آموزش روش های جدید موفقیت در زندگی و کار

فنگ شویی ثروت: 9 نکته برای سرازیر کردن پول به زندگی تان

چرب زبان

در آخرین مقاله مان درباره اینکه چرا فنگ شویی ثروث باعث جذب پول و ثروت به سمت شما نمی شود مطالبی را بیان کردیم. اگر آن مقاله را بخوانید می فهمید که منظور ما از این مطلب این بود که خیلی ها تند و سریع رسیدن به ثروت را با فنگ شویی اشتباه می گیرند و از راه های غلطی دست به اینکار می زنند تا به ثروت برسند. یادتان باشد که که “فرمول ثروت” غالبا با اصول اصلی رفاه مرتبط است که هدف آن حفظ زندگی و داشتن غذای کافی بوده است که در فلسفه فنگ شویی هر دوی این موارد روی عنصر آب تمرکز دارند.

استفاده از مفاهیم فنگ شویی ممکن است خیلی زود شما را به ثروت نرساند اما در هر صورت بهترین فرمول و بهترین سناریو برای این کار هستند. برای اینکه از فنگ شویی در جهت رسیدن به ثروت استفاده کنید باید انرژی های مثبت و خوب (Chi). به خاطر داشته باشید که قرار گرفتن در زمان و مکان مناسب و ادغام شدن با طبیعت می تواند به کسب درآمد بیشتر شما کمک کند. اما چطور؟

اصول کلان فنگ شویی برای ثروت

اول از همه اجازه بدهید سراغ اصول کلان و عمده فنگ شویی ثروت برویم. اگر تصمیم گرفته اید در مکانی زندگی کنید که هماهنگ با اصول فنگ شویی و پر از انرژی های Chi است، از مزایای آن بهره خواهید بود. به عنوان مثال، غرب ونکوور چنین مکانیست. وجود رودها و کوه های اطراف این منطقه آن را به یکی از ثروتمندترین مناطق آمریکای شمالی تبدیل کرده است.

 


کسب درآمد

توی این پک فوق العاده، اشتغال زایی و کسب درآمد رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! اشتغال زایی و کسب درآمد رو سریع یاد بگیر وحسابی پول دربیار! 


 

 


رازهای میلیونر شدن

توی این پکهای فوق العاده، رازهای میلیونر شدن رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! این ترفندها اگه پولدارت نکنن هم تو زندگی واقعا لازمن. استفاده کن و حسابی پول در بیار! 


 

ونکوور غربی

ونکوور غربی یکی از ثروتمندترین مناطق آمریکای شمالی است.

خیلی از چینی ها دوست دارند در نزدیکی شهری به نام ریچموند (Richmond) سکونت کنند چون در اسم آن کلمه Rich به کار رفته و شبیه چیزی مثل “ثروتمند” به نظر می رسد. غروب این منطقه نیز با اسمش همخوانی دارد. غروب ونکوور احساس ثروتمندی را در وجود مردم بر می انگیزد. وجود انرژی های مثبت آب در این منطقه باعث شده ساکنانش احساس سعادت و خوشبختی داشته باشند.

برعکس این مساله هم صدق می کند. اگر در منطقه ای سکونت کنید که جوّ خوب و مناسبی نداشته باشد و پر از انرژی های منفی باشد به زودی این انرژی ها به زندگی خودتان هم وارد می شوند.

حتما بخوانید: بهترین راه حل ها برای فروش بیشتر (در هر شغلی که هستید)

ولی با همه اینها، فقط محیط اطراف برای فنگ شویی ثروت کافی نیست. اگر اینطور بود همه ساکنان هنگ کنگ باید افراد ثروتمندی می شدند! علاوه بر این خیلی ها هستند که در جاهای کوچک زندگی می کنند و قادر نیستند مکان زندگی شان را تغییر بدهند. با اینکه مکان خوب و مناسب به شما کمک می کند اما به تنهایی کافی نیست.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

راه اندازی فنگ شویی داخلی برای کسب ثروت

برای بدست آوردن پول بیشتر باید محیط داخلی تان را هم تنظیم کنید. در اینجا ما به جای تکیه بر فرمول های زودگذر، ما مکانی را بر اساس اصول صدا در فنگ شویی طراحی می کنیم.

هر کدام از دوره های آموزش فنگ شویی اصول مخصوص به خودشان را دارند؛ اما Kua برخی از مطالب مفید را در اختیارتان قرار می دهد. برای اینکه محیط داخلی خانه تان طبق اصول فنگ شویی تنظیم شود باید به شرق و غرب خانه توجه کنید. این قسمت ها بخش های خوب یا چالش برانگیز خانه شما را تعیین می کنند. همگام ساختن محیط داخلی خانه با انرژی کیهانی شانس و اقبال شما را افزایش می دهد. علاوه بر آن، جریان آب، محل قرار گیری اجاق گاز، موقعیت تختخواب ها، همه و همه در جریان فنگ شویی سهیم هستند.

دستورالعمل های خوش یمن برای هر دو گروه شرقی و غربی مبتنی بر Kua

دستورالعمل های خوش یمن برای هر دو گروه شرقی و غربی مبتنی بر Kua

بنابراین متوجه می شوید که مفهوم فنگ شویی ثروت در همگام سازی و جریان کیهانی نهفته است و زمانی که انرژی Chi به اوج می رسد، چه در یک شهر (ماکرو) و چه در خانه (میکرو) خودش را نشان می دهد.

فنگ شویی شانس برای افزایش ثروت

حالا این سوال مطرح می شود که آیا می توانیم از فنگ شویی شانس برای افزایش ثروت و دارایی مان استفاده کنیم؟ بله، البته که می توانیم.

اصل این است که در زمان و مکان مناسب انرژی Chi را به چنگ بیاورید. در واقع قرار گرفتن شما در یک مکان و زمان مناسب شانس شما را برای رسیدن به چیزی که می خواهید افزایش می دهد. با این حال باید روی این مساله هم تاکید کنیم که بدون راه اندازی فنگ شویی مناسب، نمودار درست و دوره شانس، ثروت طولانی مدت و شانس بالا نصیبتان نخواهد شد.

حتما بخوانید: راههای درست ثروتمند شدن (و روشهای اشتباه)

به این استعاره دقت کنید: اگر قهوه بنوشید احساس خیلی خوبی پیدا می کنید و می توانید تا 3 ساعت آینده سرحال باشید؛ اما اگر در همه زندگی تان فقط یک فنجان قهوه بنوشید نمی توانید انتظار داشته باشید که تا همیشه سازنده باقی بمانید. منظورمان را می فهمید؟

شما باید بدانید که فعال سازی فنگ شویی با حرکت انجام می شود و در حالت ایده آل درست مثل جریان آب است. ارتباط بین ثروث و عنصر آب نیز مبتنی بر حرکت بنا نهاده شده.

عکس طبیعت

ارتباط بین ثروت و عنصر آب مبتنی بر حرکت است؛ یعنی همان ویژگی بارز آب.

سرزندگی Chi از حرکت و رشد ناشی می شود. به همین دلیل است که زندگی حرکت و تکاپو دارد و با مرگ به آرامش و سکون می رسیم. از طرف دیگر درست به همین دلیل است که عنصر آب با رونق و ثروث در ارتباط است؛ به خاطر حرکتی که دارد.

عنصر چوب (درختان) نیز یکی دیگر از مواردیست که با پویایی و حرکت دارد. از آنجایی که آب چوب را تغذیه می کند، هر دوی آن در چرخه دستیابی به سعادت و خوشبختی نقش دارند. در مورد عنصر آتش، حرکت آن برای رسیدن به رفاه طولانی مدت خیلی نامنظم است. اثرات عناصر فلز و خاک هم معمولا بسیار کند اتفاق می افتد و برای اهداف بلند مدت مناسبند.

حتما بخوانید: عادات ذهن ثروتمند و ذهن فقیر: عادت های ضروری برای ثروتمند شدن

از این رو بسیاری از شانس های موقت در فنگ شویی از طريق حرکت و يا استفاده از عنصر آب برای دستیابی به انرژی های خوب و مثبت محقق می شوند.

بنابراین خیلی از تسریع‌کنندگان اقبال موقتی فنگ‌شویی از طریق حرکات و/یا استفاده از عنصر آب در حوزه‌ای که خودش نیز در آن لحظه چی شادابی و خجستگی دارد، شادابی بیشتری ایجاد می‌کنند. در فرمول‌هایی که عمر بیشتری دارند فرمول‌های روحی مستقیم/غیرمستقیم در حقیقت حرکت را به حوزه‌هایی وارد می‌کنند که چی باید در آن با استفاده از منطقی متفاوت جانی دوباره بگیرد زیرا این فعال‌سازی از نوع بلندمدت است. بنابراین یکی دیگر از عناصر رسیدن به نیکبختی، خلق انرژی چی شاداب است نه اینکه فقط «منتظر بمانید» تا خانه و وضعیت کلان خود به خود به وجود آید.

حل معما: چگونه فنگ‌شویی می‌تواند شما را کامیاب کند؟

حالا اینجا هر چیزی را که تا الان با عناوین فنگ‌شویی و نیکبختی دیده‌ایم به طور خلاصه بیان خواهم کرد. کامیابی یعنی اینکه بدون هیچ تلاشی زندگی خود را پایدار نگه دارید. در زمان‌ های قدیم کامیابی ارتباط زیادی با غذا و گرمای کافی برای حفظ خانواده و نسل‌های آینده داشت.

در زمان‌ های قدیم کامیابی ارتباط زیادی با غذا و گرمای کافی برای حفظ خانواده و نسل‌های آینده داشت.

نمی‌توان گفت کامیابی کاملاً با «پول درآوردن» ارتباط دارد، بلکه این مورد بیشتر به «خوب زندگی کردن» اشاره دارد. با این معنا احتمالاً آنچه فنگ‌شویی کلاسیک خوش‌یمن می‌داند، بیشتر به دوام و پایداری و رشد غذا اشاره دارد تا پول درآوردن.

حتما بخوانید: روش استفاده از قانون جذب برای دوستی، ثروت و موفقیت

فنگ‌شویی برای رسیدن به اهدافی مثل اهداف زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

 • یک محوطه‌ی محفوظ و خوب با وضعیت فنگ‌شویی مناسب برای حفظ حیات گیاهان، حیوانات و انسان از طریق زراعت و کشاورزی
 • شهر بزرگ یا کوچک، روستا یا زیستگاهی که چی شاداب را از محیط دریافت کند.
 • محیطی که به چی بهشت و حرکات کیهانی احترام بگذارد.
 • نمایه‌ای درونی که با مسیرها، درب اصلی، موقعیت خروج آب، اجاق‌گاز و غیره به منطق حفظ چی درونی شاداب احترام گذارد.
 • صرف زمان بیشتر در خانه‌هایی که برای تاریخ تولد فرد (یا اعضای خانواده) خوش‌یمن هستند و درون این خانه وقت بیشتری در قسمت‌های خوب گذرانده شود.
 • با ابزار ساخت بشر نظیر آب‌نما، گذاشتن گیاه در برخی قسمت‌ها و غیره چی شادابی بسازید.
 • آخرین لایه‌ای که می‌توان به این قسمت اضافه کرد، شناخت بخش‌های «خوش‌اقبال» شخصی بر اساس بازی (Bazi) شما است. در منطقه ‌البروج چینی، نیکوکاران، نشانه‌های پول و غیره، همه را می‌توان در برخی محراب‌های موجود در آن مکان‌ها و اضافه کردن مقداری حرکت در زمان مناسب فعال کرد.
 • آن دسته از افرادی که مقاله‌ی قبلی مرا درباره‌ی فنگ‌شویی و بازی خوانده‌اند می‌دانند که تباری که از آن تبعیت می‌کنیم بازی را به این مخلوط اضافه می‌کند تا بخش‌های خوش‌یمن و غیرخوش‌یمن و همچنین رنگ و عناصر حمایتی افراد را تعیین کند.
 • حال که صحبت از بازی شد، به آخرین جنبه‌ی بااهمیت می‌پردازیم. اگر چوب یا عناصر آبی که اغلب برای «تسریع» نیکبختی استفاده می‌شوند، عنصر پول شخصی شما نباشند چه؟

به حداکثر رساندن فرمول‌های ثروت فنگ‌شویی با استفاده از بازی شما

در این قسمت بیشتر به منطق پنج عنصر می‌پردازیم. فرض کنیم 10 نفر با عنصرهای تولد مختلف (عنصری که بر روز تولدشان حکومت می‌کند: شکل یین و یانگ پنج عنصر) را در خانه‌ای که نمای فنگ‌شویی خوبی دارد، ستاره‌های شناور مناسبی دارد و چینش محیط به نحوی است که به خوبی از فرمول‌های اژدهای آب بهرمند می‌شود قرار دهیم. یک سال بعد، بررسی می‌کنیم ببینیم وضعیتشان چگونه است. مشاهده می‌کنید که بعضی از آن افراد در حرفه‌ی خود پیشرفت داشته‌اند و درآمدشان نیز بسیار بالاتر رفته.

Sample-game-Chart

در این تصویر، نموداری ساده از بازی می‌بینید: چهار ساقه‌ی روی چهار شاخه. عنصر تولد در این نمودار فلز شین-یین است.

چرا به نظر می‌رسد برخی افراد منفعت بسیار بیشتری از محیط فنگ‌شویی و فرمول‌های کامیابی می‌برند؟

به این دلیل که آنها موارد زیر را دارند:

 • کارمای متفاوت
 • صورت متفاوت (تکنیک خواندن صورت)
 • بازی متفاوت
 • عنصر پول متفاوت

یک فرمول کامیابی و عنصر پول که شما را به بازی‌ مخصوص خودتان وصل نکند همچنان اثرگذار خواهد بود اما نه به اندازه‌ای که با دریافت مناسب آن می‌توانستید فیض ببرید.

مثلاً فردی که بازی زمین قوی داشته باشد می‌تواند با عنصر آب پول درآورد. به بیان دیگر فرمول فنگ‌شویی اژدهای آب به احتمال زیاد می‌تواند شانس ثروت آن فرد را به شدت افزایش دهد.

از سوی دیگر برای مذکری که بازی‌اش یک عنصر آتش ضعیف است، فعالسازی آب در مقیاس بزرگ ممکن است به نتیجه‌ی دلخواه منجر نشود.

پس با وجود آنکه برخی اصول مثل فرمول‌های نمادین برای همه خوب هستند اما آنچه مردم به عنوان «فرمول‌های ثروت» می‌شناسند همچنین باید توانایی اتصال و سازگاری با آنها را داشته باشند تا حتی ذره‌ای اثرگذار باشند.

بدون در نظر گرفتن موارد استثناء عنصرهای ثروت برای عنصرهای تولد مختلف در بازی به صورت زیر یادآوری می‌شود:

 • بازی آب ضعیف: نیاز به منبع و/یا شبیه آن + عنصر آتش برای «دیدن» پول
 • بازی چوب ضعیف: نیاز به منبع و/یا شبیه آن + عنصر خاک برای «دیدن» پول
 • بازی آتش ضعیف: نیاز به منبع و/یا شبیه آن + عنصر فلز برای «دیدن» پول
 • بازی خاک ضعیف: نیاز به منبع و/یا شبیه آن + عنصر آب برای «دیدن» پول
 • بازی فلز ضعیف: نیاز به منبع و/یا شبیه آن + عنصر چوب برای «دیدن» پول

مثلاً یک بازی فلز ضعیف که به دوره‌ی بز (وی) وارد می‌شود می‌تواند نتایج خوبی کسب کند زیرا بز هم عنصر منبع را دارد هم عنصر ثروت را.

در فنگ‌شویی علاوه بر اژدهای آب معروف برخی فرمول‌های ثروت که با آب کمتری در ارتباط هستند را می‌توان با یک مکان و با بازی افراد سازگار کرد. مثلاً پنج روح ثروت/گنج با خود دارند از این نوع فرمول‌هایی است که اثربخشی آن به اثبات رسیده است.

نتیجه‌گیری: فنگ‌شویی به شما کمک می‌کند در جریان باشید. پول به خود شما بستگی دارد.

حالا زمان آن رسیده است که مروری بر منطقی که بررسی کردیم داشته باشیم. نکته‌ی اصلی در اینجا این است که فنگ‌شویی یک نقشه‌ی سریع پولدار شدن نیست و هرگز هم نبوده.

در اینجا هدف احترام گذاشتن به «انرژی کیهانی» حاکم بر جهانمان است. با انتخاب مکان و خانه‌ای که به قواعد و منطق پنج عنصر خوش‌یمن پایبند باشد می‌توانیم این کار را انجام دهیم. معنایش این است که با چی همراه می‌شویم نه اینکه برخلاف آن کاری انجام دهیم.

high-bamboo-forests-of-central-china

جنگل‌ها چی خوبی دارند و محیط مناسبی هستند تا نزدیکشان زندگی کنید. خانه‌ای که رو به جنگل است از این نوع چی بهرمند می‌شود.

این مکان را بیشتر با منطق کوا و قواعد دیگر فنگ‌شویی همگام می‌کنیم تا پناهگاهی بسازیم که در آن بتوانیم با بهترین چی که از زندگی ما حمایت کند همساز شویم. به بیان دیگر مکانی سازگارشده با استفاده از این قوانین ما را قادر می‌سازد تا زمان بیشتری در بخش‌های خوش‌یمن بگذرانیم.

سپس می‌توانیم با فعالسازی نیکی‌های شخصی و نشانه‌های مفید خودمان از طریق ارتباطات فنگ‌شویی-بازی فرصت‌هایی را که به زندگی‌مان وارد می‌شود آشکار کنیم.

در نهایت با افزایش منظم چی کامیابی در زمان و مکان دقیق در خانه (یا محل کارمان)، بهره‌ی بیشتری از برخی تسریع‌کنندگان موقتی بخت و اقبال خود ببریم. استفاده از این فرمول‌ها محدودیت دارد و نمی‌تواند جای محیط مناسب فنگ‌شویی را بگیرد. اگر با مکانی که در آن زندگی می‌کنید اتصالی ندارید، مثل آن است که بدون ارائه تغذیه مناسب به بدن، از آن انتظار سلامتی داشته باشید.

حتما بخوانید: فنگ شویی ذهن: 6 نکته برای اینکه به سلامت روحی برسید

همانطور که مشاهده می‌کنید، هدف بیشتر داشتن نوعی زندگی است که در مسیر درست جریان دارد و با جهان و طبیعت خود شما هماهنگ است نه اینکه پول بادآورده‌ای آشکار شود. داشتن زندگی پررونق شاید گاهی به معنای کسب پول بیشتر باشد.

اما برای آنکه ثروت خودش را از طریق فنگ‌شویی نشان بدهد و پایدار باشد، همه‌ی آن لایه‌ها باید به شکل مناسبی متصل شوند. فنگ‌شویی صحیح فرصت‌هایی را در مقابل شما قرار می‌دهد: کاری که شما با این فرصت‌ها می‌کنیم واقعاً سرنوشت شما را تغییر می‌دهد.

نکته‌ای در ارتباط با وفور نعمت و کارما

در پایان خالی از لطف نیست که بدانید یکی از جنبه‌ های مهم آشکارسازی ثروت در واقع ارتباطی با فنگ‌شویی ندارد.

بسیاری افراد به اشتباه فکر می‌کنند ثروت کاملاً به خاطر عوامل بیرونی آشکار می‌شود و به همین دلیل تمرکزشان را به فرمول‌های فنگ‌شویی می‌دهند. جای تعجبی هم ندارد که با استفاده از این فرمول‌ها نه میلیونر می‌شوند و نه در بلیط بخت‌آزمایی و قرعه‌کشی پولی برنده می‌شوند.

خوش‌شانسی در واقع تقارن و همراهی سه شانس (Three Lucks) با هم است. بهشت، انسان و زمین. رسیدگی به شانس زمین با فنگ‌شویی یک بخش از کار است اما شانس انسان و بهشت نیز باید به شکلی مثبت مورد استفاده قرار گیرد.

سه شانس در زندگی: مکان شما شانس زمین، اعمال و رفتار شما شانس انسان، و هدف شما شانس بهشت است.

بنابراین قبل از آنکه حتی به فنگ‌شویی فکر کنید، به نظر من قانون طلایی این است که به هر روشی که می‌توانید کارمای خود را تقویت کنید.

 

در آیین بودایی سخاوت به عنوان عامل شماره‌ی یک تغییر کارمای منفی شناخته می‌شود. این چیزی که می‌خواهم بگویم را بدون هیچ شرم و خجالتی می‌گویم: همه‌ی ما حتماً در زندگی قبلی خود خطاها و کارهای ناشایستی داشته‌ایم.

اما اگر به کارما اعتقاد دارید پس کمبودهای زندگی‌تان نیز حتماً ریشه در کارما دارند. اگر هر روز تمرین کنید و داوطلبانه پول یا زمانی برای انجام کارهای خوب صرف کنید، این کار در آشکارسازی تغییرات مثبت دلخواه شما نقش خواهد داشت. به بیان دیگر اگر می‌خواهید دریافتی بیشتری داشته باشید اغلب باید اول بیشتر از قبل بخشنده شوید.

حتی اگر ابتدا با نیت‌های خودخواهانه‌ای شروع کنید چیزی نمی‌گذرد که کارما زیر سنگینی کارهای خوب شما دگرگون می‌شود و شروع به «خوش‌شانس»تر شدن می‌کنید. منظور از خوش‌شانسی می‌تواند شغل بهتر یا پول بیشتر باشد یا می‌تواند چیزهای متفاوت دیگری را شامل شود.

حتما بخوانید: 15 تا از جدیدترین اصول موفقیت در کسب و کار و تجارت از دیدگاه افراد موفق

داشتن فنگ‌شویی صحیح نباید به بهانه‌ای تبدیل شود تا از خود غافل شوید. ترکیب کردن فنگ‌شویی و کارمای خوب است که باعث می‌شود زندگی پررونق و کامیابی داشته باشید و مزیت‌هایی که از آن به دست می‌آورید به انسان‌های دیگر نیز بسط داده می‌شود. فنگ‌شویی را به چشم خاک ببینید. اگر در خاک زیبا علف هرز بکارید، علف هرزی زیبا به دست خواهید آورد. گل رز به شما نمی‌دهد. این اعمال و کارهای شما است که نتیجه را تعیین می‌کند.

به همین شکل، ثروت حقیقی نیز ممکن است اصلاً ارتباطی با پول نداشته باشد. شاید نیکبختی شما در تولید کارمای خوب و کافی در زمین باشد. این پر مزیت‌ ترین راه استفاده از فنگ‌شویی است.

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

 1. سلام،مطالب شما دقیقا مثل سراب هست،تو توضیحاتتون آدمو میکشی جلوتر،میاد می‌بینه چیزی نیست دوباره میگه یکم دیگه بیا جلوتر هست اونجا،اما چه فایده حتی یه دونه راهکار ،روش بدرد بخور نذاشتید،حتما باید پول بگیری

 2. باسلام و عرض ادب
  ممنون و سپاسگزارم از مطلب زیبا و بامحتوی شما
  خیلی استفاده و لذت بردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا