آموزش نکات روابط زناشویی موفق

ارگاسم دروغین در خانم ها چیست؟ 10 نشانه و 10 دلیل آن

چرب زبان

فقط مردهای فداکار و از خودگذشته به این فکر می کنند که همسرشان را به ارگاسم یا همان اوج لذت جنسی برسانند. اگر کسی خودخواه باشد، اهمیتی به این قضیه نمی دهد یا کمتر برایش مهم است. وقتی خانم ها به ارگاسم نمی رسند رابطه جنسی برای خودشان و همسرشان کسل کننده می شود.

ارگاسم دروغین و ساختگی فقط مختص خانم ها نیست. تحقیقات نشان می دهد از هر 10 خانم 6 نفر آنها موقع ارتباط جنسی تظاهر می کنند که به اوج لذت جنسی رسیده اند. از هر 10 مرد نیز 3 نفر دست به این کار می زنند. امروز قرار است ارگاسم دروغین در خانم ها را با هم بررسی کنیم.

دلایل ارگاسم دروغین در خانم ها

1- عدم وجود شفافیت در روابط

اغلب اوقات گفته می شود که اکثر خانم ها به هیچ وجه به اوج لذت جنسی نمی رسند. دلیل این امر می تواند عدم وجود احساس امنیت شخصی در خانم ها باشد و یا احساس کنند که زنان دیگری هم به عنوان رقیب در زندگی آنها وجود دارد.

 


تعمیرات و نگهداری

توی این پک فوق العاده، تعمیرات و نگهداری منزل رو خودت انجام بده، همسرت و خونواده تو سربلند کن و کلی توی مخارج اضافی صرفه جویی کن!


 

رابطه جنسی زمانی بهبود پیدا می کند که همسر شما کاملا از رابطه شخصی اش با شما مطمئن باشد و بداند چه نقشی در زندگی تان دارد. هر چه احساس امنیت یک خانم بیشتر شود، احتمال اینکه به ارگاسم برسد نیز بالاتر می رود.

2- فشار جامعه

خیلی از خانم ها ترجیح می دهند زندگی جنسی شان را مطابق انتظارات جامعه و به خصوص انتظارات مردها از آنها بنا کنند. برای همین موقع برقراری رابطه جنسی بعضی چیزها را وانمود می کنند و در واقع یک تئاتر ایده آل را به نمایش در می آورند. حتی گاهی اوقات شنیده می شود که آقایان دوست خانم همسرشان موقع رابطه جنسی صدایش را بالا ببرد؛ در نتیجه یک خانم سعی می کند مطابق میل شوهرش عمل کند و با وجود اینکه به ارگاسم نرسیده اما آن را تظاهر کند.

3- پورنوگرافی

محبوبیت ستاره های پورن در این قبیل فیلم ها باعث شده استانداردهای تعیین شده برای یک رابطه جنسی موفق غیر عادی باشند. متاسفانه عملکرد ستاره های پورن و جلوه های صوتی استفاده شده در این فیلم ها منجر شده خیلی ها فکر کنند رابطه جنسی باید همینطور باشد.

به عبارت دیگر، کم کم این باور بوجود می آید که یک خانم باید در رختخواب درست مثل یک پورن استار عمل کند و همان اصوات و واکنش ها را نشان بدهد. در حالی که این موارد جزو جلوه های ویژه چنین فیلم هایی هستند و با واقعیت فاصله زیادی دارند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

بنابراین وقتی یک خانم متوجه می شود که دچار مشکلات عملکردی در رابطه جنسی است، ناگهان فراموش می کند که در وهله اول به چه دلیل در حال برقرای این رابطه است و اولین چیزی که به نظرش می رسد این است که به دروغ وانمود کند به ارگاسم رسیده است.

4- سر و صدا کردن

گاهی اوقات واکنش های صوتی یک خانم در رختخواب مثل نفس نفس زدن یا بلند شدن صدایش به خاطر برخی مسائل دیگر است نه صرفا به دلیل رسیدن به ارگاسم. در چنین حالتی معمولا مردها تصور می کنند که همسرشان در حال لذت بردن است و متوجه ارگاسم دروغین او نمی شوند.

نکات بهداشتی قبل از رابطه دهانی: 4 نکته عمومی و 5 نکته ویژه زنان

5- ترس از صمیمیت

ترس بزرگترین مانع رسیدن یک زن به اوج لذت جنسی است. هر زنی که در رابطه عاطفی با همسرش دچار مشکل است، هنگام برقراری رابطه جنسی با چنین چالشی روبرو می شود. از آنجایی که خانم وقتی با مشکلات عاطفی دست و پنجه نرم می کنند نمی توانند رابطه جنسی برقرار کنند، ممکن است یک خانم در رختخواب شروع به “فیلم بازی کردن” کند.

درست به همین دلیل است که گاهی اوقات به عنوان یک مرد متوجه می شوید در حین رابطه جنسی حتی وقتی بدن همسرتان را لمس نمی کنید و عملا کار را متوقف کرده اید، او هنوز واکنش های اغراق آمیز نشان می دهد و این برایتان عجیب است! این اتفاق همان ارگاسم ساختگی و دروغین است.

6- برخی اوقات خانم ها می خواهند رابطه جنسی هر چه زودتر تمام شود

دلیل دیگر ارگاسم دروغین تمایل خانم ها به تمام شدن هر چه سریعتر رابطه جنسی است. همسر شما می داند شما تا زمانی که او را راضی نکرده اید متوقف نمی شوید، پس وانمود می کند که به ارگاسم رسیده.

زنها موجودات پیچیده ای هستند؛ اما در عین حال وقتی انرژی دارند بسیار جذاب و شیرینند. علاوه بر این بیشتر خانم ها نمی خواهند وقتی همسرشان روحیه دارد و خوشحال است او را رد کنند؛ بنابراین ترجیح می دهند ظرف 5 دقیقه کارتان را به پایان برسانید، حتی اگر خودشان هم به ارگاسم نرسند.

7- احساس ناامنی

احساس ناامنی باعث می شود برخی خانم ها وانمود کنند که به اوج لذت جنسی رسیده اند. وقتی صحبت از رابطه جنسی با یک خانم وسط می آید دو احتمال موجود است: یا این خانم دچار آنورگاسمی است؛ به این معنی که به دلیل عملکرد بدنش قادر به رسیدن به ارگاسم نیست و یا به طور طبیعی به ارگاسم می رسد.

خانم های غیر آنورگاسمیک می توانند ارگاسم واقعی را تجربه کنند؛ اما یادتان باشد که فقط رابطه جنسی از طریق دخول واژینال برای به ارگاسم رسیدن این دسته خانم ها کافی نیست و باید از روش های دیگری مثل لمس نقاط حساس و موارد دیگر هم استفاده کرد. در ضمن هر دو گروه با چالش های جنسی مختلفی در روابط عاشقانه شان روبرو می شوند.

8- افزایش تجربه جنسی

گاهی اوقات خانم ها فقط برای کسب تجربه وارد یک رابطه جنسی می شوند. در واقع شرایطی پیش می آید که یک خانم برای افزایش تجربیات جنسی اش دست به ارگاسم دروغین می زند. خیلی از خانم ها دوست دارند موقع برقراری رابطه جنسی با همسرشان گفتگوهای جنسی داشته باشند. این اتفاق باعث می شود بیشتر بخواهند رابطه جنسی برقرار کنند؛ اما صرفا به ارگاسم نرسند.

9- پایان خوش

بعضی از آقایان فکر می کنند وقتی یک زن به ارگاسم می رسد احساس انقباض در واژن را تجربه می کند؛ اما باید بدانید این مساله لزوما برای همه خانم ها صدق نمی کند چون آناتومی بدن هر خانمی با دیگری متفاوت است.

برخی خانم ها موقع رسیدن به اوج لذت جنسی چنین انقباضاتی را در واژن احساس می کنند، در حالی که برای بقیه خانم ها چنین اتفاقی نمی افتد؛ بنابراین گاهی اوقات ممکن است همسرتان با انجام برخی حرکات کیگل وانمود کند که به ارگاسم رسیده است.

7 تا از عوارض اصلی نداشتن رابطه جنسی 

10- وانمود کردن به تخصص داشتن

مطمئنا اکثر خانم ها دلشان می خواهد همسرشان از تخصص او در رابطه جنسی خوشش بیاد. برای همین هر زمان که وارد رابطه جنسی می شوند با نشان دادن واکنش های اغراق آمیز و تظاهر به ارگاسم سعی می کنند مهارت خودشان را به نمایش بگذارند. ناراحت کننده ترین قسمت ماجرا اینجاست که در چنین مواقعی خانم ها خیلی کمتر از همسرشان لذت می برند یا اصلا هیچ لذتی نمی برند.

word image 27

10 علامت ارگاسم دروغین در خانم ها

همانطور که گفتیم، گاهی اوقات خانم ها به دروغ وانمود می کنند که به اوج لذت جنسی رسیده اند؛ اما این موضوع باعث نمی شود که بگوییم چنین افرادی وحشتناک هستند، بلکه اکثر اوقات این کار از احساسات انسانی شان سرچشمه می گیرد. خانم ها وانمود می کنند که به ارگاسم رسیده اند تا احساسات همسرشان جریحه دار نشود و احساس بی کفایتی به آنها دست ندهد.

ولی به هرحال آقایان به عنوان یک شوهر حق دارند که علائم ارگاسم دروغین در خانم ها را بدانند. اگر متوجه شدید همسرتان وانمود به ارگاسم شدن می کند به جای ناراحت شدن، درباره این موضوع با هم صحبت کنید. یک زن و شوهر موفق بدون توجه به اوضاع درباره هر مساله ای با هم صحبت می کنند.

1- جملات کامل

اگر همسرتان بعد از ارگاسم جملات را به طور کامل و بی وقفه ادا کرد می توانید شک کنید که وانمود کرده که ارضا شده است. وقتی یک زن کاملاً از رابطه جنسی لذت می برد، به دلیل شدت احساسات جنسی نمی تواند سه کلمه را پشت سر هم بگوید. مثلا ممکن است موقعی که همسرتان نزدیک به ارضا شدن است با گفتن یک کلمه به شما این مساله را بفهماند؛ ولی اگر یک جمله سه یا چهار کلمه ای بگوید احتمالا در حال نقش بازی کردن است. به طور کلی یک رابطه جنسی موفق مانع از این می شود که خانم ها توانایی گفتن جملات پشت سر هم را داشته باشند.

2- عدم احساس آرامش بعد از رابطه

اصولا رابطه جنسی باعث خستگی و آرام شدن می شود؛ اما اگر متوجه شدید همسرتان بلافاصله بعد از رسیدن به ارگاسم بلند شد و لباس پوشید یا سراغ تلویزیون و گوشی اش رفت و اصلا احساس بی حالی و خستگی نکرد احتمالا همه آن واکنش هایی که در رختخواب نشان داده ساختگی بوده اند.

در یک رابطه جنسی خوب، هر دو طرف به قدری خسته می شوند که معمولا بعد از آن به خواب می روند. اما اگر همسرتان بعد از اتمام رابطه شما را نوازش نمی کند یا بسیار پر انرژی و سرحال است حتما به ارگاسم نرسیده.

3- سفت شدن عضلات

تشخیص زمان به ارگاسم رسیدن در آقایان ساده است؛ اما این مساله برای خانم ها به این سادگی نیست. معمولا واژن خانم ها بعد از به ارگاسم رسیدن دچار حرکت لرزش یا بهم خوردن می شود. در واقع عضلات واژن منقبض و سفت می شوند اما نه خیلی زیاد.

خیلی از خانم ها با منقبض و رها کردن عضلات واژنشان حالت ارگاسم ساختگی ایجاد می کنند. در حالی که در ارگاسم واقعی با اینکه عضلات منقبض می شوند اما یک احساس لرزش خفیفی هم در واژن وجود دارد؛ در غیر اینصورت ارگاسم دروغین است.

4- کلمات “تشویق کننده”

اگر همسرتان مدام از کلمات تشویق کننده مثل “سریعتر”، “محکم تر” یا “بیشتر” استفاده می کند، بلافاصله باید بفهمید که او ارگاسم جعلی را تجربه می کند، چون وقتی یک زن از رابطه جنسی لذت می برد و نزدیک ارضا شدن است هیچ وقت در این روند عجله ای نمی کند. اگر او به نقطه مناسبی برسد دوست دارد که این احساس ادامه پیدا کند. اگر متوجه شدید همسرتان عجله دارد بدانید که به ارگاسم نرسیده.

نکته های جنسی زندگی مشترک زناشویی

5- عرق نکردن

فرقی نمی کند در رابطه جنسی تان شما همه کارها را بکنید یا همسرتان؛ به هرحال باید شواهدی وجود داشته باشد که بفهمید مسیر را درست طی می کنید. وقتی یک رابطه جنسی خوب و موفق در آستانه تمام شدن و زن نزدیک ارگاسم است، به خاطر سفتی عضلاتش عرق می کند.

البته این تعریق به این معنا نیست که کاملا غرق عرق شود، بلکه آرنج، ناحیه بین سینه ها، زانوها و قسمت کوچکی از کمر دچار تعریق می شوند. هر چقدر هم که هوا سرد باشد این تعریق اتفاق می افتد؛ پس اگر چنین اتفاقی رخ نداد بدانید احتمالا پای یک ارگاسم دروغین در میان است!

6-نفس کشیدن

اگر نفس کشیدن همسرتان در حین رابطه جنسی کاملا طبیعی و ثابت باشد ارگاسم او دروغین است. به طور معمول در یک رابطه جنسی به خاطر فشار ارگاسم، تنفس زن سریعتر سنگین تر می شود؛ مخصوصا وقتی در آستانه ارضا شدن قرار می گیرد.

اگر متوجه شدید هیچ تغییری در نفس کشیدن همسرتان رخ نداده، حتما به ارگاسم نرسیده است. علامت دیگری که می تواند این مساله را نشان بدهد ضربان قلب است. فرقی نمی کند درچه موقعیتی باشید، بهرحال می توانید ضربان قلب او را حس کنید. اگر قلب همسرتان به سرعت می تپید یعنی در حال لذت بردن است؛ در غیر این صورت او چیزی حس نمی کند.

7- ضربان

معمولا وقتی خانم ها به ارگاسم می رسد علاوه بر سفت شدن عضلات واژن، در ناحیه پایین شکم نیز دچار ضربان و تپش می شوند. اگر شک کرید که همسرتان واقعا به ارگاسم رسیده یا نه می توانید زیر شکم او را نگاه کنید. در این حالت باید گرفتگی یا اسپاسم عضلانی در قسمت پایینی شکم رخ بدهد.

8- خیره شدن

اگر همسرتان به شما خیره شده است؛ پس می توان گفت به ارگاسم نرسیده و ارضا نشده است. وقتی یک خانم ارضا می شود نمی تواند نگاه مستقیمی داشته باشد. خیلی از آقایان فکر می کنند یک نگاه خیره بی حس نشانه لذت بردن زن از رابطه است. گاهی اوقات این مساله درست است ولی برخی مواقع هم نه! خیره شدن بی وقفه موقع ارگاسم نشانه دروغین بودن آن است.

9- تنظیم روند رابطه

می دانید چه لحظه ای باید خم شوید و همسرتان را ببوسید؟ اگر او حواسش به بوسه شما نیست یا جوابی به آن نمی دهد؛ پس باید بدانید در کارتان موفق عمل کرده اید! اما اگر او کاملا پر انرژی به بوسه های شما پاسخ می دهد پس احتمالا ارگاسم او دروغین بوده است. بهتر است آخرین کاری که بعد از رابطه می کنید بوسیدن هم باشید؛ اما نه بوسه طولانی و بی وقفه.

10- سکوت

سکوت با تنفس گره خورده است. بعد از یک رابطه جنسی موفق معمولا در حالی نفس ها تند و سریع هستند جملاتی مثل “خیلی خوب بود” یا “اوه خدای من” می شنوید. اما اگر متوجه شدید که همسرتان لب هایش را جمع کرده، به سقف خیره شده یا از شما دور شده، پس به احتمال زیاد ارضا نشده است. سکوت همسرتان را به معنی اینکه او در حال فکر کردن به روند رابطه است قلمداد نکنید؛ شاید هم واقعا این کار را می کنید، ولی ساکت بودن بعد از رابطه روش خوبی نیست.

15 تا از نکات بهداشتی قبل از رابطه زناشویی (سکس سالم)

جمع بندی

همه مواردی که در این مطلب به آنها اشاره شد می توانند یک رابطه جنسی را تخریب کنند. اگر یک طرف ماجرا یا هر دوی آنها از این رابطه لذت نبرند ناراحتی و دلخوری زیادی پیش می آید. در مقابل وقتی هر دو شریک، متعهد به برقراری رابطه ای موفق و خوشایند هستند که در آن هر دو به ارگاسم برسند، روابط بینشان مستحکم تر می شود و ارگاسم دروغین هم اتفاق نمی افتد.

منبع 1 منبع 2

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا