شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

شخصیت شناسی از روی فرم بینی (تحقیقات علمی 2021)

چرب زبان

اگر دنبال راهی برای شخصیت شناسی هستید دیگر سراغ تستهای اینترنتی نروید، چون ما راه بهتری برایتان سراغ داریم و آن هم شخصیت شناسی از روی فرم دماغ است! شکل و اندازه بینی شما نوع شخصیتتان را نشان می دهد. ولی حالا سوال اینجاست که اگر کسی بینی اش را جراحی کرده باشد چه؟ آیا فرم جدید بینی افراد باعث تغییر خصوصیات اخلاقی و شخصیتی آنها می شود؟

برای رسیدن به این سوال، ما روی افرادی که عمل جراحی بینی انجام داده اند تحقیق کردیم تا بفهمیم آیا آنها متوجه تغییر شخصیت خودشان شده اند یا نه؟ اگر دلتان می خواهد به جواب این سوال برسید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

تحقیق روی فرم بینی

در این تحقیق 32 نفر شرکت داشتند که 22 نفر از آنها زن و 10 نفرشان مرد بودند. همچنین سن بیشتر شرکت کنندگان 30 سال و بالاتر بود. ما 9 نوع فرم بینی به شرکت کنندگان نشان دادیم و از آنها خواستیم شکلی که قبل و بعد از جراحی بینی شخصیت آنها را به بهترین نحو توصیف می کنند را انتخاب کنند.

50 درصد از شرکت کنندگان قبل از جراحی بینی قوزداری داشتند. فرم بینی بیشتر از 18 درصد آنها عقابی بود و نزدیک 13 درصدشان هم افتادگی بینی داشتند. علاوه بر این، مشخص شد افرادی که بینی قوزدار، عقابی و افتاده داشتند، به ترتیب دلشان می خواست فرم بینی شان به دکمه ای، صاف و رو به بالا تغییر کند.

شخصیت شناسی افراد مختلف از روی چهره آن ها (جدیدترین روش بدون خطا)

فرم بینی بیشتر از 40 درصد شرکت کنندگان بعد از جراحی دکمه ای بود. حدود 22 درصد بینی رو به بالا و 18.8 درصدشان هم بینی صافی داشتند. کاملا مشخص است که فرم بینی دکمه ای بین افرادی که میخواهند جراحی زیبایی بینی انجام بدهند از همه محبوبتر است. از همه مهمتر اینکه 2.81 درصد از شرکت کنندگان در این تحقیق بعد از جراحی این سه نوع فرم بینی را داشتند.

علاوه بر این، لازم به ذکر است که از بین 32 شرکت کننده در این تحقیق، فقط اطلاعات مربوط به 21 نفر از آنها تجزیه و تحلیل شده است. در واقع این تحقیق فقط شامل پاسخهای بیمارانیست که شایع ترین فرم های بینی یعنی قوزدار، عقابی و افتاده را قبل از عمل داشتند و پس از عمل هم فرم بین شان به رایجترین نوع ینی دکمه ای، رو به بالا و صاف تغییر پیدا کرد.

نکته جالب اینجاست که شخصیت افراد قبل و بعد از عمل جراحی بینی تفاوت زیادی با هم می کند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که تغییر فرم بینی باعث تغییر در شخصیت افراد می شود.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

حتما بخوانید: 9 نکته برای پرورش مهارت ذهن‌خوانی: چطور ذهن مردم را بخوانیم؟

این 6 فرم بینی چه چیزهایی درباره شخصیت ما می گویند؟

برای اینکه کاملا این مساله را بفهمیم، ما 6 نوع فرم بینی یعنی قوزدار، عقابی و افتاده (فرمهای رایج قبل از عمل) و دکمه ای، رو به بالا و صاف (فرمهای رایج بعد از عمل) را به دو گروه 1 و 2 دسته بندی و آنها از نظر ویژگیهای شخصیتی خاص و مشترک بررسی کردیم.

گروه 1

  • بینی قوزدار: افرادی که این فرم بینی را دارند مهربان، پرشور، همدل و عمیقا متفکر هستند. این افراد از ریسک کردن و بیان نظرات صادقانه شان ترسی ندارند، ولی در عین حال خوب می دانند که چطور رفتار سیاست مدارانه ای هم داشته باشند.
  • بینی عقابی: کسانی که بینی عقابی دارند برای رهبری به دنیا آمده اند. این افراد سرسخت و جاه طلب هستند و می دانند چطور باید از کلمات استفاده کنند تا روی دیگران تاثیر بگذارند.
  • بینی افتاده: اگر بینی افتاده ای دارید پس یعنی سرسخت و محکم، کوشا و مبتکر و خوش فکر هستید. مهمتر از همه اینکه چنین افرادی خواهان قدرت و استقلال هستند.

مجموعه ویژگیهای شخصیتی گروه 1: قدرت دوست، مصمم و رهبر.

گروه 2

  • بینی دکمه ای: خودجوش، خونگرم و خوشبین. این افراد به خاطر رسیدن به بلوغ عاطفی می دانند چطور باید دیگران را دوست داشته باشند و به آنها اهمیت بدهند.
  • بینی صاف: این افراد آماده کمک به دیگران هستند. آنها صبورند و خواسته های دیگران را درک می کنند.
  • بینی رو به بالا: وفادار، قابل اعتماد و خودمانی. این افراد به خاطر دید مثبت و خوشبینانه ای که به زندگی دارند معروفند.

مجموعه ویژگی های شخصیتی گروه 2: از نظر عاطفی حساس، خوش بین، مهربان و برون گرا.

آیا جراحی بینی شخصیت افراد را تغییر می دهد؟ افشای یک راز بزرگ!

در این تحقیق از شرکت کنندگان خواسته شد تا رفتار خودشان قبل و بعد از جراحی بینی را توصیف کنند. نتیجه این بود که ویژگی های شخصیتی بعد از عمل آنها به شدت شبیه خصوصیاتی بود که در گروه 2 آمده است. بنابراین بله! عمل جراحی بینی شخصیت این افراد را تغییر داده بود!

شرکت کنندگان در پاسخ به این سوال که فکر میکنند بعد از جراحی بینی چه تغییری در شخصیتشان رخ داده گفتند احساس می کنند همدلتر، مهربانتر و برون گراتر شده اند.

حتما بخوانید: مردان از چه نوع چهره زنانه خوششان می آید؟ زنان چطور؟

افزایش حس اعتماد به نفس و دوست داشتن خود بعد از جراحی بینی

علاوه بر موارد گفته شده، مشخص شد که میزان اعتماد به نفس و آرامش روانی شرکت کنندگان هم بعد از عمل جراحی بینی به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این افراد نه تنها موقع حضور در اجتماعات استرس کمتری داشتند، بلکه حس عشق و علاقه نسبت به خودشان هم بیشتر شده بود و نسبت به قبل بیشتر به خودشان اهمیت می دادند.

ویدیوی کاربردی

 

قیافه شناسی: آموزش صفر تا صد با 11 نکته و 5 تکنیک

جمع بندی

تحقیقات انجام شده نشان می دهد فرم بینی افراد می تواند ویژگیهای شخصیتی آنها را برملا کند. علاوه بر این، مطالعات و بررسی ها نشان می دهند اگر شکل بینی فردی تغییر کند، شخصیت او نیز عوض می شود. (منبع)

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا