آموزش نکات روابط زناشویی موفق

چه زنانی برای ازدواج مناسب نیستند؟ (10 نوع بدتر و 10 نوع بهتر)

چرب زبان

حقیقتا هیچ مرد و زنی از همه لحاظ کامل نیست، اما اگر یک مرد، زنی با برخی ویژگی های نه چندان عالی را به عنوان شریک زندگی خود انتخاب کند، این مسئله بر رابطه اش تاثیر منفی خواهد گذاشت.

در ادامه، ما از ۱۰ نوع ویژگی در زنان نام برده ایم که اگر زن مورد علاقه شما آن ها را داشته باشد، باید بیشتر در انتخاب او به عنوان همسر دقت کنید:

1-زن بد اخلاق

آیا تا به حال با زنانی که همیشه از دست مردان عصبانی به نظر می رسند، برخورد داشته اید؟

درست است، شاید قلب او بار ها شکسته شده باشد، اما این زن همیشه به همه مردان توهین می کند و می گوید که مردان بی خاصیت و به درد نخور هستند. فکر نمی کنیم که یک مرد دلش بخواهد با زنی بد اخلاق که به محض فراهم شدن هر فرصتی، به دلیل خشم درونی اش شروع به توهین کردن و گفتن کلمات نفرت انگیز می کند، بسازد و بسوزد.

2-زن خودخواه

اگر می خواهید در خانه شما شادی و آرامش برقرار باشد و همسری داشته باشید که فقط به خوشبختی شما و خودش فکر کند، باید از زنان خودخواه فاصله بگیرید. زنی که همیشه خواسته های خودش را در اولویت قرار می دهد، نمی تواند با شما یک زندگی شاد و دوست داشتنی بسازد.

3-زن مادی گرا

زنی که صرفا به مسائل مادی علاقه داشته باشد، مطمئنا بهترین انتخاب نخواهد بود. اگر تمام چیزی که او به آن توجه دارد، مسائل مادی است و خانواده، ایمان و باور هایش را فدای پول می کند، اصلا شریک زندگی خوبی نخواهد بود.

شناخت فرد مناسب برای ازدواج (11 نصیحت و 5 سوال مهم)

4-معشوق فراری

آیا سخت مجذوب زنی شده اید که بنظر می رسد مثل یک پروانه از مردی به مرد دیگر می پرد؟ او تقریبا هر روز با یک نفر وارد رابطه عاشقانه می شود و باعث می شود همه مردان احساس کنند که او به آن ها علاقه دارد. باید خیلی مراقب باشید، زیرا ممکن است او این عادت را حتی بعد از ازدواج هم ترک نکند. و شما اصلا دوست نخواهید داشت که بشنوید همسرتان با همه مردان دور و بر سر و سری دارد و برای همه عشوه گری می کند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

5-ستاره مهمانی ها

زنی که به همه مهمانی ها دعوت می شود و در همه آن ها شرکت می کند. همیشه درخشان ترین لباس ها را می پوشد و جذاب ترین دختر مهمانی است. او به عشق دور همی ها زندگی می کند و نمی تواند به هیچ کدام از آن ها نه بگوید، چنین زنی ممکن است از آن دست افرادی باشد که پس از ازدواج با هم به توافق نرسید.

6-دختر لوس بابا

زنی که هر چیزی در زندگی خواسته برایش فراهم شده و هرگز برای رسیدن به چیزی سختی نکشیده است، بعید است بهترین همسر باشد. مهم نیست که چقدر سعی کنید او را با واقعیت زندگی رو به رو کنید، او مثل یک دختر بچه است و ازدواج با او یعنی دائما و بالاجبار فداکاری کردن . اگر او هرگز در زندگی خود مجبور نبوده است سختی بکشد یا از چیزی چشم پوشی کند، از این به بعد هم بعید است بخواهد چنین کاری کند.

word image 87

7- توجه طلب

زنان به طور طبیعی توجه را دوست دارند اما وقتی این توجه طلبی در آن ها به یک وسواس تبدیل شود، وضعیت خوبی نیست. یک شوهر خوب مطمئن می شود که برای همسرش وقت کافی می گذارد، اما ممکن است همیشه شرایط موجود نباشد. به هر حال مهم این است که به عنوان شوهر نیاز همسرتان به توجه را درک کنید.

آیا من باید با فلانی ازدواج کنم؟ 20 سوالی که باید از خود بپرسید

8- خاله زنک

به نظر می رسد که سر و گوش او جایی بیرون از زندگی خودش می جنبد؟ همیشه درباره این فکر می کند که زندگی دیگران چگونه است؟ چنین زنی نمی تواند همسر مناسبی برای شما باشد. مرد ها به زنی نیاز دارند که با او زندگی خود را بسازند و این کار نیاز به تمرکز بر روی زندگی و برنامه های خود دارد. اگر او بیش از حد مشغول سرک کشیدن در زندگی دیگران است، پس شما از پیش در این زندگی بازنده اید.

9-تعهد گریز

زنی که متعهد شدن به هر چیزی، مانند ( مدرسه، شغل، خانواده، دوستان ) برایش مشکل است، پس از ازدواج نیز نمی تواند متعهد باشد. اگر بنظر می رسد که رای او خیلی زود زده می شود و همیشه به دنبال تنوع و چیز های جدید است، پس اصلا مناسب ازدواج نمی باشد.

10-زن بی ادب

اگر او زنی است که همیشه بی ادبی و بی احترامی می کند ( حتی به فرد مورد علاقه خود)، باید دوباره فکر کنید که آیا او واقعا برای ازدواج مناسب است؟ شریکی که ما می خواهیم با او بقیه زندگی خود را بگذرانیم باید به هم نوعان خود احترام بگذارد. و به همین خاطر از این مسئله به سادگی نگذرید.

زنانی با این ۹ ویژگی بهترین گزینه های ازدواج هستند

1- زن مورد اعتماد

“شوهر او برایش کاملا ارزش قائل است زیرا خیلی به او اعتماد دارد”

اگر می خواهید آرامش فکری داشته باشید و از شر شک کردن و حسادت ورزیدن، در امان باشید؛ زنی را پیدا کنید که برای شما امنیت و اعتماد کامل ایجاد می کند و همیشه با شما صادق است.

2-معصوم و نقطه قوت زندگی شما

“او در تمام روز های زندگی ام برایم خیر و نیکی به ارمغان آورد”

همسر خوب کسی است که از شما مرد بهتری بسازد. او به شما انگیزه می دهد تا از نظر جسمی، روحی، احساسی، روانی شاد و سالم باشید.

10 نکته برای برخورد/رفتار با بستگان همسر (بعد از ازدواج)

3-علاقه مند به خانه و خانواده شما

“شب ها نخ می ریسد و با چشمانی مشتاق این کار را انجام می دهد، او تا شب بیدار می ماند که برای خانواده خود غذا درست کند. ”

به عبارت دیگر، او درست مانند مادری مهربان و دلسوز برای شما است.

word image 88

4-اهل عمل و یک مدیر مدبر

“یک تاکستان را اداره می کند و از آنجا در آمد هنگفتی کسب می کند، واقعا که کارش را خوب انجام می دهد…”

بعضی از مرد ها که هنوز در حال و هوای بچگی مانده اند، در آمد خود را به همسرشان واگذار می کنند. بنابراین زنی را انتخاب کنید که به درستی پول خرج کند و بی پروا آن را هدر ندهد. همچنین داشتن یک همسر شاغل که نه تنها به در آمد شما اکتفا نمی کند بلکه خودش هم در آمد دارد، خوب است. شما که دوست ندارید با کسی ازدواج کنید که به چشم عابر بانک نگاه تان می کند؟ درست است؟

5- مهربان و سخاوتمند

“او آغوش خود را به روی فقرا باز می کند و به نیازمندان کمک می کند.”

با زنی ازدواج کنید که اهل کار خیر است، تا زندگی شما برکت پیدا کند. همسری که به افراد نیازمند دور و اطراف خود توجه کند، نه تنها دشمنی ندارد بلکه به خانواده شما آرامش ، رفاه و امنیت واقعی می بخشد.

6-مراقب و محافظ

“وقتی برف می بارد، خانواده اش هیچ نگرانی ندارند، زیرا مادر از قبل رخت خواب های گرم و نرم و لباس های زمستانه را آماده کرده است . ”

همسر شما مسئول خانه شما خواهد بود و این بدین معناست که او باید از شما و فرزندتان در برابر بیماری ها و سایر شرایط ناسالم مراقبت کند. همچنین او باید مراقب خودش هم باشد تا بتواند به وظایفش به عنوان مادر و همسر به خوبی عمل کند. شما که دوست ندارید همسری داشته باشید که به این مسائل اهمیت نمی دهد؟

7-زنی قوی و شریف

“او لباس بسیار با وقاری پوشیده است و به روز های پیش روی آینده لبخند می زند . . .”

همسری که باور های قوی دارد و اصول زندگی را رعایت می کند، به خانه شما عظمت و شکوه می بخشد.

8-عاقل و قابل اعتماد

“با عقل حرف می زند و کاملا به همسرش وفادار است . . .”

همسر شما، مادر فرزندان شما و چراغ خانه شما خواهد بود. اگر می خواهید فرزندانی با فردایی روشن داشته باشید، زنی را انتخاب کنید که دارای خرد و بینش نسبت به آینده باشد.

9-تنبل نیست

“او حواسش به امور خانه است و بی کار نمی ماند . . .”

تنبلی یعنی بی حال بودن و رسیدگی نکردن به کار ها …

10 تا از نکات مهم قبل ازدواج (برای داشتن زندگی موفق)

تنبلی یکی از منفی ترین ویژگی هایی است که شریک زندگی شما می تواند داشته باشد. این ویژگی خانه خراب کن است! اگر دوست دارید از زیر فشار های زندگی سر بلند بیرون بیایید، همسری پر تلاش پیدا کنید.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا