شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن

چطور جذاب حرف بزنیم (15 ترفند مردانه برای جذب خانم ها)

چرب زبان

یکی از مهم ترین مشکلات در کشور ما عدم توانایی مردان برای جذب دختر مورد علاقه شان است که در بسیاری موارد می تواند به امر مقدس ازدواج منجر شود. این توانایی عمدتا به مردان یاد داده نشده است و به همین دلیل در این مطلب ما سعی می کنیم به بهترین شکل آن را به شما یاد دهیم تا با کمک آن دل هر دختری که دوست دارید را مثل قند آب کنید!

شاید بتوان گفت داشتن مهارت برقراری ارتباط کلامی و صحبت کردن با خانم ها ، ازمهم ترین مهارت هایی است که مردان باید داشته باشند. از طرفی هیچ مردی این مهارت را به طور ذاتی نداشته بلکه با کمی تمرین می توانند این نوع مهارت و توانمندی را در خود ایجاد کنند. در این مقاله قصد داریم به شما 15 راهکار موثر ارائه دهیم که به کمک به کارگیری آنه ا می توان سر صحبت با یک خانم را باز کرد .

1-تحسین کردن

زمانی که با یک خانم قرار ملاقات دارید، بهتر است در شروع صحبت کردن خود با او به جای تعریف و تمجید از ظاهر زیبا، بیشترسعی کنید در صحبتهای تان ویژگی های شخصیتی او را مورد تحسین قرار دهید. در واقع موثرترین روش ، تحسین شخصیتی اوست.

به عنوان مثال اگر این خانم یکی از همکاران شماست ، می توانید در این خصوص به میزان اعتماد به نفس وی در محیط کار و نیز توانمندی هایش درخصوص سخنرانی های عمومی اشاره کنید یا مثلا اگر این خانم کتابی در دست دارد که شما قبلا آن را مطالعه کردید، می توانید میزان علاقمندی او به شعر و ادبیات را مورد تحسین قرار دهید.

چگونه چهره مردانه زیبا داشته باشیم؟ (9 ویژگی صورت جذاب مردانه)

در عین حال تحسین کردن ویژگی های شخصیتی، بهتر از تحسین مهارت های اکتسابی او است. در واقع زمانی که مهارت های یک خانم را در امور تجاری تحسین می کنید، این نوعی تحسین مهارت های اکتسابی او است اما وقتی بیشتر ویژگی های فردی یک خانم به عنوان مثال اخلاق مهربان او را تحسین می کنید، یعنی به نوعی بیشتر برای شخصیت او ارزش قائلید.

2-تعریف یک لطیفه

تعریف کردن لطیفه

به نوعی سر صحبت باز کردن و یخ ارتباط با یک خانم را شکستن بسیار سخت است اما ممکن است تعریف یک لطیفه نسبتا کار را آسان تر کند. به گفته “داون ماسلار” نویسنده کتاب “مردان تعقیب، زنان انتخاب” در واقع بیشتر افراد در حین قرار ملاقات اولیه از آن دچار استرس و بی نظمی هورمونی می شوند. اما اگر فرد عشق حقیقی خود را پیدا کرده باشد، هورمون عشق و شادی یعنی اکسی توسین ترشح می گردد.

بنابراین چنانچه در قرار ملاقات خود در شروع صحبت با یک خانم، یک لطیفه تعریف کنید، به نوعی میزان استرس شرایط موجود را کمتر کرده و حس آرامش بیشتری ایجاد خواهید کرد . در عین حال این موضوع نشان می دهد که نسبتا شخصی شوخ طبع هستید و قصد دارید فضای مکالمه را جذاب تر کنید اما در نوع انتخاب لطیفه خود دقت کنید که مبتذل ، اهانت آمیز و یا از نوع سیاسی نباشد چرا که این گونه جوک ها برای دیدار اولیه با فردی غریبه اصلا مناسب نیستند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

3-پیدا کردن یک وجه اشتراک

پیدا کردن یک وجه اشتراک

یکی از بهترین و آسان ترین راهکار های شروع مکالمه با یک خانم آن است که یک وجه اشتراک بین خودتان و او پیدا کنید. به عنوان مثال وقتی در یک مهمانی در کنار این خانم نشسته اید، می توانید نظر او را هم درباره فرد میزبان و مهمانوازی او بدانید.

در این صورت فرد میزبان یک فرد مشترک برای هر دوی شماست که می تواند به نوعی موجب آغاز کلام شما با آن خانم در مهمانی باشد یا مثلا در محیط کار اگر این خانم همکار شما است ، می توانید نظر او را درباره فعالیت بخشی از سازمان بپرسید و به این طریق سرصحبت را با او بیشتر باز کنید بنابراین نوع موقعیتی که با این خانم قرار گرفته اید، چندان مهم نیست چه در مهمانی و چه محیط کار می توانید به نوعی با پیدا کردن یک موضوع مشترک، سر صحبت را باز کنید.

4-توجه به جزئیات

در ملاقات خود با یک خانم، توجه به برخی از جزئیات به خصوص در مورد پوشش ظاهری بسیار مهم است. چنانچه ظاهر و تیپ و استایل خوبی را در حین ملاقات با یک خانم داشته باشید چطور ممکن است جذب شما نشود؟ در عین حال شما می توانید اگر نوع لباس یا کیف و کفش آن خانم نشانگر تیم ورزشی خاصی و یا بازیگر معروفی است، از نوع علاقه اش به آن تیم و یا بازیگر سوال کنید و به کمک توجه به این جزئیات سر صحبت را باز کنید.

10 ترفند برای جذاب بودن در چت

5-استفاده از موضوعات فرهنگی

چنانچه واقعا نمی دانید با چه نوع موضوعی سر صحبت را باز کنید، یکی ازاین راهکار های موثر ،اشاره به برخی موسیقی و یا فیلم های تلویزیونی اخیر می تواند موضوع مناسبی باشد. در عین حال دقت کنید پرداختن به موضوعات سیاسی، اصلا برای ملاقات های اولیه مناسب نیست و چه بسا تاثیرات منفی نیز بگذارد.

همچنین در این راهکار به خوبی حواستان باشد در زمانی که به فیلم خاصی اشاره می کنید و در عین حال خودتان آن فیلم را دوست ندارید، شاید آن خانم به شدت به آن فیلم علاقمند باشد و این مسئله بسیار نکته ظریفی است.

6-درباره فیلم و سریال های تلویزیونی مورد علاقه اش بپرسید

اگر چه این راهکار تا حدودی منوط است به راهکار قبلی ، اما باید گفت به مراتب خاص تر است. مثلا اگر می دانید اکثر مردم سریال خاصی را دوست دارند، به طورغیرمستقیم بگویید دیشب داشتم یک قسمت از این سریال را تماشا می کردم، نظر شما درباره این مجموعه تلویزیونی چیه؟ در واقع سوال به این نحو اصلا مشخص نمی کند شما آن سریال را دوست داشتید یا خیر؛ اما در عین حال متوجه نظر او درباره آن سریال می شوید.

7-راجع به احساسات او بپرسید

شما می توانید در مکالمه با یک خانم با لحنی آرام و مناسب ، در مورد نوع احساسات و یا نوع علاقمندی هایش در اوقات فراغت بپرسید. به عنوان مثال به طور غیرمستقیم بگویید یکی از دوستانم با شرکت در کلاس زبان خیلی زود سطح زبانش پیشرفت کرده و برای من هم انگیزه ای شده که در این کلاس ها شرکت کنم. شما اوقات فراغت تان را چطور می گذرانید و بیشتر به چه نوع کلاس هایی علاقمندید؟

8-اصطلاحات مردانه به کار نبرید

زوج خوشبخت

اینکه تمام توان و مهارت خود را به کار بگیرید و به خصوص درملاقات های اولیه با یک خانم ،سعی کنید در حد معلومات زنانه یک خانم صحبت کنید، بسیار راهکار مناسبی است. بنابراین وقتی موضوعاتی برای مکالمه مطرح می کنید که یک خانم هم می تواند آشنایی نسبی با آن داشته باشد ، یعنی به نوعی برای شما اهمیت داشته که نظر شخصی او را هم در خصوص آن موضوع بدانید .سعی کنید جملات تان در عین کوتاهی، به خوبی تاثیرگذار باشد.

9-درباره گذشته خود صحبت نکنید

سعی کنید در ملاقات های اولیه با یک خانم هرگز در مورد گذشته خود و روابط قبلی تان صحبت نکنید. حواس تان باشد این قرار ملاقات شما است ، نه مراجعه به یک روانپزشک که فقط بخواهید از گذشته خود صحبت کنید! دلیلی ندارد نسبت به نوع احساس تان در روابط گذشته خود صحبت کنید. به خاطر داشته باشید قرار است در حال حاضر یک رابطه جدید شکل بگیرد و نوع این احساس مهم است.

نکات زیبایی و خوشتیپی مردان (16 ترفند ساده ولی موثر)

10-توجه داشته باشید

زمانی که اولین پیامک را برای آن خانم که به تازگی آشنا شده اید ارسال می کنید، به ویژه زمانی که حس کرده اید نسبتا فرد مطلوب نظر شما است، قطعا برقراری ارتباط برایتان کمی راحت تر خواهد بود .سعی کنید نسبت به نوع عکس پروفایل و یا بیوهایی که این خانم در فضای مجازی انتخاب می کند، به خوبی توجه داشته باشید.

همچنین به منظور ارتباط بیشتر کلامی ، می توانید محوریت بحث را به سمت این گونه جزئیات ببرید. در عین حال این حالت نشان می دهد شما صرفا یک سوال خاص از او پرسیده اید و در واقع نوع پیامی نبوده که برای همه مخاطبین تان در فضای مجازی ارسال شده باشد.

11-از دوستی تقاضا کنید که شما را معرفی کند

همچنین شما می توانید در باب آشنایی بیشتر با یک خانم روی کمک دوست خود نیز حساب کنید. به عنوان مثال وقتی در مهمانی دوست تان، خانمی توجه تان را به نوعی جلب کرده می توانید از دوست مشترک تان بخواهید که زمینه آشنایی بیشتر شما با آن خانم را فراهم کند و شما دو نفر را به یکدیگر معرفی کند .

12-سوالاتی از محیط اطراف بپرسید

زمانی که در ملاقات تان با یک خانم می خواهید مکالمه تان را شروع کنید ، می توانید سوالاتی را راجع به جزئیات محیطی که درآن قرار ملاقات دارید، بپرسید. در واقع این مکان، موضوع مشترکی برای هر دوی شماست که می توانید راجع به آن اظهار نظر کنید.

13- جزئیات را در ملاقات اولیه مورد توجه داشته باشید

وقتی با یک خانم اولین بار قرار ملاقات می گذارید ، دقت به بسیاری جزئیات در این خصوص بسیار حائز اهمیت است. نحوه ورود او به محل ملاقات و نوع برخورد اولیه تقریبا نشان می دهد که آیا واقعا نسبت به شما جذب شده است یا خیر.

14-از سمت راست به او نزدیک شوید

زمانی که می خواهید به یک خانم نزدیک شده و سر صحبت را با او باز کنید، دقت داشته باشید نوع زاویه و جهت نزدیک شدن شما بهتر است از روبرو یا سمت راست او باشد.

چگونه پسر/مردی جذاب به نظر برسیم؟

15-حین مکالمه در سمت راست قرار بگیرید

زمانی که قصد مکالمه با یک خانم دارید ، سعی کنید درسمت راست او قرار گرفته باشید. این حالت نشستن، زمینه مکالمه رودر رو را به خوبی فراهم می کند. از طرفی به جهت قرار گرفتن پا های او دقت کنید، چون گاهی طرز این قرارگیری نشان می دهد که نظرش نسبت به شما چندان جلب نشده و تصمیم دارد مکان را زودتر ترک کند.

7 ویژگی ظاهری بسیار مهم برای مردان

1- راه رفتن

هنگام تلاش برای جذب شریک هیچ چیز مهم تر از اعتماد به نفس نیست. یکی از ساده ترین راه ها برای سنجش اعتماد به نفس مرد این است که نحوه عبور آن ها از خیابان را ببینید.

دون استیل نویسنده ی راز های زبان بدن می گوید: شریک آینده ابتدا به لباس و سپس به نحوه راه رفتن شما نگاه می کند. افراد با اعتماد به نفس عجله ندارند، همیشه طوری قدم بزنید که انگار می دانید چه کار می کنید و کجا می روید.

2- ارتباط چشمی برقرار کنید

هنگامی که با کسی صحبت می کنید (به خصوص با شخصی که دوستش دارید) ، با برقراری ارتباط چشمی مناسب، علاقه تان را به او ثابت کنید و نشان دهید که به او توجه می کنید.

  • از ارتباط چشمی برای تبادل احساسات استفاده کنید. به کسی که نزدیک شما یا در آن طرف اتاق نشسته نگاه کنید، تا شما را ببیند. برای یک ثانیه ارتباط چشمی برقرار کنید، لبخند بزنید و نگاهتان را به سمت دیگری بدوزید.

3-واضح و با دقت صحبت کنید

هنگام صحبت با دیگران، سعی کنید مسخره بازی در نیاورید یا عجله نکنید. همچنین بیش از حد عامیانه صحبت نکنید. اکثر افرادی که این کار را انجام می دهند، جذاب نیستند. قبل از حرف زدن، خوب فکر کنید – اگر از باز کردن بی موقع دهان خودداری کنید – کم تر احساس خجالت و شرمندگی خواهید کرد.

مردان جذاب و زنان جذاب از نگاه یکدیگر چه ویژگی هایی دارند؟

4-بدانید چگونه یک مکالمه را پیش ببرید

یک شخص خوش صحبت به دیگران کمک می کند که راحتی و آرامش بیش تری در اطراف او احساس کنند. موضوعات را به بحث بگذارید. (مثلا به جای این که بپرسید آیا این هفته وقت دارید که پاسخش یک کلمه آره یا نه می باشد، بپرسید این هفته چه کاره اید؟) از موضوعات بحث برانگیز مانند سیاست نیز خودداری کنید.

  • برای تقویت مهارت های مکالمه خود، سعی کنید دفعه دیگر که در اجتماعاتی مانند ایستگاه اتوبوس یا صف فروشگاه مواد غذایی بودید، سر صحبت را با یک غریبه باز کنید. اگر بتوانید یک لبخند واقعی و چند جمله از شخص مقابل بگیرید، خوب عمل کرده اید.

5- لبخند بزنید (اما به آرامی)

لبخند زدن

تحقیقات نشان داده مردانی که اجازه می دادند لبخندشان به آرامی روی صورتشان پخش شود، به مراتب جذاب تر از کسانی بودند که لبخند سریعی بر لب داشتند. قابل اعتماد تر به حساب می آیند و هم چنین بیاناتشان واقعی تر درک می شود.

6- قوی باشید اما نه خیلی قوی

در مطالعه ای نشان داده شد زنان مردان بدنساز را جذاب تر از مردان لاغر و بدون عضله ارزیابی می کنند. محققان می گویند که زنان عضله ای بودن مردان را دوست دارند اما نه خیلی زیاد عضلانی بودن.

فعالیت بدنی مداوم نه تنها موجب می شود که بدنتان جذاب تر به نظر برسد، بلکه روحیه تان را نیز بالا می برد و از مریض شدن شما ممانعت می کند. برنامه ای تنظیم کنید که برای شما مفید باشد و به آن پایبند باشید. در این جا چند پیشنهاد برای شروع کار مطرح شده است:

  • حرکات کششی و بشین پاشو را بصورت روزانه و در چند تکرار انجام دهید. سپس به مرور با تقویت عضلاتتان، تعداد تکرارها را افزایش دهید تا نتیجه بگیرید.

7- با زخم هایی که روی صورتتان دارید خودنمایی کنید

زخم روی صورت

مطالعه ای نشان داده که زنان مردانی را که جای زخم روی صورتشان دارند، جذاب تر می دانند. محققان بر این باورند که زن ها جای زخم را نشانه ای از مردانگی می دانند.

3 گام بسیار ساده برای استفاده از قانون جذب (کاملا عملی)

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا