آموزش کامل ماساژ بدن و صورت (تصویری)

معرفی 4تا از بهترین کلاس های آموزش ماساژ درایران با ارائه مدرک معتبر

در ادامه آموزش های کاربردی ماساژ در این مطلب ۴تا از بهترین کلاس های آموزش ماساژ در ایران با ارائه مدرک معتبر را به شما معرفی می کنیم.

در مطلب قبلی ۶ نکته بسیار مهم که موقع انجام ماساژ بدن باید به آن توجه کنید! و سپس آشنايي با نکات وتکنیکهای مهم ماساژ درمانی پشت بدن (ماساژ سوئدی) را توضیح دادیم. در این مقاله، دوره های باکیفیت آموزش ماساژ زنانه و مردانه را معرفی می کنیم. این کلاس ها را ما با معیارهای مختلفی به شما معرفی می کنیم. معیارهای ما عبارتند از:

 • کیفیت و تجهیزات کلاس ها
 • مهارت اساتید کلاس ها
 • قیمت کلاس ها و تناسب آن با امکاناتی که دریافت می کنید
 • تنوع مهارت ها و آموزش ها
 • اعتبار مدرک ارائه شده و آموزشگاه
 • نظرات کاربران مختلف در فضای مجازی

نکته مهم! به شهرستانی های عزیز اکیدا توصیه می کنیم که برای یادگیری حرفه ای ماساژ، به آموزشگاه های زیر در تهران مراجعه کنند، زیرا کیفیت آموزش در آنها عمدتا قابل قیاس با آموزشگاه های دیگر نیست.

نکته مهم۲ ! دقت کنید که هزینه اکثر کلاس های آموزش ماساژ درجه ۱ و ۲ از ۶۰۰ هزارتومان به بالا می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها، با شماره تماس موجود در وب سایت هر موسسه تماس بگیرید!

 

۱- کلاس های ماساژ ویستامهر

آکادمی ماساژ ویستا مهر با بیش از ۱۲ سال سابقه کار در زمینه آموزش سبکهای نوین ماساژ در ابتدا فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۸۶ و با همکاری انجمن اسلامی دانشگاه تهران آغاز نمود.فعالیت های آموزشی مرکز ابتدا در زمینه های تدریس ماساژ و امداد و نجات پزشکی به طور رسمی صورت پذیرفت که در ادامه و با توجه به استقبال کسترده عموم دوره آموزشی طب سنتی نیز با همکاری انجمن طب سنتی و مکمل غذایی ایران به دوره های آموزشی مرکز اضافه شد.پس از مدت ۱سال همکاری با انجمن اسلامی دانشگاه تهران , آموزشگاه فعالیت خود را با همکاری کلوپ ماساژ ایران به شماره ثبت کشوری ۲۹۲۱۵۳ از سال ۱۳۸۷ الی ۱۳۹۴ ادامه داد.در سال ۱۳۹۴ استاد ذکریاپور با سمت مدیر کلوپ ماساژ ایران با ارائه مدارک و سوابق کاری خود و اساتید مرکز مجوزهای لازمه از سازمان فنی و حرفه ای استان تهران جهت تدریس سبک های نوین ماساژ و امداد و نجات پزشکی را دریافت نموده که از این پس با نام آموزشگاه ماساژ ویستا مهر و با شماره ثبت ۹۴/۷/۱/۰۱۲۰۶۱ آماده خدمات رسانی به علاقه مندان عزیز می باشد.

(( آموزشگاه و کارآفرین برتر سازمان فنی و حرفه ای در حوزه آمورش بهداشت – ایمنی و ماساژ در سال ۱۳۹۶ درسومین اجلاس شواراهای شهر و روستا استان تهران ))

 رزومه آموزشگاه ویستا مهر :

 • همکاری با انجمن علمی دانشگاه تهران جهت برگزاری دوره های ماساژ و امداد و نجات سال ۸۶ – ۸۸
 •  همکاری با فدراسیون ورزشهای رزمی و کونگ فو در برگزاری دوره ماساژ سال ۸۸
 •  همکاری با دانشگاه علم و فرهنگ در زمینه آموزش ماساژ با سمت مدرس و مدیر اجرایی سال ۸۹
 •  همکاری با کلوپ ماساژ ایران به عنوان سرپرست و مدرس کلوپ سال ۸۸ – ۹۴
 •  اولین برگزار کننده تورهای آموزش ماساژدر کشور تایلند
 • وهمکاری با بزرگترین مدرسه طب سنتیو ماساژ کشور تایلند
 • (برگزاری ۲ مرحله تور آموزش ماساژ کشور تایلند اردیبهشت و آبان ۱۳۹۰)
 •  همکاری با سازمان فنی و حرفه ای استان مازندران شهر بابل سال۹۶

آدرس : تهران ، میدان انقلاب ، نرسیده به جمالزاده شمالی ، کوچه قائم مقام ، بن بست اول ، پلاک ۱ ، واحد ۸
تلفن : ۰۲۱۶۶۹۴۰۹۸۹
همراه : ۰۹۱۹۵۵۰۵۲۰۳

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

۲-کلاس های مدرسه بین المللی ماساژ ابن سینا

مجموعه بسیار باتجربه و بین المللی ماساژ آرامش ابن سینا و اسپاسینا شامل آموزش خدمات پیشگیری ماساژ، اسپا، یوگا،طب سنتی برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی علمی و کاربردی است. این آکادمی با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور و نماینده رسمی و انحصاری دانشگاه یوگا ماساژ تایلند ، دانشگاه رفلکسولوژی تایلند  ،دانشگاه ماساژ درمانی تایلند در حال فعالیت میباشد.

۱۰ دوره تئوری آکادمی ابن سینا :

 1.  آموزش آناتومی
 2.  آموزش اصول تئوری ماساژ
 3.  آموزش مبانی ماساژ شرقی
 4.  آموزش پوزیشن های حرکتی ماساژ
 5.  آموزش تکنیک های حرکتی ماساژ
 6.  آموزش ممنوعیت ها در ماساژ
 7.  آموزش احتیاط ها در ماساژ
 8.  آموزش نکات محیط ماساژ
 9.  روغن شناسی برای ماساژ
 10.  طبع یا مزاج شناسی

دوره های آموزشی اسپا و ماساژ ؛

۱- آموزش ماساژهای آرامش بخش ۲-آموزش ماساژهای نشاط آور ۳-آموزش ماساژهای گرما بخش ۴-آموزش جوان سازی پوست ۵-آموزش رفلکسولوژی ۶-آموزش لایه برداری ۷-آموزش سم زدایی ۸-آموزش زیبایی ۹-آموزش ماساژ کودک ۱۰-آموزش تغییر سایز ۱۱-آموزش ماساژ تک عضوی ۱۲-آموزش ماساژهای ترکیبی ۱۳-آموزش و مدیریت اسپا ۱۴-آموزش یوگا تایلندی ۱۵-آموزش ماساژ سوئدی ۱۶-آموزش ماساژ شیاتسو ۱۷-آموزش ماساژ آیورودا ۱۸-آموزش تای ماساژ تایلندی اصلی ۱۹-آموزش ماساژ آروماتراپی ۲۰-آموزش طب سنتی در ۳ مقطع ۲۱-آموزش ماساژ یو می هو تراپی ۲۲-آموزش بادکش درمانی ۲۳-آموزش ورزش درمانی ۲۴-آموزش گیاه درمانی ۲۵-آموزش گفتار درمانی ۲۶-آموزش چاکراه تراپی ۲۷-آموزش انرژی درمانی ۲۸-آموزش ماساژ درمانی ۲۹-آموزش یوگا درمانی۳۰آموزش آب درمانی

به طور علمی تخصصی و کاربردی با مجوز رسمی از ایران و تایلند برگزار می کند .

قابل ذکر است که بدانید ؛
که زیر نظر دقیق و با مدیریت آقای ماساژ ایران یا مستر ماساژ ایران
( استاد یا ماساژ تراپیست محمد افسری )
انجام می شود و در انتهاي اين دوره هنرجويان پس از موفقيت در امتحانات تئوري و عملي مدرک معتبر از ایران و تایلند دريافت خواهند نمود

تهران شعبه یک ؛ مرزداران ،ضلع شمالی ، بعد از آریافر ،ساختمان دانش ، پلاک ۱۲۵ ، طبقه بالایی موسسه اعتباری ملل ، طبقه سوم

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

۳- کلاس های سپید ماساژ (انگشتان شفا بخش)

کلاس آموزش ماساژ 3

یک آموزشگاه ایده آل برای کسانی که در تهران زندگی می کنند. هم چند شعبه در تهران دارد و هم هزینه ها مناسب می باشد و بعد از دوره ها هم مدرک ارائه می کند. تایلندی روغنی (آروماتراپی)- بازتاب درمانی (رفلکسولوژی) – تای کشتی- سر و صورت- هات استون (سنگ داغ درمانی)- ماساژ ورزشی – بافت عمیق- ماساژهای شکلات داغ- (بادی اسکراپ) شمع گیاهی- شیرعسل- فوت ماساژ- ماساژ شیاتسو (ژاپنی) – ماساژ تونیا (چینی)- یومی هوتراپی (درمان ژاپنی) لومی لومی (آمریکا)- دیپ تیشو- تراگر- هربال ماساژ- و سبک‌های روز دنیا توسط مدرسین برتر و دوره دیده از تایلند و ژاپن- کلاسهای آموزشی همه روزه در دو شعبه انقلاب و مطهری برگزار می‌گردد.

 • ارائه مدرک معتبر
 • اساتید باتجربه ایرانی و تایلندی
 • دارای شعب مختلف
 • هزینه ها کاملا مناسب
 • تجهیزات خوب

شماره تماس : ۰۲۱۶۶۱۲۳۰۸۴

این آموزشگاه چندین شعبه در تهران (میدان ونک و انقلاب) دارد. حتما برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

۴- کلاس های انجمن ملی ماساژ جمهوری اسلامی ایران

massage-class-1

یکی از آموزشگاه های معتبر در شهر تهران با ارائه مدرک معتبر ملی و بین المللی. انجمن ملی ماساژ ایران به عنوان تنها نماینده فدراسیون بین المللی ماساژ، براساس استانداردهای تعریف شده بین المللی دوره های تکنسین ماساژ در سطوح مختلف را در کشور بر اساس تقویم آموزشی تدوین شده برگزار مینماید. دوره های تکنسین ماساژ شامل گواهی نامه های پایان دوره و مدرک بین المللی می باشد که پس از اتمام دوره و احراز نمره قبولی مورد نظر در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت.

دوره های انجمن ملی ماساژ به صورت تفکیک شده شامل آموزش دوره های تک ماساژ و دوره های تکنسین می باشد. لازم به ذکر میباشد که جهت دریافت مجوز کار، گذراندن دوره های تکنسین الزامی است. اگر اعتبار مدرک برای تان مهم تر از هر چیز دیگری است ما این آموزشگاه را پیشنهاد می کنیم.

 • دوره تکنسین ماساژ درجه ۱
 • دوره تکنسین ماساژ درجه ۲
 • دوره تکنسین ماساژ درجه ۳
 • ارائه مدرک معتبر
 • تجهیزات کلاس ها در حد معمولی
 • قیمت ها عالی
 • و … .

این آموزشگاه فقط در تهران (خیابان آیت ا… کاشانی، جنت آبادجنوبی) شعبه دارد.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

اگر پول هزینه های زیاد کلاس ها را ندارید یا وقت حضور درکلاس ها یا دسترسی به آنها ندارید، خیلی راحت و اصولی می توانید بصورت خودآموز در منزل ماساژ را با کمک این بسته بیاموزید.

۵- کلاس های ماساژ ایران آریا

کلاس آموزش ماساژ 2

از دیگر کلاس های خوب ماساژ که نماینده رسمی اتحادیه طب سنتی و ماساژ تایلند در ایران می باشد که گواهینامه های ملی و بین المللی صادر می کند. اطلاعات کامل تر را در وب سایت خود موسسه ببینید.

این موسسه در شهرستان های زیادی از جمله اصفهان، کرج، رشت، شیراز، تبریز، مشهد و … شعبه دارد.

شعبه این آموزشگاه در تهران (ابتدای کارگر شمالی) می باشد.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

مطلب مشابه: آموزش تصویری ۳ روش اصلی ماساژ صورت برای داشتن پوست جوان تر

۶- کلاس های راما اسپا

ramaspa_certificate

این آموزشگاه بطور خاص بر روی ماساژ تایلندی کار می کند و مدرک هم ارائه می دهد. موسسين اين مركز در سال ۱۳۸۶ جهت شركت در دوره هاي پيشرفته ماساژ و اسپا به كشور تايلند سفر كرده و طي ماهها اقامت در آن كشور، به تحصيل فشرده دوره هاي مذكور پرداختند. پس از آن نيز با سفرهاي مجدد به آن كشور نسبت به افزايش سطح علمي و تخصصي خود با طي كردن دوره هاي تكميلي مبادرت نمودند.

آدرس این آموزشگاه، تهران (خیابان فاطمی غربی) می باشد و برای شهرستانی ها کلاس های کوتاه مدت دوهفته ای برگزار می کند.

اطلاعات بیشتر و وب سایت این آموزشگاه

شما هم اگر آموزشگاه خوبی در شهر خود می شناسید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا لیست بالا را تکمیل تر کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫17 نظرها

 1. سلام ، توضیحات و آشنایی خوبی بود.
  فقط لینک سایت انجمن ملی ماساژ جمهوری اسلامی ایران باز نمیشه.لطفا آدرس سایتشون را بفرمایید.
  خیلی ممنون

 2. سپیدماساژ خیلی خوبه من رفتم برخوردشان عالی مدرسین حرفه ای وباحوصله برای شهرستانی هم پکیج ویژه داره بااقامت.توصیه میکنم برید قیمتاشم نسبت به آموزشی که دادن خیلی خوب بود

  1. من میخوام مدرک بین المللی ماساژ بگیرم چون میخوام از ایران برم گفتم شاید بکار بیاد.لطفا اگر آموزشگاهی می شناسید که مدرکش واقعا معتبر باشه معرفی کنید

 3. سلام. وقتتون بخیر. میخواستم خواهش کنم که یک موسسه ماساژ که به همین اندازه معتبر و مفید باشه و اساتید عالی داشته باشه توی کرج معرفی کنید لطفا که البته مدرک کاملا معتبر هم ارائه بدن. من بنا به شرایطی اصلا امکان رفتن به تهران رو ندارم. بی نهایت سپاسگذارم ازتون.

 4. سلام آموزشگاه سپیده ماساژ از همه جا بهتره من چند جا دوره دیدم حتی تایلند هم رفتم دقیقا همه این موارد و آموزشگاه سپیده بهم آموزش دادن برخورد پرسنلهاشون عالیه و کلی انرژی گرفتم ازشون

 5. بنظر من آموزش ماساژ در کارگروه ماساژ دانشگاه علوم پزشکی تهران فوق العاده ست هم آموزش اصولی داره و هم مدرک معتبر میده ، من و خیلی از دوستانم در اینجا آموزش ماساژ کلاسیک، ماساژ درمانی ، ماساژ زیبایی دیدیم که بسیار عالی بوده.
  مدرسین آن همچون دکتر خضری از اساتید برتر ماساژ کشور هستند.
  به دوستانی که در تهران هستند این کلاس ها رو توصیه میکنم. اخیرا در استان های دیگه هم کلاس برگزار میکنند.

 6. سلام . من آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای ماساژ فروغ ایرانیان اموزش دیدم عالی هست آموزش و تعداد ساعت آموزشی کامل هست اساتید استاد عماد احمدی کلاسهای پرباری دارند خیلی عالی هست یکی از قدیمی ترین اموزشگاه هایی هست که تاسیس شده . پشتیبانی عالی پیشنهاد میکنم یه یه سر به این اموزشگاه بزنید پشیمون نمی شید.

 7. سلام لطفا اول در مورد مدارک این مدارس و انجمنها تحقیق کنید بعد معرفی کنید . و اینکه آیا اصلا ادعایی که دارند مبنی بر تنها نماینده فدراسیون بین المللی ماساژ هستند یا نماینده فلان مدرسه ماساژ تایلند در ایران هستند
  و اینکه من سایت فدراسیون بین المللی ماساژ ( فدراسیون جهانی ) رو دیدم هیچ نماینده ای از ایران در اونجا قید نشده بود لطفا اول تحقیق کنید بعد نام ببرید

  1. دقیقا من کاملا موافقم چون انجمن ملی ما نداریم فقط تو یه دونست اونم پاتایا تایلند که نمایندگی به جایی نداده ….به اسم انجمن مردم بیچاره میرن اونجا هیچی هم یاد نمیدن

 8. سلام.. آـیا دوره های آموزش فشرده سه روزه که برگزار میشه برای کسی که صفر هست تاثیر گذار و آموزنده هست؟ یا فقط در حد گرفتن مدرک برای کسایی که از قبل بلد بودن مناسبه؟

 9. در ایران انجمن ملی ماساژ وجود نداره و این موسسه داره با جعل اسم و عنوان ملت رو فریب میده
  فقط کافیه به سایت های خارجی مراجعه کنید تا ببینید که آیا همچین انجمنی هست یا خیر

 10. انجمن ملی اصلا نمیشه با سپید ماساژ مقایسه کرد از لحظه ورود به اموزشگاه تا مدرک گرفتن ….
  سپید ماساژ واقعا کارشون درسته همه چیز رو اصول چیزهایی رو یاد میدن که میتونی درامد داشته باشی و ارزش داره هزینه کنی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن