شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

9 تمرین قانون جذب (برای مبتدی ها و شروع یادگیری آن)

چرب زبان

قانون جذب یک مکتب فکری است. یعنی با نگرش مثبت، همه چیز های مثبت را به زندگی خود جذب می کنید که شامل افراد، اشیاء، افکار و احساسات، به طور خلاصه، همه چیز در این جهان است.

احتمالا سوال بعدی شما این خواهد بود که آیا مثبت اندیشی به اندازه کافی است؟ نه دقیقا. باید کمی بیشتر سرمایه گذاری کنید تا بتوانید چنین پاداش های غنی را درو کنید. مراحل اساسی برای نشان دادن میل خود عبارتند از: خواستن، باور کردن، و دریافت کردن.

ابتدا باید از جهان هستی چیزی که می خواهید را طلب کنید. برای این باید تصمیم بگیرید که چه چیزی می خواهید. سپس با رویکردی جدی و صمیمانه از کائنات بخواهیدش.

10 ترفند برای جذاب بودن در چت

مرحله بعدی شامل باور بی قید و شرط به فرآیند است. برای کمک به سفر تجلی خود می توانید به تکنیک های تأیید و تجسم تکیه کنید.

مرحله سوم و نهایی شامل آماده شدن برای دریافت پاداش است. باید با رویاهای خود هماهنگی ارتعاشی داشته باشید.

از کجا شروع کنیم؟

اگر با قانون جذب و تجلی تازه کار هستید، طبیعی است که در کل فرآیند احساس سردرگمی کنید. حتما هزاران سوال در سرتان به وجود می آید. مانند،

  • چگونه قانون جذب را تمرین کنیم؟
  • از کجا شروع کنیم؟
  • آیا تمرینی برای انجام هر روز وجود دارد؟

یافتن پاسخ سؤالات برای رفع تردید ها و سردرگمی ها در مورد روند تجلی مهم است. فقط در این صورت است که می توانید به طور کامل و از صمیم قلب به آن ایمان داشته باشید. فقدان ایمان یکی از رایج ترین دلایلی است که اغلب مبتدیان نمی توانند خواسته های خود را آشکار کنند و رابطه خود را با قانون جذب رها می کنند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

تجلی ثروت، موفقیت، عشق، سلامتی و موارد دیگر با قانون جذب امکان پذیر است. برای اینکه این اتفاق بیفتد، باید طرز فکر خود را تغییر دهید. باید اعتماد به نفس، موفقیت و تفکر مثبت را برای ارسال پیام درست به کائنات تراوش کنید.

برای اینکه سفر تجلی خود را آسان و موفق کنید، این تمرینات ساده قانون جذب را تمرین کنید.

مرحله 1: معتقد شوید

این یک پیش نیاز برای تجلی رویاها با قانون جذب است. طبیعی است که حتی زمانی که جذب آن می شوید، شک دارید. قلبتان می خواهد باور کند، اما ذهن مانع آن می شود. با این تاکتیک های ساده و در عین حال موثر می توانید ذهن خود را متقاعد کنید که باور کند.

مشاهده کنید که در زندگیتان چه اتفاقی می افتد. ناآگاهانه، همه ما همیشه چیزهای کوچک را آشکار می کنیم. فهرستی از چنین تجلی ها تهیه کنید، حتی اگر بی اهمیت باشند. می توانید این تمرین را با زندگی گذشته و همچنین حال انجام دهید. هفته ای یکبار یا بیشتر این لیست را مرور کنید. از اینکه چقدر تجلی توانسته اید داشته باشید شگفت زده خواهید شد. این کار کمک می کند تا ذهنتان را متقاعد کنید که قانون جذب کار می کند.

معتقد شوید

می توانید همین تمرین را با مشاهده زندگی افراد اطراف خود انجام دهید. وقتی می بینید که چند بار تجلی در زندگی ما اتفاق می افتد، ایمان ناگزیر به وجود می آید.

به زودی باور خواهید کرد که هستی به شما گوش می دهد و سپس برای تحقق رویاهایتان هر کاری انجام می دهید.

چطور جذاب حرف بزنیم (15 ترفند مردانه برای جذب خانم ها)

مرحله 2: روی چیزهای کوچک تمرکز کنید

به جای تعیین اهداف اصلی در اولین تلاش برای تجلی، به دنبال اهداف کوچک تر بروید. پاداش بزرگ در شروع بازی مطمئناً تغییر دهنده بازی است. اگرچه امکان پذیر است، اما نیاز به سرمایه گذاری بسیار زیادی از جانب شما دارد. با اعتقاد به دلایل متزلزل، ایده آل این است که اهداف کوچک تر را هدف قرار دهید و به تدریج به سمت اهداف بزرگتر پیشرفت کنید.

یک مزیت دیگر در اتخاذ این رویکرد وجود دارد. اهداف کوچک تر آسان تر و سریع تر آشکار می شوند. بیشتر اوقات، شما این اهداف کوچک را تعیین می کنید و آن ها را فراموش می کنید. هنگامی که اهداف کوچک ظاهر شوند، خوشحال و هیجان زده خواهید شد.

هنگامی که به هر یک از این اهداف دست یابید، ایمان به توانایی و این روند همچنان در حال رشد هستند.

مرحله 3: اهداف روزانه / هفتگی تنظیم کنید

حالا احساس سر درگمی؟ آیا فاقد هدف هستید؟ آیا احساس می کنید زندگیتان فاقد هدف است؟ تعیین اهداف ساده می تواند زندگی را برای همیشه تغییر دهد.

قانون جذب در مورد تعیین اهداف برای خود و تلاش برای رسیدن به آن است. تعیین مقاصد مانند شروع فرآیند، قبل از رفتن به لیگ برتر است. نیت ها می توانند روزانه، هفتگی، ماهانه یا سالانه باشند.

یک نیت مانند یک دوز آزمایشی است تا ببینیم اوضاع چگونه پیش می ‌رود. اگر شک دارید که قانون جذب برای شما مناسب است یا خیلی وقت گیر است، پیروزی های کوچک با نیات به شما کمک می کند. این کار ذهن شکاک را متقاعد می کند که قانون جذب کار می کند.

پس نیات چه هستند؟ آن ها اهداف روزمره بسیار کوچکی هستند که معمولاً به آن ها توجه نمی کردید. مانند اتمام کار روزانه یا صرف صبحانه به صورت نشسته. نیت ها کارهای بدون زحمتی هستند که می توانید انجام دهید، زیرا هرگز فکر نمی کردید که مهم باشند.

وقتی می بینید که همه چیز طبق برنامه پیش می رود، خوشحال خواهید شد. احساس اعتماد به نفس خواهید داشت که نیت های بزرگتری داشته باشید و برای تحقق آنها تلاش کنید. قانون جذب یعنی همین.

مرحله 4: ذهن خود را برای تفکر مثبت آموزش دهید

ما انسان‌ها، دارای طیف وسیعی از احساسات هستیم، برخی مثبت و برخی منفی. هر روز اندازه خوبی از این احساسات را هنگام انجام فعالیت های روزانه خود تجربه می کنیم. اگر می‌خواهیم قانون جذب برایمان کار کند، باید احساسات منفی را از فهرست خود حذف کنیم.

به عنوان مثال، زمانی که مجردید و مشتاق رابطه، دیدن یک زوج عاشق می تواند در شما حسرت و حسادت ایجاد کند. شما پیام اشتباهی به جهان هستی می فرستید که این چیزی نیست که می خواهید. ما می دانیم که دور از واقعیت است. گیج کننده است. منفی مضاعف در اینجا مثبت نمی شود. چگونه این اشتباه را اصلاح کنیم؟

قانون جذب را با این 7 نکته قورت دهید (طبق جدیدترین تحقیقات دنیا)

یک احساس یا نگرش مثبت چیزی است که پیام درستی را به کائنات منتقل می کند. با وضوح آنچه را که می خواهید بدون هیچ گونه سردرگمی بیان می کند.

پس به جای احساس حسادت، برای زوج شاد باشید. وقتی خوشحال باشید، سیگنال ‌های مثبتی به کائنات می ‌فرستید که دیدن زوج عاشق شما را خوشحال می‌ کند و همچنین دوست دارید چنین چیزی در زندگی داشته باشید.

با استفاده از این استراتژی می توانید هر موقعیت نامطلوب را به فرصت تبدیل کنید.

مرحله 5: یک تابلوی آرزو ها بسازید

تابلوی آرزوها ابزاری عالی برای با انگیزه ماندن و در مسیر درست ماندن است. ضرب المثل یک عکس ارزش هزار کلمه را دارد را به خاطر دارید؟ در اینجا نیز همین اصل اعمال می شود. تابلوی آرزوها یک تابلوی معمولی است که در آن کلاژی از تصاویر مربوط به رویای خود را قرار می دهید. ایده این است که تابلو را در جایی قرار دهید که اغلب آن را بینید. ساخت آن آسان و ساده است.

اما کسانی که جایگاه آن را درک نمی کنند، عمدتاً مبتدیان، ممکن است آن را اتلاف وقت و کسل کننده بدانند. تابلوی آرزوها ابزاری موثر برای تجلی موفق است. زمانی که با شکست ‌های جزئی در این فرآیند احساس بی‌ انگیزگی می ‌کنید، تابلوی آرزوها به شما کمک می ‌کند تا به عقب برگردید، مثبت بمانید و روی هدف خود تمرکز کنید.

تابلو آرزو

هنگام طراحی تابلوی خود خلاقیت به خرج دهید. آن را به یک فعالیت جالب و سرگرم کننده تبدیل کنید. می توانید تمرین نیت را که قبلاً ذکر شد با این ترکیب کنید تا مزیت آن را دو برابر کنید. اهدافی را برای جمع آوری تصاویر برای تابلو تنظیم کنید. این یک راه مطمئن و پر انگیزه برای ماندن در مسیر است.

روش استفاده از قانون جذب برای دوستی، ثروت و موفقیت

مرحله 6: تاکیدات قبل از خواب

در فرآیند تجلی، تصدیقات از جایگاه مهمی برخوردار هستند. برای فردی که تازه با قانون جذب آشنا شده است، ایجاد جملات تاکیدی می تواند گامی دشوار باشد. می توانید از کتاب ‌ها و وب ‌سایت ‌های مرتبط با قانون جذب، جملات تاکیدی مناسب پیدا کنید.

جملات تاکیدی ابزار قدرتمندی برای تجلی در زمان هستند که احساسات قوی را در شما بر می انگیزند. بهترین جملات تاکیدی همیشه آن هایی هستند که خودتان ایجاد می کنید.

  • جمله تاکیدی را با من هستم شروع کنید.
  • از جملات مثبت استفاده کنید.
  • به زمان حال بگویید.
  • از کلمات عملی استفاده کنید.
  • آن را مختصر و دقیق نگه دارید.
  • کلمات قدرتمند با احساسات شدید را در جملات بگنجانید.

هنگامی که آن ها را هنگام خواب، درست قبل از خواب تکرار کنید، می توانید بهترین نتیجه را از جملات تاکیدی ببرید. حتی هنگام خواب، ضمیر ناخودآگاه شما بیدار است و به یادآوری آن ها ادامه خواهد داد.

مرحله 7: قدردانی را احساس کنید

گفتن متشکرم تاثیر زیادی بر ساختار ذهنی شما دارد. خواه برای یک شخص باشد یا برای جهان، عمل شکرگزاری را سرشار از مثبت و شادی می کند. برای یک چیز، چیز خوبی را به شما یادآوری می کند. ابراز قدردانی باعث می شود احساس کنید چیزی را پس می دهید و فقط لطف دریافت نمی کنید. تقریباً مانند یک مبادله مساوی.

بسیاری از تمرین ‌کنندگان با تجربه قانون جذب، زمان خاصی از روز را برای قدردانی و شکر گذاری از هستی برای همه چیزهای خوبی که دریافت کرده‌اند، در نظر می ‌گیرند. می توانید این راه را دنبال کنید یا می توانید با تمرین فعالانه آن را به بخشی از زندگی خود تبدیل کنید. این یک عادت آسان برای یادگیری است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که وقتی اتفاق خوبی برایتان می افتد یا شما را خوشحال می کند، قدردانی خود را منتقل کنید.

قانون جذب عشق: چگونه از آن برای جذب فردی خاص استفاده کنیم؟

قدردانی می تواند به طرق مختلف برای شما معجزه کند. اگر چه این یک حرکت ساده است، اما قدرت آن را دست کم و آن را نادیده نگیرید. قدر دانی را در روال خود قرار دهید و تحول در خود را تماشا کنید.

مرحله 8: مکالمات آینده خود را در زمان حال بنویسید

به گفتگوهایی فکر کنید که قرار است در آینده پس از رسیدن موفقیت آمیز به خواسته های خود داشته باشید، اما گفتگو ها در زمان حال انجام شوند. می توانید این مکالمات را در ذهن داشته باشید یا یادداشت کنید. در مکالمات، در مورد اینکه بعد از رسیدن به خواسته های خود چقدر احساس خوبی دارید صحبت خواهید کرد.

مکالمات آینده خود را در زمان حال بنویسید

اگرچه در مورد چیزی صحبت می کنید که هنوز به آن نرسیده اید، اما با این مکالمات ذهن خود را فریب می دهید تا فکر کند آن ها واقعی هستند. این کار شما را در فضایی شاد و پر محتوا قرار می دهد، توجه را از آنچه کم دارید دور می کند، وضوح بیشتری به خواسته تان می دهد و شما را در پیگیری آن هیجان زده می کند. وقتی احساس مثبت و شادی می کنید، خلاق تر و انعطاف پذیرتر می شوید. وقتی این احساس را دارید هیچ چیز غیرممکن نیست.

مرحله 9: مدیتیشن کنید تا ذهن را آرام کنید

مدیتیشن یک تکنیک ساده و در عین حال بسیار موثر برای ایجاد شادی و آرامش است. این ورزش آسانی نیست که در برنامه روزانه خود بگنجانید. با جلسات 5-10 دقیقه ای روزانه شروع کنید. صبح ها برای تمرین مدیتیشن بهتر است. روی تنفس تمرکز کنید تا ذهن را ثابت نگه دارید. در آغاز، سرگردانی ذهن امری طبیعی است. احساس ناراحتی نکنید.

مدیتیشن فواید متعددی ارائه می دهد. حتی یک مدیتیشن کوتاه می تواند برای تجربه تجلی معجزه کند و به آماده سازی ذهن برای قانون جذب کمک کند.

مدیتیشن کنید تا ذهن را آرام کنید

قانون جذب نه علم پیچیده ایست و نه فلسفه مرموز نه جادو یا معجزه. همه چیز در مورد مثبت ماندن و تبدیل نیات صادقانه به اقدامات مثبت است. این تمرینات ساده و آسان می تواند به القای مثبت و شادی در زندگی کمک کند. سپس بنشینید و ببینید که جهان هستی وظیفه خود را انجام می دهد.

در ادامه بخوانید: یادگیری قانون جذب برای اهداف مختلف و 10 نکته

آیا هنوز شک دارید؟ این تمرینات روزانه را امتحان کنید و ببینید که زندگی چگونه پیش می رود. ممکن است در این فرآیند خواسته های زیادی به دست آورید. ممکن است زندگی شما به گونه ای تغییر کند که هرگز در رویاهای خود پیش بینی نکرده اید!

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا