آموزش هنرهای رزمی-دفاعی (تصویری)

دانلود رایگان 10 درس کاربردی ومهم آموزش آیکیدو (فیلم)

آیکیدو

در این مقاله 10 درس از آموزش های ورزش ایکیدو را که بصورت فیلم آموزشی فارسی و رایگان می باشد، برای شما گردآوری نموده ایم. در گلچین کردن این ویدیوها سعی شده تا از اصولی ترین و کاربردی ترین آموزش ها  برای شما تهیه شود. موضوعاتی که در این فیلم ها به شما آموزش داده می شود بطور خلاصه شامل آموزش تکنیک های دفاع در آیکیدو، آموزش تکنیک های بیسیک چوب آیکیدو، آموزش تکنیک کوته گایشی و برخی از تکنیک های مهم این دفاع می باشد.

مقدمه:

آیکیدو یکی از هنرهای رزمی کشور ژاپن است که دارای سبک های متنوعی می باشد. در واقع آیکیدو به معنای هماهنگی روح و روان است. هدف این تکنیک این است که با واردکردن ضربات مشت ولگد به بدن حریف، او را از پای در آورد و با تغییر مسیرها و جنبش‌های گوناگون نیروی حریف را بازگردانده و در انتها به قفل مفصل‌های حریف می انجامد. آنچه که در این دفاع مهم است حفظ آرامش و کنترل افکار و دقت در پیشبینی حرکات حریف و همچنین عکس العمل سریع، سرعت عمل و انتخاب بهترین مسیر برای دفاع است. اگر چه این هنر توسط شخصی به نام موریهه اوشیبا ( Morihei Ueshiba) در کشور ژاپن پایه گذاری شده است اما امروزه در سراسر جهان سبک های مختلف آن به هنرجویان این رشته آموزش داده می شود.

توجه ! : 5 تا از بهترین برنامه‌های حرکات بدن‌سازی خطی-قدرتی از زبان جوی وایلانکورت

نمونه فیلم آموزشی تکنیک آیکیدو به همراه تصاویر :

البته فیلم هایی که دانلود می کنید دارای کیفیت بالاتری هستند.

آموزش آيکيدو

آموزش آيکيدو4

آموزش آيکيدو5

مطلب مهم : معرفی تمام سبک های معروف و اصطلاحات مهم در کاراته

چند تکنیک بسیار زیبای رزمی و دفاع شخصی آیکیدو – سنسی شیرازی

 

لینک دانلود این ویدئو

لینک های دانلود :

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

دقت کنید که این ویدیوها، از سرتاسر اینترنت گرداوری شده اند. هیچ ویدیوی رایگانی در اینترنت، آیکیدو را بصورت اصولی و کامل به شما آموزش نمی دهد و اکثر ویدیوها جنبه تکمیلی دارند. در فروشگاه، ما بهترین دی وی دی های آموزش مبتدی-حرفه ای آیکیدو را برای شما گلچین کرده ایم.

کاربرانی که در مورد این مطلب سؤال دارند لطفاً در بخش نظرات، سؤال خود را ثبت نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا