شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

تیپ های شخصیتی زنانه (9 نوع رایج)

چرب زبان

بسیاری از زنان می گویند که ما زاده شده ایم تا حقیقی باشیم، نه کامل و باید احساس خاص و بی نظیر بودن کنیم. همه ی زنها شخصیت های متفاوتی دارند که آنها را از دیگران متمایز می کند. در این مطلب شناخت و دسته بندی انواع شخصیت زنان آورده شده است.

به گفته متخصصان روانشناسی، شخصیت تمام زنان با هم یکسان نیست و آنها را می توان در دسته های مختلفی قرار داد. یک نوع شناسی، می تواند به ما کمک کند رفتار خود را درک کنیم و مواردی را که مانع ما هستند یا نمی گذارند خودمان باشیم اصلاح نماییم. در این مقاله، 9 نوع زن را با توجه به شخصیت آنها معرفی می کنیم. بنابراین می توانید بررسی کنید که زن مورد علاقه ی شما در کدام دسته قرار می گیرد و آیا این زن مناسب شما هست یا خیر.

1-زنان خلاق یا ناظر

آیا می توانید همزمان در چندین کار شرکت کنید و آیا همیشه به همه اتفاقاتی که در اطراف شما رخ می دهد توجه دارید؟ اگر اینطور است شما یک زن خلاق هستید که از نظر احساسی قوی، خلاق و ناظر هستید. همچنین قادر به انجام همزمان چندین پروژه می باشید و در صورت لزوم همیشه آماده استفاده از عقل خود هستید. البته اگر برنامه های شما مطابق میل تان پیش نرود، احساس سرخوردگی و ناراحتی خواهید کرد.

 


مرد بهترین شویم

توی این پک فوق العاده، مرد بهتری شویم رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! 


 

2-زنان تکانشی

این زنان عجولانه و ناپخته عمل می کنند، دو بار در مورد یک چیز فکر نمی کنند و همیشه به دنبال انگیزه های قلب خود هستند. آنها تقریباً همیشه به طور غریزی عمل می کنند و اگرچه گاهی اوقات می توانند نتایج خوبی بگیرند، اما اغلب از عواقب عملکردهای خود بی اطلاع هستند.

تیپ های شخصیتی مردانه (8 نوع رایج)

3-زنان نابالغ و بسته

آنها زنانی هستند که در خارج از محدوده ی امن خود، احساس ناامنی می کنند و ترجیح می دهند همیشه در گروه کوچک خانواده یا دوستانشان زندگی کنند. آنها به دنبال جلب توجه نیستند، از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند و تغییرات را دوست ندارند و همیشه در یک روال معمول احساس راحتی می کنند. بعضی اوقات نگرش های کودکانه و ناپایداری دارند و برای برقراری رابطه، شخصیت های قدرتمند و کنترل کننده را جستجو و جذب می کنند. زنانی که دارای عزت نفس بالا و امنیت هستند، برخلاف کسانی که اعتماد به نفس پایینی دارند و می ترسند، بیشتر مورد پسند مردها قرار می گیرند.

4-زن انحصار طلب

این زنان خواهان مردانی متمایز با امکانات و موقعیت بالاتر نسبت به بقیه هستند، بطوری که کاملا در تملک آنها باشند. مرد مورد علاقه زن انحصار طلب باید مثل یک پادشاه باشد، او انتظار دارد آن مرد در خیالات هم به هیچ زن دیگری حتی مادرش توجه نکند. وفاداری یک مرد اصلی ترین معیار او برای انتخاب است.

5-زنان صادق

این زنان دو رو نیستند و همه چیز را همانطور که احساس می کنند، بدون حاشیه و گاهی اوقات بدون تدبیر می گویند. صداقت و شفافیت آنها در برخی شرایط می تواند بسیار مفید و حتی قابل تقدیر باشد، در حالی که در شرایط دیگر ممکن است موجب ضربه خوردن و حتی شکست شان شود.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

word image 255

رایج ترین تیپ های شخصیتی انسان ها کدامند؟

6-زنان تحلیلگر

اگر شما جزء این دسته از زنان هستید، همیشه به دنبال پاسخی برای همه اتفاقات می باشید، شما همیشه خونسرد هستید و رفتار خود و دیگران را تجزیه و تحلیل می کنید، همه چیز را سازماندهی و برنامه ریزی می کنید و عواطف خود را با منطقی ساختن همه چیز و دادن پاسخ منطقی به آنچه برای شما اتفاق می افتد یا نگرانی شما است، کنترل می کنید. علاوه بر این شما استراتژیست و به دنبال پول و قدرت هستید. به گفته متخصصان این نوع زنان معمولاً باهوش تر، ژرف تر و روشنفکرتر هستند. با این حال، تجزیه و تحلیل بیش از حد و مهار احساسات زندگی عاشقانه، همه روابط آنها را به خطر می اندازد.

7-زنان مادر گونه یا محافظ کار

این زنان مانند مادران مراقب همه چیز هستند و تمام موقعیت ها و شرایط را کنترل می کنند. بعلاوه خانواده و فرزندان شان برای آنها در اولویت قرار دارند و بودن کنار آنها را به انجام فعالیت های اجتماعی دیگر و اهداف شخصی ترجیح میدهند.

8-زنان عاشق پیشه و احساساتی

این یکی دیگر از انواع زنان هستند که با توجه به شخصیت شان مشتاق، رمانتیک و عاشق زندگی می باشند. این نوع شخصیت معمولا مورد توجه افراد بسیاری قرار می گیرد. مطمئناً اگر شما چنین زنی را می شناسید، شخصیت او معمولاً عاشق و جذاب، خلاق و با انرژی است.

شخصیت شناسی افراد مختلف از روی چهره آن ها

9-زنان خردمند

آنها زنانی باهوش، متفکر، ژرف و مدافع حق و عدالت هستند. آنها تا حدی درون گرا هستند و از تنهایی لذت میبرند.

خب احتمالا متوجه شده اید که شما یا همسرتان در کدام تیپ شخصیتی قرار دارد. هر گروه ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد خود را دارد، به این ترتیب شما هم می توانید تیپ شخصیتی خود را مشخص نمایید.

 

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا