آموزش پرورش توت فرنگی (تصویری)

4 فیلم آموزش روش اصولی کاشت و پرورش توت فرنگی در منزل (رایگان)

در این پست با کمک ۴ درس بصورت فیلم آموزشی رایگان، روش اصولی کاشت و پرورش توت فرنگی در منزل را بصورت کامل با زبان فارسی به شما آموزش می دهیم. طریقه ی نگهداری و کاشت توت فرنگی مهارت های خاص خودش را دارد این دروس بصورت گلچین شده در جهت آموزش اصولی کاشت و پرورش توت فرنگی در منزل برای شما تهیه و گردآوری شده است که می توانید آنها را دانلود کرده و با رعایت نکات اساسی، به درستی این گیاه یرخاصیت را پرورش داد.

مقدمه :

بوته توت فرنگی گیاه علفی چند ساله , متعلق به خانواده گل سرخیان و بومی جنگلهای اروپاست که گونه وحشی آن دارای گل و برگ های کوچک میباشداگر موفق شوید این گیاه را بطرز صحیح بکارید و مراقبت های لازم را به عمل آورید و همچنین رقم های مناسب را برای کاشتن انتخاب نمایید میتوانید تا بیست تن در هکتار محصول برداشت کنید . نشاء این گیاه را باید از موسسات مورد اطمینان تهیه و دقت نمود که آلوده به بیماری های گیاهی به ویژه بیماری های ویروسی نباشد .

مطلب مشابه : بهترین زمان کاشت توت فرنگی چه زمانی است؟


در این قسمت می توانید ویدئوهای آموزشی نحوه کاشت و پرورش گیاه توت فرنگی را مشاهده و دانلود نمایید.

 

 

 

این پست را هم ممکن است دوست داشته باشید : تمام خواص و فواید توت فرنگی برای بدن و پوست شما که حتما تعجب خواهید کرد!

بهتر است بدانید! این میوه ی نسبتاً جدید که تا ۲۵۰–۳۰۰ سال قبل به این شکل امروزی وجود نداشت، بیشتر موارد استفاده دارویی داشته است. در قرن چهاردهم در فرانسه توت فرنگی‌های وحشی از جنگل به زمین زراعتی منتقل شد و از آن به عنوان یک گیاه اهلی استفاده گردید. در جنگلهای شمال ایران توت فرنگی وحشی به طور فراوان یافت می‌شود.

کاربران گرامی !: پیشنهاد ما به شما این است که از این بسته های آموزشی فوق العاده و کامل استفاده کنید تا، پرورش گیاه توت فرنگی در منزل را ، خیلی سریع و حرفه ای بیاموزید!

لطفاً هر گونه سوالی در زمینه این مطلب دارید در بخش نظرات مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن