10 تا از مهمترین نکات موفقیت در رابطه زناشویی (تحقیقات جدید)

1-ذهنتان را پاک کنید

شما باید ذهنتان را خالی کنید و با آرامش حقایق غیرقابل انکار پیش رویتان را مرور کنید. البته فقط گفتن آن ساده است!

تصور اینکه همسرتان که قلبتان را به او هدیه داده‌اید، شما را مثل یک زباله دور انداخته و از اعتمادتان سواستفاده کرده کافیست تا اشکتان مثل سیل جاری شود و خشم وجودتان را فرا بگیرد.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

با این وجود نه گریه کردن و نه داد زدن سر معشوق خیانتکارتان دردی را دوا نمی‌کند و ممکن است به نتیجه دلخواهتان نرسید.

2-تکلیفتان را با خودتان روشن کنید

نتیجه دقیقا چه باید باشد؟ آیا می‌خواهید این زندگی را نجات دهید؟ آیا ادامه زندگی با او ارزشش را دارد؟

شاید تا زمانیکه با یک بزرگتر حرف نزنید، ندانید دقیقا چه می‌خواهید. در واقع ممکن است هفته‌ها یا ماه‌ها به نتیجه‌ای نرسید چون دچار احساساتی هستید که شامل خشم، ناامیدی و امید است.

3-عزت نفستان را حفظ کنید

در این وضعیت پیچیده و بحرانی از خودتان می‌پرسید آیا او ارزشش را دارد. اغلب اوقات به خاطر خیانتی که به ما شده دچار احساس شرم و عذاب روحی می‌شویم و فکر می‌کنیم که حتما تقصیر از جانب ماست.

بدتر از همه اینکه بسیاری از افراد خیانتکار در چنین شرایطی که شما احساس ضعف می‌کنید، از آب گل‌الود ماهی می‌گیرند. این نوع افراد سرزنشتان کرده و با روح و روانتان بازی می‌کنند تا خودشان را بی‌تقصیر جلوه دهند.

4-از لحاظ احساسی خودتان را آماده کنید

شما باید با این حقیقت که فردی که عاشقش هستید ماری دغل‌باز است، کنار بیایید. شاید بهتر باشد از این رابطه سمی کنار بکشید و به او اجازه ندهید بیشتر عذابتان دهد.

آهنگ “من زنده می‌مانم” گلوریا گینر را در ذهنتان مرور کنید و این را بدانید هر چند این وضعیت تاسف‌بار و ناخوشایند است اما شما نجات پیدا خواهید کرد!

حتما بخوانید: چطور ازدواج موفق داشته باشیم؟ (جدید ترین تحقیقات روانشناسی دنیا)

5-ببینید این شخص چه جایگاهی برایتان دارد

اگر این شخص عشق زندگیتان است یا کسی است که سالها در کنارش خوش بوده‌اید و یا به خاطر کرده‌اش پشیمان باشد، ممکن است چیزهای باارزش زیادی برای بخشیدن او پیدا کنید.

از طرف دیگر اگر این فرد پارتنر جدیدتان است یا کسی است که سابقه خیانت داشته، واقعا از خودتان بپرسید آیا او به دردتان می‌خورد و لیاقت شما را دارد یا خیر.

6-مدرک جمع کنید

آیا او خیانت می‌کند؟ شاید. آیا این حقیقت را اقرار می‌کند یا به دروغ گفتن ادامه می‌دهد؟ کسی نمی‌داند. حتما نمی‌خواهید کسی را به اشتباه و ناعادلانه متهم کنید، نه؟ از این گذشته حتی اگر دلیلی داشته باشید که ادعاهایتان را ثابت کند، داشتن مدرک ضروری است.

افراد خائن همیشه حقیقت را با گفتن جملاتی مثل “فتوشاپ است یا هرگز چنین اتفاقی نیفتاده” انکار می‌کنند. شایعات ممکن است نگران‌کننده باشد اما شما نباید به شخص خائن تهمت بزنید بدون اینکه هیچ مدرکی ارائه دهید.

word image 230

به دنبال تماسها، پیامها، شاهد و عکس و اسکرین‌شات باشید. سپس از موثق بودن مدارک و اینکه به صورت دیجیتالی درست نشده باشند، مطمئن شوید.

به قول معروف آب رفته به جوی بازنمی‌گردد، پس قبل از اینکه او را به خاطر خیانتش متهم کنید، مطمئن شوید که شواهد کافی و درستی در دست دارید.

حتما بخوانید: 26 نکته مهم برای جذب مردان توسط همسر (رابطه های پایدار و طولانی)

7-خودتان را در امان نگه دارید

خطر اینکه شخص خائن پس از لو رفتن، خشونت‌آمیز برخورد کند کم نیست. زنان پس از مقابله با چنین افرادی، بیشتر مورد حمله و تجاوز قرار می‌گیرند.

اگر می‌ترسید به خاطر مقابله با همسر خیانتکارتان او را عصبانی کنید، این گفتگو را در حضور یک مشاور خانواده یا عضو قابل اعتماد از خانواده‌تان و در یک مکان عمومی انجام دهید.

و اگر فکر می‌کنید بعد از این کار توسط همسرتان تهدید می‌شوید، برای جای جدیدی که قرار است زندگی کنید، برنامه‌ریزی کنید.

8-درباره این موضوع با افرادی که به آنها اعتماد دارید، صحبت کنید

وقتی پای صحت و درستی ادعا به میان می‌آید، شما به طور طبیعی مغرضانه عمل خواهید کرد. در چنین شرایطی ببینید سایر افرادی که به آنها اعتماد دارید، چه فکر می‌کنند.

آیا شواهدی که شما جمع کرده‌اید به نظرشان معتبر است؟ اگر اینطور است، آیا آنها معتقدند که خیانت کار نادرست اما بخشودنی است یا جدا شدن شما از او را بهتر می‌دانند؟

آیا باید با کسی که همسرتان به خاطر او به شما خیانت کرده هم روبرو شوید؟

علاوه بر مقابله با همسر خیانتکار این سوال پیش می‌آید که با شخصی که باعث این خیانت شده، چطور باید رفتار کرد.

نکاتی که در رویارویی با طرف سوم باید به آنها توجه کنید، عبارتند از:

 • از او حقیقت را بپرسید
 • داستان او را بشنوید
 • از وضعیت تاهل و اینکه آیا بچه‌ دارند یا خیر باخبر شوید
 • بفهمید آیا این شخص عاشق همسر شماست یا نه

از طرف دیگر، ممکن است نکات ناخوشایندی هم از این ملاقات دستگیرتان شود:

 • بیشتر از آنچه انتظار داشتید، بفهمید (مثلا بفهمید ماجرا هوسبازی همسرتان است)
 • ممکن است به شما دروغ بگوید تا خودش یا همسرتان را مصون نگه دارد
 • ممکن است این مچ‌گیری به دائمی کردن رابطه‌شان منجر شود
 • احتمال اینکه مورد حمله و پرخاش او قرار بگیرید وجود دارد

اگر نام این طرف سوم را می‌دانید، می‌توانید قبل از رو کردن دست همسرتان، در شبکه‌های اجتماعی کمی در موردش جستجو کنید تا اطلاعاتی که لازم دارید را به دست بیاورید.

حتما بخوانید: 14 نشانه که زمان پایان دادن به یک رابطه فرا رسیده است

هیچ جواب واضحی در آنجا وجود ندارد اما این به شما بستگی دارد که زودتر شواهد و قرائن لازم را جمع‌آوری کنید و تصمیمی آگاهانه بگیرید. و تنها در صورتیکه مدرک داشته باشید، می‌توانید این کار را با اطمینان و شفافیت انجام دهید.

چطور دست همسر خیانتکار را رو کنیم؟

چندین سناریو برای مقابله با یک همسر خائن وجود دارد که باید در نظر بگیرید. آیا مدرک آماده و در دسترسی دارید یا فقط به اینکه پای معشوقتان لغزیده، مشکوکید؟ بیایید هر دو وضعیت و نحوه مدیریتشان را بررسی کنیم. اگرچه جمع‌آوری مدرک برای اثبات خیانت عذاب‌آور است، اما لازم است و بهتر از هیچی است. متهم کردن فرد خائن آن هم بدون مدرک، کار بسیار دشواری است.

چه همسرتان اشتباهش را بپذیرد و چه نه، حداقل با داشتن مدرک، شما (یا وکیلتان) شواهد عینی از آنچه اتفاق افتاده دارید. با مدرک و مستند حرف زدن به شما کمک می‌کند بفهمید بر اساس واکنش همسرتان در گام بعدی چه کار باید بکنید.

1-مدارک را فورا رو نکنید

فقط به همسرتان بگویید در مورد اینکه به شما خیانت می‌کند به او مشکوک هستید و دیگر با او بحث نکنید. اجازه بدهید همسرتان قبل از اینکه مدرکتان را نشان دهید، خیانتش را اقرار یا انکار کند.

اگر او اشتباهش را پذیرفت، اجازه بدهید حرف بزند و قبل از اثبات ادعایتان تا حد امکان به کارهایش اعتراف کند.

2-بعد از انکار، مدرکتان را نشان دهید

اگر همسرتان خیانتش را انکار کرد، چند سوال از او بپرسید تا بفهمید دروغ می‌گوید یا خیر. اگر اینطور بود تمام شواهدتان را رو کنید. اگر او حتی با وجود آشکار شدن حقایق، باز هم دروغ بگوید، او را ترک کنید و هرگز برنگردید (حداقل تا زمان طلاق).

اگر کسی با وجود لو رفتن باز هم دروغ بگوید، یا قابل اعتماد نیست یا زیادی خودشیفته و بی‌پرواست و یا می‌خواهد با این کار وقتتان را تلف کند تا نتوانید بیشتر از این جلو بروید.

3-مراحل بعد را مشخص کنید

اگر او کارش را پذیرفت و در مورد آن توضیح داد و عذرخواهی کرد، توپ در زمین شماست! به شما بستگی دار که تصمیم بگیرید عذرخواهی‌اش را بپذیرید و دوباره به او اعتماد کنید یا خیر.

مسئولیت‌پذیری می‌تواند گامی مثبت باشد. مخصوصا اگر همسرتان برای جبران تحت نظر یک مشاور قرار بگیرد، حسن نیتش را بیشتر به شما اثبات خواهد کرد. گفته می‌شود تفاوت بزرگی بین یکبار و چندین بار عذرخواهی وجود دارد.

حتما بخوانید: 15 تا از رایج ترین مشکلات زناشویی و راه حل های ساده برای رفع آنها که باید بلد باشید

برخورد با فرد خیانتکار بدون داشتن مدرک

با وجود مدرک، می‌دانید کجا ایستاده‌اید و نسبت به آنچه گفته می‌شود و واکنش طرف مقابل آگاه هستید. بدون دلیل و مدرک، با فرض اینکه دروغ می‌گوید نمی‌توانید در برابر انکارهای فرد خیانتکار بایستید و اینطور برداشت می‌شود که دچار سوتفاهم شده‌اید.

رو کردن دست چنین افرادی آن هم بدون داشتن مدرک ریسک بزرگی است و ممکن است شما را غیرمنطقی، توهمی یا پارانوئیدی پارانوئیدی جلوه دهد. پس اگر مدرکی ندارید، بهتر است:

 • نشانه‌های دقیق و درستی ارائه دهید.
 • شاهد داشته باشید (مثلا یک دوست قابل اعتماد یا عضوی از خانواده)
 • مطمئن باشید که همسرتان اشتباهش را می‌پذیرد

چنین شرایطی تقریبا غیرممکن است، پس شاید بخواهید تا زمانیکه مدرک پیدا نکرده‌اید، صبر کنید. در صورت امکان یک کارآگاه خصوصی استخدام کنید، شاید کار جالبی نباشد اما لازم است.

حتما بخوانید: 10 تا از مهم ترین دلایل طلاق: چرا بعضی از ازدواج ها شکست می خورند؟

اگر شواهدی نداشته باشید، شریکتان با دانستن اینکه شما نمی‌توانید خیانتش را ثابت کنید، می‌تواند همچنان به دروغهایش ادامه دهد.

در این صورت حق به جانب و طوری رفتار می‌کند که شما آدم بد ماجرا می‌شوید. اما اگر مدرکی مثل تماس تلفنی، پیام، عکس و شاهد عینی داشته باشید، می‌توانید همسرتان را وادار کنید تا با حقیقت روبرو شود و خیانتش را بپذیرد.

9 سوال که باید از همسر خیانتکارتان بپرسید

1-چرا خیانت کردی؟

وقتی به این فکر می‌کنید که به همسر خیانتکارتان چه بگویید، اصلی‌ترین چیزی که می‌خواهید بدانید اینست که چرا این کار را کرده است. دلیل اصلی آن چه بوده و در زندگی زناشوییتان چه چیزهایی مطابق خواسته‌اش پیش نرفته‌اند؟

باید دلیلی وجود داشته باشد که همسرتان ریسک خیانت را به جان خریده باشد. حقیقت اینست که ممکن است عوامل مختلفی در پس این ماجرا نهفته باشند.

2-کارت را چطور توجیه می‌کنی؟

پرسیدن این سوال به شما کمک می‌کند تا نقاط ضعف و ارزشهای اخلاقی همسرتان را بهتر بشناسید.

 • آیا او باور دارد که کاری که کرده پیامد بدی به دنبال نداشته؟
 • آیا او یک لحظه واقعا وسوسه شده یا ضعف نشان داده است؟
 • یا اینکه در برقراری رابطه با یک شخص دیگر جذابیت خاصی داشته است؟

یکی از مهم‌ترین معیارها برای بررسی یک خیانت، اینست که آیا شریک زندگیتان عواقب احتمالی لو رفتن یا دیده شدن را در نظر گرفته است یا خیر. وقتی یک فرد متاهل با شخص دیگری رابطه برقرار می‌کند، اغلب بدون توجه به آسیبی که به زندگی زناشوییشان می‌زند، ریسک می‌کند.

3-آیا هنوز به او (طرف سوم) حس داری؟

وقتی می‌خواهید همسر خیانتکارتان را بازخواست کنید، پرسیدن این سوال مهم است. اگر شریکتان هنوز معشوقش را دوست داشته باشد، احتمالا وقت آن رسیده تا او را ترک کنید و اگر هنوز هم فکرش درگیر اوست، حل این مشکل برای هر دویتان دشوار خواهد بود.

حتما بخوانید: ۱۵ روش ثابت شده برای رسیدن به آرامش در زندگی

4-آیا هنوز با او در ارتباطی؟

پرسیدن این سوال به شما این امکان را می‌دهد تا بفهمید آیا همسرتان برای فراموش کردن معشوقش از ارتباط برقرار کردن دوباره صرفنظر می‌کند یا خیر.

5-آیا احساس متفاوتی نسبت به او داری؟

فهمیدن جزئیات خیانتی که به شما شده و اینکه همسرتان چیزهایی را در رابطه با او به دست آورده که در زندگی با شما نداشته، زجرآور خواهد بود.

6-آیا برای آینده‌تان برنامه‌ریزی کرده‌اید؟

احساسات در این رابطه چقدر عمیق بوده است؟ آیا همسرتان قصد دارد به خاطر او شما را ترک کند و با هم زندگی کنند؟ آیا آنها برای آینده برنامه دارند؟ سر در آوردن از میزان عمق این رابطه، به شما کمک می‌کند تا بفهمید آیا در این زندگی ماندنی هستید یا خیر.

حتما بخوانید: مردان از چه نوع چهره زنانه خوششان می آید؟ زنان چطور؟(جدید ترین تحقیقات)

7-درباره زندگی متاهلی‌ات چیزی به او گفته‌ای؟

از بین تمام سوالاتی که باید از همسر خائنتان بپرسید، ‌شاید فهمیدن جواب این سوال بیشتر به نفعتان باشد. احتمالا می‌خواهید بدانید که وقتی همسرتان از زندگیتان برای معشوقش بد می‌گوید و شما آنجا نبوده‌اید تا از خودتان دفاع کنید، چه تصویری از شما به نمایش درآمده است.

فهمیدن این چیزها، به شما درک عمیق‌تری از وفاداری که همسرتان نسبت به شما دارد (یا داشته) و اینکه از نظر عاطفی چقدر طرف مقابلش را محرم می‌داند، می‌دهد.

8- این رابطه کی شروع شد؟

دانستن مدت زمان این رابطه نشان می‌دهد که آیا همسرتان دچار عذاب وجدان شده یا نه. چون اگر خیلی از زمان شروع رابطه گذشته باشد، احتمالا پشیمانی در کار نیست.

عذاب وجدان احساسی نیست که یک انسان بتواند با آن راحت و برای مدت طولانی زندگی کند.

از دست ندهید: شخصیت شناسی افراد مختلف از روی چهره آن ها (جدیدترین روش بدون خطا)

پس اگر این احساس به قدر کافی غیرقابل تحمل باشد که باعث شود رابطه‌اش را به پایان برساند، این مسئله خاطرتان را جمع می‌کند که رابطه دیگری در آینده به وجود نخواهد آمد.

9-برای حفظ رابطه چه کار می‌توانیم بکنیم؟

اگر شما و همسرتان قصد دارید به رابطه‌تان ادامه دهید، باید احساس امنیت و اعتماد دوباره بینتان ایجاد شود. جای امیدواری است که هر دوی شما بتوانید راهی برای احیای رابطه عاشقانه‌ای که قبلا داشتید، پیدا کنید.

خلاصه اینکه رو کردن دست همسر خیانتکار، باعث می‌شود تصمیم بگیرید که آیا او لیاقت شما و بخششتان را دارد یا خیر.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫22 دیدگاه ها

 1. شوهرمن خیانت کرده و میکنه .چند بار هم اسم خانهای خرابی که با این در ارتباط بودن رو فهمیدم بعد از دعوای حسابی و عذر خاهی بخشیدمش .ولی روز از نو روزی از نو.اکثرخانمها مطلقه بودن …. من فهمیدم بماند که چند تای دیگه رو متوجه نشدم.۱۳ ساله ازدواج کردیم.

  1. شوهرمن بایک بیوه بهم خیانت کرده هرکاری کردم که ازش جدابشه ولی فقدجای نداشت من هم خودم دست به کارشدم با شکایت ودادگاه طولانی شوهرخیانتکارموبه زندان انداختم حال نمیدانم پس ازمدت طولانی که ازادبشه چی کارکنم که دیگه سمت اون زن لعنتی نره خنمهاای که مشکل من رویاشبح ان روداشتن خواهشن کمکم کنن

   1. وقتی شوهرت انداختی زندان دیگه ارزشی براش نداری مطمئن باش دیگه باهات زندگی نمیکنه اگرم بکنه همش تلافی و خیانت میکنه. بنظرم بدترین راه انتخاب کردی

 2. شوهرم تاحالا ۳بار بهم خیانت کرده هربارم بخشیدم خانوادمم پشتم نیستن از طرفی هم دلم برای بچم میسوزه . نمیتونم بهش اعتماد کنم و نمیتونم به زندگیم ادامه بدم فقط دارم این زندگی رو تحمل میکنم ۲۱سالمه ولی موهام دارن سفید میشن همشون.دیگه خسته شدم چیکار باید کنم ب نظرتون جدا شم؟

  1. اول از همه مستقل بشید دنبال یک شغل یا حرفه برید که پول ودرامد کافی داشته باشه چون می گیید خانوادتون حمایتتون نمی کنند. و از طرفی بچه دارید. به دنبال تفریحاتی برید که کمی روحیتون را عوض کند . بعد هم با توجه به اینکه روحیتون عوض شد و استقلال کافی برای گذراندن زندگی خودتون و بچه تون پیدا کردید راجب اینکه میخواهید با همسرتون ادامه بدهید یا نه با فکر باز تصمیم بگیرید. امیدوارم مشکلتون حل بشه و باآرامش زندگی کنید

  2. زن من هم بهم خیانت کرده مطمئنم ولی مدارک کافی برای اثبات نذارم .
   زنم از یه خانواده خیلی خیلی فقیر بود و خانواده من مرفه فک نمیکردم با رفاهی که براش فراهم‌ کرذم روزی بهم خيانت کنه .
   لطفا یکی راهنماییم کنه .
   مهدی از تهران ۳۸ ساله

  3. سلطان بیخیالش ، این بچه تو اون محیط نباید بزرگ بشه ، بدون پدر بودن خیلی بهتر اژ پدر بد داشتنه ، جدا شو هر چی زودتر ، قبلش مستقب شو و ب درامد مالی برس

 3. متاسفانه روابط نامشروع به دلایل مختلف در جامعه رو به افزایش است و نهاد خانواده از درون متلاشی است متاسفانه مجازات قانونی این جرم طبق ماده 637 قانون مجازات اسلامی مصوب 75 فقط و فقط 1تا 99ضربه شلاق است و این مجازات قدرت بازدارندگی ندارد اگر قانونگذار مجازات حبس درجه 5 به بالا برای این جرم در نظر میگرفت شاید کمی بازدارندگی داشت برای آنهایی که از بی آبرویی کمی ترس دارند… صادق امیری مقدم وکیل کیفری اهواز

  1. منم شوهرم بهم خیانت میکنه و همیشه خودشو به اون راه میزنه میگه تو توهمی شدی دائم دروغ میگه کسی رو هم گذاشتم تعقیبش اما فکر کنم فهمیده میره کوچه پس کوچه سریع گم و گور میشه هر پنجشنبه میره یا بعد از ظهر یا طول شب بعضی شبام یه بهانه چرت میاره که میرم شهرستان یا یه دروغ دیگه میگه و نمیاد خونه ، به خدا کلافه ام دیوانه شدم با یه بچه نمیتونم زندگیمو از هم بپاشم ، کارم ندارم این بیشعورم نمیخواد آدم شه ، بخدا دیگه نمیدونم چکار کنم ، لطفا راهنماییم کنین

 4. شوهرم همش بهم خیانت میکنه نمیتونم برم خانوادم پشتم نیستن چون به انتخاب خودم بود ولی شوهرم دیگه خیلی افتضاح شده همه جوری مچشو گرفتم زن آورده خانه رفته قرار تفریح شمال رفتن هرشب بیرونه بهشم میگم میگه نه اینستاشو هک کردم دیدم با صد نفر رابطع داره همه جور کاری میکنه حتی جنسی

   1. کاری نداره با ایدی خودش پیج بزن ی پیام میاد براش ک کد فرستادن کد بزن میاره ولی لهش ایمیل میاد ک بکنفر وارد پیجتون شده ایا خودتون هستید یا تایید میکنید؟

 5. ایا شده شک کنید و دوسه مورد ی چیزایی دیده باشید ولی مدرک ندارید وبعدش همسرتون ابرازعلاقه کنه وبگه اصلا همچین چیزایی نیست من نمک به حروم نیستم فقط به تو وفادارم….درحالیکه حستون میگه ی چیزی هست

  1. بله که شده از همینجا که حس میکنی و بوی خیانت میاد شروع میشه، کم کم مدارکت زیاد میشه

  2. اولش میبخشه
   دومین بار پدر و مادرش باهاش حرف میزنن و میگه دیگه اینکار رو نمیکنم
   بار سوم دیگه عادت میشه!.که توبه گرگ مرگه
   من بار اول بخشیدم
   بار دوم میخواستم بکشمش ولی به خاطر پسر کوچیکم این کار رو نکردم
   و این سری دیگه دنبال مدرک هستم تا رابطه مرده رو تموم کنم
   خیانتکار یا مشکل روانی حاد داره و یا عادت کرده همین!

 6. شک نکنید زنی که به شوهرش خیانت کرده به شما هرگز هرگز وفادارنخواهد بود وقصدش فقط سواستفاده مالی با بی توجهی بهش وترک کردنش خودتون رو نجات بدین حتی کلامی توضیح ازش نخواهید

 7. باشه شیوه ای باید وی را حین انجام زنایارابطه نامشروع بگیریم تامدرک مستدل برای قانون شود و نکاح وی ومهریه وشروط عقد باطل شود،،،،،ایانیازبه دوربین فیلم برداری هست یانه؟؟؟؟؟؟
  برای گرفتن مجوزشنودمکالمات چه کاری باید بکنیم و ازوکیل چه گونه درخواستی داشته باشم تا بتواند دادخواستی تنظیم کندتاهمسرم مطلع نشود و تحت شنود و مطالعه متون پیامکی باشد ،،،و یا چگونه باید در منزلی که در آن پناه گرفته و کوچ کرده شنود ودوربین قرارداد تابه دام بیفتد ،،،،،وچطوربایدفهمید که درچه زمانی به فرزند۱۳ساله ام داروی خواب آور می‌دهد تا به رابطه شبانه است برسد ،تابنوان حکم حضانت وبی کفایتی و نااصلح بودن برای به خطر انداختن جان فرزندش محکوم شود ؟؟؟؟؟

 8. باسلام فایل صوتی تماس همسرم با شخصی که میگوید دیگه نتونستم جلوی خودم رو بگیرم که گرفتیم وانداختیم کف ماسین وهپین طور عکس کنارهم دونفری وعکس متن پیام که قراربوده چخ روزی وکجا بروند رادارم ومتن پیام که همسرم به من داده که دلم خواست رفتم واسم مکان ها رابرده ومیگوید که به توربطی ندارد حال بااین مدارک میتوانم شکایت کرده وازطریق قانون وارد شوم

 9. با سلام
  شاید شنیدن این مشکل من هم برای شما خالی از لطف و کسب تجربه نباشه.۱۰ سال پیش از طریق شبکه های مجازی و در اوج و بوهبوهه شبکه line و telegram از طریق یکی از افراد گروه با یک خانم بزرگتر از خودم اشنا شدم که تازه من ساده فهمیدم که فقط و فقط برای داشتن یک اسپانسر بیشتر و موقعیت و تنوع بیشتر بود من بدبخت نفهم ساده لوح با نیت خیر و خدا شاهده اول برای ثواب و بعدش بعدش رابطه جنسی حلال بعد از یک ازدواج تلخ و پر از خاطرات تلختر با ترس از انسانی به اسم زن وارد رابطه دوم شدم مثبت نگری کردم و گفتم انسانها را خدا مثل هم نیافریده قافل از اینکه هر روز که جلوتر میرفتیم و روزمرگی ها و هر چیزی که تازگی داشت بوی عادی شدن و کهنگی گرفت طرف من هم همزمان دچار تغیرات میشد بخاطر اینکه از من ۱۰ سال بزرگتر بود ایشون به هیچ عنوان در کسبه و محل زندگی منو به چشم شوهر سعی میکرد معرفی نکنه و از بقال محل گرفته تا صاحبخانه و بنگاه و برقکار و لوله کش و خلاصه هرفرد و مرد غریبه ای به راحتی ارتباط برقرارمیکرد و درمقابل اعتراض های من وبحث کردن ها وسوال های من کولی بازی ومقلته میکنه و اینکه زندگی خرج داره و درامدی که من در این زندگی خرج میکنم اصلا هیچه و خرج ایشون خیلی بیشتر از اینهاست که بنده هنوز نفهمیدم واقعا هر ماه چقدر دخلمونه و خرجمونه نا گفته نمونه من ماهی ۱۵ الی ۲۰ میلیون پول به حساب ایشون و نقدی تحویلشون میدم خرید جزیی خونه با من اما گوشت ومرغ و مایحتاج زندگی رو با اینکه پپولشو از من میگیره ولی به گفته خودش با زرنگی خودشو از خیر هایی که من ندیدمشون میکنه و با گفتنش و سرکوفتش به من دوست دارم اب بشم برم تو زمین از این همه وقاحت و علنی تو روی من گفتن این موضوع که من و بچه هام خرجمون زیاده و تو بی عرضه ای بیش نیستی که باعث شدی نتونم راحت مثل قبل زندگی کنم (البته منظورش رابطه ها و کندن هاشه)اینم بگم ۱۰ ساله با همیم و سال چهارم بود که خودشو ۵ تا خواهرهای یکی از یکی فتنه ترش با ترس و خنده خنده اومدنو با ترس و دست دست کردن به اصطلاح مشتولوق گرفتنو گفتن خانم گلت ۴ ماهه که بارداره و تنها امید و دلخوشی کل زندگی منه با نقشه و البته کمی سهل انگاری تقدیمم کردن.که به مرور زمان روزها و وجود خاله ها و بچه های یکی از یکی تباه ترشون بچه منم داره میشه یکی مانند این موجوداتی که داشتن روابط نامشروع ازکوچیک تا بزرگشون عادیه و در سنین بالاتر تیغ زدن و کندن از ادم های هوس باز افتخارشونه و توجیحشون هم اینه که گرگن و لب چشمه میبرن و تشنه برمیگردونن ولی میدونید عاقبت این نوع زندگی کردن ها چیه .بخاطر دخترم خیلی خیلی تحقیر میشمو مجبورم باختهای بدم که فعلا مجبورمو تف سربالست.بخدا که بیغیرت نیستمو منتظرم فقط دخترم کمی به سن جدایی قانونیی از مادرش و دادگاه نزدیک بشه تا زودتر برای همیشه منو دخترم جوری دود بشیم و حتی شده با یک یادداشت که هر خطش رو تا سالها اگر شعورشون بسه بخونن وبسوزن.گناه من فقط اعتماد چشم بسته و خیر سرم ثواب کردن و دراخر دوری از تنهای و گناه بود که ایکاش منم میشدم یکی مثل همه .بهشت وجهنم همینجاست خوبی به کسی نیومده .فکرمیکردم زن خوب هم هست ولی گشتم نبود نگردنیست .همه نقاط سیاه مخفی تو زندگی و شخشیتشون دارن که تا غاطیشون نشی محاله متوجه بشید.هیچوقتی هم مادر وخانوادتونو حتی به یک حوری ازبهشت نفروشید.خسته ام خسته از زنگ زدن ادمهای مختلف به گوشی مادربچم و در جواب اینکه کی بود شنیدن یه چرت وپرت جدید و گاها وقتی خیلی تابلو باشه گفتنبا خنده خواستگارقدیمم بوده نمیدونم شمارمو از کجا اورده.خخخخخخخ
  خسته ام از انواع و اقسام توهین های زشت و فحاشی های ناموسی
  از شما از خدا هر روزمیپرسم سوتفاهم نشه از هرکی میخونه اراجیفمو معذرت میخوام حلالم کنید ولی ایا زن خوب و نجیب ومهربون واقعی که معنی واقعی عشق ومحبت روبفهمه وجود داره ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا