آموزش نکات روابط زناشویی موفق

20 تا از نکات همسرداری و زناشویی موفق برای خانم ها

چرب زبان

زندگی زناشویی همان قدر که زیباست، می تواند سخت باشد. داشتن یک ازدواج موفق به تحمل سختی و کار زیادی نیاز دارد و انرژی زیادی هم می طلبد. با این حال، بسیاری از زوج های متاهل فکر می کنند که کار آن ها در همان لحظه ای که پیمان می بندند، تمام می شود و برای این که که بعد از مدتی، ازدواجی بهتر و یک رابطه سالم داشته باشند نیازی نیست هیچ کاری انجام دهند.

بدترین قسمت این است که وقتی متوجه شوند تا چه حد آسیب دیده اند، برای انجام هر کاری در این زمینه خیلی دیر است و تنها گزینه ای که می توانند برای نجات رابطه خود داشته باشند، مشاوره ازدواج است.

گرفتن مشاوره ازدواج چیزی برای شرمندگی نیست و این بدان معناست که شما و همسرتان به اندازه کافی بالغ شده اید و پذیرفته اید که برای بازسازی ازدواج سالم خود به کمک احتیاج دارید، بنابراین می توانید به موقع از اتفاقات ناخوشایند جلوگیری کنید.

 


تعمیرات و نگهداری

توی این پک فوق العاده، تعمیرات و نگهداری منزل رو خودت انجام بده، همسرت و خونواده تو سربلند کن و کلی توی مخارج اضافی صرفه جویی کن!


 

50 حرفی که هرگز نباید به همسرمان بزنیم

هر دوی شما فقط باید از خود بپرسید: “چگونه می توان زن بهتر و شوهر بهتری برای دیگری بود؟” و در این جا نحوه انجام برخی از کارها آورده شده است.

20 توصیه در مورد روابط برای تبدیل شدن به همسری بهتر

این که آیا شما این نکات را به عنوان یک زنگ اعلان و آخرین فرصت برای انجام کاری در مورد حفظ ازدواج خود می بینید یا این که فقط می خواهید بفهمید که چگونه همسر بهتری باشید، اصلا مهم نیست.

در این جا برخی از عادات وجود دارد که می توانید آن ها را برای بهبود چشمگیر زندگی عاشقانه و رابطه ای که با همسرتان دارید، بپذیرید.

1- از رویاها و آرزوهای او حمایت کنید

چیزی که احتمالا در مورد مردان نمی دانید این است که آن ها معمولا برای پیشرفت و موفقیت در زندگی به کمی فشار نیاز دارند.

 


چرب زبان

با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!


 

شوهر شما هر چقدر هم موفق باشد و علی رغم این که او به گونه ای عمل می کند گویی خودش می تواند همه کارها را انجام دهد، منتها واقعیت این است که همه ما می توانیم در مورد چیزهایی که می خواهیم به دست آوریم و کارهایی که همسرمان می خواهد انجام دهد، کمی او را تشویق کنیم.

بنابراین لطفا، رویاهای همسرتان را مسخره نکنید، حتی اگر از دیدگاه شما احمقانه یا کودکانه به نظر برسند.

به جای دلسرد کردن او، به شوهر خود نشان دهید که به او اعتماد و اعتقاد دارید و قصد دارید همه جوره در کنار او باشید.

مردان دوست ندارند با دخترانی که آن ها را از انجام خیلی کارها منع می کنند و اعتقادی ندارند که طرف مقابلشان می تواند هر کاری را که فکر می کند انجام دهد، ازدواج کنند.

آن ها می خواهند با زنی ازدواج کنند که پر پروازشان باشد و به شوهرشان اعتماد کنند و به او ایمان داشته باشند

2- دوست او باشید

اگر می خواهید بدانید که چگونه همسر بهتری باشید، به خاطر داشته باشید که شوهرتان نیازی ندارد که فقط معشوق او باشید.

مطمئنا، شوهرتان از داشتن همسری زیبا و جذاب لذت خواهد برد اما برای گذراندن زندگی در کنار شما به چیزهایی فراتر از این امر نیاز دارد.

شوهر شما احتیاج دارد که دوست او باشید. منتها این نکته ادعایی دال بر این نیست كه شما باید سعی كنید جای دوستان او را بگیرید یا انتظار داشته باشید كه او غیر از شما با دیگران معاشرت نكند.

وقتی کلمه دوست را ذکر می کنم، منظورم چیزی بیش تر از نوشیدن قهوه یا تماشای بازی های فوتبال همراه او می باشد.

word image 191

در حقیقت توصیه می کنم که به او نشان دهید شما یکی از آن افراد نادری هستید که همیشه به خوبی به او اهمیت می دهید و شخصی هستید که هرگز به او خیانت نمی کند یا از پشت به او خنجر نمی زند.

به او نشان دهید که می تواند به شما اعتماد کند و مهم نیست چه اتفاقی می افتد و شما همیشه پشت و پناه او خواهید بود. همراه، راهنما و دوست او باشید.

از همه مهم تر – اطمینان حاصل کنید که رابطه شما فراتر از یک رابطه عاشقانه است. شما دو زوج نیستید، بلکه خانواده هستید و مجبورید بقیه زندگی خود را با هم سپری کنید.

این بدان معنی است که حتی اگر ازدواج شما به پایان برسد، شما برای همیشه دوست او خواهید بود.

حتی اگر اتفاقی بیفتد که شما دو نفر دیگر به عنوان یک زن و شوهر نباشید یا اشتیاق و علاقه بین شما دو نفر کم شود، شما هرگز او را رها نمی کنید یا به او خیانت نخواهید کرد.

3- به او فضا بدهید

وقتی یک مرد را دوست دارید اولین انگیزه شما این است که هر ثانیه از وقت آزاد خود را با او سپری کنید.

کاملا طبیعی است که شما نمی توانید از شوهر خود سیر شوید و آرزو دارید که دائما توجه صد در صد خود را به او بدهید.

با این وجود، شما باید این واقعیت را بپذیرید که اکثر مردان عملکرد یکسانی ندارند. همان طور که متوجه شده اید، زمانی که یک مرد شما را دوست دارد، پس از مدتی نمی تواند دائما به شما توجه کند.

این بدان معنا نیست که او شما را فریب داده یا از ازدواج با شما خسته شده است. او فقط به مدتی دوری و فاصله گرفتن از شما احتیاج دارد.

و این دقیقا همان چیزی است که اگر می خواهید یک همسر کامل باشید – حریم خصوصی و فضای مورد نیاز – باید به او بدهید.

اگر نمی خواهید شوهرتان از شما خسته شود و اگر نمی خواهید او را از توجه بی اندازه سرکوب کنید؛ پس سعی نکنید آزادی او را محدود کنید.

همیشه می توانیداز زمانی که دو نفرتان جدا از هم وقت می گذرانید، برای دیدن بهترین دوستان یا لذت بردن از حریم خصوصی خود استفاده کنید. در هر صورت، این یک وضعیت برد – برد است.

4- از او تعریف کنید

زنان تنها کسانی نیستند که از همسر خود می شنوند که چقدر زیبا و دلربا هستند. حتی اگر آن ها به ندرت این گفته را بشنوند، حقیقت این است که مردان نیز دوست دارند از آن ها تعریف شود.

نیازی نیست که شوهر خود را خسته کنید و به او بگویید که خوش تیپ ترین مردی است که روی کره زمین زندگی می کند.

با این حال، فراموش نکنید که هر از چند گاهی به او چیز خوبی بگویید، مثلا بگویید چقدر شما خوش شانس هستید که چنین مرد خوبی مانند او را در کنار خود دارید.

مراقب باشید از تعارفات جعلی استفاده نکنید زیرا او این کار را در مورد شما انجام خواهد داد. در عوض، روی چیزهایی که واقعا دوستشان دارید و او را تحسین می کنید تمرکز کنید.

ظاهر و شخصیت او را تحسین کنید، مخصوصا این کار را زمانی انجام دهید که متوجه می شوید احساس کمبود و حقارت می کند.

5- به او احترام بگذارید

اگر از خود می پرسید که چگونه می توانید همسر بهتری باشید، بدانید که مردان واقعی بیش از هر چیز احترام را می پسندند.

شما می توانید شوهر خود را دوست داشته باشید و در همه زمینه های دیگر بهترین همسر ممکن باشید اما اگر به او احترام کافی نگذارید، او هرگز شما را کاملا هم سطح و مطابق با خودش نمی داند.

البته، این بدان معنا نیست که شما باید به صورت جادویی او را راضی نگه دارید و سر خود را برای تمام چیزهایی که او می گوید، به نشانه مثبت تکان دهید.

شما مجاز هستید با نظر او مخالف باشید و او را از انجام یک سری از کارها منصرف کنید. منتها باید با دقت روش انجام این کار را انتخاب کنید.

البته نیاز نیست که بیش از اندازه احتیاط کنید. با این حال مطمئن شوید که به او توهین نمی کنید یا او را کوچک نمی کنید.

word image 192

رفتار شما با او خصوصا در جمع بسیار مهم است. آخرین چیزی که شوهر شما می خواهد این است که او را در مقابل دوستان مشترک یا خانواده اش تحقیر نکنید.

قبل از اینکه به او به عنوان شریک زندگی خود احترام بگذارید، به عقاید، آزادی بیان و خواسته های او احترام بگذارید و به عنوان یک مرد و به عنوان یک انسان به او احترام بگذارید. در این مورد به من اعتماد کنید – اگر او مرد مناسبی باشد، در عوض با شما نیز همان گونه رفتار خواهد کرد.

6- کینه او را برای همیشه به دل نگیرید

برخی از زنان عادت دارند که از مدت ها قبل کینه را نگه دارند. اگر از آن دست افرادی هستید که به سختی می توانید همسرتان را به خاطر اشتباهات گذشته خود ببخشید، لطفا روی این مسئله کار کنید زیرا این امر می تواند برای ازدواج سالم و موفق شما بیش تر از آن چه تصور می کنید مضر باشد.

من اشتباه نمی کنم – کاملا طبیعی است که از دست او عصبانی شوید یا وقتی که به شما آسیب می رساند، بخشیدن او مشکل خواهد بود.

با این حال کینه توزی و به دل گرفتن اتفاقات مربوط به گذشته و اجازه دادن به آن ها برای تاثیر گذاری روی زندگی حال و آینده شما راه درستی نیست.

وقتی چیزی را پشت سر گذاشتید، از هر فرصتی برای این که آن را به روی همسرتان بیاورید استفاده نکنید و هر وقت کوچک ترین اختلاف نظری پیدا کردید، آن را مطرح نکنید.

مهم نیست که شوهر شما چه کاری انجام داده است، یک بار با او در مورد همه چیز صحبت کنید و یک بار و برای همیشه او را به خاطر سخنان یا اعمالش ببخشید و فراموش کنید که این اتفاق ناخوشایند رخ داده است و به زندگی و ازدواج خود بپردازید.

7- اجازه دهید او مرد باشد

من می دانم که شما زنی قدرتمند و توانمند هستید که می تواند زندگی خود را بدون حضور و کمک هیچ کس اداره کند.

حتی اگر من از شما نخواهم که قدرت درونی خود را کاهش دهید، یکی از اولین ویژگی های یک همسر خوب این است که به شوهرش اجازه می دهد مرد خانه باشد.

منتها این گفته به معنای امر و نهی کردن به شما نیست و توافق در این زمینه به هیچ وجه شما را مطیع نمی کند. شما فقط باید درک کنید که اکثر مردان یک شخصیت شکننده دارند.

11 تا از مهم ترین نکات زناشویی جنسی

به همان اندازه که آن ها تظاهر می کنند بسیار قوی هستند، شما هم باید بسیار مراقب باشید که اعتماد به نفس آن ها را از بین نبرد و یا باعث ترس آن ها نسبت به توانایی های درونیشان نشوید.

توجه داشته باشید که آرزوی هر مرد این است که قهرمان همسرش باشد. شوهر شما می خواهد در نظر شما بزرگ، قوی و نترس باشد.

او می خواهد ناجی و محافظ شما باشد، کسی که توانایی حل کردن همه مشکلات شما را دارد و شخصیتی داشته باشد که در صورت نیاز فقط به او مراجعه می کنید. و این وظیفه شماست که بگذارید همه این ها باشد.

8- نیازهای خود را به او بگویید

اگر از هر پسری بپرسید که در مورد جنس مخالف بیش تر از چه چیزی متنفر است، یکی از اولین چیزهایی که به شما می گوید این است که او مجبور است حدس بزند که دوست دخترش چه می خواهد و چه فکری می کند.

من در مورد بازی های فکری یا یک بازی سخت صحبت نمی کنم – بلکه در مورد این واقعیت صحبت می کنم که درک کامل و قابل توجه دیگران توسط مردان، مشکل است.

بنابراین، انتظار نداشته باشید که شوهرتان ذهن خوانی کند و مطابق خواسته های شما رفتار کند، بدون این که هرگز به او در مورد آن ها چیزی گفته یا حتی اشاره ای کرده باشید.

word image 193

اگر عصبانی هستید، در این باره با او صحبت کنید و به او بگویید چه مشکلی دارد، در مورد انتظارات خود صادق باشید و اگر رفتارش شما را اذیت می کند، در مورد آن با او صحبت کنید.

این تنها راهی است که می توانید از او بخواهید شوهر بهتری باشد. از طرف دیگر، اگر سکوت کنید و منتظر باشید که او آن چه را که شما فکر می کنید و می خواهید حدس بزند، به جایی نخواهید رسید.

9- عملکرد او را در زیر پتو تحسین کنید

مگر این که جزء معدود افرادی باشید که با معشوق دوران دبیرستان خود ازدواج کرده باشند، وگرنه احتمالا قبل از ملاقات با شوهر خود حداقل تجربه ای داشته اید.

و بیایید صادق باشیم – فقط به این دلیل که او را بیش تر از هر کس دیگری دوست دارید، به این معنی نیست که او بهترین عشق شما بوده ‌است.

با این حال، اگر می خواهید عزت نفس خود را تقویت کنید و ازدواج بهتری داشته باشید، باید عملکرد او را زیر پتو تحسین کنید.

مرد شما می خواهد احساس کند که در اتاق خواب نوعی خوی وحشیانه دارد و حتی اگر می داند که تنها کسی نیست که می تواند شما را راضی کند، منتها از شنیدن این جمله لذت می برد.

به صورت طبیعی شما او را راهنمایی می کنید که چگونه می تواند بیش تر شما را راضی کند و اگر کاری را که دوست ندارید انجام دهد؛ سکوت نخواهید کرد اما حتی در این سناریو، با دقت بیش تری واقعیت را مشخص کنید.

10- او را در اتاق خواب غافلگیر کنید

از طرف دیگر اگر می خواهید به زندگی زناشویی خود رنگ و جلا بدهید و اگر می خواهید جواب سوال “چگونه همسر بهتری شویم؟” را بدانید، نمی توانید انتظار داشته باشید که همه تلاش ها فقط یک طرفه باشد.

شما نیز کسی هستید که باید ابتکار عمل به خرج داده و سعی کنید همه جنبه های ازدواجتان را بهبود ببخشید.

برای شروع، شوهر خود را در اتاق خواب غافلگیر کنید. می توانید هنگامی که از کار به خانه برگشت با پوشیدن لباس زیر زنانه جدیدی که خریداری کرده اید تا او را دیوانه کنید، منتظر او باشید.

از آزمایش چیزهای جدید نترسید. تمام دیوانه وارترین تخیلات او را به واقعیت تبدیل کنید و به او نشان دهید که برای خوشحال دیدنش، آماده انجام هر کاری هستید.

11- از هر کاری که انجام می دهد انتقاد نکنید

چیز دیگری که مردان از آن بیزارند، نق زدن مداوم است که باعث می‌ شود آن‌ ها احساس کنند که به اندازه کافی خوب نیستند و نمی توانند هیچ کاری انجام دهند.

من می دانم که شما می خواهید شوهر خود را به بهترین مرد ممکن تبدیل کنید و می خواهید با نشان دادن جهت درست، به او کمک کنید.

اما انتقاد از هر کلمه یا حرکت او فقط یک نتیجه معکوس دارد و به او القا می کند هر کاری که برخلاف آن چه شما به او می گویید انجام دهد، بیش تر آزارتان می دهد.

word image 194

بنابراین اگر می خواهید از وقوع این امر جلوگیری کنید، دنبال او بروید و اجازه دهید خودش تصمیم بگیرد منتها اگر موافق نبودید، مخالفت با نظر او آخرین کاری است که باید انجام دهید.

در عوض، روش مناسب تری را برای اشاره به اشتباهات او پیدا کنید.

مهم تر از همه – فراموش نکنید که وقتی کار خوبی انجام داد، از او تعریف کنید. به او نشان دهید که به خاطر داشتن چنین شوهر شگفت انگیزی به خودتان افتخار می کنید و قدردان همه چیز در مورد او هستید.

12- برای او آشپزی کنید

اگر برای ازدواج سعادتمندانه و شاد از راهنماهای قدیمی پیروی می کنید، پختن ناهار و شام برای همسرتان توصیه شماره یک در رابطه شما خواهد بود.

در واقع آن ها به شما می گویند به جای این که هر روز ساندویچ یا فست فود بخورید، صبح قبل از او بیدار شوید و یک ناهار خانگی تهیه کنید.

با این حال، زمانه تغییر کرده و بیش تر زوج های متاهل از غذا بیرون بر استفاده می کنند.

تا آن جا که ممکن است اگر هم بخواهید همه این کارها را انجام دهید، احتمالا شغل شخصی خود را دارید یا مادر هستید و تعهدات زیاد دیگری در خانه دارید، بنابراین طبعا پختن غذاهای پیچیده به صورت روزانه برای شما غیر ممکن است.

word image 195

از طرف دیگر این گفته حقیقت دارد که راه رسیدن به قلب یک مرد از طریق شکم او است. بنابراین اگر گاه به گاه برای او غذا درست کنید، مطمئنا شوهرتان قدردان آن خواهد بود.

منظور من این نیست که فقط برای این كه زن هستید برای او غذا تهیه كنید. من به شما توصیه می کنم این کار را انجام دهید زیرا او شخصی است که دوستش دارید.

13- به زندگی او علاقه نشان دهید

کاملا طبیعی است که شما و همسرتان سلیقه های مختلفی در موسیقی، فیلم و سایر موارد دارید.

از این گذشته، شما دو نفرید و به همان اندازه که یک دیگر را دوست دارید، در مورد همه چیز نمی توانید علایق یکسانی داشته باشید.

با این وجود، یک زن خوب تمام تلاش خود را می کند تا در زندگی همسرش شراکت داشته باشد. بنابراین حتی وقتی صحبت درباره چیزهایی است که برای او اهمیتی ندارند؛ مانند ورزش یا کارهای دیگر، به او گوش خواهد داد.

به خاطر او علایق خود را تغییر ندهید و وانمود نکنید چیزهایی را دوست دارید که فقط مورد رضایت او است.

۲۶ نکته مهم برای جذب مردان توسط همسر 

منتها برخی از کارها به شما آسیب نمی رساند، به عنوان مثال وقتی او در حال تماشای یک بازی فوتبال است، او را همراهی کنید یا دو بلیط برای کنسرت گروه موسیقی مورد علاقه او بخرید، حتی اگر این موسیقی مورد علاقه و سلیقه شما نباشد.

با این کار به شوهر خود نشان می دهید که به هر آن چه او دوست دارد، اهمیت می دهید. و با این کارها چه نیازی به اثبات عشق به مرد است؟

14- برای او کارهای کوچک انجام دهید

احساسات بزرگ با حرکات کوچک نشان داده می شوند. با دانستن این موضوع، روشن است که چرا باید کارهای کوچکی برای شوهر خود انجام دهید، تا به او نشان دهید که چقدر برای شما مهم است.

منظور من این نیست که شما باید دستیار شخصی او شوید یا مانند پیشخدمت او رفتار کنید. از همه این حرف ها گذشته، شما دو شریک برابر هستید.

با این حال ، اگر برای او کارهایی انجام دهید، مثلا اگر لباس او را تا بزنید، از کارهای اداری او مراقبت کنید یا لطف های دیگری برای او انجام دهید، بزرگی و کمال خود را از دست نخواهید داد.

15- از او مراقبت کنید

حتی اگر به ندرت این امر را بپذیرند، واقعیت این است که مردان از مراقبت لذت می برند.

آن ها اعتقاد دارند زمانی که یک زن نگران خوب بودن آن ها باشد و نیازهای آن ها را در نظر بگیرد، دوستشان دارد.

شوهر شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. او می تواند وانمود کند که یک مرد خشن و سخت است اما احتمالا کودک بزرگی است که نیاز دارد او را ناز کنید و به او توجه کنید.

بنابراین، اگر می خواهید همسر خوبی باشید، مراقب باشید که آیا خواب کافی داشته، آیا خوب غذا خورده، آیا خسته است و آیا به هر کمک دیگری احتیاج دارد.

با این حال، آن چه در این جا مهم است این است که به مادر او تبدیل نشوید زیرا هیچ مردی چنین کاری را دوست ندارد. از او مراقبت کنید اما فراموش نکنید که شما همسر او هستید و نباید از ازدواج خود به عنوان فرصتی برای تربیت او استفاده کنید.

16- با دوستان و خانواده اش خوش برخورد باشید

بهترین دوستان و خانواده شوهر شما افرادی هستند که او آن ها را دوست دارد. عزیزانشان حتی قبل از آمدن شما بخشی از زندگی او بوده اند و هرگز نباید سعی کنید او را از آن ها دور کنید.

در حقیقت اگر با کسانی که دوستشان دارد رابطه خوبی داشته باشید، او را به خوشبخت ترین مرد جهان تبدیل خواهید کرد.

حتی اگر با این افراد خیلی احساس همدردی نکنید و اگر به دلایل مهم شخصی آن ها را به عنوان بخشی از زندگی خود انتخاب نکنید.

تلاش خود را برای بهبود هر چه بهتر رفتار کردن با عزیزان او انجام دهید، فقط به این دلیل که آن ها برای همسرتان مهم هستند.

البته این تنها در شرایطی صدق می کند که همه آن ها همان گونه که شایسته شماست، با شما رفتار کنند.

هیچ کس شما را مجبور نمی کند که باید با بهترین دوست او معاشرت کنید یا باید والدین او را مانند والدین خودتان بپذیرید، اما حتی اگر سخت است؛ سعی کنید با این قضیه کنار بیایید.

شما باید سعی کنید به همه این افراد و احساسات شوهرتان نسبت به آن ها احترام بگذارید.

17- سعی نکنید او را تغییر دهید

شوهر شما در هیچ چیزی کامل نیست. با این حال، شما هم این گونه نیستید.

در پایان روز این امر اصلا موضوع مهمی نیست ؛ آن چه اهمیت دارد این است که شما دو نفر با هم و کنار هم کاملا بی عیب و نقص باشید.

بنابراین لطفا تلاش نکنید که همسرتان را به چیزی تبدیل کنید که در واقعیت نیست.

اگر او را به جلو سوق دهید تا به بهترین شکل خودش تبدیل شود، یک چیز است اما اگر بخواهید ماهیت او را تغییر دهید، چیز دیگری است و کاملا متفاوت است.

word image 196

از این گذشته، شما می دانید که عاشق چه کسی شده اید و این بی انصافی است اگر بخواهید برخی تغییرات اساسی را در مورد شخصیت (یا ظاهر) او اعمال کنید، زیرا شما دو نفر هم اینک متاهل شده اید.

انتظار نداشته باشید که عشق شما این مرد را تغییر دهد و اگر واقعا از همسرتان مراقبت می کنید و می خواهید احساس خوبی در مورد خودش داشته باشد، او را واقعا به همراه تمام نقایصش و برای آن چه که هست بپذیرید.

18- برای مراقبت از خود وقت بگذارید

وقتی می خواهید بفهمید چگونه می توانید همسر بهتری شوید، احتمالا بیش تر روی کارهایی تمرکز می کنید که می توانید برای شوهرتان انجام دهید.

با این حال، لازم به ذکر است که خودسازی و مراقبت از خودتان هم اهمیت دارد و باید بر روی آن ها نیز تمرکز کنید.

مراقبت از شوهر تنها بخشی از این فرآیند و مراقبت از خود قسمت دیگر آن است. این بدان معناست که شما باید تلاش کنید تا همیشه در بهترین حالت خود ظاهر شوید.

البته هیچ کس نمی تواند از شما بخواهد که هر ثانیه از روز لباس جدید بپوشید و آرایش کامل داشته باشید.

به هر حال این امر غیر ممکن است زیرا همسرتان، مردی است که با او زندگی می کنید و تنها نقش مردی که شب ها با او قرار ملاقات داشته باشید را ندارد.

در هر صورت آن چه شما می توانید انجام دهید این است که برای بهداشت شخصی خود نکات خاصی را در نظر بگیرید. شما باید موهایی تمیز و مرتب داشته باشید، به طور مرتب موهای بدن خود را اصلاح کنید و در همه موارد بوی خوبی داشته باشید.

فقط چون متاهل شده اید، به این معنی نیست که باید آزاد باشید و ظاهر خود را فراموش کنید. کار شما تمام نشده است و تا زمانی که با هم هستید باید بتوانید این مرد را اغوا کنید.

در مورد شخصیت شما نیز همین مسئله وجود دارد – بعلاوه اگر می خواهید یک ازدواج موفق داشته باشید باید مدام روی آن کار کنید. قبل از این که روی نحوه همسر بهتر شدن تمرکز کنید، خودتان را آموزش دهید و روی تبدیل شدن به یک زن بهتر کار کنید.

19- رمانتیک باشید

اگر می خواهید با همسرتان رابطه ای سالم داشته باشید، منتظر یک موقعیت خاص مانند روز ولنتاین یا تولدش نباشید تا او را غافلگیر کنید.

حتی اگر دو نفرتان زندگی پرمشغله ای دارید، حتما بعضی شب ها با هم بیرون بروید و کمی با هم وقت بگذرانید و لذت ببرید.

لازم نیست هر روز یک ژست و تز عاشقانه بزرگ راه بیندازید، اما حداقل هر چند وقت یک بار، او را با گرفتن یک پرستار برای فرزندتان و دعوت او برای صرف یک شام عاشقانه در بیرون از خانه شگفت زده کنید.

به او نشان دهید که در روز ولنتاین، سالگرد ازدواجتان و هر روز دیگری از سال دوستش دارید.

20- او را دوست داشته باشید

در نهایت باید بگوییم که پاسخ به سوال “چگونه می توانم همسر بهتری باشم و زندگی زناشویی خود را بهبود ببخشم؟” بسیار ساده است.

در راس همه موارد ذکر شده، برای بهترین همسر بودن تلاش کنید که شوهرتان را با تمام قلبتان دوست داشته باشید و مطمئن شوید که او عمق عواطف و احساسات شما را درک می کند.

هیچ بخشی از خودتان را نگه ندارید و به او نشان دهید که چقدر به ازدواج و خوشبختی خود متعهد و پایبند هستید.

نشان دهید که هنوز دیوانه وار عاشق او هستید و عشق شما به او بی قید و شرط و پایان ناپذیر است.

به او ثابت کنید کاری نیست که به خاطرش انجام ندهید و تا آخرین نفس آماده اید برای رابطه خود بجنگید.

این حرف ها دروغ و بی خود نیستند – فرقی نمی کند که چند ساله باشید، عشق هرگز کافی نیست. با این حال همیشه بسیار مهم است و بدون آن همه چیز بیهوده است و یک رابطه سالم امکان پذیر نیست.

50 نکته ریز برای شکل دادن ازدواج و نشان دادن عشق به یکدیگر

میلاد حیدری

هدفم از راه اندازی سایت، آموزش هنر و مهارت های لازم برای هموطنان عزیزم در سراسر دنیاست. به امید روزی که آگاهی در بین هموطنانم فراگیر شود. سوالات خود را مطرح فرمایید در حد توان پاسخ خواهم داد.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام من دوستای شوهرم یعنی شوهرم میزاربیان وبرن ولی دیگه دیگه حیلی از حدخارج شدن اشکارامیان ومیرن به جون هم میندازن هم بدترازاون خونمون یکجوربزرگ خاک بسراتوشن قایم من ازدست اینا جه کارکنم شوهری که تااخم نیومده باهت دنیاحرف میزدحالا گه گاهی اونم بزورواجباربامن حرف میزن بایدحصرت بکشم تاباهم حرف بزن الانم اشغالادوستای شوهرم فهمیدن دارم به شمااین چیزارمیگم میخوان کاریکاری کنن نشه که منم دوستام بیارم یمشت دخترعوضین که این کارشون ازشوهرمم نمیخوام حداشم ولی مگه این آشغالها میزارن هی به شوهرم یادمیدن جه کارکن اصلامریضن مشکل دارن هرکاری میکنن که کاروهدفم نشه منم دوست دارم ازدوست هرکی نه که ایناربگم بیان عین شوهرم خونمون ولی ازدست این آشغالها نمیشه مخالفت کاری میکنن نتونم باشوهرم حرف بزنم ووووخودشون که لدت وهمه جیشون اکی من بایداینطوری باشم نه اینا نه این آشغالها هرجای دیگه هم بریم میان هرجانمیدونم ازدست اینا چه کارکنم منم بایددوستام بیارم این آشغالها اینجوری نیایدباشن ولی نمیدونم چی به خوردمامیدن که من نمیتونم کاری کنم مشکل مثلابه قول خودشون اشغالامادرم که نمیدون چه کارکنم دوست داشتم بادوستام روابط دوستی وووداشتم میومدن ومیرفتن درحضورشوهرم ولی به شوهرم میگن به من بگه درحدسلام وخدافظ توزنی وفلان بعدخودشون لنگاروامیکنن 180میندازن بیرون وتاحرف میزنم شوهرم اعصابش خوردمیکنن تامنفی جوابم بده وچیزی بشکن که من چیزی نگم وبزنم وبندازم بیرون همین درست؟مخمخفیانه هم واردخونمون میشن اصلانمیزارن حرف بزنم باشوهرم مابایدچه کارکنیم ازدست این آشغالها لطفاهمین طوری کاری کنین برام تاجواب بدین ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا