مهارت های روزمره برای زندگی بهتر

چگونه پیراهن یا تیشرت را تا کنیم؟ (آموزش تصویری گام به گام)

چرب زبان

شاید برایتان پیش آمده باشد که مدت ها در کمد و قفسه لباس ها به دنبال یکی از لباس های خاص خود می گردید اما متوجه می شوید که یک لباس همراه با چوب لباسی داخل کمد افتاده و گم شده است.

در واقع با این اتفاق همه چیز بدتر پیش می‌ رود . این لباس دیگر نمی تواند در تن شما زیبا جلوه کند . در واقع لباسی که برنامه ریزی کرده بودید برای خود و در روزی خاص تن کنید، پر از چین و چروک شده و اکنون هم دیرتان شده و نمی توانید آن را اتو کنید اما اصلاً نباید اجازه دهید که این اتفاق رخ دهد تا این که مجبور باشید لباستان را اتو کنید.

حتما بخوانید: چگونه اتو بکشیم؟ (آموزش اتو کردن انواع لباس در 3 گام ساده)

به همین دلیل در این قسمت از سایت تصمیم گرفتیم به شما آموزش دهیم که چگونه یک پیراهن یقه دار را تا کنید. با این روش نه تنها می توانید از شر لباس چروک خلاص شوید، بلکه قطعاً می توانید آن را به درستی داخل کمد خود نگه دارید.

 


تعمیرات و نگهداری

توی این پک فوق العاده، تعمیرات و نگهداری منزل رو خودت انجام بده، همسرت و خونواده تو سربلند کن و کلی توی مخارج اضافی صرفه جویی کن!


 

لباس گلگلی

اول از همه باید پیراهن خود را کامل باز کنید. به طوری که قسمت جلوی یقه مقابل شما نباشد و لباس را به پشت پهن کنید. همچنین آستین ها و قسمت پایین آن را کاملاً صاف کرده و باز نگه دارید. برای این که کار شما بهتر پیش برود ، حتماً باید این کار را روی یک سطح صاف انجام دهید.

یک طرف پیراهن را تا وسط لباس تا بزنید

یک طرف پیراهن را تا وسط لباس تا بزنید . در چنین حالتی هر دو آستین ها باید کاملاً در یک جهت یکسان باشند.

تازدن آستین به سمت بیرون

تازدن آستین به سمت پایین

آستینی که یک طرف آن را تا زده اید را آستین شماره یک می‌ گوییم. باید این آستین را تا بزنید، به طوری که از قسمت مرکز لباس دور شود . جهت آستین باید به گونه ای تا زده شود که انگار لباس تن فرد است. یعنی باید جهت عمودی داشته باشد . در این شرایط لباس شما شبیه حرف انگلیسی L می شود. اکنون لباسی دارید که آستین شماره یک آن تا زده شده و آستین شماره ۲ همچنان باز نگه داشته شده است.

تازدن نصف دیگر پیراهن تا وسط برگرداندن آستین به سمت بیرون

این اقدام را برای سمت دیگر لباس هم انجام دهید و تکرار کنید.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

تازدن آستین به سمت پایین

اکنون لباس شما شبیه به یک مستطیل باریک شده است که دو طرف آستین آن به پشت جمع شده اند .

از قسمت یقه ، پیراهن را به سمت عقب تا بزنید

از قسمت یقه ، پیراهن را به سمت عقب تا بزنید. بعد از این تاخوردگی لباس شما شبیه به یک مستطیل کوتاه تر می شود که یقه دقیقا مقابل صورت شما خواهد بود.

تازدن سرفه

اکنون می توانید تمام پیراهن های یقه دار خود را به این شکل تا بزنید و از صاف ماندن و چروک نشدن آن ها اطمینان حاصل کنید .

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا