مهارت های روزمره برای زندگی بهتر

آموزش جامع خواندن کف دست (کف بینی) برای مبتدیان

چرب زبان

کی پاکارد، یکی از متخصصان امریکایی و نویسنده کتاب زندگی شما در دستانتان است: در مورد خط های کف دست و معانی آن ها اطلاعات زیادی در اختیار ما قرار می دهد. آیا شما هم دوست دارید که تجربه خواندن خطوط روی کف دست یا کف بینی را داشته باشید ؟ باید اول یاد بگیرید که چگونه این خط ها را بشناسید . افرادی مثل کی پاکارد باعث شده اند که این کار کمی راحت تر شود.

اولین کاری که باید انجام دهید انتخاب کردن دست است، یعنی این که انتخاب کنید خطوط کدام دست فرد را بخوانید. برای این که در مورد دیدگاه به زندگی اطلاعات داشته باشید و ببینید که چگونه خودتان را به جهان ارائه داده اید، باید دستی را انتخاب کنید که بیشتر از آن استفاده می کنید. ( یعنی راست دست هستید یا چپ دست) برای تست روابط شخصی ، رویا ها و مواجهه ها و درگیری های عاطفی، به دست دیگر خود نگاه کنید. آیا با دیدن خط ها مشکل دارید ؟ دست خود را زیر یک لامپ روشن بگیرید.

حتما بخوانید: هیپنوتیزم چیست؟ آیا واقعی است؟ و 16 سوال فوق العاده مهم دیگر

به یاد داشته باشید: طبق نظر کف بین ها و متخصصانِ خواندن خطوط روی دست، خط ها با وضوح کم تر بیانگر بخشی از زندگی است که نیاز دارد روی آن ها کار شود، در حالی که خطوط عمیق تر بیانگر ویژگی هایی است که قوی تر هستند. برای اطلاعات بیشتر تا انتها با ما همراه باشید.

word image 32

خط سر

اگر. . .

 • خط کوتاه دارید (انتهای آن نزدیک به مرکز کف دست است که در این قسمت نشان داده شده است): فردی هستید که زود فکر می کند و بدون درنگ و حاشیه به نتیجه مورد نظر می رسد و عجول بودن از بترزترین خصوصیات شما است.
 • خط های بلند و صاف دارید: (در طول کف دست به سمت انگشت کوچک کشیده شده است ): زیاد تجزیه تحلیل می کنید. شما قبل از این که تصمیم بگیرید، اغلب همه چیز را با هم مخلوط می کنید.
 • خطی دارید که به دو قسمت تقسیم شده است: نسبت به دیگران حساس هستید، می توانید به راحتی متوجه نقطه نظرات دیگران شوید. این ویژگی به این معناست که ممکن است اکنون یا بعدا عقیده خود را تغییر دهید.
 • خطوط بلند و منحنی دارید: ( که به سمت گوشه پایین کف دست پایین آمده است ): از لحاظ فکری خلاق هستید و می توانید نتایج زیادی را برای هر شرایطی متصور شوید.

حتما بخوانید: چطور افراد مختلف را هیپنوتیزم کنیم؟ (آموزش هیپنوتیزم با چشم)

خط قلب

اگر. . .

 • خط بند و صافی دارید ، (زیر انگشت اشاره کشیده شده که در این قسمت نشان داده ایم ) : یعنی شما فرد منطقی و آنالیزگری هستید که همیشه احساسات دیگران را بازبینی می کند و دیگران قدردان این رفتار شما هستند.
 • خط کوتاه و صافی دارید (بین انگشت وسط و اشاره به انتها رسیده) : یعنی نیاز به آزادی دارید . شما عشقتان را بیشتر با عمل نشان می دهید تا با کلام.
 • خط بلند و منحنی دارید ( قوس سمت بالا دارد و به پایه انگشت وسط می رسد) : تمایلات و احساساتتان، شما را هدایت می کنند و به حرف دیگران اهمیت نمی دهید.
 • خط کوتاه و منحنی دارید ( به سمت بالا قوس دارد و حدودا 1.25 سانتی متر زیر پایه انگشت وسط به پایان می رسد) : فرد محافظه کاری هستید و بودن در گروه های کوچک را نسبت به گروه های بزرگ ترجیح می دهید. جمع دونفره را ترجیح می دهید.
 • خطی با دو یا چند X در گوشه خارجی کف دست: خیانت شخصی عمیقی را تجربه کرده اید که آسیب زیادی به شما زده است.
 • خطی که دو نیم می شود: عادت دارید که نیاز های دیگران را به احساسات خودتان اولویت بدهید.

حتما بخوانید: 9 نکته برای پرورش مهارت ذهن‌خوانی: چطور ذهن مردم را بخوانیم؟

خط زندگی

اگر…

 • خط بلند دارید ( در وسط زیر شصت منحنی شده و در پایه کف دست به انتها می رسد که در این تصویر نشان داده ایم ) : شما فرد بسیار محکمی هستید که دیگران در لحظات سخت زندگی به شما تکیه می کنند.
 • خط کوتاه دارید ( در مرکز و وسط کف دست به پایان می رسد ): زمانی که همه چیز سخت می شود، مشغول بودن به انجام یک کار، به شما حس امنیت می دهد.
 • خط کمرنگ دارید: شاید هم اکنون یا بعدا احساس ناامیدی کنید. یوگا، مدیتیشن، پیاده روی یا صحبت کردن به بهبود حال شما کمک می کند .
 • خط شکسته دارید: هر شکستگی در خط نشان دهنده تجربه آسیب زا است که تاثیر زیادی روی انتخاب های شما در زندگی گذاشته است.

در ادامه بخوانید: 11 نکته برای تقویت نیروی درونی تا حداکثر ممکن 

ویدیوی آموزشی

 

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫11 دیدگاه ها

 1. درود برشما بنظرمن کاملا صحیح هست. جهت کامل فراگیری این علم به من ایمیل بزنید تشکر

 2. خوب بود ولی کف خوانی کلی میگه.به نظر من فال قهوه خیلی دقیق میگه.اونم کار بلدش.پارسال مشهد پیش لیلی گرفتم خیلی دقیق گفت.صفرنهصدو پانزده.ششصدو بیست و سه.نود شصت و نه.اینجوری نوشتم شمارشو سیستم پاک نکنه.بهش زنگ بزنین بعد متوجه میشین من چی گفتم.من به فال و اینا اعتقاد نداشتم ولی خدایی اعتقاد پیدا کردم

 3. یه چیز دیگه کف دست همه یکی عدد ۱۸و یکی۸۱ هست ولی کف دست من هر دو ۱۸هست چرا؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا