آموزش نکات روابط زناشویی موفق

با مرد خیانت کار چگونه رفتار کنیم؟ (بایدها و نبایدها)

چرب زبان

زمانی که متوجه خیانت شوهرتان می شوید، زندگی ‌ای که با هم ساختید به هم می ‌ریزد. ذهنتان با سوالات زیادی در مورد گذشته، آینده، وضعیت رابطه و نامشخص بودن همه آن ها تیره خواهد شد. چگونه با شوهر خیانتکار کنار بیاییم؟ به شوهر خیانتکار چی بگیم؟ چگونه با درد شوهر خیانتکار کنار بیاییم؟ و مهمتر از همه این که در پی خیانت او چه رفتاری باید داشته باشید؟

این سوال که آیا باید شوهر خیانتکار را نادیده بگیرید و به زندگی ادامه دهید یا با کسی که به شما خیانت کرده بمانید، شاید دلهره آورترین سوالات باشند. حتی اگر دور شدن از همسر خیانتکار اولین احساستان باشد، شکستن یک ازدواج همیشه آسان نیست. اما اگر ماندن را انتخاب کنید، او را تشویق می‌ کند که بیشتر از شما فاصله بگیرد؟

حتما بخوانید: 26 نکته مهم برای جذب مردان توسط همسر (رابطه های پایدار و طولانی)

در این شرایط هیچ انتخاب درست یا نادرستی وجود ندارد و قطعاً هیچ انتخاب آسانی هم وجود ندارد. می دانیم که آسیب دیده اید و اینجا نیستیم که بگوییم درکتان می کنیم یا خواندن این نکات برای برخورد با شوهر خیانتکار به نوعی درد را از بین می برد. هیچ کتاب قانونی وجود ندارد که روابط عالی را تضمین کند و هیچ راه آسانی برای مقابله با این شرایط وجود ندارد.

 


تعمیرات و نگهداری

توی این پک فوق العاده، تعمیرات و نگهداری منزل رو خودت انجام بده، همسرت و خونواده تو سربلند کن و کلی توی مخارج اضافی صرفه جویی کن!


 

اما هر مشکلی راه حلی دارد و این یکی از این قاعده مستثنی نیست. در اینجا نکات و ایده هایی را گرد آوری کردیم که وقتی متوجه شدید شوهرتان خیانت می کند چه کاری باید انجام دهید. یک نفس عمیق بکشید و به این توصیه در مورد نحوه برخورد با شوهر خیانتکار توجه کنید تا روند مدیریت موقعیت را به بهترین شکل ممکن آغاز کنید.

نحوه برخورد با شوهر خیانتکار – 13 نکته

پس از 3 سال ازدواج با راس، لیندا باردار بود. برای کمک به لیندا، دختر عمویش سوزان، آمد تا پیش آن ها بماند. و قبل از اینکه لیندا بتواند اولین فرزندش را به دنیا بیاورد، راس کاملاً به سوزان علاقه مند شد. شادترین دوران زندگی او با خیانت راس پر شد. لیندا از خود می پرسید: آیا باید شوهرم را به خاطر خیانت ترک کنم؟ درک این موضوع که فرزند متولد نشده اش به پدری نیاز دارد، او را از بستن چمدان ها و خروج از خانه باز داشت.

در عوض، او خود را متعهد کرد که با درد شوهر خیانتکار کنار بیاید بدون اینکه بگذارد بر سلامت جسمی و روانی او و فرزندش آسیبی وارد کند. او که زنی عاقل و با تاکتیک بود، اوضاع را هوشمندانه اداره کرد. چگونه؟

word image 50

این یک موقعیت سخت است و شرایط هر رابطه ای متفاوت است، اما می توانید نکات را جمع آوری و به انتخاب های خود خوب نگاه کنید. با این 13 نکته، می توانید برنامه ریزی کنید که چگونه با شوهر خیانتکار رفتار کنید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

1. حقایق را دوباره بررسی کنید

شاید تصور کنید که چیزی اشتباه است. شاید متوجه برخی از نشانه های خیانت همسر شده باشید اما نمی توانید با اطمینان بگویید؟ زنان موجودات شهودی هستند، اما مکث و تأیید می کنند. دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید واقعاً شکتان درست است یا نه. به عنوان مثال، اگر شوهرتان زمان زیادی را صرف گوشی می کند و مشکوک هستید که او تمام وقت خود را صرف صحبت با کسی می کند، بررسی کنید آیا او واقعاً به شما خیانت می کند یا خیر.

آیا این فقط یک شوخی دوستانه و یک چت معمولی است؟ آیا می تواند با همکاری که در پروژه ای با او همکاری می کند صحبت کند؟ یا اینکه او واقعاً به شما خیانت می کند؟ قدم بعدی را تنها پس از انجام اقدامات لازم انجام دهید. بسیار مهم است که وضعیت را از قبل تأیید کنید زیرا یک اتهام نادرست می تواند برای مدت طولانی به اعتماد در رابطه آسیب برساند.

2. با او مقابله کنید

وقتی فهمیدید شوهرتان خیانت می کند چه باید کرد؟ نفس عمیق بکشید. می دانیم که چقدر عصبانی هستید، اما کمی آرام باشید. زمان مناسب را دور از چشم بچه ها (اگر بچه دارید) پیدا و فقط از او سوال کنید.

شما باید در ذهن خود بدانید که به شوهر خیانتکار چه بگویید. این باعث می‌شود که مکالمه روی حرف های غیرضروری پیش نرود. مسائل گذشته را مطرح نکنید یا اتهام نزنید. به حقایقی که تأیید کرده اید پایبند باشید.

حتما بخوانید: 14 نشانه که زمان پایان دادن به یک رابطه فرا رسیده است

مستقیما به مطلب اصلی بپردازید. بگذارید سوال او را غافلگیر کند تا پاسخ صادقانه ای دریافت کنید. وقتی از شوهر خیانتکار سوال می شود رابطه نامشروع را انکار می کند اما از حالت و زبان بدن او خواهید فهمید. توجه کنید که آیا او از نگاه کردن به چشمانتان اجتناب می کند یا مستقیماً به شما نگاه می کند.

نشانه های گویای دیگری از دروغ گفتن وجود دارد، مانند پشت کردن به سمت شما یا دست زدن به بینی یا خاراندن صورت. از آنجایی که با او ازدواج کرده اید، ممکن است قبلاً متوجه این علائم شده باشید که او دروغ می گوید یا سعی می کند چیزی را پنهان کند. برخورد با شوهر دروغگو بدون افتادن در دام اطمینان های نادرست او، امری ضروری است تا بتوانید با موضوع خیانت رودررو برخورد کنید.

3. راه حل مشاوره است

الان می دانید که او خیانت کرده است، اما نمی دانید که چرا و چگونه با شوهر خیانتکار رفتار کنید. اکنون زمانی است که به ازدواج خود کمک کنید. از مشورت با مشاور زوجین خودداری نکنید و سعی کنید همه چیزهایی را که در اعماق ذهنتان دفن کرده اید بیرون بیاورید و مشکلات خود را حل کنید.

پس از اینکه نیکیتا متوجه خیانت درک شد، در شرف جدایی بودند. او به خود گفت، هیچ راهی وجود نداشت که تبدیل به یکی از آن زنانی شود که هنگام خیانت شوهر خودشان را به آن راه می زنند. اما یک مشکل جزئی وجود داشت، او در اعماق وجودش درگیر این بود که چگونه با شوهر خیانتکاری که دوستش دارد کنار بیاید. با وجود خیانت، نیکیتا نتوانست بر احساساتی که نسبت به درک داشت غلبه کند. او گفت به عنوان آخرین تلاش برای نجات ازدواجش، به یک مشاور مراجعه کردند و نتیجه داد. آن ها با موفقیت از خیانت عبور کردند و امروز با خوشحالی زندگی می کنند.

word image 51

بررسی مشکلات زندگی مشترک کمک می ‌کند بفهمید که آیا چیزی در رابطه ‌تان گم شده است و می ‌توان روی آن کار کرد یا می ‌خواهید با شوهر خیانتکاری که به خیانت عادت کرده کنار بیایید. اگر مشاوره چیزی نیست که ترجیح می دهید یا هر دوی شما در مورد آن هم نظر نیستید، می توانید از نظر روحی با شوهرتان کنار بیایید. اگر مذهبی هستید، به مشاور مذهبی مراجعه کنید. یا می توانید گزینه هایی مانند مدیتیشن را برای یافتن آرامش و شفای درونی مورد نیاز برای مقابله با درد شوهر خیانتکار دنبال کنید.

4. سعی کنید بچه ها و خانواده خود را درگیر این ماجرا نکنید

هیچ قانونی در مورد نحوه برخورد با شوهر خیانتکار وجود ندارد، اما باید به خاطر سلامت عقل و احترام خودمان این کار انجام شود. بهترین راه برای مقابله با شوهر خیانتکار بعد از شوک اولیه این است که احساسات خود را کنترل کنید. به این فکر کنید که واکنش ‌ها و نحوه برخوردتان چگونه بر افرادی که دوستشان دارید، مانند فرزندان و خانواده نزدیکتان، تأثیر می ‌گذارد.

اگر فرزندانی در این امر دخیل هستند، بهترین توصیه این است که آن ها را از ماجرا دور نگه دارید. با درگیر کردنشان در این موقعیت ناپایدار عاطفی و تلاش برای لکه دار کردن تصور آن ها از پدرشان، برای همیشه به آن ها آسیب می زنید. ذهن کودکان به اندازه کافی تکامل نیافته است که چنین رویدادها و احساسات پیچیده ای را به درستی درک و پردازش کند.

حتما بخوانید: چطور ازدواج موفق داشته باشیم؟ (جدید ترین تحقیقات روانشناسی دنیا)

این احتمال وجود دارد که ازدواج والدین به دلیل این اتفاق به پایان برسد، پس در آن ها احساس ترس و ناامنی ایجاد می کند. به خاطر فرزندان، اجازه دهید در خانه همه چیز تا حد ممکن به حالت عادی نزدیک شود. شوهر خیانتکار خود را در مقابل دیگران نادیده نگیرید. بچه ها یا خانواده خود را درگیر نکنید. این فقط باعث ایجاد شایعات می شود و مردم را مجبور به جانبداری می کند که اصلا درست نیست.

5. زن دیگری را درگیر نکنید

یکی از مهمترین نکات در مورد نحوه برخورد با شوهر خیانتکار این است که به یاد داشته باشید این اتفاق بین شما و شوهرتان است. این که با زن دیگری روبرو شوید و احساسات آسیب دیده و خشم خود را به سمت او هدایت کنید، وسوسه انگیز است. مطمئناً، اگر آن زن را خرابکار خطاب و کاری کنید او نسبت به خودش احساس وحشت کند، در لحظه احساس خوبی پیدا می کنید. اما به چه هدفی؟

این کار آسیب وارد شده به ازدواج را جبران نمی کند. صرف نظر از اینکه زنی را می شناسید که شوهرتان بخاطر او به شما خیانت کرده است، از او دوری کنید. درگیر کردن او در این موضوع فقط اوضاع را زشت می کند. جنگ تو با شوهرت است نه زن دیگر.

6. خودتان را سرزنش نکنید، حالت تدافعی به خود نگیرید

منظورمان را اشتباه برداشت نکنید. ما مشروط به سرزنش کردن شخصی برای رها کردن چنین اتفاقی هستیم، وقتی نمی توانیم این کار را انجام دهیم آن را درونی و شروع به سرزنش خود می کنیم. ما با زنانی صحبت کردیم که توسط شوهرانشان مورد خیانت قرار گرفتند و بیشتر آن ها لحظاتی از سرزنش خود را به یاد آوردند.

 • شاید تقصیر من بود.
 • همه علائم شریک خیانتکار وجود داشت.
 • باید می فهمیدم که خیانت می کند.
 • شاید من به اندازه کافی جالب نیستم.
 • من زیبا نیستم.
 • او لایق آدم بهتری است.
 • آیا باید شوهرم را به خاطر خیانت ترک کنم؟ احساس می کنم تقصیر من بود.

مطالعات کنونی روی زوج های آمریکایی نشان می دهد که 20 تا 40 درصد از مردان متاهل دگرجنسگرا در طول زندگی خود رابطه خارج از ازدواج خواهند داشت. پس به خودتان لطف کنید و خودتان را سرزنش نکنید. هیچ کاری نمی توانستید انجام دهید تا شوهرتان به شما خیانت نکند.

حتما بخوانید: 10 تا از مهمترین نکات موفقیت در رابطه زناشویی

در حالی که خیانت شاید نتیجه مشکلات اساسی رابطه باشد، اما هنوز یک انتخاب است. چیزی که شوهرت انتخاب کرد. بنابراین، خود را در مورد آن سرزنش نکنید.

7. بگذارید حرفش را بزند و بشنوید

ذهن شما مملو از افکار و نظرات زیادی است. در مورد او، در مورد خودتان که شنیدن صدای او شاید آخرین کاری باشد که بخواهید انجام دهید. با این حال، شروع نکردن گفتمان پیرامون این اتفاق می ‌تواند شما را در فاز شوهرم مرا فریب داد و من نمی‌ توانم از آن بگذرم، گیر بیاندازد.

وقتی عجله اولیه فروکش کرد، شاید جور دیگری به وضعیت نگاه کنید. برای مدتی همسرتان را نادیده بگیرید و روی دلایل خیانت او تمرکز کنید. اگرچه هیچ بهانه یا دلیلی برایش وجود ندارد، اما آماده باشید که به حرف های او نیز گوش دهید. سینتیا جرد، نایب رئیس یک بانک، به یاد می‌ آورد که علیرغم خشمی که در درونش موج می ‌زد، با شوهرش صحبت کرده است.

word image 52

او به همسرش گفته بود یک لحظه فراموش کن که ازدواج کرده ایم. من را به عنوان بهترین دوست خود در نظر بگیر و بگو چه اتفاقی افتاد؟ سینتیا این مکالمه جادویی را به یاد می آورد که ساعت ها ادامه داشت و واقعاً شک و تردید های زیادی را برای او ایجاد کرد.

او همچنین گفت نمی دانستم که آیا در آینده با این مرد خواهم بود یا نه، اما یک چیز قطعی بود و آن اینکه من قصد بخشش داشتم. پرسیدن سوالات درست از شریک خیانتکارتان کمک می کند تا آن ها را درک کنید و بهتر می توانید با آن کنار بیایید.

8. انتقام نگیرید. با شوهر خیانتکار از نظر روحی برخورد کنید

انتقام کار زشتی است انتقام نابالغانه ست. چیزی که ما را بزرگتر می‌کند این است که بدون انجام همان کار یا کار بدتر که در وهله اول به ما آسیب می‌زند، با آن برخورد کنیم. به راه‌ های صدمه زدن به شوهر خیانتکار فکر نکنید، بلکه به راه‌ هایی برای مقابله با این موقعیت فکر کنید.

اگر نمی توانید بر درد، عصبانیت و آسیب ناشی از خیانت غلبه کنید، سعی کنید از نظر روحی با شوهر خیانتکار برخورد کنید. انجام این کار به شما کمک می کند تا تمام احساسات متناقض و گیج کننده ای را که شما را عصبانی می کند که حتی قادر به نگاه کردن به شوهرتان نیستید، درک کنید.

فعالیت ‌های ساده‌ ای مانند مدیتیشن و تمرکز حواس گزینه های خوبی در این لحظات آشفتگی درونی اند. هنگامی که خرد درونی را پیدا کردید، شما را در مسیر درست راهنمایی می کند.

9. محترم باشید، بد و بیراه نگویید

شاید فکر کنید دیوانه ایم که حتی در هنگام مواجهه با این وضعیت وحشتناک چنین چیزی را پیشنهاد می کنیم. این مورد یکی از غیر عملی ترین نکات در مورد نحوه برخورد با شوهر خیانتکار به نظر می رسد، اما وقتی می گوییم کار می کند پس به ما اعتماد کنید.

اگر با کسی که به شما خیانت کرده بمانید، این رویکرد سودمند است. ما نمی دانیم واقعا چه اتفاقی افتاده است، تقصیر چه کسی بوده است. از موارد پنهان یا دروغ هایی که به تصویر کشیده شده اند، بی اطلاعیم.

یه مطلب دیگه: چطور مچ همسر خیانتکار را بگیریم و بعد از آن چه کنیم؟

تنها چیزی که می دانیم این است که الان در شرایطی هستید که باید مشکلات حل شود. می توانید آن شرایط را بد کنید یا با ظرافت با آن برخورد کنید.

10. دست از تو سری خور بودن بردارید

چگونه با شوهر خیانتکار رفتار کنیم؟ بیایید درباره ی آنچه نباید تحمل کنید و آنگونه که نباید رفتار کنید صحبت کنیم. این توصیه به همان اندازه دانستن چیزهای درست برای گفتن و رفتار کردن مهم است.

تحت تأثیر اینکه اگر چیزی را تصدیق نکنید یا صحبت نکنید، وضعیت ماست مالی می شود، قرار نگیرید. صحبت کنید، با او مقابله کنید، خودتان را سرزنش نکنید، تو سری خور نباشید. هر زنی لایق عشق، احترام و وفاداری است، نه اینکه به او خیانت شود.

همچنین، به یاد داشته باشید که توانایی شما برای مقابله با درد خیانت و برقراری مجدد رابطه به واکنش او به موقعیت بستگی دارد. تنها در صورتی که او واقعاً پشیمان باشد و مایل به جبران باشد، می توانید امیدوار باشید که با هم آشتی کنید و ازدواج خود را به نتیجه برسانید.

11. زمان تصمیم گیری های سخت است

شما همه چیز را امتحان کرده اید اما هیچ راه حلی نیست؟ شوهرم خیانت کرد و من نمی‌توانم از پس آن بر بیایم، شاید مخفیانه به خودتان اعتراف کنید، حتی در شرایطی که سرنوشت ازدواج شما در تعادل است. شاید نتوانید هر بار او را در با آن زن دیگر تجسم نکنید. شاید این ترس از عاشق شدن او باشد که شما را از درون می خورد.

دلیل هر چه باشد، شما بهتر از ما می دانید که ناتوانی در کنار آمدن با خیانت مانند زندگی با درد خنجری مداوم و بی امان است. در این مرحله باید تصمیمات مهمی بگیرید. آیا می خواهید به ازدواج خود فرصت دیگری بدهید؟ اگر چنین است، آیا واقعاً می توانید همسرتان را به خاطر خیانت ببخشید؟ آیا به خاطر خیانت شوهرتان را ترک کنید؟

علائم رو بشناس: 7 علامت که همسرتان ممکن است خیانت کند

البته تصمیم نهایی با شماست. اما توصیه ما در مورد نحوه برخورد با این است که زودتر این تصمیم را بگیرید. هنگامی که فرصت درک و پردازش شوک و درد اولیه را داشتید، شرایط خود را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که چه کاری می خواهید انجام دهید. اگر دلتان در این رابطه نیست، رابطه را طولانی نکنید. این کار آب در هاون کوبیدن است.

12. به او بگویید که شما را در جریان جایی که هست قرار دهد

هنگامی که متوجه شدید شوهرتان خیانت می کند و برای بازگرداندن اعتماد، از او بخواهید که در طول روز شما را از جایی که هست مطلع کند. به او بفهمانید که کاری که انجام داده جدی و خرد کننده بوده است. او کاملاً اعتمادتان را از دست داده است. بنابراین، باید رویش کار کند تا آن را بازسازی کند.

با این حال، خیلی کنترل‌کننده نباشید و به او نشان دهید که چقدر خونسردید. بگذارید متوجه عمل فاجعه باری که انجام داده و عواقب آن باشد. بازسازی اعتماد در یک رابطه پس از شکستی به بزرگی خیانت کار آسانی نیست. هم شما و هم همسرتان باید تمام تلاش خود را انجام دهید تا این کار به نتیجه برسد.

در حالی که او باید متعهد به صداقت و شفافیت کامل باشد، شما نیز باید یاد بگیرید که افسار را رها کنید و راهی پیدا کنید که وقتی شوهرتان چیزی به شما می گوید، باور کنید.

13. با شرایط خود ببخشید

همانطور که به ماندن با کسی که به شما خیانت کرده ادامه می دهید، ممکن است شوهرتان احساس گناه و طلب بخشش کند. با رمزگشایی نشانه های خیانت در شریک زندگی، شاد احساس کنید که برای همیشه طول خواهد کشید. به خودتان زمان بدهید تا برای بخشش آماده شوید.

خیانتکار باید درک کند که نمی ‌تواند برای بخشیده شدن عجله کند و همه چیز را از نو شروع کند. در اینجا باید همسرتان را نادیده بگیرید و به او بفهمانید که دل شکسته اید و به زمان نیاز دارید. گفتن چنین تصمیمی آسان تر از انجام آن است، اما باید به او اولتیماتوم بدهید و بگویید که از این کار پیروی خواهید کرد.

حتما بخوانید: پیامدهای خیانت بر زوجین و بر فرزندان (ثابت شده)

اگر تصمیمتان را در مورد ماندن با کسی که به شما خیانت کرده نگرفته اید و اولتیماتوم فقط یک تهدید تو خالی باشد، او هرگز شما را جدی نخواهد گرفت و احتمالاً دوباره در موقعیتی مشابه قرار خواهید گرفت. توصیه نهایی در مورد نحوه برخورد این است که از نظر عاطفی قوی باشید تا بتوانید تصمیمات سخت بگیرید.

بدانید که قوی هستید و سزاوار عشق و احترام دنیا. اجازه ندهید کسی چیزی به شما بگوید. شوهران و همسران خیانت می کنند. روابط کامل نیستند. اما آنچه مهم است این است که چگونه با این موقعیت ها کنار بیایید و با هر یک از آن ها تبدیل به فرد بهتری شوید. زندگی سخت است اما شاید می خواهد درسی به ما بیاموزد.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫31 دیدگاه ها

 1. خیانتت خیانت !! اول مثل هیولا به چشم میاد و وقتیراز همسرم خیانت دیدم حساب کردم اول : در یک خانواده بسته سنتی بزرگ شده و حالا که به استقلال و پول و مقام رسیده داره عقده گشایی اون موقع رو می کنه
  ضمن اینکه من و زندگی مشترکش رو دوست داره و اوقات خوب همزیاد داریم
  دوم : بدلیل کارش که وکیل هسترو خوش قیافه و خوش تیپ اکثر موکل های خانم ش خودشون وسوسه می کنند
  سوم : موقعیت زندگیم و امکاناتی که برام فراهم می کنه مثلا آخرین مدل ماشین رو برام می خره لااقل امنیت مالی دارم

  چهارم : با خودم فکر کردم جدا بشم با مردی فرضا ازدواج کنم که او هم دنیایی دوست دختررو معشوقه داشتهدچه بسا بدتر باشه

  پنجم : بره سکس بکنه و رابطه جنسی داشته باشهدمگه چقدر مهمه یا چی هست آدم مثل خوردن خوابیدن و … بهش نگاه کنه نه بزرگش کنه از خودم مهمتر که نیست براش وقت و انرژی بزارممم رفته دیگه هیچ چیز از خودم مهمتر نیست و خودم رو داغون نمی کنم اتفاقا وقتی می فهمم با اینکه خودش و پدر وومادرش رو تو دل لعنت می کنم و بطرز جالبی مهربون مبشه وقت مطرح کردن چیزهایی هست که می خوام می گیره برام و میگم به کوری چشم هر چی زنه که بهش بخاطر پولش می چسبند و یک ملعبه هستند و نمیزارم زندگی و ارامشم به خطر بیافته
  اونها میانوو میرن زشت زیبا دلبر کارکشته مرده شوهر که یکی بگیرتشون
  وقتی همسرم تو خونه با من خوشه ستاره هالیوود هم باشه دیدم سرش هوار میزنه دیگه زنگ نزن مزاحم بلاکت می کنم
  منم خودم رو به نشنیدن می زنم
  مگه چقدر عمر می کنیم همه ش بجنگیم
  در عوض من هم زیبام و باشخصیت هر جا میریم مردها زیر چشمی نگاه می کنند
  خودش میگه زن خانم خانواده دار تحصیلکرده زیبا خوش هیکل و باوقارم رو با این آویزون ها عوض نمی کنم جذابیتشون دو ماه هست بعد اخلاق و خیلی چیزها مهمه که ندارند
  من رووبین ۶۷۰ و خورده ای دختر که صحبت کرده بود انتخاب کرد و زندگیش رو دوست داره

  من حتی ور خلوت هم به خیانتش چطوری و با کی بوده فکر نمی کنم می دونم داره ولی برام آبروم صاحب خانه و زندگی و بچه م بودن اعتبارم و ارزش داشتنم برامدمهمتره

  مخلص کلام خیانت جنسی رو بزرگ نکنین غول نکنین خانم های عزیز مثل این در نظر بگیرین اشتباه کرده سرش کلاه گذاشتن
  غولش نکنین
  مردها رو خیلی پر و بال ندیندو برای خودتون بزرگ نکنین و خیلی هم فکر نکنین عاشق دل خسته تون هستند
  تو این دنیا تنها کسی که دلش برای شما می سوزه خودتون . کتاب کتاب کتاب کتاب بخونین به خودتون و ورزش برسین برای خودتون چیزهای شیک بخرین الکی برای مرد دلسوزی نکنین . کتابببب بخونین
  من وقتی از حسادت مردم که کسی گفت بیش از سه هزار جلد کتاب خوندم و اون موقع فهمیدم چقدر عقبم تا بهش برسم . کتاب یک دنیا آرامش بهتون میده نوبسنده اون کتاب دوست بی ریای شماست
  چه اهمیتی داره نیم ساعت خیانت جنسی راستش اصلا اون مرد در اون لحظه ارزشی در حد حیوان بیشتر نداره
  یا برعکس طرف خیانتکار زن باشه
  یه کمبودی دارند
  به خودتون فکر کنین و روز به روز زیباتر و جوانتر بشین ☺☺☺
  شما با خود شما هستم👍👍👍 می تونین شما برنده هستین چون شما الماسین و اون زن و شوهرتون شیشه خُرده 😀😀😀

  1. با مردی ک از خیانتش پشیمون نیس و ذره ای برای خانم و بچش وقت نمیزاره و حاضر نیس حتی واسه بچش ضروریاتشو فراهم کنه و با وقاحت میگه هستن کسانی ک واسشون خرج کنم چیکار باید کرد؟
   خانمی ک متعهد ب زندگیش بوده و اعتماد داشته ب همسرش و اونو تکیه گاه خودش میدیده و برای پیشبرد زندگیشون از پیشرفت خودش چشم پوشی کرده و در حال حاضر نمیتونه برای جدایی اقدام کنه و حداقل چهارسال باید صبر کنه چطور این درد رو تحمل کنه

  2. سلام و درود دوست عزیز من هم زیبا هستم خوش اندام وفادار هنرمند ولی شوهرم بهم با زنهای سطح پایین خیانت کرد و از کرده خودشم پشیمون نشد و حتی ب من ابراز بی علاقگی کرد و از نظر مالی هم زندگی مناسب و با آسایشی ندارم و در حال حاضر هر روز در جهنم به سر میبرم و در پیام شما ب گفته خودتون چون از نظر مالی همه چیز باب میل شما هست در واقع تونستی کنار بیای ولی برای امثال زنهایی مثل من این زندگی از جهنم چیزی کم نداره مخصوصا که طرفت ابراز بی علاقگی میکنه و پشتوانه ای هم برای طلاق ندارم

   1. به به واقعا عالی عجب متنی ذهنم زیر رو شد عزیز دلی شوهر حیوان بوده رو خوب اومدیخ

  3. خیلی خوب گفتی لیلا جون..هر چند خیلی سخته به این مرحله برسه آدم کلی باید آدم رو خودش کار کنه تا انقدر واسه خودش ارزش قائل بشه… مخصوصا اگه روحیه خیلی حساسی داشته باشه

  4. سلام لیلا خانوم ، حرفاتون جالب بود، کاش میشد من با شما صحبت کنم خصوصی چونکه با مشکل خیانت روبرو شدم ولی نتونستم کاریش کنم شاید بتونم از حرفاتون استفاده کنم

  5. اینکه هر فردی در مورد همچین مسایلی چه طرز فکر و باوری داره و چطور عمل میکنه برمیگرده به تربیت در واقع میزان عزت نفس و اعتماد بنفس اون فرد. فقط یه اصل خیلی مهم داریم که اگه در رابطه ایم حالا به هر شکلی (دوستی، پارتنری، نامزدی، ازدواج) در مورد مسایل اساسی ما چیزی بنام ” تحمل” نداریم و در واقع اون چیزی که داریم اسمش “پذیرش” هست. یعنی یا ما یه چیزی رو در رابطه میپذیریم و در واقع به همان شکلی که هست باهاش کنار میاییم و میمانیم یا نمیپذیریم و اون رابطه رو ترک میکنیم.
   از اونجایی که خیانت یه مساله اساسی و در واقع خط قرمز هر رابطه ایه و تعهد اساس هر رابطه ایه که بدون اون رابطه یه چیز پوچ و بی معنیه و در عین حال در ذات و طبیعت هیچ انسانی چه زن و چه مرد (حتی کثیف ترین شان از لحاظ اخلاقی که خودشان اینکارو میکنن) قابل هضم و پذیرش نیست که کسی باهاشون اینکارو بکنه، بنابراین کسی به هر دلیلی در چنین شرایطی بماند قطعا خودش هم تبدیل خواهد شد به یک فرد روان پریش و بیمار چون با خود فریبی یا تحمل داره رابطه اش رو پیش میبره چیزی که با ذات رابطه در تناقضه شدیده.

  6. لععععععنتی چقدر زیبا نوشتی،،، من باتمام وجودم به حرفات باور دارم.. مردها رو واقعا ساده و احمق میبینم(البته بلانسبت بعضی ها ک واقعا فقط اسم مرد رو یدک نمیکشن)، شوهر من همه ی زندگیش به نام منه خونه ماشین درامد غیره و غیره، جدیدا با خیانتش روبرو شدم راستش از ته قلبم دیگ ازلحاظ عاطفی مرد تموم شد، احساسات تقلبی همون بهتر ک تموم بشه ک برام بمیره، اما خودم سر پام بخودم اومدم باخودم گفتم فوقش ترکش کردی باشه تو رفتی با یکی بهتر اما واقعا بعدی هم همونیه که صد تو باشه، سکس کرد که کرد اول و اخر شبش تو خونه ی توئه، خر در خونته حمال توی خونته کی میخواد اینطور بهت سرویس بده و هواتو داشته باشه
   من نبخشیدم و نمیبخشم فقط و فقط خودم مهمترم و اجازه نمیدم شوهرم طرد بشه از خونه و تقدیم زنای دیگه کنم که اونا منفعت ببرن
   دنیا پراز هرزس من و تو جلوی چند نفرشون بایستیم، من و تو چندبار طلاق بگیریم…. من میمانم و باهمین مرد بی ذات کنار میام، یا دست برمیداره یا خودش کم کم نابود میشه و بخودش میاد ای بابا حتی یا ریال ته جیبم که نیست….

 2. یک ماه و روزهای زیادی رو فدای نیم ساعت یک روز دو روز خیانت که همسرتون با یک زن پر از مشکل و کمبود داره و خود همسرتون هم کمبودهای دیگه ای داره که می خواد حالا به چشم بیاد نکنید
  خیانت رو غول نکنید
  خوشبختی تون رو غول بکنید 😘😘😘
  همه که از خانواده اصیل و درست حسابی نیامدن
  کسی که الان اتو کشیده و شیک و عاشق دلخسته و همسر شماست یه درونی داره که هیچ کس نمی تونه ببینه جز خودش
  شاید تو بچگیش سر جالیز خیار و گوجه فرنگی می کنده و کتک می خورده
  شاید پدر مستبدی داشته که بدون نظر و اجازه اون رفتن تو ببست سالگی براش زن گرفتن
  ممکنه مورد تحقیر دوستانش بوده
  هزار امکان داره
  جدی نگیرین مثل یک بیمار بهش نگاه کنید نه یک جنایتکار

  با تشکر از اینکه وقت گذاشتین و خوندین
  سپاس از لطفتون 🌹🌹🌹
  آدم کمبوود دار سراغ خیانت میره
  آدم اصیل و خانواده دار نمیره

  1. آره گل گفتی اون زن که با ی متاهل وارد زندگی می شه خیلی بی ارزش هست همینطورمرد خائن پس بهتره اصلا جدی نگیریم و به خودآگاهی.وخودشکوفایی و… خودمون برسیم خلایق هرچه لایق

  2. عزیزم میشه چندتا کتاب معرفی کنید که منم ذهنم رو تغییر بدم
   راستش شوهر بیشرف منم یکسال داره دروغ میگه که من ناتوانی جنسی دارم و دیگه نمیتونم بیام سمتت الانم با یه بچه کوچیک ولم کرده با یه زن دیگه رفته خیلی حالم خرابه دارم دیوونه میشم از فکرش

  3. چقدر ضعیف و وابسته ای شما وقتی بهت خیانت می‌کنه یعنی نمی خوادت.
   مواظب باش ازش بیماری نگیری انقد رابطه داره

 3. اون زن و امثال اونا خودشان رو راحت و ا رزون می فروشن به ی پولی که ی مرد متاهل کف دستش بزاره اما خونه و زندگی و بچه ها و نجابت از آن تو هست پس زندگی رو نباید بخاطر این آدمای دارای طرحواره بی ارزشی رهاشدگی و…. نباید رها کردو گذاشت تا همچنان با کمبود وعقده های روانی شون ادامه بدن

 4. عجب ؟؟؟؟
  این خانومها/ لیلا و رها / چه راهکارهای سختی نوشتن
  مگه میشه ادم بدونه اون یدونه عشق زندگیش الان توی بغل یکی دیگه لخت خوابیده و این فکراز دررون اون عاشق و مثل خوره نخوره و در درون خودش تخمیرش نکنه برعکس وقتی فهمیدی عشقت الان مشغول عشق و حال با یکی دیگه است خودتو گول بزنی و بگی ب درک منم ماشین اخرین مدل سوار میشم این به اون مسیله قلبی اخه چه ربطی داره

  1. سلام من هفت ساله فهمیدم شوهرم خیانت میکنه بااینکه من هیچی کم ندارم چندباربهش گفتم که من میدونم بهم خیانت میکنی انکارمیکنه همیشه ابرازاعلاقه میکنه بهم حرف های عاشقانه میگه ولی نمیتونم بهش اعتمادکنم میسوزم ازداخل موقعی که نه خرجی میده بهم نه میزاره برم بازارنه بچه دارمیشه حتی موهاموقبول نمیکنه رنگ کنم باخونوادش زندگی میکنم خیلی هم شکاکه این همه تحمل میکنم چراقدرمونمیدونه

  2. آخه چطورزن ببخشه چطورزندگی کنه وادامه بده توراخدامنونصیحت کنین وقتی شوهرم به لباس پوشیدنم گیرمیده به آرایش کردنم حق ندارم مهمونی شرکت کنم حق ندارم برم بازارازهمه چیم ایرادمیگیره حق ندارم جونی کنم خیلی داغونم کم میارم نمیتونم کاری کنم به همه سازش رقصیدم ماهی یه باررابطه جنسی داریم 5دقیقه هم طول نمیکشه بازم هیچی نمیگم بعدش میره خیانت کنه آخه چرانمیتونم جلوش وایسموازحقم دفاع کنم باورتون میشه حتی حق ندارم واتساب نصب کنم راهنماییم کنین چکارکنم؟

 5. خیانت غیر قابل بخشش و فراموش نشدنیه خانم لیلا که اینقدر بی تفاوتی معلومه که برای چیزی که تو زندگی نصیبت شده تلاش نکردی وقتی زنی ببینه سالها تو گرفتاری و مشکلات شوهرش شریکش بوده و حالا با یکی دیگه خوش گذرونی میکنه و از نظر مالی هم خیلی تامین نمیشی و به خاطر خوش گذرونیش با یکی دیگه تو خونه باهات بدرفتاری و بی احترامی و فحاشی میکنه و حالا شخصیتت رو هم لگدمال کرده و از طرفی بچه هم داری و بخاطر بچه هات مجبوری زندگیت رو حفظ کنی و زندگی که این سری که تو هستی بازنده بودی و این حجم از فشار رو تحمل کردن میدونی یعنی چی اینکه هر روز با خودت کلنجار بری که بین احساس خودت و زندگی بچه هات کدومو انتخاب کنی اگه بچه هاتو انتخاب کنی خودت تباه میشی و اگه خودتو انتخاب کنی زندگی بچه هات تباه میشه بله شما درست میگی مگه ما چندبار یا چند سال زندگی میکنیم باید برای خودمون ارزش قائل باشیم با کتاب خوندن هم زخم قلبت درمان نمیشه مطمئن باش به نظر من اول از همه آبروی همچین مردی رو باید ببری باید دست روی نقطه ضعفش بذاری تا بشینه سرجاش دم اون زنهایی که شوهرشون خیانت میکنه اونها هم انتقام میگیرن گرم کار خوبی میکنن بالاخره یه جوری باید خودتو آروم کنی حرفهای روانشناسی هم همش چرته باید آبروی همچین مردی رو برد آرامش رو ازش گرفت و جواب خیانتش رو هم داد

 6. متاسفم برای خانم لیلا و امثال ایشون.
  زنی که از خیانتهای مکرر شوهرش باخبره و بدون توضیحی باهاش کنار میاد صرفا برای امکانات مادی که مرد در اختیارش قرار داده ، بسیار بدبخت و سطح پایینه. الکی خودتون و دیگران رو فریب ندید.
  اینکار شما باعث افسار گسیختگی مردها میشه.
  پس شما با زنهایی که میگید بخاطر مادیات آویزون شوهر شما شدن چه فرقی دارید؟! اندکی تفکر …

  1. به نظرم دروغه کدوم زن میاد با مردی که بهش خیانت کرده و بی ارزشش کرده خوب باشه به نظر من باید آبروشون رو برد و پدرشون رو در بیاری معذرت زندگی و مسولیت بچه ها فقط مال ما زنهاس پس مرد ها چه کارن بچه و زندگی رو رها کنن برن دنبال عشق و حال زکی

 7. از دیشب که فهمیدم معشوقه همطر دوستم برگشته حتی منم بهم ریختم کلی تحقیق کردم تو این زمینه به روانشناسی اعتقاد ندارم که نفر سوم مقصر نیست هست و اگر نفر سوم رو سرجاش بشونی همسرت هم آدم میشه تنها راهش رفتن به محل کار یا منزل طرف و شکایت کردن از اون خانم که هرکی این کارو کرده هر دوطرف خطاکار سرجاشون نشستن

 8. سلام.من سال 94 با همسرم اشنا شدم و چند ماهی با هم دوست بودیم و وقتی دیدیم به هم علاقه داریم ازدواج کردیم.الان دو تا پسر دارم یکی شون 6 ساله و اون یکی 5 ماهه.چند وقتی بود که متوجه رفتارهای مشکوک همسرم شدم چند روز پیش یواشکی رفتم سراغ گوشیش و اونو نگاه کردم دیدم با یه دختر رابطه داره و با هم حرف های عاشقانه میزنن.ازش پرسیدم که این دختر کیه اونم گفت قبلا بوده و الان نیست.حتی دست روی قران گذاشت و به جون دو تا پسرم قسم خورد که هیچی نیست.من اعتماد م به شوهرم کم شده اما به رویش نمیارم.بهش گفتم حرفتو باور کردم اما در واقعیت اینجوری نیست.دارم خودمو گول میزنم.بیشتر ناراحتی من از این بود که من تو زندگیم کم نذاشتم.کارمندم تمام حواسم هم به کارم هست و هم به بچه ها و زندگیم حتی توی سکس هم کم نذاشتم و هر زمان که شوهرم خواسته بهش اهمیت دادم چرا شوهرم با من این کار را کرد!همیشه فکر میکردم اگر جایی از زندگیمو شل بگیرم اونوقت شوهرم میره سر یه زن دیگه برای همین تمام سعیمو کردم که بتونم تمام زندگیمو خوب درستش کنم و حواسم به همه جا باشه.هر شب کابوس میبینم و ناارام هستم.بی تابم.میخاهم به ارامش برسم تا بتونم تصمیم درست را بگیرم.چیکار کنم؟!!!

 9. وقتی زنی به این مسیله پی برد و متوجه شد باید توضیح بخواد
  و اگر انکار کرد با کنترل سخت میتونه حقایق رو رو کنه
  اگر دوباره تکرار شد و تونستین به اثبات برسونین
  اون موقع با حق و حقوق رو گرفت و رفت
  مهم نیست که بعدش چی میشه
  اما اعصابت راحته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا